Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   Regulamin forum.tibia.pl! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=53789)

ErAgOg 03-09-2008 16:53

A pamiętam, że kiedyś musiałem ładować obrazki do GIFa, bo w sumie zajmowały właśnie coś koło 30 kb i jak mówił Barosa- traciły przez to na jakości.

Artis 03-09-2008 17:44

Mi się najbardziej podoba: Na forum nie wolno....

Kaleczyć języka polskiego !!!

To wymiata. Gratz za coś takiego (nie ma w tym żadnej ironii). Super, że to wprowadzili

<hmm> 03-09-2008 23:54

Ok, czekałem z tym postem aż któryś nadgorliwy mod. skasuje mi podpisik >; (

Nie wiem, z której choiny się urwaliście, w jakich czasach żyjecie lub jakich obliczeń dokonywaliście.. ale 30k to moim zdaniem lekka przesada. Troska o modemowców 14400 to już nie te czasy.
Zakładając, że każdy umieści 30k podpis i nie napisze 2 postów na stronie – user do załadowania będzie miał 20x30k = 600kB(co przy cache'owaniu na nastepnych stronach i tak się zmniejszy). Z kolei na podforum zdjęć dopuszczacie 20postów po 10zdjęć 500kB, czyli 100MB? ;)

Jeśli już tak się martwicie o ludzi ze słabym łączem, to dodajcie do polecanych przeglądarek: links'a i lynx'a. ;)


[...a miałem taką ładna rypcie.. :/ ]

Mydelniczek 04-09-2008 14:33

LOL z 20kb na 30, OGROMNA różnica, lol!
Rozumiem, jakbyście dali z 300 kb, albo więcej, teraz nikt nie używa praktycznie modemu, tylko ma neta z 512+ albo 1mb+ (bo nie wiem czy 512 jeszcze jest w sprzedazy) i nikomu raczej nie robi różnicy czy strona zaladuje się 2 sekundy wolniej...
Bez jaj ludzie..

Thar~

HubertPol 05-09-2008 13:20

@up
A co mają powiedzieć osoby co mają jeszcze 64 kb? Bo ich na wiecej nie stać :(?pomyśl zanim coś napiszesz.

Rybzor 06-09-2008 11:39

Aha, jeszcze jedno, tu kłamią:

Cytuj:

Gdy osiągniesz 10 punktów z ostrzeżeń, Twoje konto zostanie automatycznie zbanowane na 30 dni. Zostaniesz o tym poinformowany, dostając prywatną wiadomość, za co dokładnie dostałeś upomnienie, od kogo i za ile punktów. Upomnienia trwają 14-30 dni, w zależności od wagi przewinienia.
Tak było kiedyś (~2005-2006), po którymś tam update forum ban jest wtedy, kiedy na Twoim koncie aktywnych jest 10 i więcej punktów z ostrzeżeń. Może to być parę dni, a może ponad miesiąc.

MikeRoyal 06-09-2008 15:30

Mam pytanie co do regulaminu otrzymałem ostrzeżenie za coś takiego chociaż nigdzie nie jest napsiane, o bezpodstawnych oskarżeniach i gdzie tutaj są oskarżenia.

trzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Bla bla bla - bezpodstawne oskarzenia.
-------
Wiadomość jest automatyczna. Znajdziesz w niej informacje o powodzie ostrzeżenia. Pamiętaj drogi użytkowniku, że otrzymałeś ostrzeżenie dlatego, że nie zastosowałeś się do regulaminu. Jeśli masz jakieś wątpliwości odpisz na tą prywatną wiadomość.

Pamiętaj, że korzystanie z forum jest przywilejem, dlatego należy stosować się do zasad.
-------

To ostrzeżenie nakłada 1 punkt(ów) na Twoje konto, czas na jaki zostało nałożone jest podane w widoku Twojego profilu. Poważne ostrzeżenia nie wygasną nigdy.

Oryginalny post:
http://forum.tibia.pl//showthread.php?p=2259337
Cytuj:
Nie nic źle nie zrobił to tylko realia firmy Drom, jak będziesz miał szczęście to poczekasz tylko jeszcze jakiś tydzień jeśli nie, PACC dostaniesz za jakieś 2 miesiące. Szczerze mówiąc nie polecam nikomu tej firmy. Niesolidna i drogo.
Pozdrawiamy
Forum Tibia.pl

Snagoth 06-09-2008 22:23

Cytuj:

Powód: Bla bla bla - bezpodstawne oskarzenia.

to Ci powinno wszystko wyjasnic :)

Duch Niespokojny 08-09-2008 02:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raynold (Post 572550)
chwalić się używaniem botów i namawiać do tego innych, jak również prosić o ich udostępnianie. Jeśli używasz bota, zatrzymaj tę wiadomość dla siebie. Wszelkie wypowiedzi typu 'A ja botuję XXX'em, nie muszę się męczyć' będą traktowane jako reklama nielegalnego oprogramowania i odpowiednio karane.

Czy ten punkt obejmuje także screenshoty wskazujące na używanie bota?

Rybzor 08-09-2008 06:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 2261237)
Czy ten punkt obejmuje także screenshoty wskazujące na używanie bota?

Taq ;\

Goners 10-09-2008 13:45

siemano,ja mam takie pytanie:
czy kiedy uzywam "cenzury" w przeklenstwach np: "O KUR*A" jesto to lamanie regulaminu ? jezeli tak to ile pkt moge dostac za to bo mi sie wydaje ze czytalem gdzies na tym forum ze jezeli sie "cenzuruje" przeklenstwa nie jest to lamanie regulaminu.
z gory dzieki

Snagoth 10-09-2008 14:16

zle Ci sie wydaje. Cenzurowanie przeklenstw jest lamaniem regulaminu. Jest to przeciez wyraznie napisane w regulamine ;) proponuje dokladniejsza lekture :)


peace

Rybzor 10-09-2008 15:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Goners (Post 2263257)
siemano,ja mam takie pytanie:
czy kiedy uzywam "cenzury" w przeklenstwach np: "O KUR*A" jesto to lamanie regulaminu ? jezeli tak to ile pkt moge dostac za to bo mi sie wydaje ze czytalem gdzies na tym forum ze jezeli sie "cenzuruje" przeklenstwa nie jest to lamanie regulaminu.
z gory dzieki

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Regulamin
Na CAŁYM forum NIE wolno:
używac wulgarnego jezyka, przekleństw i obrażac innych użytkowników. Zakazane są również wszelkie sposoby omijania autocenzury (wstawianie kropki w środku wyrazu, zamiany np. "u" na "v" itp.)

Jak tępym trzeba być, żeby pytać o coś, na co odpowiedź znajdujemy w wątku, gdzie padło pytanie?

Goners 10-09-2008 17:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Snagoth (Post 2263285)
zle Ci sie wydaje. Cenzurowanie przeklenstw jest lamaniem regulaminu. Jest to przeciez wyraznie napisane w regulamine ;) proponuje dokladniejsza lekture :)


peace

hmmm,czyli musialem zle przeczytac/przysnilo mi sie lub pomylilem fora,dzieki.

rybciu,czemu tak ostro? ;[

Tana 10-09-2008 19:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Goners (Post 2263257)
siemano,ja mam takie pytanie:
czy kiedy uzywam "cenzury" w przeklenstwach np: "O KUR*A" jesto to lamanie regulaminu ? jezeli tak to ile pkt moge dostac za to bo mi sie wydaje ze czytalem gdzies na tym forum ze jezeli sie "cenzuruje" przeklenstwa nie jest to lamanie regulaminu.
z gory dzieki

Szczerze? Jeżeli ktoś napisałby "k****" lub "ja p*******" (czyli wygwiazdkowywal/wykropkowywalby praktycznie caly wyraz) i robil to konsekwentnie, to nawet bym mu nie dotknela posta.
Uznałabym to za autocenzure i to calkiem sluszna. Jednak jeżeli jest to tylko jedna literka, która tak naprawde nic nie zmienia (bo rownie dobrze moglaby byc to literowka), to jest to dla mnie przeklenstwo, ktore trafia pod nasz paragraf.

@down

W regulaminie jest ostrzejsza wersja. Może i lepiej - jest sie czego bac ;)

Rybzor 10-09-2008 19:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Goners (Post 2263518)
hmmm,czyli musialem zle przeczytac/przysnilo mi sie lub pomylilem fora,dzieki.

rybciu,czemu tak ostro? ;[

Nie wiem, chyba po prostu nie rozumiem ludzi, którzy nie czytają tematów, w których się wypowiadają ;;

@Tana
A co z tym?

@up
Eee... takie świadome robienie w konia ludzi, w dodatku w regulaminie, gdzie powinno być wszystko jasno czysto i na prawdę, trochę dziwnie wygląda, no ale jak tam chcecie ; p. Już nie mówię, że 95% osób, które mają jakieś podstawy do tego, by się tego bać, pewnie nigdy tego nie przeczyta ;)

Goners 10-09-2008 20:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tana (Post 2263626)
Szczerze? Jeżeli ktoś napisałby "k****" lub "ja p*******" (czyli wygwiazdkowywal/wykropkowywalby praktycznie caly wyraz) i robil to konsekwentnie, to nawet bym mu nie dotknela posta.
Uznałabym to za autocenzure i to calkiem sluszna. Jednak jeżeli jest to tylko jedna literka, która tak naprawde nic nie zmienia (bo rownie dobrze moglaby byc to literowka), to jest to dla mnie przeklenstwo, ktore trafia pod nasz paragraf.

jest to troche dziwne gdyz nie trudno chyba sie domyslec co jest ukryte pod tymi gwiazdkami,no ale coz...
wg mnie powinno byc "w te albo wewte" a nie "a no jak dasz 75% zagwiazdkowane to lajcik,ale jak juz 74 lub mniej to BAN NA ZAWSZE AHUWHUAE" xd

pozdro :*

Tana 10-09-2008 20:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Goners (Post 2263779)
jest to troche dziwne gdyz nie trudno chyba sie domyslec co jest ukryte pod tymi gwiazdkami,no ale coz...

No wlasnie nie zawsze. Uwierz, ale do tego drugiego znalazlam 4 rozne mozliwosci ;)

Nie chodzi tu też o jakieś %. Najlepiej byloby żeby ludzie ograniczali się lub nawet jednej literki nie podawali. Dla sensu wypowiedzi nie jest wazne jakiego wulgaryzmu sie uzywa - wazne jest ze sie pojawia w odpowiednim kontekscie i wyraza emocje. Dla osiagniecia tego samego efektu wystarczy wpisac &#$%*#$
i kazdy wie o co chodzi. Skoro tak łatwo jest sie domyślić co kryje sie za gwiazdkami, to dlaczego ich nie stosowac? Dla piszacego zaden problem, a nikt sie do tego nie przyczepi.

Goners 10-09-2008 20:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tana (Post 2263804)
Dla piszacego zaden problem, a nikt sie do tego nie przyczepi.

no wlasnie jest problem poniewaz gdy KREW CIE ZALEWA KIEDY JAKIS KREYN P******I GLUPOTY A SAM G***O(gowno to przeklenstwo ?) wie to emocje daja o sobie znak i masz szczerze w d***e(dupa to tez przeklenstwo?)i piszesz co Ci "slina na jezyk przyniesie" xd

KrEmAs KAc 16-09-2008 16:13

Cytuj:

Autor posta zawierającego link do pliku w jednym z w/w formatów zostaje zbanowany dożywotnio, niezależnie czy plik zawierał "niespodziankę", czy też nie.
zbyt surowe. Niektórzy proszą o różne pliki z gier które mają błędne i crashują grę. Zazwyczaj uploaderzy pakują je w ***** i mają bana za pomaganie :o

Cytuj:

Jeśli zauważysz, że ktoś łamie regulamin, możesz zgłosić go poprzez funkcję "Report bad post", opisując krótko co złego widzisz w danym poście.
ta i zreportowany post czeka godzinami na usunięcie :o

kilka innych baboli się znalazło ale to przecież nie moje forum ;)
3msię all

no i przeczytany reg-ul-amin ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:40.

Powered by vBulletin 3