Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Co byś chciał w następnym update? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=196422)

Vil 29-10-2008 17:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Askaral (Post 2314585)
Uwierz, ze czesto bot jest madrzejszy od gracza.

Zalozmy na chwile ze rownamy w gore a nie w dol i nie traktujemy powaznie 10letnich troglodytow glupszych od bota.

Nie slyszalem o botach wyposazonych w moduly AI na tyle sprawne, zeby byly w stanie dokonac samodzielnej oceny sytuacji ani samodzielnie zaplanowac akcji na kilka posuniec w przod. Boty sa wlasnym stopniem zaawansowania ograniczone do zestawu prostych ( w sensie semantycznego niezaawansowania ) czynnosci, wiec nie sa w stanie elastycznie adaptowac do kazdej sytuacji.

Cytuj:

Jeśli bot nie wyrobi - to manual tym bardziej.
bzdura.

Tharion 29-10-2008 18:08

@Up
Nie bzdura, a prawda, bo bot leczy się szybciej niż manual (chyba że jakiś pro skill wbije hotkeya w biurko), ma condy, dzięki którym przy 2 demach, leczy się na wiekszej ilości hp itp. i reaguje zdecydowanie szybciej.
A jeśli by nie było zółwi , i innych low-lvl mobów, nie można by wbić lvla pozwalającego na huncenie tych respów demów, o których mówisz, więc na jedno wychodzi ;p

esmerisab 29-10-2008 18:16

Żeby zrobili zimowy klimat... np. tak jak na wyspach lodowych, że przed dp troche śniegu widać itp.

Vil 29-10-2008 18:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tharion (Post 2314745)
@Up
Nie bzdura, a prawda, bo bot leczy się szybciej niż manual (chyba że jakiś pro skill wbije hotkeya w biurko), ma condy, dzięki którym przy 2 demach, leczy się na wiekszej ilości hp itp. i reaguje zdecydowanie szybciej.

Co z tego ze leczy sie szybciej skoro operuje na narzuconym wczesniej schemacie i nie jest w stanie sam zaadaptowac sie do sytuacji ? Mozesz ustawic leczenie co 2-4 sek i 2-3 demony przezyjesz, teraz sprobuj napisac skrypt ktory niezaleznie od sytuacji wyluruje dokladnie jednego ( a tym samym nie bedziesz miec problemu z zabiciem i nie bedzie waste ) korzystajac z twojej wiedzy i obeznania w terenie. Sprobuj napisac skrypt ktory po wejsciu na expowisko bedzie ropowal jakieos stworka ktorego nie lubisz i blokowal go w miejscu ktore aktualnie bedzie ci najbardziej odpowiadac.

Cytuj:

A jeśli by nie było zółwi , i innych low-lvl mobów, nie można by wbić lvla pozwalającego na huncenie tych respów demów, o których mówisz, więc na jedno wychodzi ;p
Nikt nie mowi zeby nie bylo low levelowych mobow, rozchodzi sie o to zeby expowiska byly skonstruowane w sposob zmniejszajacy sens i mozliwosci botowania. Dyskusja na ten temat jest zupelnie teoretyczna, bo oczywiste jest ze Cipsoft nie zmieni diametralnie mapy, ale jak najbardziej sensowna bo zmiany w tym kierunku moga byc dosc wredne w stosunku do boterow.

Virlan 29-10-2008 19:19

I w 100% zgadzam się z Vil'em...

Z tym, że dodałbym do tego zwiększenie siły tych "elitarnych" potworów, m.in Frostów, Hydr, Demonów, Nightmarów, i tych nowych bossów z Inquisition questa (blokuje je sorc...). Chodzi mi tutaj głównie o zwiększenie siły ataków magicznych, żeby taki paladyn/mag nie expił na demonach z zyskiem/małym waste... Nie mówię tutaj o jakimś ogromnym zwiększeniu ich siły, ale w połączeniu z większymi respawnami utrudniłoby to grę i pokrzyżowało plany większościom botterów. I chyba to jest teraz najbardziej potrzebne.

Ghernie 29-10-2008 20:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vil (Post 2314830)
Co z tego ze leczy sie szybciej skoro operuje na narzuconym wczesniej schemacie i nie jest w stanie sam zaadaptowac sie do sytuacji ? Mozesz ustawic leczenie co 2-4 sek i 2-3 demony przezyjesz, teraz sprobuj napisac skrypt ktory niezaleznie od sytuacji wyluruje dokladnie jednego ( a tym samym nie bedziesz miec problemu z zabiciem i nie bedzie waste ) korzystajac z twojej wiedzy i obeznania w terenie. Sprobuj napisac skrypt ktory po wejsciu na expowisko bedzie ropowal jakieos stworka ktorego nie lubisz i blokowal go w miejscu ktore aktualnie bedzie ci najbardziej odpowiadac.



Nikt nie mowi zeby nie bylo low levelowych mobow, rozchodzi sie o to zeby expowiska byly skonstruowane w sposob zmniejszajacy sens i mozliwosci botowania. Dyskusja na ten temat jest zupelnie teoretyczna, bo oczywiste jest ze Cipsoft nie zmieni diametralnie mapy, ale jak najbardziej sensowna bo zmiany w tym kierunku moga byc dosc wredne w stosunku do boterow.

Nie ma rzeczy niemożliwych... CipSoft jeśli by się naprawde postarał to mógłby zmienic z 30% expowisk :). Mogli by zrobic o wiele wiecej...

Piotrek Marycha 31-10-2008 00:21

@iles tam up: co z tego ze bot sie wyleczy, jezeli prawdziwy gracz moglby w ogole nie dopuscic do sytuacji kiedy musi sie leczyc z obrazen od 2-3 demonow

Kadi 31-10-2008 07:29

Ja proponował bym żeby sorcerer i druid miał minusy do ataku z nie swojego żywiołu poprzez exori... (-25% lub mniej). Poprzez taką zmianę obie te profesje różniły by się od siebie.

Dizzy_Adventurer 31-10-2008 17:26

Ja chciałbym żeby pieniądze spadały... Z nieba (?)...

xoz 31-10-2008 17:32

Cytuj:

Ja proponował bym żeby sorcerer i druid miał minusy do ataku z nie swojego żywiołu poprzez exori... (-25% lub mniej). Poprzez taką zmianę obie te profesje różniły by się od siebie.
oraz +50% otrzymywanego melee dmg. wtedy to ma sens

HubertPol 31-10-2008 17:56

@up
i +2 do charyzmy...

ehh

Milten Magician 31-10-2008 19:33

Test iq przy tworzenia konta - osoba bez minimum 120 nie może zrobić sobie konta. Było by fajnie :P

--Cienius-- 31-10-2008 20:41

nie da rady nie byloby 1000 ludzi online

Piotrek Marycha 31-10-2008 20:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Milten Magician (Post 2317099)
Test iq przy tworzenia konta - osoba bez minimum 120 nie może zrobić sobie konta. Było by fajnie :P

a w czymże tibia jest taka niesamowita że tylko ponadprzeciętne umysły powinny mieć możliwość grania w nią?

btw, nie pochlebiaj sobie

Duch Guardi 31-10-2008 21:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Milten Magician (Post 2317099)
Test iq przy tworzenia konta - osoba bez minimum 120 nie może zrobić sobie konta. Było by fajnie :P

A na allegro odpowiedzi za 3.99 :D

Rekin Master 01-11-2008 09:58

Co bym chciał w next update? Żeby było więcej rare typu broń, pancerz itp. a mniej jakichś walniętych króliczków czy innych kajdanek...

Ju(L)eK 01-11-2008 14:25

Ja bym chciał MPA, DSL na mainie albo Brass Armora i Sword of Fury na Rooku \o/
A tak na serio to więcej expowisk i powiekszenie Rooka

Cery 01-11-2008 15:21

Ja bym chciał aby ludzie tacy jak Ty poprawnie władali swoim językiem ojczystym. Nie piszemy każdego wyrazu z dużej litery (jak to można zauważyć w nazwie tematu).


Skasowanie pacca na 30 dni i odłączenie internetu dzieciom poniżej 14 lat.

A także nie zakupywanie na komunie dzieciom Neostrady (lecz to już napisałem wyżej).

Pozdrawiam
Cery.

Goblin_Trapper 01-11-2008 18:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez jerrry (Post 2314300)
"ja też bym podwyższył knightom hity z exori"

ja jednak chciałbym wrócić do starej, dobrej tibii 7,6

Hmmm to graj na ots tak jak ja xD

Michnik of Celesta 01-11-2008 18:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Askaral (Post 2314585)
Uwierz, ze czesto bot jest madrzejszy od gracza.

Może od ciebie ^^
@topic
Walki na poważnie z botterami , bo to niszczy tę grę. I tak już można uznać , że rola gracza została ograniczona do załozenia konta i postaci , resztę robią boty -.-


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:06.

Powered by vBulletin 3