Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Zostales shackowany? Zostaw po sobie ślad! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=13298)

Artur0 23-12-2007 12:39

a więc hackneli mi knighta 35lvl postać odzyskałem, ale rzeczy i kase już nie moje byłe eq: dsm, boh, demonka, rh, c legs, bright sword + 140k :( możecie mi poradzić co powinienem teraz zrobić? Kiedyś (jakieś 2 dni temu) byłem bogaty a teraz nie mam nawet sworda ;(

Soveelis 30-12-2007 18:46

W
 
Właśnie zostałem hacknięty byłem na dwarfach skillowałem 41/40 miałem później wchodze i nie mam eq wie ktoś może jak to sie mogło stac?

Sry za ORT

Krystianek1701 30-12-2007 19:28

Witam :) wczoraj zachciało mi się założyć swój własny OTS ..
więc ściągnąłem silnik a tu dzisiaj patrze pusta postać na moim knighte w rl tibii :(
straciłęm 100k a co lepsze przezemnie zchackowali teżmojego kumpla z któem robiłem ten ots 67 pallka :( jest na mnei wkurzony ;/
ots był pod 8.1 ;/
ehh szkoda gadać ;/
ale pożyczyłem od kolegi 20k kupiłem sobie jakieś eq i gram dalej :P pozdro

smerfiontko 04-01-2008 21:32

mnie tez niedawno shakowali:( ale weszłem na tibia.com i odzyskałem:cup: ale po zagolowaniu znikło mi z depo 6,8k ;(

Fritz 05-01-2008 09:01

A ja też zostałem zhackowany,chociaż właściwie nie wiem czy napewno...Ostatnio w tibie grałem tydzień,półtora tygodnia temu.Jak chciałem tera zagrać to mi pisze "Account or Password has not correct".Wiadomo że mnie hackneli ;/ Wiec rozumiem że mam dać lost account?Prosze mnie nie wyzywać od nooba,dziękuje za pomoc.

EDIT:Już wszystko OK.

maly613 05-01-2008 09:11

Hakneli mnie
 
co mam zrobic jak mi zmienili halso?? nie moge grac juz w tibie na tym harze?

Fritz 05-01-2008 09:33

Wejdź tu:https://secure.tibia.com/account/?subtopic=lostaccount i wpisz nick swojego chara.Później se już chyba poradzisz;)

Aha,znowu mnie hackneło,co zrobić żeby przestało?Być hakerem?:evul:

michal-xa 05-01-2008 11:25

35 ms =/
 
ja starcilem 35ms =/ + 200k + items .. ale teraz mam 80rp i jest good:):)

Dodo360 06-01-2008 16:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Infernal Assassin (Post 488027)
Zostałem zchaczony i to przez kogos z tego forum... Kolo który zakładał temat z linkiem do filmiku w tibia 3d tak naprawde podawał link do Keyloggera
;( ;( ;(

Straciłem:

P-legs, Noble Armor, C Helmet, Bho Shield, F axe... Bp Ih :p Lvl i Po skilu!!

Ja mialem tak sam tylko ze nie odzyskalem juz konta a mailem na nim 19 druida i 14 palka... stracilem tez okolo 40k samej kasy ;(
w moim przypadku link byl do screenshota czy cos takiego ale nie pamietam juz :P
Dokladniej stracilem to Dragonke, 3 leopard armory, beho shielda, guardianke, 3 p legi, 2 dark helmety, horseman helmet, duzo adonowych itemków, okolo 20 k w banku, terra rod, 2 necrotic rody, 35 hunting spearów kilka viper starów, sporo present bagów i inne takie :( No i teraz gram od nowa...
Mialem tez kiedzys cos takiego ze ide sobie kolo mostu dwarvów i facet daje mi party, jakis 9 level:
On: Party PLX
Ja: No
I w tym momencie mnie wywalilo z gry potem skanuje system i jakis virus byl usunalem zalogowalem sie i moja postac byla z czerwonym zyciem na fire devilach kolo tegoż mostu... Jak to jest mozeliwe ze odpowiem facetowi i on nagle moze mi wejsc na acc? A ta postac miala wtedy 11 level paladyn.

Czarli 06-01-2008 16:45

I hak 40 lvl - ogolnie smieci wartosc nie przekraczajaca 150k
II hak 60~ lvl - hak na jakies 1kk~
III hak 103 lvl - jakies 2,2 kk (sov,dsm,k legs,d helmet,mms,softy,loot,200k plus 100k kumpla)

Bambi 10-01-2008 19:48

Hacki
 
Mi shakowali 82 ek i jeszcze na dodatek zrookowali... i juz to mnie tak wku***** ze jakbym go spotkal to nawet bym go mogl zabic i pojsc do wiezienie i mial bym to GLEBOKO W DUPIE wiecie co wam powiem? Ze sa takie keyloggery ze ktos przez godzine co minute wysyla Ci wiadomosc i ma po godzinie Twoje passy (nawet jak ma ignore) SAM WIDZIALEM!!X(X(X(X(X(X(X(X(

Subaru 10-01-2008 20:03

Są też takie keyloggery ze koleś podejdze do ciebie w tibi i przeskanuje twoje porty i ma już pasy ;)

CzarnyOgon 10-01-2008 20:22

@Cugu-Peta
a czemu by nie??
pomyśl sobie - zaczynasz grę nie masz doświadczenia ale dobijasz 30 lvl
później włączasz tibie i nie chce ci wejść
co byś wtedy zrobił??

@topic
mi prawdopodobnie hackneło mojego 17lvl sorcaX((może mały:baby::fuck: lvl ale dobrze mi się nim grało)
jeśli rzeczywiście tak jest mam plan co zrobię dalej:czekam jakiś czas(parę tygodni może miesięcy a może nawet rok)i gram od zera :(

po_prostu_ja 10-01-2008 20:30

mnie hakneli 3 razy... ma sie tego farta :confused:

Erhion 10-01-2008 20:38

Up: Ciekawe czemu nie?

Jak piszecie, że was hakneli to może powiecie dlaczego? Bo znając życie to 70% waszych hacków to free pacc, jestem gm daj mi swoje pasy, pasy or hunted, free items na stronie, logowanie się do gildii na innej stronie niż tibia.com

MÓWIĄC KRÓTKO. 70% hacków tutaj jest przez waszą GŁUPOTĘ.

Bambi 10-01-2008 20:46

Ehh... nie wiem co począć:/ grać dalej czy zacząć hackować... wiem hackerzy to są tacy ludzie którzy nie potrafią grać... ...ale z drugiej strony zawsze możesz kumpli w szkole postraszyć:p:p8o ehh.. sam już nie wiem :/

CzarnyOgon 10-01-2008 22:14

już mam pewność
shackowali mi przede wszystkim początkującego rookstayera [CHAR]Błękitny Ogon[/CHAR], 17lvl sorc [CHAR]Czarny Ogon[/CHAR], postać na konkurs [CHAR]Biały Ogon[/CHAR] i kilka postaci którymi już nie gramX(;(
zaraz dam edita ze stanem eq
wiem tylko że biały ogon świeci pustką(ale niema to jak całkiem mocni kumple xD)

Dodo360 14-01-2008 23:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Subaru (Post 1836125)
Są też takie keyloggery ze koleś podejdze do ciebie w tibi i przeskanuje twoje porty i ma już pasy ;)

No to ja tak miałem zresztą pisałem wcześniej ale dzięki, bo nie wiedziałem że tak sie da...
PS. To świadczy o tym że tibia jest zupełnie nie zabezpieczona
takich to tylko wieszać na drzewie :berserk:

Maurycy69 16-01-2008 00:58

Skradziono mi konto
 
Ktoś mi napisał, żebym wszedł na stronę http://www.banishedlistibia.com/ UWAGA i się zalogował, bo jestem tam na liście zbanowanych. Wszedłem i mnie z tibii wywaliło. Teraz moje hasło jest nieprawidłowe
Co robić...?

jack196 16-01-2008 20:40

;(
 
nie gralem w tibie okolo tygodnia i dzisiaj postanowilem sobie zagrac 30 min po tym jak skonczylem i sie wylogowalem ktos mi sie wlamal na konto i szedl pk`owac!! nie jestem taki glupi zmienilem moje haslo z 8 razy i nie loguje sie do tibi narazie. Jak on to zrobil? zalozyl mi ktos keylogera? wczoraj skanowalem calego kompa antyvirem nic nie znalazlo. Gdy sie zalogowalem z innego kompa na 5 min zobaczylem nowe osoby w VIP : hestrial, xarturo, samtoz Na szczescie zareagowalem szybko i nie mam duzo strat moja postac to sork 17lvl na thori. W jaki sposob on mnie zhakowal pomozcie!!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:05.

Powered by vBulletin 3