Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Nebula (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=202)
-   -   Shadows World, Family Guys + kilku freedom figterow -.-' vs VIRIBIU UNITS (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=134780)

TheDwarf 18-12-2007 17:50

Wojny jak to wojny - zawsze beda, a co do paymentow - nie ja o tym decyduje i szczerze mowiac nie obchodzi mnie to :p

Oharis 18-12-2007 18:14

Sowi raz zapłacił. MIał przez pewnien okres limit expa ktorego nie mogl przekroczyć. Bodajrze 200k tak jak w chwili obecnej Kaytek i Heiks. A w chwili obecnej. Wystarczy spojrzeć na eriga. Robi po 600 700~k expa. I co ?? Pada ?? Nie. Sam można powiedzieć że ejstem neutralny w tej wojnie ale śledze na bierząco co sie dzieje na serwerze. I msuze rpzeznać że to wygląda tak. Vu jako że wygrywają wojne nałożyli paymenty to ktoś kto mimo wszystko expi bez zapłacenia pada. Dla mnie normalka w czasie wojny. Gdyby zaś było odwrotnie i obecne Lh wygrywalo by wojne a Vu by grzało depo to by była idenrtyczna sytuacja. TO wy byście mieli mase przydupasów. CO do xeama i hidka. CO do wieśniaków to też nie lubie takowych. Ale bez przesady. Każdy z nas ma gdzieś tam korzenie ze wsi. MOja mama wychowala sie na wsi to oznacza że też jestem wieśniakiem ?? Dajcie spokój nie możecie sie pogodzić że to nie wy panujecie na serwerze tylko grzejecie depo. Jak by ta gra nie była dla was wszystkim to byscie tak nie mowili. 30 latek i tibia. Żałosne. tak jak poprzednicy zajmij sie rodziną a nie dyskusją na temat gry. POzdro

Rithien 18-12-2007 19:47

Oharisie czy jak ci tam powiedz mi czy w regulaminie Tibii zaznaczony jest limit wiekowy ? Jeżeli jest jaki jest próg ?
Poza tym jaką istotną rolę gra tu wiek ?
A więc jeżeli ktoś nie jest już młodym i gra w Tibie jest "żałosny" ?
Zastanów się Oharisie co Ty w ogóle piszesz...

Jak by ta gra nie była dla was wszystkim to byscie tak nie mowili.
A skąd Ty możesz wiedzieć neutralny Oharisie co jest dla mnie czy dla kogoś innego z Last Hope wszystkim a co niczym?


Wszystkie zadane przeze mnie pytania są pytaniami retorycznymi,
zadałem je Tobie tylko po to abyś przed pisaniem głupich postów zastanowił się nad własnymi aspektami.

Oharis 18-12-2007 20:15

Beedrdrinkerze. CO prawda nie w regulaminie mowy o wieku grającego.Ale tak na zdrowy rozsądek. NIe wiem czy Xeam ma córke czy syna ale jak za kilka lat sie bedzie czuło dziecko którego ojciec rypie w tibie i kloci sie z nastolatkami ?? Ja bym powiedziec ze taka postawa powoduje rodzine patologiczną. Nie wiem nie znam xeama nie wiem czy ma prace czy cos ale takie zachowanie nie pasuje mi do dorosłego faceta. A wracając do gry,jest fikcja której nie powinno sie przekładać na życie prywatne i społeczne gdyby nie to że Guild VU nie pozwala xeamowi wyjsc z Pztu czy w dalszym ciągu żywił by nienawiść do Olecka ?? czy w dalszym ciągu byłby z nimi w guild i uważał ich za ziomków. Dla mnie to sie robi śmieszne jeżeli ludzie przez kilka pixeli wyzywają sobie matki i rodzine. Sprawiają innym graczom wpierdole itp. Zastanawialiście sie kiedyś nad tym ?? dla mnie to jest chore. VU też nie pozostaje świetymi i bez winy. Uważają się za bezkarnych i w zasadzie tak jest. Ale powinni troche czasem spojrzeć na low lvl i pomagać im. Nie dość że są Najsilniejsi na serwerze to niektórzy są tutorami, a z tego co wiem tacy powinni grac zgodnie z regulaminem tibi i nie uzywać botów, dla mnie tutor też powinien pomagać a nie patrzeć na czubek własnego nosa i oglądac sie za kolegami. Mysle że obydwie strony powinny przystopować z deka i wziąść pod uwagę że gra to tylko gra. PozdROWER :)

Ancient900 18-12-2007 21:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oharis (Post 1794745)
Dla mnie to sie robi śmieszne jeżeli ludzie przez kilka pixeli wyzywają sobie matki i rodzine

Ta, twoi koledzy coś o tym wiedzą.

Oharis 18-12-2007 22:00

Kogo nazywasz moimi kolegami ??

Ancient900 18-12-2007 23:09

14:24 Manownik [15]: kurwo
14:24 Manownik [15]: cioto
14:24 Manownik [15]: leszczu

;o

Sck 19-12-2007 01:42

@Hidek
Jezeli chcesz wypominac komus uzywanie bota, to spytaj Tany co to byl za link na vencie "party uh.ng"
Pewnie taki dodatek specjalny?

Bosy_Wiesniak 19-12-2007 09:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oharis (Post 1794556)
Sowi raz zapłacił. MIał przez pewnien okres limit expa ktorego nie mogl przekroczyć. Bodajrze 200k tak jak w chwili obecnej Kaytek i Heiks. A w chwili obecnej. Wystarczy spojrzeć na eriga. Robi po 600 700~k expa. I co ?? Pada ?? Nie. Sam można powiedzieć że ejstem neutralny w tej wojnie ale śledze na bierząco co sie dzieje na serwerze. I msuze rpzeznać że to wygląda tak. Vu jako że wygrywają wojne nałożyli paymenty to ktoś kto mimo wszystko expi bez zapłacenia pada. Dla mnie normalka w czasie wojny. Gdyby zaś było odwrotnie i obecne Lh wygrywalo by wojne a Vu by grzało depo to by była idenrtyczna sytuacja. TO wy byście mieli mase przydupasów. CO do xeama i hidka. CO do wieśniaków to też nie lubie takowych. Ale bez przesady. Każdy z nas ma gdzieś tam korzenie ze wsi. MOja mama wychowala sie na wsi to oznacza że też jestem wieśniakiem ?? Dajcie spokój nie możecie sie pogodzić że to nie wy panujecie na serwerze tylko grzejecie depo. Jak by ta gra nie była dla was wszystkim to byscie tak nie mowili. 30 latek i tibia. Żałosne. tak jak poprzednicy zajmij sie rodziną a nie dyskusją na temat gry. POzdro

__
Sowi moze robic nawet dwa miliony expa dziennie i nikomu to nie bedzie przeszkadzac. Wszyscy wiedza jakim noobem jest sofku jakby nawet wbil 500lvl w tej grze to jest w stanie paść od 1 noobchara na 12lvl który może używać exura gran. Nie każdy z nas. I tak nie musiałeś nam pisać skąd jest Twoja Mama. Widać to odrazu po tym co piszesz skąd jest. Żaden NEWS. Szkoda tylko, że z tego co piszesz nie lubisz własnej Mamy. To chyba większa patologia niż u mnie. Ale jakoś to będzie, podobno już trzecie pokolenie traci akcent.
A narazie sorry, ale muszę leciec.

WYNGIEL PRZYWIEZLI. LUDZIE WYNGIEL JE WE WIOSCE.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oharis (Post 1794745)
Beedrdrinkerze. CO prawda nie w regulaminie mowy o wieku grającego. Ale tak na zdrowy rozsądek. NIe wiem czy Xeam ma córke czy syna ale jak za kilka lat sie bedzie czuło dziecko którego ojciec rypie w tibie i kloci sie z nastolatkami ?? Ja bym powiedziec ze taka postawa powoduje rodzine patologiczną. Nie wiem nie znam xeama nie wiem czy ma prace czy cos ale takie zachowanie nie pasuje mi do dorosłego faceta. A wracając do gry,jest fikcja której nie powinno sie przekładać na życie prywatne i społeczne gdyby nie to że Guild VU nie pozwala xeamowi wyjsc z Pztu czy w dalszym ciągu żywił by nienawiść do Olecka ?? czy w dalszym ciągu byłby z nimi w guild i uważał ich za ziomków. Dla mnie to sie robi śmieszne jeżeli ludzie przez kilka pixeli wyzywają sobie matki i rodzine. Sprawiają innym graczom wpierdole itp. Zastanawialiście sie kiedyś nad tym ?? dla mnie to jest chore. VU też nie pozostaje świetymi i bez winy. Uważają się za bezkarnych i w zasadzie tak jest. Ale powinni troche czasem spojrzeć na low lvl i pomagać im. Nie dość że są Najsilniejsi na serwerze to niektórzy są tutorami, a z tego co wiem tacy powinni grac zgodnie z regulaminem tibi i nie uzywać botów, dla mnie tutor też powinien pomagać a nie patrzeć na czubek własnego nosa i oglądac sie za kolegami. Mysle że obydwie strony powinny przystopować z deka i wziąść pod uwagę że gra to tylko gra. PozdROWER :)

Dla twojej wiadomości: syna. I życzyłbym ci, zeby w twoim szałasie panowała taka patologia jak u mnie w domu. Wasi rodzice przez 8h dziennie robią różne rzeczy w pracy. Jedni udają spychokoparki, drudzy kserokopiarki, inni masują sekretarki. Ja siedzę i szydzę sobie z bandy wiejskiego wataszki Klapnięte Ucho Don Diego Snikersa. Wszyscy zarabiają na chleb w taki sposób jaki im się podoba. I nie wiem z czego wnioskujesz, ze kogoś nienawidzę. Na allegro sprzedawane są używane mózgi. Myślę, że czas prezentów świątecznych powinieneś wykorzystać. Załóż Tacie konto na allegro, niech kupi ci coś co przyda się na lata.
BIBI

Boytano 19-12-2007 09:41

Wogóle to mnie śmieszą te wasze wszystkie pojęcia "wieśniaka" "przydupasa" itp. Smiejecie się że np. Olecko to wieś. A jeśli spojrzymy na tutejsze konto Beerdrinkera mamy - Lokacja: SłubicE. I może powiecie mi że to jakaś wielka metropolia? B) Pozatym ludzie po wojnie z Ordo którzy się wyplacili padali przecież przez ludzi takich jak Xaem, a teraz te gląby walczą po jego stronie co jest smieszne :D I wogóle jakieś gadanie o wojnie z pa itp, tylko sam pamiętam co mówil Tana na ts do mnht "wy nam pomagacie wygrać wojne i Kazo po wojnie wasze, nawet mainami będziecie mogli zabić jak ktoś wam do kazo wbije"

Bosy_Wiesniak 19-12-2007 11:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Boytano (Post 1795339)
Wogóle to mnie śmieszą te wasze wszystkie pojęcia "wieśniaka" "przydupasa" itp. Smiejecie się że np. Olecko to wieś. A jeśli spojrzymy na tutejsze konto Beerdrinkera mamy - Lokacja: SłubicE. I może powiecie mi że to jakaś wielka metropolia? B) Pozatym ludzie po wojnie z Ordo którzy się wyplacili padali przecież przez ludzi takich jak Xaem, a teraz te gląby walczą po jego stronie co jest smieszne :D I wogóle jakieś gadanie o wojnie z pa itp, tylko sam pamiętam co mówil Tana na ts do mnht "wy nam pomagacie wygrać wojne i Kazo po wojnie wasze, nawet mainami będziecie mogli zabić jak ktoś wam do kazo wbije"

___
Ja nigdy nie mówiłem, ze walcze z PA.
Gdyby ta wojna była wygrana zabijałbym losowo 10 osób ze wsi każdego dnia. Nie dlatego, że są ze wsi, tylko dlatego, że ktoś musi dbać o naszą przyszłość. Już teraz 99% wieśniaków ma dostęp do netu, ich rodzice ciężko pracują na ich byt i na to, żeby miasto miało co żryć. Za lat 10, wioska przestanie produkować, bo te pokolenie które teraz dorasta, ma dostęp od dobrych kolorowych ludzi z meksyku do PACC. Pozatym, Kiedy ordo wypowiedziało nam wojnę, nikt nie mówił o paymentach. Jestem pewien, ze gdyby wtedy xaem był po stronie przegranych też po wojnie by padał. I to normalna rzecz. Nie walczyłem dla kasy.
Vura dał mi 300k za war. Podziękowałem, nawet się cieszyłem, to w końcu była pierwsza wojna za która dostałem 1gp. Ale sumienie nie dawało mi spokoju.
Wysłałem mu kase spowrotem i poszedłem ubić caboltsa.
Zero litości dla .......wych gości.
Mam tylko nadzieję, że Don Klapnięte Ucho zabije każdego który zapłacił. Wszystko inne będzie świadczyło o tym, że ma miękkie serce. A kto ma miękkie serce, ten musi posiadać twardą jak stal dupe.
I tak na marginesie, to nie ordo walczyło po mojej stronie, tylko ja po ich. Choć knaak twierdził, że dymam własne dziecko. Co za różnica, Vu dla którego walczyłem teraz twierdzi, to samo. Ale, to tylko gra, mają prawo gadać co chcą, wyprowadzając przeciwnika z równowagi powiększają swoje szanse. Gdyby powiedział to w rl, wtedy trochę bym go porozciągał, a tak luz.

August 19-12-2007 11:37

@Wawierni aka Thegi aka Waw

Nie zwalaj winy na mnie ;] bo ja Ci mowilem ze mam wyjebane w ten nick i nawet niech zrobi 200 na wojne, pisales do kazdego o tym nicku niewiem poco.

@Hidek
Placiles? To skad mozesz wiedziec czy ktos bedzie dojechany czy nie?
Kiedys fakt praktykowalismy cos takiego, ale tylko na niektorych i to Xaem pierwszy zaczal dojezdzac ludzi, z tego co wiem to poszlo wlasnie oto ze niektorzy niechcieli kogos tam zabic, to Xaem wyszedl i go zabil i tyle.

Teraz juz niebedzie zabijania za darmo jak ktos sie wyplaci, rle VU ktorzy niebrali udzialu w wojnie niemaja jacys specjalnych praw. Ci ktorzy pomagali nam w wojnie traktujcie ich jako VU, niemowie tu o mexykancach czy innych pajacach co nawet wjazdu na ts niemaja i niemieli nigdy -.- mowie o ludziach ktorzy siedzieli u nas na tsie, powinniscie wiedziec skoro mieliscie szpiega.

Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta.

GL & HG

/Hans

Rithien 19-12-2007 13:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Boytano (Post 1795339)
Wogóle to mnie śmieszą te wasze wszystkie pojęcia "wieśniaka" "przydupasa" itp. Smiejecie się że np. Olecko to wieś. A jeśli spojrzymy na tutejsze konto Beerdrinkera mamy - Lokacja: SłubicE. I może powiecie mi że to jakaś wielka metropolia? B) Pozatym ludzie po wojnie z Ordo którzy się wyplacili padali przecież przez ludzi takich jak Xaem, a teraz te gląby walczą po jego stronie co jest smieszne :D I wogóle jakieś gadanie o wojnie z pa itp, tylko sam pamiętam co mówil Tana na ts do mnht "wy nam pomagacie wygrać wojne i Kazo po wojnie wasze, nawet mainami będziecie mogli zabić jak ktoś wam do kazo wbije"


No a czy ja kiedyś się wywyższałem, że mieszkam w wielkiej metropolii ? Nie.

Bosy_Wiesniak 19-12-2007 13:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez August (Post 1795408)
@Wawierni aka Thegi aka Waw

Nie zwalaj winy na mnie ;] bo ja Ci mowilem ze mam wyjebane w ten nick i nawet niech zrobi 200 na wojne, pisales do kazdego o tym nicku niewiem poco.

@Hidek
Placiles? To skad mozesz wiedziec czy ktos bedzie dojechany czy nie?
Kiedys fakt praktykowalismy cos takiego, ale tylko na niektorych i to Xaem pierwszy zaczal dojezdzac ludzi, z tego co wiem to poszlo wlasnie oto ze niektorzy niechcieli kogos tam zabic, to Xaem wyszedl i go zabil i tyle.

Teraz juz niebedzie zabijania za darmo jak ktos sie wyplaci, rle VU ktorzy niebrali udzialu w wojnie niemaja jacys specjalnych praw. Ci ktorzy pomagali nam w wojnie traktujcie ich jako VU, niemowie tu o mexykancach czy innych pajacach co nawet wjazdu na ts niemaja i niemieli nigdy -.- mowie o ludziach ktorzy siedzieli u nas na tsie, powinniscie wiedziec skoro mieliscie szpiega.

Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta.

GL & HG

/Hans

HAHHAHA,
powinienes pracowac jako rzecznik rządu.
NIE BĘDZIE ZABIJANIA!
NIE BĘDZIE PEKOWANIA!
NIE BĘDZIE NICZEGO!
Czego to ludzie nie zrobią dla paru GP.
Założymy się, że będzie?
Expowisk mało, przydupasów duzo, cudów nie ma.

Mam ochotę na małą ankiete:

KOMU BĘDZIE LIZAŁ BOYTANO jak będzie nowa wojna?
A/ VU
B/ SA
C/ NIE BĘDZIE LIZAŁ NIKOMU BO MU JĘZYK ZDRĘTWIAŁ

August 19-12-2007 14:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak (Post 1795464)
KOMU BĘDZIE LIZAŁ BOYTANO jak będzie nowa wojna?
A/ VU
B/ SA
C/ NIE BĘDZIE LIZAŁ NIKOMU BO MU JĘZYK ZDRĘTWIAŁ

Czemu zakladasz ze bedzie wojna z SA?

Elmer 19-12-2007 14:58

Przy samym końcu wojny z Ordo były 2 opcje brane pod uwagę. Albo nie damy zapłacić nikomu, albo damy, a ci co będą pgować zostaną zabici. Wszyscy widzieli jak się stało. Jedni zabijali więcej ordowców, inni mniej. I to nie było/jest dziwne, bo przecież chodziło/chodzi o utrzymanie władzy, co się VU udało i udaje do dziś.
Mi zostaje mieć nadzieje, że jak najmniej osób się wypłaci, żebyście nie mieli kogo zabijać.

Dregar 19-12-2007 15:09

Sądze że myśli tak, ponieważ albo zaczniecie się bić miedzy sobą, albo w poszukiwaniu ratunku przed wojna z Oleckiem bedziecie szukać rywali czyli zostaje SA i przydupasy. Gl.

Waw 19-12-2007 15:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez August (Post 1795408)
@Wawierni aka Thegi aka Waw

Nie zwalaj winy na mnie ;] bo ja Ci mowilem ze mam wyjebane w ten nick i nawet niech zrobi 200 na wojne, pisales do kazdego o tym nicku niewiem poco.

/Hans

Oj, dałem taki przykład, nie obrażaj się XD
Chciałem zakończyć swoją karierę na nebuli jako "Forum Fightera", ale chyba się uzależniłem, i nie mogę.

Co do paymentów, to nie mówcie, że po wojnie z ordo nie dojechaliście nikogo, bo od samego początku był taki zamiar.

Btw. Tibia to gówno, Fiesta online rox

Wasz kochający Wawiernia

PS. Zamiast się kłócić idźcie se choinkę z piwnicy wyjąć i ozdobić
Ludzie święta idą!

Bosy_Wiesniak 19-12-2007 17:37

Sonda:P
 
pod tym linkiem najnowsza sonda SUPER NAGRODY! :)
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=157838

nebulanoob 19-12-2007 17:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak (Post 1795768)
pod tym linkiem najnowsza sonda SUPER NAGRODY! :)
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=157838

Głosujmy na Deerdek. Dostanie nowa range.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:59.

Powered by vBulletin 3