Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Wydarzenia sportowe (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=121450)

Parys 24-08-2009 00:22

@nemelza3
Warn za obrażanie.

A co do Hydrobudowy i Polonii - takie coś zakazane być powinno, ale skoro kibice tych drużyn (O Hydro nie mówie, bardziej o Polonii) nie protestują, to cóż więcej można.

Maggic 24-08-2009 00:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Parys (Post 2632301)
@nemelza3
Warn za obrażanie.

A co do Hydrobudowy i Polonii - takie coś zakazane być powinno, ale skoro kibice tych drużyn (O Hydro nie mówie, bardziej o Polonii) nie protestują, to cóż więcej można.

I tu z dobrej strony pokazała się Pogoń. Kibice sprzeciwili się fuzji z Groclinem, efektem jest I liga po 2 latach. No i jak na moje odbudowa Dumy Pomorza od zera było lepszym rozwiązaniem. I liczę na to że za max 2 lata wróci Ona tam gdzie jej miejsce. ; ddd

hoomik 24-08-2009 00:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maggic (Post 2632318)
I liczę na to że za max 2 lata wróci Ona tam gdzie jej miejsce. ; ddd

z I ligi do okregowki spada sie w 3 lata ;)

nemelza3 24-08-2009 00:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik (Post 2632324)
z I ligi do okregowki spada sie w 3 lata ;)

Pogoń jak najbardziej zasługuje na ekstraklasę, ma u mnie szacunek za to, że zaczęli budować drużynę od podstaw. Pamiętam jak jeszcze za czasów starej 2 ligi na trybuny tego klubu przychodziło 6 razy więcej kibiców niż obecnie przychodzi na "Polonie Warszawa" w ekstraklasie, to też powód do dumy dla kibiców. Jednakże na awans trzeba sobie zasłużyć jeszcze sportowo, lepsze ekipy mają na dzień dzisiejszy Widzew Łódź(:/), Górnik Zabrze (:/) i ciekawie prezentuje się czarny koń 1 ligi Flota Świnoujście. Może za rok, chociaż za rok będą pewnie kolejni silni spadkowicze z ekstraklasy. Przydałoby się powiększenie ekstraklasy chociaż na próbe na rok do 18drużyn. Chociaż z drugiej strony te licencje, sami wiecie...

Maggic 24-08-2009 00:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik (Post 2632324)
z I ligi do okregowki spada sie w 3 lata ;)

Tak zrozumiałem ;) Co nie zmienia faktu że, moim zdaniem taka drużyna jak Pogoń, z taką publiką i z takim zespołem zasługuję na grę w ektraklasie. I uważam że jak nie w tym roku, to w następnym się tam dostanie.

hoomik 24-08-2009 00:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maggic (Post 2632333)
Tak zrozumiałem ;) Co nie zmienia faktu że, moim zdaniem taka drużyna jak Pogoń, z taką publiką i z takim zespołem zasługuję na grę w ektraklasie. I uważam że jak nie w tym roku, to w następnym się tam dostanie.

spoksuwa, just kiddin' ;p Sam chetnie bym zobaczyl Pogon w ekstraklasie, ale powiedz mi - jak wyglada sprawa ze stadionem? Nie bedzie problemow z licencja?

Maggic 24-08-2009 01:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik (Post 2632334)
spoksuwa, just kiddin' ;p Sam chetnie bym zobaczyl Pogon w ekstraklasie, ale powiedz mi - jak wyglada sprawa ze stadionem? Nie bedzie problemow z licencja?

Mogą być problemy, bo jak wiadomo stadion im. F.Krygiera jest zdeka zabytkowy ; p Chociaż z drugiej strony, już teraz zaczęły się roboty nad szatniami, miejscówkami dla dziennikarzy itd. Większy problem może pojawić się wtedy jeżeli informację o tym że stadion powinien mieć zadaszoną jakąś tam cześć obiektu ( nie pamiętam jaką ) będą prawdziwe. U nas tylko dwa sektory kryte. yhm.

nemelza3 24-08-2009 01:08

A tak swoją drogą to poziom naszych skoczków jest coraz niższy :/ Dzisiaj najlepszy z Polaków (Rutkowski) był dopiero 15, przegrał nawet z Davidem Zaunerem, który jeszcze niedawno był przecież kombinatorem norweskim.
Wygrał Jacobsen, Małysz daleko

Arka_Sath_Wielki 24-08-2009 13:59

http://img29.imageshack.us/img29/346...cesar90500.jpg

owned

Wiadomo coś już o niej/nim?

AnonimowyPowrot 24-08-2009 14:40

http://mufc.pl/aktualnosci/12531/mod...-old-trafford/

Plotka, ale ja go uwielbiam :D Chociaż w Manchesterze nie widzę...

Kubon 24-08-2009 14:41

testy na plec trwaja chyba kilka tygodni. Na razie rodzina tej biegaczki pokazala akt urodzenia, z ktorego wynika, ze jest kobieta.

Oczywiscie pojawilo sie tez sporo debilnych newsow np na wp (np. wychodzi na to, zepo przestawieniu liter w jej imieniu i nazwisku wychodzi, ze jest "sekretnym mezczyzna" -.-).

Gierubesoen 24-08-2009 23:19

Liverpool 1 - 3 Aston Villa

??

Oglądał ktoś?

Pan i Wladca 25-08-2009 00:23

Real M. 4-0 Rosenborg. Pierwszy skład strzelił 4 bramki, jak zszedł Benzema, Kaka, Ronaldo, Xavi, Diarra i Raul to już im się gorzej grało.
Strzelali 2x Benzema, Diarra (piękny gol) i Raul. Ronaldo coś mało gra i w dodatku wolne mu w ogóle nie wychodzą.

K.Jay 25-08-2009 07:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gierubesoen (Post 2633085)
Liverpool 1 - 3 Aston Villa

??

Oglądał ktoś?

Ja oglądałem. I przyznam że pierwsza połowa nie wskazywała na wygraną The Villans. Od 1 minuty Liverpool ciągle atakował bramkę bronioną przez Friedela. Ale pod koniec pierwszej połowy, The Villans wzięli się do roboty i było 2:0. W drugiej połowie klasę pokazał Friedel, broniąc strzały Liverpoolu. W 74 minucie został przyznany karny dla Villi (po faulu Gerrarda na Reo-Cokerze), który wykorzystał A. Young (który później doznał kontuzji).

K.Jay

AnonimowyPowrot 25-08-2009 12:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca (Post 2633126)
Xavi

Ale za to wszedł chyba Ghuti i Granhero?

Sorry, ale jesteś sezonowcem :D

Arka_Sath_Wielki 25-08-2009 12:31

Xavi w Realu ? :O Olaboga jak my sobie bez niego poradzimy :|

Arfyd 25-08-2009 12:34

Up

Pewnie była wymiana Xabi za Xaviego, a my nic nie wiemy! :-(

K.Jay 25-08-2009 12:37

Z tego co wiem to w Realu gra Xabi, nie Xavi. No ale spójrzcie na klawiaturę. V i b są koło siebie. Jeden błąd nie robi z kibica sezonowca. :\

K.Jay

AnonimowyPowrot 25-08-2009 12:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez K.Jay (Post 2633338)
Z tego co wiem to w Realu gra Xabi, nie Xavi. No ale spójrzcie na klawiaturę. V i b są koło siebie. Jeden błąd nie robi z kibica sezonowca. :\

K.Jay

Ghuti i Granhero już tak :D Tymbardziej, że PiW w tamtym sezonie kibicował United, a teraz jest za Realem.

Pan i Wladca 25-08-2009 14:28

Za Realem byłem od zawsze... za United odkąd pojawił się Ronaldo. Zwykła literówka.... wielkie kurwa halo...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:03.

Powered by vBulletin 3