Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   eRepublik - wspomóż Polskę i skop tyłki Niemcom! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=213929)

CzubiX 15-06-2009 23:13

Mnie też możecie dodawać do przyjaciół, stwórzmy wielką tibiańską rodzinę w erepublik:cup::cup:

A tak na serio, nick mam Pientaszek, jak czegoś nie wiecie to walcie : D

Gollumek 16-06-2009 13:52

Ale jak atakować? Rozumiem, że podczas wojny możemy atakować, ale co jak mamy pokój? Z kim wtedy się walczy?

Aravras 16-06-2009 14:26

Z nikim, walki są tylko podczas wojny, jej wypowiadaniem itd. zajmuje się rząd kraju. Oczywiście nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby wyjechać do innego kraju (najlepiej sojuszniczego), gdzie są w danej chwili walki i wspomóc inne narody, jeśli w naszym kraju nie ma wojny. Walka to nie tylko atakowanie, jeśli oblężone są nasze regiony możemy także się bronić, zwiększając przy tym mur regionu.

Gollumek 16-06-2009 15:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Aravras (Post 2569516)
Z nikim, walki są tylko podczas wojny, jej wypowiadaniem itd. zajmuje się rząd kraju. Oczywiście nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby wyjechać do innego kraju (najlepiej sojuszniczego), gdzie są w danej chwili walki i wspomóc inne narody, jeśli w naszym kraju nie ma wojny. Walka to nie tylko atakowanie, jeśli oblężone są nasze regiony możemy także się bronić, zwiększając przy tym mur regionu.

Do tych opcji trzeba posiadać poziom 5 czy 6?

Aravras 16-06-2009 15:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gollumek (Post 2569581)
Do tych opcji trzeba posiadać poziom 5 czy 6?

5. Wszystkie wymagania poziomowe można sprawdzić klikając w Info -> Career Path.

Gollumek 25-06-2009 19:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez tobeads (Post 2578350)

S*******aj... X(X(X(X(

Lord Alek 06-07-2009 14:17

Odświeżam i zachęcam do gry :)
Polska została wyparta z Niemiec, które podpisały sojusz z Węgrami - najpotężniejszym mocarstwem w grze. Bez nowych obywateli jesteśmy za słabi, by ich ponownie pokonać.
Poza tym sojusznicy Polski - Chorwaci - prawdopodobnie będą musieli w najbliższym czasie zmierzyć się z Węgrami w walce o wolność swego kraju.
Polska Cię potrzebuje!

kaxiorek 14-07-2009 02:18

Chciałbym pomóc ale mam problemy z rejestracja >.>
gdy próbuje aktywować konto (poprzez ten link w mailu) wywala mi
Kod:

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony
;/

Aravras 14-07-2009 08:34

Spróbuj teraz, może były jakieś problemy z serwerem.
Przez 2 miesiące od założenia tego tematu Polska przesunęła się w rankingu z pozycji 10. na 5. Aktualnie siły PEACE rozpoczynają inwazję na Amerykę Północną - pierwszym celem jest Kanada, później być może przyjdzie czas na USA. W związku z tym, jak sojusznicy obu tych państw będziemy mogli wspierać ich w prawie codziennych bitwach, co oznacza darmowy wellness, exp i punkty do rangi. To świetny moment żeby do nas dołączyć. http://www.erepublik.com/en/referrer/Callesson - zarejestrujcie się przez ten link, a gdy osiągniecie 6 poziom otrzymam 5 golda, możemy dogadać się co do podziału tej sumy lub innej formy pomocy.

Argen 14-07-2009 16:16

Zapowiada się ciekawa wojna, w końcu będą jakieś bitwy.

kaxiorek 14-07-2009 18:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Aravras (Post 2597274)
Spróbuj teraz, może były jakieś problemy z serwerem.

były? dalej są :/ no ale nic będę próbował dalej ;P

Rater 14-07-2009 20:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kaxiorek (Post 2597833)
były? dalej są :/ no ale nic będę próbował dalej ;P

Może z innego komputera aktywuj :P?

Yea, nareszcie coś się dzieje. Indonezja od zachodu, a Węgrzy z Francuzami od wschodu wchodzą do Ameryki ;d Do tego wojna Finlandii z Łotwą. Po prostu wojna światowa xDD

Zapas broni przed wojną już kupiłem, zanim ceny poszły w górę.

Upek 14-07-2009 21:02

Zrobiłem sobie konto i co teraz mam zrobić? :D Bo jakoś nie zczaiłem póki co :D

X-Zero 14-07-2009 23:03

Znajdź sobie pracę na job market ( Market - Job market ), która wymaga skill'a 0 ( wybierz sobie jeden i zawsze pracuj tam, gdzie wymagają tego, co wybrałeś ). Potem codzień:
Profile - Company - Work
Profile - Army - Train
I od któregoś tam levelu:
Profile - Army - Show active wars - wybierasz swój kraj i tam gdzie masz "x active battles " klikasz "details" - Go to battlefield - fight ( i fight again tyle razy, aby wellness = 100 - ilość gwiazdek Twojego szpitala ( mazovia ma 5 gwiazdek ) - Back to battlefield - Hospital - Heal ( dzięki temu masz 100 wellness )

I to w sumie tyle, potem gazeta, kariera polityczna itp. xD

@down:
Ciężko napisać o czymś, o czym się nie wiedziało XD

Gollumek 15-07-2009 08:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez X-Zero (Post 2598106)
Znajdź sobie pracę na job market ( Market - Job market ), która wymaga skill'a 0 ( wybierz sobie jeden i zawsze pracuj tam, gdzie wymagają tego, co wybrałeś ). Potem codzień:
Profile - Company - Work
Profile - Army - Train
I od któregoś tam levelu:
Profile - Army - Show active wars - wybierasz swój kraj i tam gdzie masz "x active battles " klikasz "details" - Go to battlefield - fight ( i fight again tyle razy, aby wellness = 100 - ilość gwiazdek Twojego szpitala ( mazovia ma 5 gwiazdek ) - Back to battlefield - Hospital - Heal ( dzięki temu masz 100 wellness )

I to w sumie tyle, potem gazeta, kariera polityczna itp. xD

Zapomniałeś dodać: Żeby od razu wbić drugi poziom doświadczenia (:D) załaduj sobie jakiegoś avatara po uprzedniej pierwszej pracy, ponieważ trenować można dopiero od 2 poziomu.

EdwardMatiz 21-08-2009 14:10

Zapraszam do gry, sojusz POLSKI upada, wspomoz sojusznikow

http://www.erepublik.com/en/referrer/123rikitiki

Gollumek 21-08-2009 17:58

Ja przestałem grać, bo za niedługo szkoła, a tu już ostatnia klasa i trzeba się wziąść do nauki a nie czytać tony artykułów na erepie ;(;(.

Argen 21-08-2009 18:13

To nie możesz tylko "odwalać" obowiązki? Zajmie ci 5 minut, a ePolske wspomożesz.

Gollumek 22-08-2009 09:43

Wiesz, ogólnie mnie to już znudziło te 6 kliknięć dziennie. Jakby było bardziej urozmaicone to może bym dalej grał...

Ale chociaż przed odejściem przelałem swoje 800 PLN do NBP :P.

mistrz99 24-08-2009 20:37

gram 2 dni i 2 lvl, nawet fajne

@edit
załadowałem avatar i 3 hehe


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:02.

Powered by vBulletin 3