Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Manga&Anime (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=139860)

Heidar 27-07-2007 11:37

Wracając do hentajów. Jak to kiedyś Shinjix powiedział "Jeżeli uważasz, że najlepsza dziewica to twoja prawica, odpuść sobie hentaje".

thebassa 31-07-2007 11:34

No tak
moje ulubione to:
Full Metal Alchemist
Neon Geneis Evangelion
Great Teacher Onizuka
Shaman King (oczywiscie nie ta wersja z jetix :P)
Chobits
no i ostatnio
Mahoromatic

Chesterkaa 31-07-2007 12:20

Ej wlasnie. Ostatnio obejrzalam Green Green co o tym sadzicie ? ; p (ova jest beznadziejny ; p imo : ) )
hehe niedlugo bede ogladac xxxHolic

Corgar Frizz 01-08-2007 11:48

Green Green jest zarąbisty ;p Zwłaszcza pomysły trójki.... i to że Yuusuke ( znowu nie zabardzo pamiętam imienia, chodzi mi o tego od Midori) ma przez nich same problemy.

A Midori-chan to już w ogóle jest wypas, o charakter mi chodzi, bo chyba wszystkie laski z green green'a są hojnie obdarzone przez naturę.



BTW. Myślałem że temat umarł..... znowu myślałem i myślałem źle..... chyba przestane to robić... myśleć

Chesterkaa 01-08-2007 18:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Corgar Frizz (Post 1580192)
Green Green jest zarąbisty ;p Zwłaszcza pomysły trójki.... i to że Yuusuke ( znowu nie zabardzo pamiętam imienia, chodzi mi o tego od Midori) ma przez nich same problemy.

A Midori-chan to już w ogóle jest wypas, o charakter mi chodzi, bo chyba wszystkie laski z green green'a są hojnie obdarzone przez naturę.

imo Midori nieco zakrecona jest ; ]
a ta trojka zboczkow... hmmm niekiedy nieco przesadzali. na anime.tanuki ma to niskie noty ; o najlepszy byl ten co ryz wpierzal : D a te laski dziwne byly, ze tak sie ich baly O_o

Jesli Ci sie spodobalo Green Green to powinno Ci sie spodobac rowniez He is my master (mozliwe ze widziales) ma tylko 12 odcinkow wiec mozna obejrzec nawetjesli Ci sie nie spodobba ; )

Duke Dran 01-08-2007 19:00

Od wczoraj oglądam sobie z zapałem Full Metal Alchemist i Ranma 1/2. Ranma rox XD ciekawe jak ten gościu się czuje kiedy zmienia się w dziewczynę XD.

PS: Chyba wydam ostatnio zarobioną kasę na mangę ale nigdzie nie ma pierwszego tomiku Ranmy 1/2 : /.

Droozer87 22-01-2008 22:37

Green Green bardzo mi sie podobalo ale do ostatniego odcinka ja wole happyendy jak Karin czy Kage Kara Mamoru . Takto chyba wiekszosc anime ogladalem <otaku xD> chyba ze wiedzialem wczesniej ze bedzie drama jako zakonczenie to nawet nie ruszalem :p

Arka_Sath_Wielki 22-01-2008 23:03

kolejny archeolog ;| skad tys to wykopal ? :|

Rankor 22-01-2008 23:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki (Post 1857679)
kolejny archeolog ;| skad tys to wykopal ? :|

Akurat M&A to temat, ktory nie moze sie zestarzec. Naucz sie rozrozniac archeologie od kontynuowania watku ;s

..::QRAS::.. 23-01-2008 09:37

Ja obecnie ogladam samurai champoo , ogolnie jestem zaskoczony bardzo szybka fabula nie nudzi sie i bardzo efektowne walki polecam :D

eerion 23-01-2008 15:32

Piękne anime.
oglądałem jakiś czas temu.
Ostatnio wsyciłem Melanholy of Suzumiya Haruhi, Lucky Star, Karas, He is my Mater i musze polecić wszystkie te anime :D

edit:
A no i oczywiście
Byousoku 5 centimeter (5 cm per sec)

Anime, w którym się zakochałem i które ubóstwiam!

Oerciak 23-01-2008 16:09

Nic nie przebije Ergo Proxy,Elfen Lied i Death Note :>

Nadrill 23-01-2008 16:14

A ja lubię Great Teacher Onizuka. No co, fajne anime.

Może mi ktoś polecić jakieś fajne anime, które nie ma 500 odcinków i nie jest wypełniona niepotrzebnymi zapychaczami(oczywiście nie oznacza to, że chodzi o anime 5-odcinkowe)? Zbliżają się ferie, a ja chętnie bym coś oglądnął.
Aha, proszę 1 pozycję. Zacznie się wyliczanka od każdego i nie będę się mógł zdecydować.

Rayza 23-01-2008 16:15

@Eerion
Skąd brałeś Lucky star?

@Nadrill
One piece 323+ ep. ^^ ja sie w tym zakochałem....ale od wakacji nie mam na to czasu T_T...

Kajulec 23-01-2008 16:29

@Nadrill
Desu Nōto (Death Note)

eerion 23-01-2008 19:15

Cytuj:

@Eerion
Skąd brałeś Lucky star?
Promocja na którymśtam Torrencie była :P

Cytuj:

Może mi ktoś polecić jakieś fajne anime, które nie ma 500 odcinków i nie jest wypełniona niepotrzebnymi zapychaczami(oczywiście nie oznacza to, że chodzi o anime 5-odcinkowe)? Zbliżają się ferie, a ja chętnie bym coś oglądnął.
Aha, proszę 1 pozycję. Zacznie się wyliczanka od każdego i nie będę się mógł zdecydować.
Na początek Byousoku 5 centimeter - ma 3 odcinki, trwa godzinę :P
A na dłuższa metę hgm... (nie licz na 1 tytuł) wybierz sobie - Melancholy of suzumiya Haruhi (bodajze 12 odc), Death note (prawie 40 odc), Fullmetal Alchemist (52 odc)

Oerciak 23-01-2008 19:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez eerion (Post 1859018)
Fullmetal Alchemist (52 odc)


Nie żebym był złośliwy,ale FMA ma 51 odcinków xd...

@Nadrill:
Polecam Ergo Proxy(23odc.) albo Elfen Lied(11 bodajże odcinków,ale mogę się mylić)

Osore 23-01-2008 21:19

Elfen~ ma 13 odcinków.

@Nadrill
Fate/stay night? Chyba, że wolisz coś pokroju D.N.Angel :\

@topic
W ogóle, ostatnio robiłem porządki i znalazłem moje pierwsze anime ever. Slayers x.X Od czego zaczęliście oglądanie anime/czytanie mangi.

..::QRAS::.. 23-01-2008 23:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Osore (Post 1859259)

Fate/stay night? Chyba, że wolisz coś pokroju D.N.Angel :\

Ja tez polecam goraco F/S night :D

Emcess 23-01-2008 23:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nadrill (Post 1858611)
A ja lubię Great Teacher Onizuka. No co, fajne anime.

Może mi ktoś polecić jakieś fajne anime, które nie ma 500 odcinków i nie jest wypełniona niepotrzebnymi zapychaczami(oczywiście nie oznacza to, że chodzi o anime 5-odcinkowe)? Zbliżają się ferie, a ja chętnie bym coś oglądnął.
Aha, proszę 1 pozycję. Zacznie się wyliczanka od każdego i nie będę się mógł zdecydować.

Może NGE? Tzn. Neon Genesis Evangelion, o ile pamiętam to jest tam 19 odcinków.
Ja chyba sobie teraz zacznę oglądać Chobitsy. Miałem się do tego "dobrać" lecz jakoś nigdy mi się nie chciało ; )


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:41.

Powered by vBulletin 3