Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Problem z komputerem? Napisz, tutaj. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=126449)

Marcin24 17-05-2008 18:17

Gdy próbuję zalogować się na konto Administratora wyskakuje komunikat "Nie można się zalogować, ponieważ konto ma ograniczenia.", czy coś takiego. Jak mogę to naprawić i wejść normalnie na konto?

BakuPL 18-05-2008 11:46

Mam problem ponieważ wczoraj upadł mi dysk na ziemię i przy odpalaniu charakterystycznie "Cyka" i to cały czas.
Mniejsza z tym dyskiem.
Mam pozyczony od kumpla , ale gdy chce cos zainstalowac wiekszego np gre FLyff , to komputer sie zawiesza , na poprzednim dysku nie miałem takiego problemu .
Wie ktos czym to moze byc spowodowane?
Wychodząc od kumpla z dyskiem on krzyknął do mnie zebym zmienił system plików , ma cos to do rzeczy ?
Pw plx ;p

Arcan 18-05-2008 13:55

Mam problem z programami p2p. Prędkość pobierania jest bardzo niska mimo mojego internetu 1Mb. Mam router, ale porty mam odblokowane. Prędkość pobierania wacha się w granicach 10-20 kb/sec.

Urzytkownik 18-05-2008 18:35

Hiho
Mam taki problem:
Mam 2 monitory 19 calowe, karte ggraf. gf 8500 gt (sux, wiem xd), i wszytsko ladnie chodzi, ale... Tibia dziala tylko na tym monitorze, ktory ustawie jako glowny..., czyli na tym, na ktorym mam "normalny pulpit", jak zmienie, zeby na 2 byl taki pulpit, to dziala wtedy na tym 2, a na 1 juz nie widac tibii.. (czarne tlo, w miejscu, gdzie tibia ;p) jeden monitor mam podlaczony kablem d-sub a drugi dvi... help :D musi dzialac na obydwóch!
(Mam raczej najnowsze sterowniki, bo gdy naduszam aktualizuj, wyskakuje, ze mam najnowsze.. xd [od karty graf.])
@Edit
Problem rozwiazany - przeinstalowalem jeszcze raz sterowniki od monitorow, i karty graf. i co smusialo pomoc :P

Slythia 21-05-2008 11:53

Witam. Aktualnie posiadam neostrade oraz Viste (wiem, idiotyczne polaczenie). Niestety, neo coraz czesciej lubi mi uprzykrzac zycie. Pomijajac fakt, iz rozlacza sie co 5 minut (przyzwyczailam sie; pomaga tylko restart kompa), to utrudnia mi prace przy bezprzewodowym internecie.

W jaki sposob? Otoz raz na jakis czas (nawet co pare sekund) wyskakuje mi takie okienko z żądaniem polaczenia sie do neo:

http://img368.imageshack.us/img368/471/beztytuumu1.jpg

Pomijajac fakt, iz okienko to jest dosc denerwujace, zwlaszcza podczas ogladania filmu, to potrafi skutecznie blokowac internet. Czasem nawet go psuje...

Co moglabym z tym zrobic?

Ps. We wlasciwosciach nie znalazlam opcji wylaczenia..

Jaberek_PL 21-05-2008 22:45

To może zacznę od początku, w domu funkcjonują dwa komputery, laptop i stacjonarny (którego jestem szczęśliwym posiadaczem), do obu komputerów jest podłączony internet (z osiedlówki, dwa kable), i któregoś dnia, wyjmując komputer z biurka, zapomniałem odpiąć kabla sieciowego, efekt był taki, ze wtyczka została, a małe kabelki zostały osobno. Więc zawiadomiłem admina sieci, zeby przyszedł i mi to zrobił. No i przyszedł, zrobił, sprawdził na laptopie, i działa. On sobie poszedł, ja podłączam do swojego stacjonarnego, i nie działa - tzn. nawet nie wykrywa samego kabla. Podłączam ten drugi internet do swojego, i śmiga. W laptopie natomiast działają oba... Gdzie tu sens, gdzie logika?

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje.

MiXer 22-05-2008 09:45

Witam.
Od niedawna mam problem z niektórymi grami sieciowymi. Zaczęło się od Tibii, niemieckie światy nei chciały mi wbijać, ale problem ma większą skale... Oprócz Tibii nie działa mi GunZ i inne gierki. Gdy wpisuje passy do tych gier, to czekam i czekam i wyskakują jakies błędy, że nie mogę podłączyć się do serva. Firevall nie blokuje, reinstalowałem gry, Antivir też nie blokuje. Więc co może blokować jezeli blokuje i jak pozbyc isę tego??

Yoh Asakura 22-05-2008 09:57

http://img80.imageshack.us/img80/2465/adoh3.jpg
http://img80.imageshack.us/img80/246...e99ef306ff.jpg
Możecie mi powiedzieć, co z tym zrobić ? Bo podejrzewam, że przez to KotOR 2 mi nie działa. Włączam go i od razu wywala mi błąd (ten z Microsoftu, że aplikacja musi zostać zamknięta, i czy chcę wysłać raport o błędach).

Rethfing on Aldora 22-05-2008 10:13

Tak na chłopski rozum - ściągnij sterowniki OpenGL dla swojej karty graficznej. Czy coś takiego ;P

Yoh Asakura 22-05-2008 10:14

Wpisałem w Google OpenGL driver (a wcześniej sterowniki) i w sumie nic ciekawego nie znalazłem.

Barosa7 22-05-2008 22:24

Mam mały problem z programem p2p o nazwie Ares. Korzystam z niego od roku, zawsze mnie nie zawodził (nie ma czegoś takiego jak kolejki w eMule). Od ostatniego czasu Ares nie wykrywa w ogóle mojego internetu! W górnym pasku ciągle pisze <Łączenie> i to tak stoi. Oczywiście wszystkie strony, tibia, COD4 multiplayer działa, więc trochę brak tu logiki.

Z góry dzięki za pomoc.

Kileros fire'son 24-05-2008 13:32

Witajcie ;)
 
Od dłuższego czasu mam problem z głośnikami i słuchawkami otóż to:
Mam zestaw 2.1 i sluchawki, działa mi tylko 1 głośnik i suboofer, natomiast gdy podłączę słuchawki to działa tylko jedna... prawa tak samo z głośnikami. Macie jakieś pomysły? sprawdzałem sprzęt u siostry działa normalnie.

Sir-Kopek 25-05-2008 14:04

Mam problem z Power Pointem 2003. Wczoraj jak wgrywałem na prezentacje filmik jednominutowy w formacie avi to normalnie się odtwarzał podczas podlądu prezentacji. A dzisiaj porażka. Filmik działa, ale nie ma dzwięku z niego ;/. Zobaczyłem czy podkład muzyczny też działa, ale ku mojemu zdumieniu działał w 100%. Wie ktoś może, jak rozwiązać ten problem?

Macikko 27-05-2008 12:33

mam problem grając czasami w war rocka, tibie, dłuższy czas komp po prostu mi sie wyłancza co zrobic aby tego nie było slyszałem za cos w jkais opcjach sie przestawia aby komp sie nie spalił czy cos ale gram z 1 godzina i komp sie wylączyl raz nawet sprzedawalaem i stracilem itemki na depo ;(;(

M@TeUsZeK 30-05-2008 19:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Barosa7 (Post 2071193)
Mam mały problem z programem p2p o nazwie Ares. Korzystam z niego od roku, zawsze mnie nie zawodził (nie ma czegoś takiego jak kolejki w eMule). Od ostatniego czasu Ares nie wykrywa w ogóle mojego internetu! W górnym pasku ciągle pisze <Łączenie> i to tak stoi. Oczywiście wszystkie strony, tibia, COD4 multiplayer działa, więc trochę brak tu logiki.

Z góry dzięki za pomoc.

zapewne firewall blokuje ci programy P2P albo antywirus...



DOBRA TERA JA...
PIER**** MI SIę GRAFIKA W KOMPIE... JAK GRAM NP. W CS TO MAM TAKIE ROZNE KRECHY.... JAK WLANCZAM KOMP TO WINDOWS (PASEK I NAPISY) SA KOLOROWE I MAJA DZIWNE KRECHY... KIEDYS JE... PSUłA MI SIE TIBIA PRZEZ TO ALE PO FORMACIE PRZEZ MIESIAC BYLO DOBRZE.... TERAZ TIBIA JEST OK ALE RESZTA DZIWNIE CHODZI... CZEGO TO JEST WINA??

Slythia 30-05-2008 19:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez M@TeUsZeK (Post 2085787)
DOBRA TERA JA...
PIER**** MI SIę GRAFIKA W KOMPIE... JAK GRAM NP. W CS TO MAM TAKIE ROZNE KRECHY.... JAK WLANCZAM KOMP TO WINDOWS (PASEK I NAPISY) SA KOLOROWE I MAJA DZIWNE KRECHY... KIEDYS JE... PSUłA MI SIE TIBIA PRZEZ TO ALE PO FORMACIE PRZEZ MIESIAC BYLO DOBRZE.... TERAZ TIBIA JEST OK ALE RESZTA DZIWNIE CHODZI... CZEGO TO JEST WINA??

Sprawdzales ilosc kurzu w komputerze? Mi kiedys wyczyszczenie wiatraczkow troszke pomoglo...

M@TeUsZeK 30-05-2008 20:30

ja mam wiatraczek na procesorze i z tyłu na zasilaczu....
na graficznej nie mam... czyscilem ten od procka a tamtego nie... ale wczesniej sie tak nie dzialo...

vuxes 30-05-2008 20:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez M@TeUsZeK (Post 2085787)
zapewne firewall blokuje ci programy P2P albo antywirus...



DOBRA TERA JA...
PIER**** MI SIę GRAFIKA W KOMPIE... JAK GRAM NP. W CS TO MAM TAKIE ROZNE KRECHY.... JAK WLANCZAM KOMP TO WINDOWS (PASEK I NAPISY) SA KOLOROWE I MAJA DZIWNE KRECHY... KIEDYS JE... PSUłA MI SIE TIBIA PRZEZ TO ALE PO FORMACIE PRZEZ MIESIAC BYLO DOBRZE.... TERAZ TIBIA JEST OK ALE RESZTA DZIWNIE CHODZI... CZEGO TO JEST WINA??

Uszkodzona lub zakurzona karta graficzna.

mateuszlbn1992 02-06-2008 15:27

tibia
 
Witam ja mam poważny problem z tibią. Otóż, po sciągnięciu z tibia com tibia 8.11 , włączyłem grę, i odrazu zaczeła się wieszać. Gdy zminimalizuje okno to tibia chodzi normalnie a jak okno maksymalizuje to zaczyna się wieszać, i w obydwu przypadkach coś z grafiką jest nie tak.. proszę o szybką radę żeby zlikwidować ten problem..;(

mateuszlbn1992 02-06-2008 15:29

tibia
 
Witam ja mam poważny problem z tibią. Otóż, po sciągnięciu z tibia com tibia 8.11 , włączyłem grę, i odrazu zaczeła się wieszać. Gdy zminimalizuje okno to tibia chodzi normalnie a jak okno maksymalizuje to zaczyna się wieszać, i w obydwu przypadkach coś z grafiką jest nie tak.. proszę o szybką radę żeby zlikwidować ten problem.. moj nr gg 12478636


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:52.

Powered by vBulletin 3