Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Narkotyki... Chcesz zapalic, wrzucic groszka? WEJDZ! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=198124)

Dregar 16-11-2008 22:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston (Post 2338886)
Obdarty żul wegetujący na dworcu, dający dupy za 2 zł też wypił kiedyś tylko jedno piwo... (nie mów mi, że ani razu nie spróbowałeś alkoholu?)

nie każdy kto wypił to jedno piwo skończy jak żul na dworcu, tak jak nie każdy kto zajara weźmie coś mocniejszego albo się uzależni

@edit
to zapewne nie do ciebie, ale do kogoś powyżej :P nie przeczytałem poprzednich postów

-Thug- 16-11-2008 22:08

@Skuug
Z ust (klawy?) mi to wyjąłeś.


@Xr3
Nie porównuj dresiarni do kultury hip hop, bo zauważyłem, że bardzo lubisz uogólniać ludzi, przy okazji nie będąc do końca pewnym czy są oni w 100% powiązani z daną subkulturą/grupą. (nie chodzi o ten temat~)

Taki offtop.

Piotrek Marycha 16-11-2008 22:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gelt (Post 2338834)
Jakby nie patrzeć, konopia jest twroem Boga, roślinka: d Jah jest wielki: d

wilcze jagody tez zaczniesz wcinac, bo to twór Boga?

Kamil/Wielkie oko 16-11-2008 22:52

Paliłem zioło 3 razy szczerze mówiąc nie podobało mi się to może za pierwszym i drugim razem było super za trzecim mi się coś pokręciło w głowie i nie zapale już tego nigdy więcej btw. koleś dobrze mowi szacun dla niego !!

Gogar 16-11-2008 23:09

Mj palę od czasu do czasu już od ponad roku. Nie żałuję. Jednakże preferuję palenie w towarzystwie 1-2 osób, a nie większej grupy, po prostu gdy jest więcej osób, to reszta gada o tematach na które nie mam nic do powiedzenia przez co łapię zamułę. No ale wszystko zależy od okoliczności, nastroju i dnia. Raz gdy jest chujowa pogoda, jest się w słabym nastroju i pali się z nudów, to chujowe zejście gwarantowane. Natomiast jeśli pali się z fajnymi ludźmi, w dobrej atmosferze to może być bardzo przyjemnie, ja na przykład potrafiłem na zbaku gadać przez 45 minut o tym, jak zbudować rower z przednim napędem ;dd
Z innych środków brałem kodeinę (ekstrakt z Antidolu), fajnie, dobra na chillout typu oglądanie filmu. Jedyny skutek uboczny to wszechobecne swędzenie, ale można temu zapobiec jedząc grejpfruta przed wypiciem ekstraktu. Brałem też DXM (Acodin, 30 tabsow w przeciągu godziny, Plateau II[taki miernik fazy, poczytajcie hyperreala]), tylko jeden raz, dość ostro mnie kopnęło, miałem problemy z chodzeniem (bałem się, że się przewrócę, więc musiałem sie czegoś trzymać cały czas), potykanie się 10 razy o ten sam korzeń, zaciskałem szczękę, podwyższony kontrast, nasycenie i przyciemniony obraz, patrzenie na światło dawało mi przyjemność, ekscytowało mnie, poruszałem się jak roboglina, jąkałem się. Mimo to, podobało mi się i myślę, że jeszcze spróbuję. Jednak prócz tego wolę nie tykać się niczego z twardszych dragów, typu amfetamina, metaamfetamina, metkat, dropsy etc. Nie chcę sobie spierdolić życia.
Jak to mówią, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem ;]

Aplauz 16-11-2008 23:20

Trzeba zwiększyć kary za posiadanie narkotyku,niech będzie tak jak w U.S.A złapią cie z narkotykiem 5 lat w pierdlu mórowane

Gogar 16-11-2008 23:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Aplauz (Post 2339065)
Trzeba zwiększyć kary za posiadanie narkotyku,niech będzie tak jak w U.S.A złapią cie z narkotykiem 5 lat w pierdlu mórowane

Tak, trzeba też zwiększyć kary za robienie błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Poprawka z j. polskiego za 5 błędów w ciągu semestru.

Serious Sam 16-11-2008 23:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gogar (Post 2339050)
Jak to mówią, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem ;]

''Konsumowałeś kiedyś kupsko'' ?

Gogar 17-11-2008 00:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Serious Sam (Post 2339081)
''Konsumowałeś kiedyś kupsko'' ?

Ta, marzę o tym.

Pix888 17-11-2008 02:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gelt (Post 2338856)
Ja jestem przeciwko tworom ludzkim, chemicznym.

to co palisz to sama chemia. Kokaina jest roślinką też więc mam nadzieję, że nie sapiesz z tego powodu?
Dla mnie wszystko aż po kokainę mogłoby być legalne i kupowane na własną odpowiedzialność. Zalegalizowanie tylko ziółka to dla mnie średni pomysł ale lepsze to niż gówno.
Aha trawa ryje beret równo i zrobi z mózgu gówno jeśli nie potrafi się panować nad tym. Z resztą tak jak ze wszystkim. Bo na maku też możesz jechać jeśli potrafisz

Gelt 17-11-2008 09:07

Uwierz mi, że to co popalam to nie chemia: ) Zresztą herbatka też jest niczego sobie..: d

Cytuj:

wilcze jagody tez zaczniesz wcinac, bo to twór Boga?
Mhm. Bez czarny też jest elo.

Dregar 17-11-2008 09:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Aplauz (Post 2339065)
Trzeba zwiększyć kary za posiadanie narkotyku,niech będzie tak jak w U.S.A złapią cie z narkotykiem 5 lat w pierdlu mórowane

i ciekawe gdzie ich powsadzasz? do kanału ze szczurami? bo w więzieniach nie ma miejsca :/

Shanhaevel 17-11-2008 13:06

@Pix
Przynajmniej debile by się wytruły, a underground przestałby istnieć. Inne pytanie, czy potem nie bałbyś się wyjść na ulicę. : )

Cytuj:

ciekawe gdzie ich powsadzasz? do kanału ze szczurami? bo w więzieniach nie ma miejsca :/
To akurat materiał na inną dyskusję...

Fred_Flintston 17-11-2008 13:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gelt (Post 2338856)
Ja jestem przeciwko tworom ludzkim, chemicznym.

Czyli mam rozumieć, że syntetycznego THC już byś nie wziął?

Nie ma sensy rozgraniczać. Natura - dobra, chemia - zła.
C21H30O2 - wszystko to jest chemia.

Erhion 17-11-2008 14:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez -Thug- (Post 2338868)
(i śmiało mogę stwierdzić, że tak pozostanie)

Ależ twierdzić sobie możesz. Pewności 100% nigdy mieć nie będziesz.

Lechista 17-11-2008 15:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gogar (Post 2339077)
Tak, trzeba też zwiększyć kary za robienie błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Poprawka z j. polskiego za 5 błędów w ciągu semestru.

No 1 błąd to faktycznie jest tragedia :<...

Frapper 17-11-2008 15:46

cocaine - your biggest friend.

Vil 17-11-2008 16:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston (Post 2339291)
Czyli mam rozumieć, że syntetycznego THC już byś nie wziął?

_czyste_ syntetyczne THC - czemu nie ?

Arrivald 17-11-2008 16:08

Wszystko fajnie, ale jesli slyszeliscie zdanie ksiedza i bodka, ktory podaje same skrajne przypadki to na prawde niewiele o tym wiecie. Jestem przeciwny fetom, koksom i innym stymulantom, ale co wam to przeszkadza ze ktos lubi sobie czasem zapalic skuna? Kazdy powinien miec prawo wyboru i to ze marihuana jest zdelegalizowana to czyste nieporozumienie.

Dj Fara0n 17-11-2008 16:11

Nie pijcie coca coli, nie jedzcie hamburgerow, po buraczkach sraczka bierze. Wszystko do okola jest szkodliwe/trujące wiec co za różnica czy umrzemy przez substancje trujące z marihuany czy przez benzoesan sodu w pepsi. Z resztą co wam do tego, ze ktos sie narkotyzuje. Poki nie robi wam/waszym bliskim i znajomym krzywdy nie powinno was to w ogole obchodzic. Wszystko jest dla ludzi, ale bez przesady ofc.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:15.

Powered by vBulletin 3