Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Problemy (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=136152)

Dark Sven 29-12-2007 22:17

Cóż to za debilna gra ;l.

Dzięki.

wilq1 30-12-2007 01:04

nie umiem grac to jest moj problem

Beniro 05-01-2008 14:54

Siema wszystkim. Powie mi ktoś dlaczego nie moge się zalogować na świecie Nerana lub Harmonia? :confused:
Chyba jeszcze Newbie jestem ;) ale nie wime :baby:

Beniro 19-01-2008 16:06

Mam inny problem z zalogowaniem.
A mianowicie wpisuje passy i pojawia mi się coś takiego:

http://img413.imageshack.us/img413/1497/ssey6.png

Mam tak już od jakiś 2 tyg. :confused:

Edit: Już wiem wszystko :)

Kropkanadi 22-04-2008 11:53

Ściągam Tibie i loguje się normalnie . Ściągają sie update . I pisze że wszystko dobrze się ściągneło i trzeba włączyć i wyłączyć tibie. Włanczam i występuje taki oto błąd :
C:\Program Files\Tibia\Tibia***** nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Dodam że wczoraj robiłem format komputera i przed formatem miałem taki sam błąd. Nie pomaga także odinstalowanie tibi i zainstalowanie na nowo . Mam windows XP .
Prosze o Pomoc.
Pozdrawiam Kropkanadi

ti-rex 22-04-2008 22:49

Monotonnia
 
Zastanawialiście się kiedyś nad tym że w tibi nie ma żadnych większych atrakcji ? brak dźwięku, średnia grafika, ciągle się expi i skilluje. Dodatkowo po update zniszczyli zależność profesji np. knight bloczyl, druid (sio) a pall (jako tani shooter) i sorc (postać ofensywna) bili, a teraz taki palek wali assassin starami więcej niż nie jeden dobry sorc z sd. A do tego fanowskie strony - jedyne co na nich widzimy to teksty typu "kup pacc - u nas najtaniej !!" By się chociaż postarali i urozmaicili tibię może od czasu do czasu 2x exp, wiecej plag, może więcej opcji dotyczących blesowania itd. Fajnie by było jakby zrobili coś takiego że np. jak są 4 różne voce w party to dostaje się trochę więcej expa niż zwykle. Też jakieś rozwiązanie by było xd Sry że to tu piszę ale chciałem się wyżalić ;P Elo:)

Arcan 22-04-2008 22:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ti-rex (Post 2017026)
Zastanawialiście się kiedyś nad tym że w tibi nie ma żadnych większych atrakcji ? brak dźwięku, średnia grafika, ciągle się expi i skilluje. Dodatkowo po update zniszczyli zależność profesji np. knight bloczyl, druid (sio) a pall (jako tani shooter) i sorc (postać ofensywna) bili, a teraz taki palek wali assassin starami więcej niż nie jeden dobry sorc z sd. A do tego fanowskie strony - jedyne co na nich widzimy to teksty typu "kup pacc - u nas najtaniej !!" By się chociaż postarali i urozmaicili tibię może od czasu do czasu 2x exp, wiecej plag, może więcej opcji dotyczących blesowania itd. Fajnie by było jakby zrobili coś takiego że np. jak są 4 różne voce w party to dostaje się trochę więcej expa niż zwykle. Też jakieś rozwiązanie by było xd Sry że to tu piszę ale chciałem się wyżalić ;P Elo:)

To by było ciekawe, jednak Cipsoft jak narazie dobrze zarabia, a dobro graczy... ma w du**e...

Wolansio 30-04-2008 20:33

automatyczne sciąganie nowej wersji
 
Siemka,
mam tibie 8.10 i gram na ots.Gdy po raz pierwszy sie logowałem było ok a teraz ściąga mi sie nowa tibia. Co zrobić aby sie nie ściągała?Czy można to jakoś zablokować?

Arcan 30-04-2008 23:08

Rozmowa o Open Serwerach Tibii jest na tym forum zabroniona. Odsyłam na torga.

MarCcian 19-05-2008 12:17

Mapa
 
mam problem z mapka:/ jak zainstalowalem tibie nic nie mialem :/ czy jest taka mozliwosc zeby ta mapke przywrucic ?

uczen teofilka 19-05-2008 18:59

ja mam problem bo jak ściągnąłem tibie 8.11 to w ogóle nie mogę sie wbić to tibi i wyskakuje mi taki błąd connot connect to a login server Error:connection timed out.(10060).proszę o odp na poczte albo tutaj

ziomus10222 12-06-2008 18:38

jak sie loguje to wyskakuje mi coś takiego:

Cannot connect to a login server


Error: error while resolvnig the server name



For more information take a look at the FAQs in the guide section at www.tibia.com :(

Piszcie na gg: 7804799 nawet jak jestem niedostepny!

Natti_Felisimo 02-07-2008 20:40

Nie mogę ściągnąć klienta nowego.
 
Witam,
czy ktoś może tez ma problem z pobraniem nowego klienta z tibia.com? nie mogę nawet zalogować się na własne konto.

Egon_Abus 02-07-2008 20:46

Na pewno serwery są tak zapchane (każdy próbuje pobrać klienta), że ty akurat nie możesz się 'wbić' ;)
Mi też tibia.com chodzi tak, jakby chciała, a nie mogła.

Marvelo13 02-07-2008 20:54

No teraz zalogowanie się na Tibia.com graniczy z cudem ;) Ja probuję stworzyć nowego chara od pół godziny :P

Hadugg 02-07-2008 20:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez YyyeeyIsBack (Post 1514240)
Po pierwsze pisz po polsku, po drugie nie przeklinaj to w niczym nie pomorze, po trzecie jaki rodzaj błędu to jest.

To mowi samo za siebie

Xylion 02-07-2008 21:00

Mam "Internal error. Closing connection." tibia.com tez mi nie wchodzi. coś robią :( trza czekac ;/

anonymousexd 02-07-2008 21:10

NA main accu mam "Internal error. Closing connection.", a na inne konto moge sie zalogować...... jak to moż;iwe? OBa z postaciami na tym samym seriwe

Xordian 03-07-2008 11:48

O co Chodzi ?
 
Cannot connect to a login server.

Error: Could not resolve server name. (11004)

For more information take a look at the FAQs in the
Support section at www.tibia.com


Nie wiem co mam robić proszę o pomoc .

chesek 03-07-2008 12:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xordian (Post 2156974)
Cannot connect to a login server.

Error: Could not resolve server name. (11004)

For more information take a look at the FAQs in the
Support section at www.tibia.com


Nie wiem co mam robić proszę o pomoc .

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryba
Taki chwilowy błąd, mija po czasie.

Poszukaj w FAQ na przyszłość.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:32.

Powered by vBulletin 3