Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Grafiki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   Blue Rose Gallery (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=43998)

Thimburd 27-08-2005 19:11

mor plex!111onoene

Ładna różyczka :) Czekam na więcej ;) Może jakaś taka łączka pełna niebieskich róż? Wiem, że to może trochę zająć pracy, ale efekt byłby niezły.

Descartes 27-08-2005 19:15

Ale fajny słodki mały smoczek! A ti ti ti ti... [-------]!!!! MOJA NOGAAAAA!!!!!!

Landrynka 27-08-2005 20:01

ja bardzo lubie rysowac ale niestety nie mam skanera itp. a więc prosiłabym cię o druida walczącego z jakąś potężną czarownicą (narysowalabym to sama ale moi kumple beda jeszcze dlugo na wakacjach wiec o skanerze moge pomarzyc)

Gunir 27-08-2005 20:09

@up
http://allegro.pl/show_item.php?item=61770599

Eileen 27-08-2005 20:47

Kamos!!! Mój skaner!!! Jak ty to znalazłeś 8o!!!

BIG XD (ja mam naprawdę taki skaner)

Takiego starocia i grata nie polecam nikomu, jest wiele DUŻO lepszych skanerów.

Gunir 27-08-2005 20:51

Zadem problem. Po prostu patrzylem po najnizszej cenie.






hahah,rotfl

Landrynka 28-08-2005 17:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kamos

Dziękuje za pomoc ale nie sądze żeby ten złom wogóle się włączył, wolę kupić za tą cenę pacca ^^ Ale dzięki za dobre chęci. Jak moi Znajomi wrócą w październiku to może mi nagrają xD chyba, że blue rose narysuje mi tego druida z czarownica wcześniej :)

Eileen 18-09-2005 00:22

Powrót do korzeni...
 
Nom, nie wypadało zakładac nowego topicu, skoro można odkurzyć stare śmiecie... Pora dodać coś nowego do mojej kolekcji ;P

Nie ma to jak stary dobry Paint. To od dziś dewiza nie tylko fanatyków pixelartu. Postanowiłam conieco popracować u podstaw na najprostszych narzędziach. Wkurzał mnie fakt "badania" siły nacisku przez inne programy, a także ich naprawdę zakręcone opcje co do samego pędzla, czy ołówka. Kiedy program łapał siłę nacisku po 4 czy 5 razy musiałam rysowac tę samą kreskę, aby wyszło tak jak ja chcę. A często nawet powyłączeniu funkcji "badania siły nacisku" to nie było to. No i sięgnęłam po Painta...

Nie mam pojęcia co TO jest...

Obrazek ten (2 warianty) zrobiłam tylko i wyłącznie przy pomocy painta i mojego tabletu (okazało się, że jednak warto go było kupić).
8o

Wariant 2 kolorowy (czarno-biały, z malutkim dodatkiiem szarości :D )

Wariant 4 kolorowy (2 odcienie szarości wykorzystane w pełni... :P)

sebcio 18-09-2005 09:48

Hehe, fajne rysunki. Gratuluje :)

Ten ostatni zas przypomina mi ta duza, zolta kure z ulicy sezamkowej bodajze. :)

Eileen 18-09-2005 10:29

Cytuj:

Ten ostatni zas przypomina mi ta duza, zolta kure z tego.. hmm, nie pamietam. Jakis taki program dla dzieci.
Ten ostatni!? <szok>

Khazid 18-09-2005 11:13

Wiem, wiem. Powah of pain. Ale ludzie! Photoshop jeśli o to chodzi oferuję duuużo więcej rozwiązań, którymi są choćby lepsze brushe! Nie wspomne co można robić z kolorami, a nawet z czernią! Co do prac - podobają mi się, chociaż ciągle się upieram, że gdybyś rysowała je w jakimś bardziej zaawansowanym programie graficznym byłyby lepsze. Tyle.

Eileen 18-09-2005 11:43

Wiem, wiem... Photoshop to jest moc... Ale ja się poprostu gubię jak mam za dużo możliwości... Ja tam uważam, że w prostocie siła. Może następny obrazek zrobię w Photoshopie, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Zawsze jak rysowałam w photoshopie to nieciekawie się to kończyło, jakbym gubiła gdzieś wenę twórczą...

Przykład

Acha... i jeszcze jedno. Czy mogę uzać ten obrazek za bezbłędny? (tzn. żadnych jakichś błędów w proporcjach, czy cuś?) Chciałabym wiedzieć bo to kwestia obietnicy złożonej samej sobie. Ale wydaje mi się, że to chyba jeszcze nie jest to...

Khazid 18-09-2005 12:50

Hmm..Zdaje mi się, że coś jest nie tak z nogami, ale co - nie mam pojęcia. Po dłuższym wpatrzeniu wydaje się też, że prawa ręka (ta ręka, którą trzyma w górze) jest dłuższa od lewej, ale może to tylko złudzenie?

Eileen 19-09-2005 17:16

Nowe-stare prace. Patrzcie na pierwszy post :P

dap-galothij 19-09-2005 17:24

W tym rysunku, co piszę, że nie wiesz co dorysować, to dorysuj trawę albo fale(w zależności co to jest;))

Badzo 19-09-2005 21:21

Bardzo, bardzo mie sie to podoba :P Te smoczki w paincie- OMG, kurde, ja piernicze ja nie moge, jak w paincie mozna TAK ŁADNIE MALOWAC:)

Ten ostatnie zdjecie w pierwszym poscie- myslalem ze to robione w photoshopie :P:P


Podsumowanie-
cudne

:)

Pozdrawiam



Badzo




śmieszne :P:P:P

Gunir 19-09-2005 21:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eileen
A na koniec popatrzcie sobie jakie piękne są Siedleckie zachody słońca z mojego tarasu (ten słynny Siedlec pomiędzy Wrocławiem, a Trzebnicą, jeśli ktoś nie wie ;))

Hmm, dzieki za tapete ziom.

Eileen 19-09-2005 21:38

@Kamos
Takich "tapet" mam na kompie około 200, pomijając jeszcze inne zdjęcia i tonę obrazków zassanych z neta xD

PS: Jak będę chciała odstraszyć oglądajacych od galerii to wstawię swoją fotkę z tegorocznych dożynek (w stroju ludowym, więcej wsuwek we włosach niż kwiatków na wianku i te cholerne warkoczyki :P)

Lord Fakolpet 19-09-2005 22:44

Twoje prace są świetne. Mi dają jakieś wyobrażenia, moge czasami oprzeć na nich swe myśli i poukładać je patrząc na nie. Naprawde świetne prace.

Khazid 20-09-2005 00:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lord Fakolpet
Twoje prace są świetne. Mi dają jakieś wyobrażenia, moge czasami oprzeć na nich swe myśli i poukładać je patrząc na nie. Naprawde świetne prace.

"A Wazelina to moje drugie imię". ;)

Ja co do tego zachodu - polecam www.plfoto.com. Ładne są tam prezentowane zdjęcia, oj ładne;). Czekamy na kolejne prace. Trening czyni mistrza.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:01.

Powered by vBulletin 3