Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   FAQ: Klient Tibii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=35947)

Duch Niespokojny 02-12-2007 19:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 1768920)
siema mam pytanie gdzie sie wsadza te mapki tibii ? bo w Windows VISTA nie ma "Danych Aplikacjii" To gdzie mam wlozyc te mapki od tibii?

http://www.tibia.com/support/?subtop...herefilessaved

ruszka 10-12-2007 13:18

co do odpowiedzi z tym wolnym łączem siedze teraz w kafejce internetowej jak naprawić to połączenie:( bo czasu w domu nabić lvl nie mam B)szybko odpowiedzcie bo zaraz kończe !!!!!

ruszka 10-12-2007 13:31

znowu ja nie odpowiadajcie na powyższe pytanie zmieniłem stanowisko :) teraz ok gdy by nie to że pisze mi server name does not exist jak to naprawić ?? próbuje i próbuje i niedadzą pograć h*je xD

Slythia 10-12-2007 14:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ruszka (Post 1785499)
znowu ja nie odpowiadajcie na powyższe pytanie zmieniłem stanowisko :) teraz ok gdy by nie to że pisze mi server name does not exist jak to naprawić ?? próbuje i próbuje i niedadzą pograć h*je xD

Zmien kafejke.

Duch Niespokojny 10-12-2007 15:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ruszka (Post 1785491)
co do odpowiedzi z tym wolnym łączem siedze teraz w kafejce internetowej jak naprawić to połączenie:( bo czasu w domu nabić lvl nie mam B)szybko odpowiedzcie bo zaraz kończe !!!!!

Nie graj w Tibię w kafejkach. No chyba że lubisz dotować małoletnich "hakierów"...

skaypeks 14-12-2007 08:39

Witam wszystkich

Wczoraj sformatowalem dysk i zainstalowalem tibie... grafika tibi jest kiepska i widac jakies kropki.... probowalem zainstalowac directx 9 leczy gdy zainstalowalem nie udalo mi sie zmienic na tibie tego... moze zle proboje? (engine tez probowalem) wiecie moze co mam zrobic?

I jeszcze cos: wiecie moze jaka mam karte graficzna jezeli mam Asus A7S333 bo byc moze mam karte zintegrowana... i prosilbym zeby ktos powiedzial jak mam to sprawdzic i gdzie najlepsze sterowniki moge sciagnac

prosze was o pomoc z gory dziekuje

Duch Niespokojny 14-12-2007 13:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez skaypeks (Post 1788427)
Wczoraj sformatowalem dysk i zainstalowalem tibie... grafika tibi jest kiepska i widac jakies kropki.... probowalem zainstalowac directx 9 leczy gdy zainstalowalem nie udalo mi sie zmienic na tibie tego... moze zle proboje? (engine tez probowalem) wiecie moze co mam zrobic?

Chyba chodzi o: options -> graphics -> advanced -> show light effects

Kaczmar_KRK 21-12-2007 03:30

Problem
 
Gdy włączam Tibie wyskakuje mi błąd;(:
" Video surface allociation failed. (Error Code 13)
Please choose another video graphic mode " ;(

Po wyskoczeniu błędu mogę jedynie nacisnąć "OK" i tyle...:evul:
Wie ktoś ocb?:confused:

Rybzor 21-12-2007 07:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kaczmar_KRK (Post 1798139)
Gdy włączam Tibie wyskakuje mi błąd;(:
" Video surface allociation failed. (Error Code 13)
Please choose another video graphic mode " ;(

Po wyskoczeniu błędu mogę jedynie nacisnąć "OK" i tyle...:evul:
Wie ktoś ocb?:confused:

Ja wiem, nie przeczytałeś FAQ, he he.

Kaczmar_KRK 21-12-2007 15:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryba (Post 1798163)
Ja wiem, nie przeczytałeś FAQ, he he.

Dzięki znalazłem chyba rozwiązanie zaraz wypróbuje :)

ravyn 22-12-2007 02:32

mi wyskakuje error:connection timed out(10060)

a neta mam szybkiego. co zrobic?

zip_man 22-12-2007 12:18

Problem
 
Siema mam taki mały problem ... odpalam tibie chce wejsc na swoje konto no i mi wyskakuje taki bład

Cannot connect to a login server.
ErrorL Could not resolve server name. (11004)

niewiem oco kaman ...

Kaczmar_KRK 27-12-2007 10:15

Connection failed
Cannot Connect to the game server.
Error: Connection refused. (10061)

The game server is offline. Check www.tibia.com
for more information.
For more information take a look at the FAQsin the
Support section at www.tibia.com

o co chodzi?

Izaak 27-12-2007 22:04

Zawsze logowałem się bez problemu, dzisiaj zrobiłem nową postać i gram nią na rooku, ale gdy chce się przelogować na inną postać wyskakuje komunikat:
"Sorry
You may only login witch one character of your account at the same time"
Moge się zalogować tylko na tą postać ale na żadną inną z tego konta. Pisałem nawet do tutra, a on powiedział że czasami są takie błędy i musze poczekać chwilę po wylogowaniu się tą postacią. Czekam i czekam a tu dalej to samo;(. Co mam zrobić?

Duch Niespokojny 27-12-2007 22:19

Musisz poczekać do save'u serwera

Izaak 27-12-2007 22:25

Czyli do do 8.00 jutro?
Cóż dzięki, nie jest tak źle ;)

Rybzor 27-12-2007 23:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Izaak (Post 1810990)
Czyli do do 8.00 jutro?
Cóż dzięki, nie jest tak źle ;)

No chyba nie będziesz wstawał o 8 w wolny dzień? xd. Ten problem czasem mija i PRZED sejw serwem, tak po kilku-kilkunastu minutach.

Black276 29-12-2007 11:58

Pomorzcie
 
Czesc,mam problem gdy loguje sie na tibie i wpisuje pasy to mi wyskakuje takie cos:Cannot connect to the test server.Error:Connection refused.The test server is offline.Check www.tibia.com for more information on any current test.If you don't want to use the test server go to the network option and uncheck "Test Server Login".For more information take a look at the FAQs in the guide section at www.tibia.com niewiem co zrobic,jakby ktos wiedzial bede wdzieczny za pomoc.

Duch Niespokojny 29-12-2007 22:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Black276 (Post 1813781)
Czesc,mam problem gdy loguje sie na tibie i wpisuje pasy to mi wyskakuje takie cos:Cannot connect to the test server.Error:Connection refused.The test server is offline.Check www.tibia.com for more information on any current test.If you don't want to use the test server go to the network option and uncheck "Test Server Login".For more information take a look at the FAQs in the guide section at www.tibia.com niewiem co zrobic,jakby ktos wiedzial bede wdzieczny za pomoc.

Jeśli próbujesz logować się na OTS, to pomyliłeś forum :p
W przeciwnym wypadku - ściągnij aktualnego klienta Tibii

Piramidka 31-12-2007 12:23

co jest grane teraz na tibi??? caly czas mnie kicka i moich qumpli itd. a teraz wogole sie wlogowac nieda nawet an strone . oco biega?

Teraz sie da wlogowac ale pisze : Internal Error , closing connection


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:55.

Powered by vBulletin 3