Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Niechęć młodzieży do wuefu?! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=211046)

AnonimowyPowrot 10-04-2009 23:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Litawor (Post 2518323)
Zależy jeszcze, jakiej wielkości to boisko. Rozgrzewka ma trochę zmęczyć, oczywiście nie tak, żeby nie miało się już potem na nic siły, ale jednak.

Piłkarskie? A raczej takiej bieżni dookoła typowego boiska, na szczęście teraz jest już w tym miejscu inny, mniejszy obiekt, a i nauczyciele jakoś zrozumieli (no, gimnazjum to i inny się znalazł), więc biegamy 2 na mniejszym, takim pośrednim pomiędzy boiskiem do ręcznej, a do nożnej.

Xzonixek 11-04-2009 08:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Exodus (Post 2519407)
tak z ciekawosci, naprawde mial prof. czy tak napisales bo tak wypada?

Akurat mialem 2 profesorow. Jeden to on, a drugi od polskiego.

Litawor 11-04-2009 08:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xzonixek (Post 2519594)
Akurat mialem 2 profesorow. Jeden to on, a drugi od polskiego.

Jakoś nie mogę w to uwierzyć. On wam powiedział, że jest profesorem? Może po prostu mówił, że pracuje na jakiejś uczelni?

Xzonixek 11-04-2009 09:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Litawor (Post 2519597)
Jakoś nie mogę w to uwierzyć. On wam powiedział, że jest profesorem? Może po prostu mówił, że pracuje na jakiejś uczelni?

On nam tego nie mowil. Inni nauczyciele zwracali sie tak tylko do niego i nauczycielki od polaka. Akurat nauczycielka od polaka napewno ma profesurke, bo jako jedyna ma obecnie ten tytul w szkole...

Albertus 11-04-2009 09:08

Ja jak młodszy bylem to grałem w piłkę z chłopakami , ale teraz to wole oglądać piłkę za krat na stadionie :D tak ogólnie to myślę ze WF jest potrzebny choć ja od czasów gimnazjum ćwiczyłem rzadko bo poprostu mi sie nie chciało przebierać , biegać później znowu sie przebierać i łazić spoconym całym ;D Teraz u mnie w zawodowce WF wygląda następująco

zimno : Sala gimnastyczna , 2 osoby grają w PIng-Ponga reszta sie patrzy ;D

cieplo : idziemy na :
a) sztuczny stadion (fajnie sie gra ale sie nabiegasz)
b) boisko (fajnie sie gra i sie nie nabiegasz ;D)

no i teraz na WF ćwiczę , nie wiem czemu. Fajna klasa , miły nauczyciel wogle atmosfera jest to chce sie grac pomimo tego ze nie gram najlepiej.

Litawor 11-04-2009 09:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xzonixek (Post 2519601)
Akurat nauczycielka od polaka napewno ma profesurke, bo jako jedyna ma obecnie ten tytul w szkole...

To podaj nazwisko (i imię):P

Exodus 11-04-2009 09:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Litawor (Post 2519615)
To podaj nazwisko (i imię):P

Ta przylaczam sie do prosby, 54 letni awfiarz profesor to rzadkosc.

Erhion 11-04-2009 11:26

U mnie w LO na każdego mówi się profesor. Choć połowa go nie ma. Nie wiemy czemu, tak nam kazał dyrektor. Patologia. :D

Co do wfu - ktoś tam pisał o karze 100 przysiadów.

Zrób sobie 50 składanek, lub 20 pompek że do góry 10 sekund, na dół 10 sekund i musisz wytrzymać. Po 6 pompkach umierasz.

Xelius 11-04-2009 11:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bloodwin (Post 2519702)
Zrób sobie 50 składanek, lub 20 pompek że do góry 10 sekund, na dół 10 sekund i musisz wytrzymać. Po 6 pompkach umierasz.

Hehe, miałem coś takiego na zapasach : )

Misiakox 11-04-2009 11:55

Wiesz ja tak mam, że niechce mi sie ćwiczyć, ale ćwiczę, żeby pod koniec roku nauczyciel nie miał problemów z wystawieniem mi oceny :) Z WF mam 5, lecz nie ćwiczę chetnie :/ Często gramy w siatke ( 2 klasa gim ), Wf mamy na
sala/dwór na sali gramy w siate w na dworze biegi dlugodystansowe ( TA KUR** MAM ASTME I CO? ) więc mi to odpada, zaświadczenie o astmie = zwolnienie z WF'u na biegi na 1km i tak dalej, na 300m mam 50s :/ Dobra ale to nie temat tej rozmowy! Moim zdaniem, naprawde tak jest ... a przyczyną jest tego WSZECHSTRONNOŚĆ "wuefistów"

Exodus 11-04-2009 12:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bloodwin (Post 2519702)
U mnie w LO na każdego mówi się profesor. Choć połowa go nie ma. Nie wiemy czemu, tak nam kazał dyrektor. Patologia. :D

Co do wfu - ktoś tam pisał o karze 100 przysiadów.

Zrób sobie 50 składanek, lub 20 pompek że do góry 10 sekund, na dół 10 sekund i musisz wytrzymać. Po 6 pompkach umierasz.

80%+ na Pwr nie ma profesora, a co dopiero w lo, jak ma 2 to dobrze.

Vil 11-04-2009 12:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bloodwin (Post 2519702)
U mnie w LO na każdego mówi się profesor. Choć połowa go nie ma.

znaczy u was w LO polowa ma profesora ? I marnuje sie w liceum ? ;o

Quezacoatl 11-04-2009 12:57

WF, moze i przydatny, ale nie tak jak jest. Fakultety, koncowe godziny, cos wiecej niz pila kazdego dnia, i lepsze wyposazenie. Ale czego chciec, to polska, tutaj o boisko trudno.

Tez tak mialem na WF, ciagle pila, i sie pod bramka jako obronca stalo. Ja akurat takich prostych rozrywek fizycznych nie lubie. 23 glupkow ktorzy uganiaja sie za jedna glupia pilka, jak to kiedys ktos ujal. A przynajmniej ja tak to widze. Juz wolalem chodzic prywatnie na inne zajecia. Szermierka, Judo, czy lucznictwo. Tak powinno byc aby kazdy mogl trenowac to co mu sie podoba. A nie wszyscy pila. Z tym ze na cos takiego zadnej szkoly nie stac.

sphinx123 11-04-2009 13:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bloodwin (Post 2519702)
U mnie w LO na każdego mówi się profesor. Choć połowa go nie ma. Nie wiemy czemu, tak nam kazał dyrektor. Patologia. :D

U mnie to samo, ale tylko jeden nerd z mojej klasy mówi per "pani profesor" do nauczycielek będących co najwyżej magistrami xd

Litawor 11-04-2009 13:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Exodus (Post 2519740)
80%+ na Pwr nie ma profesora, a co dopiero w lo, jak ma 2 to dobrze.

W liceum NIKT nie ma tytułu profesora. U mnie w szkole trzech nauczycieli ma tytuł doktora, ale to i tak jest rzadkość. A i na co komu profesor w liceum?

--Cienius-- 11-04-2009 14:11

Sam się cieszę gdy się ruszam. Był taki okres, że nawalałem w tibie i w csa cały czas... Dopiero kumpel mnie odmulił, pokazał co robią Trouserzy (Ci którzy uprawiają Le parkour) Wzmocniłem swoje ciało z czego bardzo się ciesze( kiedyś 1km do przebiegnięcia to było ;o, teraz biegam 4-5 razy więcej bez przerw bez zmęczenia i czuje się OK :D ) Wzmocniłem sylwetkę i ogólnie się poprawiłem. Aktualnie biegam, ćwiczę, chodzę na sztuki walki i skacze na osiedlu

Na prawdę ruch to fajna sprawa i polecam ją wszystkim !

Lasooch 11-04-2009 14:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sphinx123 (Post 2519807)
U mnie to samo, ale tylko jeden nerd z mojej klasy mówi per "pani profesor" do nauczycielek będących co najwyżej magistrami xd

A my z kolei szydzimy z polonistki, mówiąc do niej "pani profesor".

zoliax 11-04-2009 14:47

Ha, a u mnie całe dwie panie doktor są! :P
Ćwiczcie, ćwiczcie, bo po czterdziestce będziecie przeklinać swoje lenistwo. :O
U mnie WF wygląda tak: 15 minut rozgrzewki, 15 minut ćwiczeń związanych z planowanym sportem, 10 minut rzeczywistej gry. Denerwujące często, bo jednak chciałoby się pograć, ale i tak lepsze od ćwiczeń na macie, jak to mówi nasz facet: "Macie piłkę i jazda do dzwonka." :D

Exodus 11-04-2009 15:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Litawor (Post 2519836)
W liceum NIKT nie ma tytułu profesora. U mnie w szkole trzech nauczycieli ma tytuł doktora, ale to i tak jest rzadkość. A i na co komu profesor w liceum?

teoretycznie chyba nikt nie zabroni profesorowi uczyc w lo? wiec taki ktos juz po zdobyciu prof. moze sie przeniesc do lo na stare lata, zeby np. pomieszkac w spokoju na wiosce i nie musiec dojezdzac do uczelnii, no chyba ze sie myle i nie moze ;pp

Senseal 11-04-2009 16:05

No, nieco nie rozumiem tej nagonki na tych co nie lubią WFu. W sumie sam do nich należę, moja sprawność fizyczna pozostawia nieco do życzenia - ta, pewnie jestem nerdem/kujonem/złamasem :cup: Ale przecież równie dobrze mógł bym powiedzieć, że nie rozumiem tych co nie lubią matematyki. Przecież to królowa nauk, uczy logicznego myślenia i w ogóle - a przecież bez tego w życiu sobie nie poradzisz... A czy nazywam każdego, kto nie lubi matematyki kretynem (możliwe, że miałbym trochę racji <ironia>)? Mówicie, jakby sprawność była najważniejsza - "musk" tylko dodatkowy... Niestety, z czasów kamienia łupanego już wyrośliśmy i same mięśnie nie wystarczą.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:53.

Powered by vBulletin 3