Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Wojna DPFT vs Era Zero (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=47927)

Cool 29-08-2005 22:30

No nareszcie!!!! chociaż będą wyrównane szanse :D

Telikss 29-08-2005 23:13

A mnie kicklo jak stalismy kolo Cyc Bridge i mialem dopiero fun :]

Thomasi 29-08-2005 23:13

moze nei stanowimy za duzej sily ale sadze ze bedzie ans coraz wiecej zreszta zobaczycie HAIL WF HAIL TOMASI:D

Telikss 29-08-2005 23:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thomasi
moze nei stanowimy za duzej sily ale sadze ze bedzie ans coraz wiecej zreszta zobaczycie HAIL WF HAIL TOMASI:D

Nie do końca sie liczy sama sila.Głównie liczy sie pvp skil,zgranie,i dobry przywodca,no i po czesci sila ataku

Thomasi 29-08-2005 23:29

jednym slowem liczy sie wszystko:Dp.s mzoe zrobimy temat w dziale inne??do dyskusji albo w jakims innym a nie w propozycjach artykulow:Dp.s2 jakby ktos selowal uhy/sdki/stone skinn ammu/m-wale itp walic do mnie:](hmmy tez kupi:D:D)

Realm 30-08-2005 00:06

Thomasi: :cup: gratz udanego wyboru ^^

Conqueror 30-08-2005 09:05

Tomasi gl w wojnie
mam nadzieje ze ty i lamusini poprowadzicie swoja gildie do zwyciestwa:)

S1wy 30-08-2005 11:15

Powodzenia na wojnie :)


/Titaco

PiXik 30-08-2005 11:23

losari:skoro gmy ciposft i cała ta banda nie umi ci tego udowodnić to co ja mogę?

Thomasi 30-08-2005 11:24

wzajemnie titaco:)to bedzie ciekawa wojna cos czuje:D

Fala 30-08-2005 12:56

:p
 
hehe

Ciekawych rzeczy sie tu dowiedzialem :P

A tak do tematu to sadze, ze sily sa wyrównane i nie mam swojego faworyta.
Ta wojna jest niepotrzebna ale cuz...

S1wy 30-08-2005 13:18

Aug 30 2005, 12:06:21 CET Killed at Level 54 by Xaiderek
and by Dark Kajko


Przed chwila padl, Royal Aras, bylem z nim na hydrach i go ostrzegalem ,ze w kazdej chwili moga wpasc turtlesi.

/Titaco

Valais 30-08-2005 13:23

Arcania
 
No to Ja wam opowiem moje zycie na Arcani . Moj Nick Valais teraz poniewaz mialem Namelocka :P moj wczesniejszy Nick Bismillah :p Mam teraz 103 lvl master sorc . Po tym jak przegralo wojne NG moim zdaniem poniewaz w turltes bylo duzo wiecej 100 lvli i duzo wiecej ludzi :) ale NG dobrze sie trzymalo . Zaplacilem po Klesce 400k i mialem byc Free i miec spokoj :) no pogralem se z tydzien i zaczely juz pierwsze przyczepki od turtlow za free.
Zaczolem Pg szybko wbijalem lvle 1 lvl - 2 dzinnie i puzniej turtles chcialo mnie zabic za free bez powodu Sua sie pytal jako moj leader CN dlaczego chca mnie zabic podawali powody 1 . Fast Exp 2. Ze mnie nie lubia 3. Byly Ng . moim zdaniem te powody to bzdura ;] ale przed smiercia za free ratowalo mnie 3 turtlow to moi koledzy z bylego serwera elysai Xaiderek . Cador Mawr i Bedurion ale prawie to nic nie pomagalo tylko opuznialo mojego deada ;p Pewnego dnia wraz z sua i kolegami postanowilismy zrobic nowa gildie Era Zero w ktorej beda dobzi gracze i raczej nikt nie bedzie chcial mnie bic za free . bo i tak sie stalo :) Pewnego dnia plyne do thais 2 turtlwsow bilo jakas typiare i do mnie mowia help wiec pomoglem w 2 sec ubilem ja a godzine puzniej do mnie turtlesi pisali ze mam palcic za jej deda Bohy o.O bo to ich kolezanka ;] zaczolem byc za to bardzo cienty na turtlsow i zaczynalem tez sie troszke mscic denerwuja ich ;p az pewnego dnia Coral beatch na gc wolal o pomoc ze bija go w carlin turtlesi odrazu pobieglem na statku spotkalem Fosfika 129 mastera i doszlo do starca 1 v 1 mialem stone skiny on mi gfb walil i ue ja go z sd bilem az walnol 3 ue i zaczol uciekac pewnie dlatego bo nei mial many zaczolem go gonic dobieglismy do dp carlin bili corala fosfik na dol uciekal ja za nim ale sie wrucilem pomuc coralowi i bilem ktorzy go bili i fofik sie wrucil dostalem sdka i nobki 8 lvle mnie obrkazyly
nie mialem jak sie wydostac turtle co byly zucily sie na mnie i tak padlem i zaczela sie wojna :) przy jednej akcji zrobilismy duzy blad poniewaz morximal zrobil pz i pobieglismy mu wszyscy pomuc i padlo duzo osob i byl winik okolo 10 : 0 dla turtles :) ale sie podnieslismy poniewaz na nastepny dzien zabilismy 3 turtlesow pod ich gh :) bylo nas z 10 w gh siedzialo z 20 turtlow i 3 z pz lock przed gh wpadlismy ubilismy ich i nawed zaden turtles z gh sie nie ruszyl :) 0 honoru ani pomocy u nas jak typ mial pz lock to odrazu wszyscy pobiegli :) pomuc fakt ze padlismy ale chcielismy pomuc dla kolegi :) i jeszcze nastepnego dnia rano ubilismy Soul Shady 72 Ek ktorego sfragowalem :) i wieczorem doszlo do open bylo nas 25 ich 54 :) batle sie zakonczylo tym ze fosfik wraz z ekipa stali kolo kevina kolo mostku cyckow ;;p ale nie wiem czemu zaczeli sie wycofyfac i my zaczelismy rush i na mostku zblokowalismy kilku turtlow sfragowalem Dark Kajko 93 rp i 78 Ek nie pamietam nicku :P
i tak po tej jeden zawalonej akcji codzinnie podnosimy sie z fragami kto wie moze jeszcze ich dogonimy :))) Hail Era Zero

Fala 30-08-2005 13:24

Bis cipko dlaczego sie nie rymuje? :P

Valais 30-08-2005 13:24

hehe
 
i smieszy mnie to ze turtlesi dodaja fragi ludzi ktorzy nie sa u nas w gildi ;] i myla ze nas to obchodzi nie sa u nas w gildi nie ma fraga dla nich proste :)
tez moge se zabic byle kogo ich kolegow i dodac se fragi

Crused 30-08-2005 13:56

=)
 
Good Luck Era Zero! :P Tomasi dobrze, że dołączyliście do wojny po stronie EZ! Szkoda tylko, że w EZ jest paru PA typu : Morximal, Arathor~ !
Btw. Tomasi ładna akcja z tym Wiglaskiem :) Pozdrawiam

Valais 30-08-2005 14:08

@ fosfik
 
Wlasnie zobaczylem 0 honoru u Trutles :) Moj Rl kolega padl Za nic nic nie zrobil nic spytalem sie Powod
13:13 Fosfik: Bismillah Rl friend = hunted

heheh za free zabijaja ludzi niewinnych bzdura :) i mysla ze cos im to da tylko robia se wrogow

Crused 30-08-2005 14:12

:(
 
Jeszcze pewnie zaliczą se go jako fraga?!:P

dubros 30-08-2005 14:16

bis i tak ich ***niemy :> tylko czekaj az mi sie ban skoncyz!!!

Ca'fuze
:>

84 Gil-Galad Validus 75 6737550 - szwed
85 Sir of Arag 75 6726995
86 Death Crawler 75 6688171
87 Sauron From Mordor 75 6650619 - ek
88 Navario 75 6534089
89 Drocan Shadow 75 6530255 - turtles
90 Vynaleck 75 6493424 - ek


to sa wszyscy z 75lv wiec vavaxxi (moze zle4 nick napisalem)
jest
Navario
Death Crawler
Sir of Arag

signed by Ca'fzue
l00l ;]

Dark Kajko 30-08-2005 14:27

HaHa Valais jestes smieszniejszy niz myslalem B)
Twoja wielka open walka wygladala tak. Siedzieliscie gdzie w okolicach Ab, my bylysmy kolo mostu cyco. Wtedy fosfik postanowil wrocic do gh bo i tak nic z tego nie będzie, uciekli byscie jak zawsze do pz. Większa częsc zolwi przeszla juz przez mostek, jednak zostalo 3 i nooby totalnie zblokowaly mostek, nieszlo sie ruszyc na nim. Wtedy przylecieliscie wy, i zbiliscie 3 zolwi( w tym mnie) i to nazywasz wielka open walka ??
Po 2 nie dodalismy sobie rzadnego fraga, zabijalismy ludzi ktorzy byli invite to waszej gilid. Niestety nikt z zabitych do was nie doszel :] I nie oczerniaj Zolwi jak by byli niewiadomo kim ;]
I valais PLX nie rozsmieszaj ludzi ^.^


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:47.

Powered by vBulletin 3