Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Spatrax 11-07-2006 16:17

Marco Materazzi w wywiadach dla włoskich mediów ujawnia kolejne szczegóły zajścia, po którym otrzymał od Zinedine’a Zidane’a cios głową w finale piłkarskich mistrzostw świata.
- Podszedłem do Ziane’a i przez kilka sekund trzymałem go za koszulkę – przyznał obrońca reprezentacji Włoch.
– On obrócił się w moją stronę, popatrzył na mnie z góry na dół i arogancko odpowiedział, że jeśli chcę jego koszulkę, to pogadamy o tym po meczu – dodał Materazzi.
- Jego reakcja zezłościła mnie i odpowiedziałem mu jakimś obraźliwym słowem. Chcę jednak podkreślić, że nie było to nic strasznego. Czasem na takie teksty nie zwraca się nawet uwagi – kontynuuje reprezentant Włoch.
- Chcę także podkreślić, że nie powiedziałem nic złego o jego matce. Dla mnie matka jest święta - zakończył piłkarz Interu.
Wcześniej Materazzi podkreślał także, że nie nazwał Francuza „brudnym terrorystą” ponieważ jest prostym człowiekiem i nawet nie zna znaczenia takich słów.

Azazel Warrior 11-07-2006 16:27

No To Brazylia Ma Przesrane.....

Vandoz 11-07-2006 16:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Azazel Warrior
No To Brazylia Ma Przesrane.....

A to niby czemu?

Ashlon 11-07-2006 19:33

@Spatrax : taa, na 1000% ta rozmowa nie wygladala tak, jak przedstawil to materac. Ewentualnie poczatek...

Wiślaczek 11-07-2006 19:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nekromanta
@Spatrax : taa, na 1000% ta rozmowa nie wygladala tak, jak przedstawil to materac. Ewentualnie poczatek...

Skad ta pewnosc?

spider-bialystok 11-07-2006 20:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Materac
– On obrócił się w moją stronę, popatrzył na mnie z góry na dół i arogancko odpowiedział, że jeśli chcę jego koszulkę, to pogadamy o tym po meczu – dodał Materazzi.

Rotfl, niezle:D
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Materac
- Jego reakcja zezłościła mnie i odpowiedziałem mu jakimś obraźliwym słowem. Chcę jednak podkreślić, że nie było to nic strasznego. Czasem na takie teksty nie zwraca się nawet uwagi – kontynuuje reprezentant Włoch.

I za ten niby "niewinny" tekst Zidane uderzyl go, skazujac sie na czerwona kartke, w dogrywce finalu MS -.- Zizou widocznie sie nudzil.
Cytuj:

Wcześniej Materazzi podkreślał także, że nie nazwał Francuza „brudnym terrorystą” ponieważ jest prostym człowiekiem i nawet nie zna znaczenia takich słów.
On naprawde jest taki glupi czy tylko udaje? ;p

Raul 11-07-2006 21:01

Ten chłopaczyna Materac coś kręci.:cygaro:
Jestem ciekaw jaką wersję przedstawi nam Zidane jeszcze w tym tygodniu (według jego agenta).

PiXik 11-07-2006 21:37

Raul a Ty co byś robił?bo we włoszech i nie tylko pewnie na codzień się wyzywają na boisku ale nie każdy na takie coś reaguje bykiem.Materac stał się dla niektórych przyczyną porażki ZZ

Ashlon 11-07-2006 21:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Skad ta pewnosc?

Stad, ze po prostym przeklenstwie Zidane nie ryzykowalby czerownej kartki.

Vekegi 11-07-2006 22:42

A może Zizou coś usłyszał od Materazziego i pomyślał że to jest coś brzydkiego ; oooo? No i walnął mu z dyśki ; / Ale cos nie sądzę żeby tak było. Mam nadzieje że powie to całemu światu, a Materac będzie miał 'super' reputacje.

Vandoz 11-07-2006 22:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wirtualna Polska
"Jesteś terrorystą" usłyszał Zidane od Materazziego - twierdzi algierski kuzyn kapitana Francuzów. "Twoja siostra jest prostytutką" to wersja głuchoniemych specjalistów od czytania z ruchu ust - czytamy w Gazecie Wyborczej.

No to mamy rozwiazanie.
Sa 2 wersje.

Bambuko 11-07-2006 23:11

Jeśli mamy 2 wersje (3 z wersją Materazziego), to nie mamy rozwiązania...

Wsk 11-07-2006 23:12

na youtube jest wywiad z jakims gosciem (po angielsku) i zrozumialem z niego tyle ze dzien wczesniej matka Zidana poszla do szpitala i Materac cos o niej powiedzial.

Vandoz 11-07-2006 23:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SuPeRMAN
Jeśli mamy 2 wersje (3 z wersją Materazziego), to nie mamy rozwiązania...

Tak, ale wiemy, ze wyzwal mocno Zidana.

@UP
Daj do tej rozmowy link, lookne se na nia :P

Raul 11-07-2006 23:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vandoz
Tak, ale wiemy, ze wyzwal mocno Zidana.

To to ja akurat wiedziałem już po tym jak Zidane dostał czerwoną kartkę.

Vandoz 11-07-2006 23:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
To to ja akurat wiedziałem już po tym jak Zidane dostał czerwoną kartkę.

Tak, ale Materac zaprzeczal wczesniej >.<

Maximus89 11-07-2006 23:56

Ta dyskusja może się ciągnąć bez końca...Nie lepiej poczekać na "zeznania" obu zamieszanych panów? Bo na razie wersji jest kilka,ale nie koniecznie muszą one być trafne..

Vandoz 12-07-2006 00:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maximus89
Ta dyskusja może się ciągnąć bez końca...Nie lepiej poczekać na "zeznania" obu zamieszanych panów? Bo na razie wersji jest kilka,ale nie koniecznie muszą one być trafne..

Chociaz jest co robic, i o czym dyskutowac -,-

Wiślaczek 12-07-2006 00:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Stad, ze po prostym przeklenstwie Zidane nie ryzykowalby czerownej kartki.

Niezbyt mnie przekonales...
Ale pozyjemy zobaczymy.

Wsk 12-07-2006 01:01

http://www.youtube.com/watch?v=ixQhKg3D2_s

oto linczek do rozmowy o tym co powiedzial Materazzi do Zidana. Jest to dialog po angielsku, ale imo gosc wyraznie mowi :-)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:17.

Powered by vBulletin 3