Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Druga zapowiedź update'u. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=197951)

MiDoO 15-11-2008 00:40

Co update narzekacie a i tak gracie. Spróbujcie sie postawić na miejscu tych ludzi którzy muszą coś wymyslić i postarajcie się wpaść na coś co nie będzie w stylu OTs a będzie akceptowane przez 99% graczy. Jeśli wykminicie coś takiego jesteście wielcy =]

Xr3 15-11-2008 00:52

Cytuj:

Spróbujcie sie postawić na miejscu tych ludzi którzy muszą coś wymyslić i postarajcie się wpaść na coś co nie będzie w stylu OTs a będzie akceptowane przez 99% graczy.
Już jest w stylu OTSa. To nowe miasto wygląda gorzej niż moje mapki, które robiłem z nudów na lekcjach informatyki w gimnazjum, 3 minuty przed dzwonkiem.

Monte 15-11-2008 01:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2336062)
Już jest w stylu OTSa. To nowe miasto wygląda gorzej niż moje mapki, które robiłem z nudów na lekcjach informatyki w gimnazjum, 3 minuty przed dzwonkiem.

Jak na razie to widziałeś raptem 8 zrzutów więc nie pieprz głupot. Poza tym ja jeszcze żadnych mapek tego miasta nie widziałem.

Cery 15-11-2008 01:20

No tak to teraz sorc będzie kolejny update do tyłu.

Skoro krzewiaste zagrody przez które można strzelać będą robione przez druidów z których tylko druidzi będą mogli korzystać to ja jestem za tym żeby m walle były tylko dla sorców. Bo to już jest przesadzanie ze strony Cipsoftu z dopieszczaniem druidków.

Czary dla knighta? I tak pewno będzie lipa.

Aff. Podbiega do Ciebie taki Knight z 160 swordem dogania Cię dzięki czarowi i wali Ci z takiego avengera w maga ; o

Nie będzie można używać 2 na raz ; ] Albo shielding albo skill. jeżeli skill to taki palk będzie ze swoich assasinów wchodził w niego mocniej(bez podtekstów plx), Jeżeli shielding to Palki/knighci nic mu nie zrobią.

Cytuj:

Na pewno ucieszy was wiadomość‚ że CipSoft planuje wprowadzić bonusy‚ gdy włączona jest funkcja dzielenia doświadczenia‚ jednak zabity potwór musi dać co najmniej 20 punktów doświadczenia.
Bonus 2 mlvle do przodu ? _/
Pozdrawiam
Cery.

caveki 15-11-2008 02:20

Tylko narzekacie i narzekacie. A co mają wam zrobić do 7.0 cofną -.-?

Xr3 15-11-2008 02:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez caveki (Post 2336098)
Tylko narzekacie i narzekacie. A co mają wam zrobić do 7.0 cofną -.-?

Przynajmniej wtedy tak nie narzekali, z tego co sięgam pamięcią...

Lasooch 15-11-2008 02:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez BaxCrow (Post 2335954)
Powiecie, że teraz gra 55.000 ludzi dziennie, tak gra, tylko, że 35.000 z nich to boterzy, a kiedyś grało 40.000 i z tego może 2.000 to byli boterzy. Ta gra to po prostu dno.

A ja powiem, że kiedyś grało 25.000, w tym 5.000 graczy i 20.000 uhmakerów należących do tychże graczy.

dark_solti 15-11-2008 02:42

BR ???

Robią już z tych pixeli OTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Hubad 15-11-2008 06:19

OMG, ja powiem tylko tak, że jak zacząłem czytać to bardzo się uradowałem z tego party, czytając dalej euforia opadła. Przeczytałem o nowych spellach i się załamałem, bardzo nie fajnie zrobili. Czemu nigdy nie mogą zrobić porządnego balance, tylko zawsze ktoś musi być lepszy ;( Paladin- Knight rlz now



Pozdrowienia Hubad

qq2 15-11-2008 07:17

No i Tibia staje się powoli drugim WoW'em i innymi MMO (ofc pod względem pomysłów) bo buffy już skądś już znamy. :D
To było pewne na 100% że buffy w końcu zostaną wprowadzone. Pewnie za niedługo (w tym update albo w następnym będą już debuffy)...
Ale ciekawi mnie jedno... Czy w Tibii to się przyjmie. ;p

MnichU1007 15-11-2008 07:46

Teraz ja się wypowiem!!!
A więc tak, party channel na +
Reszta mi się wcale nie podoba.

sebastiano 15-11-2008 08:07

Pieprzycie tylko ...
 
Dużo osób gada tak : Druid teraz udupił maga itp. itd. ,spójrzcie druid to postać lecząca i wspomagająca innych graczy ,a sorc to postać ofensywna.Dla porównania podam czary FACC druida ; exevo frigo hur ( nie liczac hmm itp.) Sorc ,exevo flam hur ,exevo vis lux ,exevo gran vis lux ,exevo vis hur .

Moim zdaniem dobrze ,że Cipsoft utrzymuje druida postacią wspomagająca ,owszem ma pare nowych czarów które kiedyś miał sorek ,ale to nie jest tak dużo żeby tak przesadzać jak wy !

A tak wgl ,to będziecie na żekać tak jeszcze z 2 tyg. po up'ku a potem będziecie gadać że nawet fajne.:D

Djkwaku 15-11-2008 08:14

Nie mogę z tych noobskich komentarzy. Cipsoft nie ma za zadanie was uszczęśliwić tylko zrobić tak aby więcej graczy było Online, więcej PACC. Typowy marketing. A to że wam się podoba czy nie to mają głęboko w dupie !!!

Co do upa

Typowe nowe pixelki się pojawią, nic więcej.

Rafafos 15-11-2008 08:16

to znaczy ze holly missile to jakies runy z obrazeniami swietosci ... ale ciekawe czy dla facc ?
@down runy od swietosci sa fajnym plusem bedzie mogl je robic pall (ciekawe czy facc tez) a uzywac je bedzie mogl kazdy np na demach

Rumu 15-11-2008 08:40

A te runki dla palli to po co?? Przecież mają san'y... to tak jakby ek dostał runke która wyrzuca jego broń.:D

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Djkwaku (Post 2336139)
Nie mogę z tych noobskich komentarzy. Cipsoft nie ma za zadanie was uszczęśliwić tylko zrobić tak aby więcej graczy było Online, więcej PACC. Typowy marketing. A to że wam się podoba czy nie to mają głęboko w dupie !!!

No żeby było więcej pacc no to chyba musi się nam podobać??

Jabuszko 15-11-2008 09:08

Zrobili by np. 3 servy pod tibie 7.0 etc
Co do update to mam hm.. 2 różne odmienne z zdania na ten temat:
- Podoba mi się to co Cipsoft wymyśla , funkcja kanału party (rycerze będą nie zadowoleni) lecz dla innych profesji będzie to dobra zmiana.
CO do "bafów" pomysł ściągnięty z innych MMORPG'ów (np Muonline)
Nowe czary są fajne, zwiększają umiejętności i ulepszają tibie.
-Z drugiej strony tibia robi się za łatwa, wszystko dla pacc ale to oczywiste, lepiej zajęli by się tworzeniem mapy (w innych grach mapy są ogromne)
To dopiero 2 zapowiedz...
Życze all miłego grania;)




Btw. Jeżeli ktoś chce robić nowego chara to zapraszam na Saphire..

Kropa92 15-11-2008 09:18

Według mnie extra pomysł z tym party buff i chanel i inne zreszta tez.
Mowicie, ze sciagaja all z innych mmo to qrde sami wymyslcie cos nowego i orginalnego pozatym co z tego wychodzi to tylko na +

ti-rex 15-11-2008 09:47

Update
 
Zawsze gdy nadchodzi czas update z niecierpliwością czekam na newsy co fajnego wprowadzą :p Zazwyczaj im coś nie wychodzi ale czasami są też przebłyski. Kiedyś zrobili balans w którym zdupczyli profesje magiczne (to moje zdanie), np.
Kiedyś 60-o lvl-owym sorcem waliłem z visa po 180 i to 2 razy szybciej niż teraz (teraz 110 lvlem po 160). Zabrali nawet ue (które było w końcu charakterystycznym spellem dla profesji ofensywnej jaką był sorc). O sd nie będę się rozpisywał bo mimo że większość lepszych potworków nie jest na nie podatne to chociaż 3x strzałowe teraz są. Co do uh to nie będę się wypowiadał bo już ich chyba nikt nie używa.

Wchodząc na tibię i patrząc wokół siebie widzę samych paladynów, a czasami zdarzy się knight i druid.

Zamiast pól roku swojej pracy poświęconej update-owi - kilku mało przydatnych rzeczy powinni dodać więcej wandów,rodów i run ,a jak nie to chociaż mfy ktore by dawały z 500 many sorcowi/druidowi (to już by poprawiło ich sytuację ... biorąc pod uwagę chociaż anihilatora). Przydałoby się też publiczne miejsce do skillowania (np. jakaś polana z wypchanymi kukłami do bicia :P)

Fajnie by było jakby zrobili nowe tereny do expienia np. dragi, gsy itd. Bo po co nam kolejne miasto w którym zwykle siedzą 3 osoby w depo ....a w tym samym czasie na dragon lair przypada 10 osób na 1 draga. Ja bym zmierzał w tym kierunku .... aby coś z tym zrobić.:cup:

Zamne 15-11-2008 09:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jabuszko (Post 2336161)
Zrobili by np. 3 servy pod tibie 7.0 etc

a po miesiącu trzeba by bylo robic 30 innych siedemzero

Cytuj:

Przydałoby się publiczne miejsce do skillowania (np. jakaś polana z wypchanymi kukłami do bicia :P)
a moze jeszcze training monki?

zresztą i tak byloby nonstop zajete przez boty

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rafafos (Post 2336141)
to znaczy ze holly missile to jakies runy z obrazeniami swietosci ... ale ciekawe czy dla facc ?

jak facc pally se kupi to bedzie mial

--Cienius-- 15-11-2008 09:55

Niestety... Tibia zchodzi na ... WoWa ale i tak mam to gdzies bo wlasnie wybralem WoWa od tibii.... (Prywatny* mnostwo mozliwosci zajebiste czary atmosfera mniej idiotow i polaczkuf)

Ogolniej rzecz biorąc WoW>tipia



*tylko na pryw serverach ale to to samo :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:51.

Powered by vBulletin 3