Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Zostales shackowany? Zostaw po sobie ślad! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=13298)

Flash_Radzio 31-08-2005 23:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DjOLO
Ja sobie wypraszam.Nigdy zadnych programów nie używałem i nie mam zamiaru :/ nikomu passów nie dawałem i co zhakowali mnie.Coraz więcej ludzi hakują po tym update. X(

Taaaaaak???? to wskaż gdzie problem :confused:

celesta_Master_oRRor 01-09-2005 01:04

od wczoraj
 
Przyznaje sie uzywalem macra , ale napoczontku niewiedzialem ze tam sol key loggery (dawno bylo) . Wczoraj mnie shakowali poprostu gralem innol postaciol na innym koncie i puzniej sie loguje na tol zhackowanol postac i jest ze zle wpisalem passy i tak pare razy puzniej prbuje na tibia.com to samo puzniej last acount itd... jeszce nieprzyslali mi e-maila z nowym passem kiedy przeslol? co puzniej robic ? jak ktos moze mi pomuc prosze napisac na gg:1431600 X(

Flash_Radzio 01-09-2005 02:31

wiecie co?? czas sie wziać za te Cipy... chyba trza sie zebrac i napisac do nich by poprawili lost account interface- by odzyskac konto trza czekac 3 tyg. "bezczynnosci konta". ale co moze stac sie w tym czasie?? shackowany wie...:/
mam nadzieje ze wielu ludzi pojdzie za mną... teraz mi powie ktos ze lepiej dla hakerow bylaby ta zmiana bo odrazu maja konto- a oni maja twoj adres mailowy?? czy wyswietla sie on w dziale community/character?? nie- czyli rozwiazanie jest najlepsze. kto sie zgadza??

luft 01-09-2005 02:44

A ja ci powiem co cipy na to:
pracujemy nad anty hack systemem w nastepnym updacie
albo cos jeszcze gorszego
czyli zapomnij i sie pilnuj

Flash_Radzio 01-09-2005 12:00

mnie nie chodzi o siebie bo ja znam sie na tym wszystkim(przynajmniej w stopniu początkującym)

Fredo 02-09-2005 14:52

Zhakowana poczta
 
Ja mam troche inny problem niż wy mi nie zhakowali accounta tylko poczte X(
ale ta poczta była na pacca X( którego kupiłem i zapłaciłem chamstwo ja tu kupuje pacca i zaraz mam zhakowaną poczte a na poczcie miałem zapisany kod do tibii bo mi kolega powiedział że tak nigdy mnie nie hakną a mi zhakowali poczte i koniec hasła nie pamiętam bo to było fgvuisgi czy coś innego jeżeli wiecie jak odzyskać poczte napiszcie plz (po tibijsku) hehe :(

______________________
Imię:FARRITAX RUANA
peofesja:SORCERER
lvl:12
mlvl:11
gildia:narazie bez hehe
świat:THORIA
_______________________
jeżeli cos wiecie możecie to powiedzieć tej postaci lub muj e-mail [email protected]

Flash_Radzio 02-09-2005 16:38

[quote=Fredo]Ja mam troche inny problem niż wy mi nie zhakowali accounta tylko poczte X(
ale ta poczta była na pacca X( którego kupiłem i zapłaciłem chamstwo ja tu kupuje pacca i zaraz mam zhakowaną poczte a na poczcie miałem zapisany kod do tibii bo mi kolega powiedział że tak nigdy mnie nie hakną a mi zhakowali poczte i koniec hasła nie pamiętam bo to było fgvuisgi czy coś innego jeżeli wiecie jak odzyskać poczte napiszcie plz (po tibijsku) hehe :(

Oj lolq, jak mozna zostawic hasło na poczcie-.-?? ja swoje wykasowałem jak tylko dostałem-.-
musisz byc szybki, i jak mina 3 tyg to lost acc interface i lost pass and acc... proste... trza miec szybkosc.... codziennie proboj

Fredo 02-09-2005 16:48

Zhakowana poczta
 
zostawilem haslo na poczcie bo tak by mi nigdy acc nie chakli a pisze ze w pazdzierniku bedzie acc deleted ale co mam probowac??
:confused:

Fredo 02-09-2005 17:00

Zhakowana poczta
 
i tak w ogóle to to pacc był więc mi troche szkoda X(
______________________
Imię:FARRITAX RUANA
peofesja:SORCERER
lvl:12
mlvl:11
gildia:narazie bez hehe
świat:THORIA
_______________________
jeżeli cos wiecie możecie to powiedzieć tej postaci lub muj e-mail [email protected]
8o

Flash_Radzio 02-09-2005 23:02

jak accma byc zdeletowane to juz w c***a...-.-

AMax 03-09-2005 18:18

Byłem noobem, ale na szczęście już nie jestem.
 
Pewnego dnia knightem z 23 lvl-em nabijałem mlvl aż nagle napisała do mnie jakaś dziewczyna, która podała mi jakąś strone na której jest quis i powiedziala żebym zagrał. Wszedłem na tą stronę i zrobiłem dobze quis w nagrode miałem dostać c-legi, c-helmet i c-armor pod warunkiem ze podam swoje passy :confused:. Wtedy byłem noobem i oczywiscie podałem tam moje passy.Myślałem ze to jakaś dobra strona i podałem ją mojemu kuzynowi, ale on powiedział zebym nie wchodził ani nie podawał passów jak wygram quis(ale napewno jak źle bym odpowiedział to i tak bym wygrał). Mój kuzyn powiedział mi zebym szybko włączył na tibi.com przysyłanie nowego kodu na e-maila do postaci. Ale problem w tym że ten e-mail co był zapisany na moim koncie juz nie istniał, a do ustawienia nowego e-maila pozostało chyba jeszcze 7 dni. I nic nie mogłem zrobić. Ale pewnego dnia moją drugą postacią spotkałem mojego knighta. Prosiłem go żeby mi oddał postać, ale on mnie wyśmiał. W końcu powiedział mi ze za 2k mi ją odda, ale boje sie ze za jakis czas kiedy bede miał dobre eq a e-mail sie nie zmieni ( a podejżewam ze napewno zmienił e-mail na swój )to zmieni hasło i mi wszystko zabierze i cała praca pójdzie na marne. Co mam zrobic dac mu 2k czy można jeszcze jakoś zmienic hasło czy zostawic tą sprawe w spokoju? Proszę o pomoc!!! ;( ;( ;( :baby: :baby: :(

pinokiooooooooo 03-09-2005 20:20

tak jak niektórzy też zostałem shackowany 2 razy za 1 razem nic nie straciłem tylko jak chciałem zabić potworka to mi nagle uciekał (podejżewam że to mój kolega który pomagał mi zakładać konto :P) a za frugim razem jakiś patafianek sie spytał czy chce wstąpić do gildi no i wszedłem na linka który mi podał i dobra sie wylogowałem żeby coś sprawdzić i wpisuje passy i że wpisuje źle hasło no dobra to wchodze na konto siorki i patrze moja postać jest online więc pisze do mojej postaci jako moja siorka i tam nikt sie nie odezwał i wręcz sie wylogował X( z przykrością stwierdzam że tylko siostrze troche nabije lvl itd. i kończe z tibią (może na jakiś czas lub na zawsze ;( ) niech no tylko sie dowiem kto mnie hacknoł zabije patykiem i wsadze łyżke w d..e i se nia pokrece żeby bolało :evul:

P.S. Życze aby nikogo żaden noob nie shackował! Chyba żeby w dobrym sensie np. dołożyli coś dobrego i nabili dobrego lvl. :D
Niech WAM(oprócz nobów którzy hackują) GRACZOM sie dobrze wiodło i nigdy nie dedli :D
P.S.2 Uważajcie na tego noobka który chce was przyjąć do gildii (na Harmoni lub innych światach) i podaje link przez stronke darmową onetu(republika.pl)

EvilSmille 04-09-2005 12:39

Jejkuu!!
 
Eh Szlak by to Kurde miałem jusz prawie 9 lvl a tu trach wylogowałem sie nagle i juz sie nie moge zalogowac .... Potem wziołem Odzyskaj Acconta i bum Nie ma nic Ani postaci Ani nic wiec weszedłem po raz kolejny na strone i zobaczyłem ze deleted Postac no dobra wezme ja od deletuje myslałem ze bede tam gdzie byłem i wszystkie itemy bede miał a tu bam Rook i to 1 lvl !! Kurde Kto mi pomoze kto mi pomoze od nowa nabic i to wszystko zdobyc Proszee jejj

pinokiooooooooo 04-09-2005 18:52

Dobra mam już swoje konto dzięki mojemu koledze ale q...a musze zbierać na nowe eq bo mi z.....li ;( ale to pikuś bo mam studded narazie :D :D

pele2006 05-09-2005 16:21

Shakowany MÓj 33 Pall :(
 
Mi Z 3 Miesiace Temu Shakowlai Mojego 33 Levka Pala Mialem Dobre Eq Shakowali Mi Meila Do Tego I Tera Ten Ktos Gra Sobie Moja Postacia Gadalem Z Nim I Ribi Se Ze Mne Jaja Co Moge Zrobic Zeby Cos Z Tym Zadzialac Zeby Moze Uzyskac Dostep Do Tej Postsaci Alb Zeby Dali Deleta Na Ta Postac Bo Tak Nie Moze Byc Ja Sei Meczylem Tyle Grania A Tu Mnie Hakuja :( Odpiszcie Prosz

Zyzek 06-09-2005 06:33

Ja tez zostalem z hackowany. Ale stalo to sie przez moja glupote i niewiedze o hackerach. Chcialem kupic mieczyk na trade i jakis koles do mnie sie odezwal (Siwy'Bezel) i mowil ze ma do sprzedania no to ja mowie spoko, tyle ze oboje bylismy z innego miasta, a ze ja mialem 11 lvl knighta to nie wybieralem sie nigdzie w podroz za niczym. To ten ziomek mowi ze ja zaglosuje na jego gildie to on przyjdzie to mnie i dokonamy tranzakcji. To ja mowie ok i podaj mi stronke gdzie trzeba wpisac passy i acc. Mi to troche smierdzialo ale koles byl mily i jeszcze stronka wygladala jak orginal wiec bez zastanowienie wpisalem szybko passy. I za 5min. wylogowalo mnie LOL. Chce ponownie wpisac passy i nie wchodza. Wpisuje jeszcze raz i jeszcze kilka razy i zaczolem panikowac bo nie wiedzialem co sie stalo, preciez dokladnie przepisuje i wpisuje passy. Po chwili doszlo do mnie ze zostalem z hackowany, wiec zaczolem kombinowac jak odzyskac konto. Wszedlem na stronke tibia.com i podalem o zmiane passworda na maila i za 5min przychodzi mi nowy password, wpisuje i jest ok. Lvl nie stracilem ani skilli, pewnie sie kolesiowi nie chcialo bo i tak byla slaba postac:P , stracilem tylko cale eqiup i i 1k . Teraz gram dalej ta postacia i jest dobrze. Jestem bardzo uwazny i nie ufam nikomu oprocz moim znajomym. I raczej nie uda sie nikomu mnie juz z hackowac bo mam policyjnego anti virusa :p . A najlepsze jest to ze po 2 tygodniach od z hackowania mnie ten sam koles odezwal sie do mnie z ta sama propozycja zaglosowania na jego gildie to zwyzywalem go i mowilem ze ma rooka i od tamtej pory ani razu go na tibi nie widzialem bo mam go caly czas w vipach dodanego a mija juz 3 tydzien. I jak was ktos z hackuje to nie zamartwiajcie sie tylko jak najszybciej wlazcie na stronke i zmieniajcie passy. A jak juz straciliscie postac to zalezy jak mala strata to dajcie sobie pare dni na odpoczynek i ochloniecie a ja jak duza to juz wasza decyzja i wasz wybor . Pozdro For All

qwe 06-09-2005 08:57

je...c hackerów
 
Ja stracilem druida 26 lvl Nick Siostra Janka mialem 39 magic lvl 75 k crow armor c leg crusaider helmet skull staff medusa shield mialem tez 3 bp sd 5 bp uh 2 bp hmm 2 bp explo i rozne smiecie w depo ;( ;( ;( jak teraz mysle o tym to odechciewa mi sie grac

:{ To sie stalo 5 miesiecy od momentu kupienia chara

quiqqly 08-09-2005 22:48

jak bylem noobem to na asterze mi powiedzieli zebym wszedl na taka stronke i podal swoje passy i dostane darmowego pacca a ze ja wtedy noobkiem bylem to jak glupek zem mu podal ale potem przestalem tam grac....dzisiaj jeden z moich kolegow powiedzial ze mi sprzeda postac za 6K ja mu wyslalem czekam n apassy a ten sie lognal :( potem do niego powiedzialem dawaj passy a ten mnie okragl bardzo mnie tym wkurzyl nie chce dac kasy jest jednej z lepszych gilidii wiec go chyba nie zabije :/ powiedzcie mi co robic ma 14 lvl i jest drutem :/

Alanus Lutinum 09-09-2005 11:48

Na miejscu CipSoft dałbym hasło do otwarcia depo i hasło do ściągnięcia jakiejkolwiek rzeczy z siebie. I żeby zmienić e-mail też trzeba znać dodatkowe hasło ,a jeżeli komuś to nie pasuje to można wejść na jednym kompie na konto/a które zostało/y na nim założone. :evul:

Orokoshi 09-09-2005 16:13

Ja kiedyś miałem paladyna na Celeście 14lvl, 40 dystansu (słaba postać).


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:30.

Powered by vBulletin 3