Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Braveheart Vs. Alea Iacta Est (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77354)

scorp 19-05-2006 07:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kryminal
Scorp...ty jestes k-u-r-w-a jakis niedorozwiniety jak czytam jakis twoj post to kobieta lekkich obyczajówa chetnie porozmiawial bym z toba w rl. Jak jestes taki cwaniak to daj swoje zdiecie. Kazdy z was jak by mial taki lvl i takie predyspozycje do PA-lowania jak tetro to by pewnie tak robil jak on.To jest tylko gra a on sie bawi ta gra wyganiajac ludzi z serva .Nie chce wracac do tego czy dzieli konto i czy na botach jedzie ale chyba kazdy wie ze na poczatku dzielil konto jak kazdy ktory sie wybija na poczatku new serva i to juz jest chyba normalne. Jak jestescie takie kozaki to sprobujcie wygonic kogos ze swojego serva bo to jest sztuka.Scorp ty sobie kobieta lekkich obyczajówa mozesz chyba potwory wyganiac i jakis niedowartosciowany jestes tym non-pvp i to widac po twoich postach.Tetro pewnie wygra ta wojne bo ma w swoich szeregach Eona ktory jest dobrym taktykiem, a Rhu ze swoja ekipa nie mysla wcale i pewnie juz to przegrali. No to sie k-u-r-w-a napisalem.

A tak po za tym to kreccie fimiki z wojen ; )


haha? widac po twoim poscie mozna sie domyslec jaki jestes niedorozwiniety i piszesz tylko jakies "brzydkie" slowa? :[ widac nastepny goscio podziwia tetra za to ze szaruje w 2~ osoby i mu lize tylek nie? a co do tego niedowartosciowania, to moim zdaniem nie ja jestem niedowartosciowany tylko ci co graja na pvp, no bo popatrz, grasz na pvp musisz sie pochwalic jak przejdziesz przez miasto np venore albo zabijesz kogos bo masz wiekszy lvl, to mozna poroownac do rl i se zobaczysz...ja nie musze grac na pvp , bo w rl mam kolegow ktorzy mnie szanuja
nara

paior 19-05-2006 07:50

Dobra Wojna się skończyła Zamknijcie temat bo się tu burdel robi i znowu udzielają się ludzie którzy nienawidzą tetro i zamiast gadać o wojnie od samego początku najeżdżają na niego

Trencz 19-05-2006 07:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Keel
Rhu to polak?

Tak, Rhu to Polak.

Sifu M.S. 19-05-2006 11:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez paior
Dobra Wojna się skończyła

... nie wiem dopoki ktos zamieszany w sytuacje tego nie powie albo na forum tibii nie zostanie to ogloszone to niebardzo chce mi sie wiezyc... ale jezeli mowisz prawde to jestem maksymalnie zawiedziony na AIE i chcialbym sie dowiedziec dlaczegoe, przeciez ta wojna jest do wygrania.

szwagiereczek 19-05-2006 11:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez paior
Dobra Wojna się skończyła Zamknijcie temat bo się tu burdel robi i znowu udzielają się ludzie którzy nienawidzą tetro i zamiast gadać o wojnie od samego początku najeżdżają na niego

Ta wojna się nie skończy tak szybko...
Acha i prosiłbym jakiegoś modka o zamknięcie tematu bo nie założyłem go po to by grupka idiotów po sobie jechała.

Rhythm 19-05-2006 13:07

Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ?

Freakowiec 19-05-2006 14:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje:p Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie;)

Nie trzeba grać tam, by uświadomic sobie jaką ma reputacje i wyrobić zdanie na jego temat. Wystarczy już po samych jego wypowiedziach na tym forum wywnioskować to ;]

Medivh Shady 19-05-2006 16:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje:p Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie;)


nastepny dupoliz tetra
a niektorzy wypowiadaj sie o nim tak jak sie wypowiadaja bo znaja go z poprzednich serwerow i wiedza jaki byl i jest teraz
jak narazie to tetro tlucze kazdego ktory mu nie pasuje ;/

Rhythm 19-05-2006 16:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Medivh Shady
nastepny dupoliz tetra
a niektorzy wypowiadaj sie o nim tak jak sie wypowiadaja bo znaja go z poprzednich serwerow i wiedza jaki byl i jest teraz
jak narazie to tetro tlucze kazdego ktory mu nie pasuje ;/

Yeyeye jasne wszyscy liza dupe. Jak bede bluzgal tetra to nie bede asslicker ta?
LOL N/C !

Scandal 19-05-2006 18:29

^^
 
17:09 You advanced from Level 69 to Level 70.
In War. :D

Valais 19-05-2006 18:48

mediv
 
lol :p nie na arcani jest super twoja banda i twoj fosfik ludzie przegrali wojne zaplacili i po 2 tyg pogineli wszyscy :) super

Elder Nagan 19-05-2006 19:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Reod
Hehe , czy to nie tetro mowil "zobaczymy jak Eon wroci" czy cos takiego ,no to zobaczylismy 8o


heh zobaczyccie niedlugo
tak wam skopia tylki ze nie bedziecie wiedzieli z ktorej strony sie macac...


nigdy nei bylem za ng i chce aby i ng i tetro odniusl porazke..wiem ze w ng ejst duzo noobow ktorzy potrafia siac pa..zazwyczja najmneijjsze lvle ktore wiedza ze to ich jedyna szansa...

ja wiem jak ta wojna sie skonczy troche z ng odejdzie troche sie wyplaci ale i tak tetro wygra bo ma w ng szpiegow jak myslicie dlaczego nie all z ng jego znajoomyc nie poszlo do famili??

puki co nic nie mowie ale i tak wiem ze tetro wygra...


i wiem ze Avarian'y zawsze beda njlepsze :)


:evul: :evul: :evul: niech wygra lepszy:evul: :evul: :evul:

Elder Nagan 19-05-2006 19:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje:p Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie;)


omg gdyby za glupote nagradzali ty bys dostal nagrode glowna...niewiesz oco chodzi lizesz dupe tetro i myslisz ze on ci pozmoe na kyrze??pff jak ci bedzie pomagal to ja cie ubije ;) gdyby Xezbeth rzadzil troche inaczej by wszystko wygladalo a tak pozatym polakow trzeba tepic bo polacy w tibii sa jak szarancza:kradna noobia i robia wszystko zeby spie dolic ta gre.Ehh..a mowia ze to br sa najwiekszymi noobami :S

NAjlepiej sie nie przyznawac ze ejst sie polakiem..np taka libera moj kumpel wybijal polakow i wyrzucal ich z serwa:) sam jest polakiem ale bynajmniej nie noobi tak jak oni

Nirvy 19-05-2006 20:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie rozumiem co wy wszyscy chcecie od Tetra~ ?! Nawet nie gracie na Kyrze, nie znacie go, wiec ? Podziwiam ich/jego ze zrobil taki lvl w tak krotkim czasie. Ja mysle ze Tetro jednak nie sharuje:p Niech zadzi jak najdluzej na Kyrze gdyby nie on to servem rzadzil by Xeretza ze swoja banda i tlukl by kazdego polaka ktory by sie wybil. GoGoGo Tetro rzadz Kyra jak najdluzej! Powodzenia w wojnie;)

Wyjdz.:baby:

Rhythm 19-05-2006 21:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Elder Nagan
omg gdyby za glupote nagradzali ty bys dostal nagrode glowna...niewiesz oco chodzi lizesz dupe tetro i myslisz ze on ci pozmoe na kyrze??pff jak ci bedzie pomagal to ja cie ubije ;) gdyby Xezbeth rzadzil troche inaczej by wszystko wygladalo a tak pozatym polakow trzeba tepic bo polacy w tibii sa jak szarancza:kradna noobia i robia wszystko zeby spie dolic ta gre.Ehh..a mowia ze to br sa najwiekszymi noobami :S

NAjlepiej sie nie przyznawac ze ejst sie polakiem..np taka libera moj kumpel wybijal polakow i wyrzucal ich z serwa:) sam jest polakiem ale bynajmniej nie noobi tak jak oni

Wiesz, po hacku nie gralem na kyrze od ladnych 2 miesiecy. Ale specialnie dla ciebie zakladam new chara i wbije w tydzien wieszkszy lvl od twojego i zabije cie : ) Btw. wiesz ze panuje demokracja i moge lubic kogo chce ? GoGoGo Tetro !!
Hail Familia _/ !

Rhythm 19-05-2006 21:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nirvy
Wyjdz.:baby:

Nie mam zamiaru. To forum jest dla kazdego i wolno mi wyrazac swoje zdanie. STFU NOOB !
Jedni wola AIE a inny wola Familie, ja naleze do tych ktorzy wola Familie. Tak samo jeden lubi kawe a drugi herbate. Wiec nie rozumiem dlaczego mnie tak besztacie -.- Rownie dobrze moge powiedziec ze lizecie dupe Xolorian'owi -.-

Nirvy 19-05-2006 21:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rhythm
Nie mam zamiaru. To forum jest dla kazdego i wolno mi wyrazac swoje zdanie. STFU NOOB !

Nie chciałem tego powiedzieć ale masz odzywki jak by tata mówił do ciebie tylko te słowa ''leć po wódke i spowrotem'' xD

Gedd 20-05-2006 01:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Scandal
17:09 You advanced from Level 69 to Level 70.
In War. :D

niewiem czy to az takie osiagniecie zrobienie lvlu na wojnie, no ale skoro tak to masz i moj ;p
00:34 You advanced from Level 120 to Level 121

Arte 20-05-2006 01:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gedd
niewiem czy to az takie osiagniecie zrobienie lvlu na wojnie, no ale skoro tak to masz i moj ;p
00:34 You advanced from Level 120 to Level 121


Gratz :), napisz coś na temat tej wojny, co się teraz dzieje bo nic nowego nie słychac :(

Scandal 20-05-2006 16:22

:p
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gedd
niewiem czy to az takie osiagniecie zrobienie lvlu na wojnie, no ale skoro tak to masz i moj ;p
00:34 You advanced from Level 120 to Level 121

_______________aj tam ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:21.

Powered by vBulletin 3