Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   [Quest] Rookgaard SpikeSword (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=220689)

CycuRookslayer 02-11-2009 18:45

Ty byś sie zdziwił co już ludzie do niego wypisywali :D

[edit]
a no to sorki - zdziwiła :).
No właśnie o takie głupoty mi chodziło że ludzie wypisywali , było gdzieś o tym ale już nie pamiętam :P.

Disseny__ 02-11-2009 22:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez CycuRookslayer (Post 2678957)
Ty byś sie zdziwił co już ludzie do niego wypisywali :D

*zdziwiła (;

A śmiałabym się, jakby ktoś podszedł do MM'a i napisał: "otwieraj te drzwi noobie jeden" i by się otworzyły.

Ameriov 03-11-2009 01:37

NIE KUR** NIE PRÓBOWALIŚMY!
My tylko chodzimy i pickujemy Rookgaard, klikamy w drzewa no i czasem beatboxujemy ze szczurami.
Ey jesteś genialna! Przez tyle lat nikt nie wpadł, żeby napisać do Cipfrieda i spółki "mino mag"!
Powinni Ci postawić pomnik, czy coś.


Spike Sword Quest istnieje. Na mainie nieopodal Jakundarf Desert.

Pozdrawiam.

Cholek95 03-11-2009 11:17

No i tu wszystko się zapętla. Jenda osoba mówi o Spike Swordzie, reszta rozmyśla i ktoś powie, że się go nie da zrobić. A potem wszystko leci od początku. Setki razy omawiane te same rzeczy, te same kłótnie. Ale przyznajcie, że to jest całkiem przyjmne. :D Powiem wam, że zaczynam znowu rozmyślać jak go zdobyć. Jakbym na coś wpadł, to napiszę.

DD-ExpLo. 03-11-2009 13:59

Zwracam honor, nie przeczytałem słowa "Main".
Ale i tak jak sama nazwa tematu brzmi "Rookgaard" więc co do tego ma main?

Slythia 03-11-2009 14:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DD-ExpLo. (Post 2679427)
A kaczyński ma 175 cm wzrostu. Ameriov przejzyj na oczy i zaufaj ludziom ktorzy stworzyli ta gre. Bylo mowione "Quest nie istnieje" wiec czego ty oczekujesz? Gruszek na wierzbie czy tego ze znajdziesz sofa?

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ameriov (Post 2679275)
Spike Sword Quest istnieje. Na mainie nieopodal Jakundarf Desert.

http://tibia.pl/quest_pokaz/Spike_Sword

Disseny__ 03-11-2009 20:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ameriov (Post 2679275)
NIE KUR** NIE PRÓBOWALIŚMY!
My tylko chodzimy i pickujemy Rookgaard, klikamy w drzewa no i czasem beatboxujemy ze szczurami.
Ey jesteś genialna! Przez tyle lat nikt nie wpadł, żeby napisać do Cipfrieda i spółki "mino mag"!
Powinni Ci postawić pomnik, czy coś.

Uspokój się, tylko proponuję. Poza tym, napisałam słowo "na przykład", a chyba wiesz, co to znaczy. Możemy spróbować pisać inne słowa, prawdopodobnie z tym questem(?) związane. Poza tym, Ty wkurzasz się na mnie, a tutaj padały takie durne pytania i pomysły, że chyba sam rozumiesz, co mam na myśli.
Zawsze mogliśmy w rozmowach z NPC jakiś ważny szczegół przeoczyć.

Toiatenab 03-11-2009 21:15

Mhmm mam pomysł
@Spoil@
Powiesić się
@End@
A tak naprawde
@Spoil@
Zdobyc zaufanie NPC
@End@

Blader19948 03-11-2009 21:34

Nigdyniekończącasięopowieść!
 
To może tak o:
1. Ja powiem, że Sword of Fury Quest (nie mylić ze Spike Sword Quest) istnieje i poprę to argumentami.
2. Ktoś mnie skontruje powie, że nie istnieje, poprze to argumentami.
3. Ktoś zwróci uwagę, że w swojej konserwacji użyliśmy dużo wulgaryzmów.
4. Następny zwróci uwagę na to, że zwracając na to uwagę gość zaofftopował.
5. Mod wykasuje ostatnie 2 posty bez 2 pierwszych, które też powinny być skasowane.
6. Jakiś ktoś wpadnie na jakiś bezsensowny sposób zdobycia SoF, który został Tysiąckrotnie obalony.
7. Kilka postów obrażających "up".
8. W międzyczasie jakieś reklamy i SPAM.
9. Kto powie, że SoF istnieje.

Czyli lecimy od nowa! Was też to bawi?

DK-LOG.911 03-11-2009 21:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2679722)
Czyli lecimy od nowa! Was też to bawi?

Nie, mnie to nie bawi ;). Masz swoje powody, żeby wierzyć, że Quest na SoFa istnieje, i nie będę Cię za to potępiał. Jesteś tak na niego zapalony, jak ja dawniej. Odkąd przestałem grać w Tibię, nie interesowałem się Mieczem, ale wierzę, że w końcu ktoś go zdobędzie.

Taka mała podpowiedź od Masakera:

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Masaker
ale jak bedzie Ci się nudzić, to powiedz w temacie o SoF'ie, że 7 jest kluczem do wszystkiego w Tibii i rozwiązanie macierzy (wynik to -7) mówi nam wszystko... Wszystko w Tibii ma związek z 7, wiele questów itp... A wiedza o 7 mówi nam szczególnie o jednej rzeczy:

w Graveyard of doomed, licząc od lewej do prawej 7 grób to....
...
....
....
.....
......

You see a grave.
You read: Here lies the RPG-part of this game. We will miss you!


I 7 wyjaśnia nam wszystko :)


Napisz o tym z pozdrowieniami od Masakera, ofc jak będzie Ci się chciało :)


DD-ExpLo. 03-11-2009 22:34

@up all kto wierzy
Wy sobie wierzcie , a CipSoft sobie jaja robi ze usuneli questa. Muah!

Beh0lder 03-11-2009 22:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2679722)
To może tak o:
1. Ja powiem, że Sword of Fury Quest (nie mylić ze Spike Sword Quest) istnieje i poprę to argumentami.
2. Ktoś mnie skontruje powie, że nie istnieje, poprze to argumentami.
3. Ktoś zwróci uwagę, że w swojej konserwacji użyliśmy dużo wulgaryzmów.
4. Następny zwróci uwagę na to, że zwracając na to uwagę gość zaofftopował.
5. Mod wykasuje ostatnie 2 posty bez 2 pierwszych, które też powinny być skasowane.
6. Jakiś ktoś wpadnie na jakiś bezsensowny sposób zdobycia SoF, który został Tysiąckrotnie obalony.
7. Kilka postów obrażających "up".
8. W międzyczasie jakieś reklamy i SPAM.
9. Kto powie, że SoF istnieje.

1.Nie poprzesz xd.
2.Spike nie istnieje , bo po co Cipsoft miałby dokańczać (zakladajac ,ze wtedy quest nie zostal skonczony) coś do którego rozwiazania poslużyły "nie czyste sztuczki" (chodzi mi o wykradniecie mapy).To zbyt potężna broń na rookgaard.
3.W swojej konwersacji uzylismy duzo wylgaryzmow
4.Sorry jestem za głupi aby pojąć to pogmatwane zdanie.
5.No..
6.Czeba zabic minotałra na skale walczonc na goue klaty.Wyleci kej i idzież do minotałra maga zabijasz i whodziź do tepe i masz spajka!.
7.@up jestes glupi !!!
8. premia.no-ip.org 100% rl ots
spam spam ... 20 stron pozniej spam spam , koniec spamu
9. Dekanob


@deKaNob

A oto test na pr0 er pe gie plejera :
Wytłumacz mi to ;d bo się nad tym zastanawiam :http://img689.imageshack.us/img689/7213/84035620.jpg
Odpowiedź ofc znam. Ale przecież to takie nie erpegje ?:p

thoro 03-11-2009 23:52

Moim zdaniem, jeżeli nawet quest istnieje, to zdobycie miecza równa się ogromnemu, przypadkowemu szczęściu (w tym dniu, o tej godzinie i minucie wejdz na tą i tą kratkę).
Legenda musi istnieć, a przypadkowe nawet zdobycie jednego egzemplarza pobudziłaby apetyt reszty graczy.
Nie zapominajmy że cipsoft nie lubi rookstayerów, a SoF jest jednym z powodów dla którego niektórzy (szczególnie Ci, którzy lubią sami rozwiązywać questy), zostają na rooku.
Można w sumie iść na maina, ale tam questy są spoilowane niezwykle szybko (choćby przykład Pits of inferno, który zaraz po update był już pobieżnie znany).

Beh0lder 04-11-2009 00:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez thoro (Post 2679825)
Moim zdaniem, jeżeli nawet quest istnieje, to zdobycie miecza równa się ogromnemu, przypadkowemu szczęściu (w tym dniu, o tej godzinie i minucie wejdz na tą i tą kratkę).
Legenda musi istnieć, a przypadkowe nawet zdobycie jednego egzemplarza pobudziłaby apetyt reszty graczy.
Nie zapominajmy że cipsoft nie lubi rookstayerów, a SoF jest jednym z powodów dla którego niektórzy (szczególnie Ci, którzy lubią sami rozwiązywać questy), zostają na rooku.
Można w sumie iść na maina, ale tam questy są spoilowane niezwykle szybko (choćby przykład Pits of inferno, który zaraz po update był już pobieżnie znany).

Albo silver mace quest... :P ktorego nie wiele osob wie jak wykonac a istnieje huhuhu ;].

Hakuoh 04-11-2009 00:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2679722)
Was też to bawi?

Mnie nie bawią twoje posty, które są ciągle te same.

DD-ExpLo. 04-11-2009 08:13

@all up
Teraz moze istotny fakt?
Ze loot na rooku jest zmieniony wiec moze jednak cos mozna wydropic ciekawego? Jakis key etc.?


Powód taki - Każdy zna skeletony na facc , loot bardzo słaby.
Wkleje tutaj loot z skeletonow pacc <5 min>


20:10 Loot of a skeleton: 10 gold coins, a torch, a sword, a mace, a brass shield, a viking helmet
20:11 Loot of a skeleton: a bone, a torch, a mace, a viking helmet
20:12 Loot of a skeleton: a gold coin, a bone, a mace
20:13 Loot of a skeleton: a mace
20:13 Loot of a skeleton: a hatchet, a brass shield
20:14 Loot of a skeleton: a bone, a torch, a mace, a hatchet


Potwierdzone, nigdy nie bylo takiego loota na facc.

Beh0lder 04-11-2009 14:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DD-ExpLo. (Post 2679883)
@all up
Teraz moze istotny fakt?
Ze loot na rooku jest zmieniony wiec moze jednak cos mozna wydropic ciekawego? Jakis key etc.?


Powód taki - Każdy zna skeletony na facc , loot bardzo słaby.
Wkleje tutaj loot z skeletonow pacc <5 min>


20:10 Loot of a skeleton: 10 gold coins, a torch, a sword, a mace, a brass shield, a viking helmet
20:11 Loot of a skeleton: a bone, a torch, a mace, a viking helmet
20:12 Loot of a skeleton: a gold coin, a bone, a mace
20:13 Loot of a skeleton: a mace
20:13 Loot of a skeleton: a hatchet, a brass shield
20:14 Loot of a skeleton: a bone, a torch, a mace, a hatchet


Potwierdzone, nigdy nie bylo takiego loota na facc.

Wow wszedzie jest taki sam.

DK-LOG.911 04-11-2009 17:14

Cytuj:

@deKaNob

A oto test na pr0 er pe gie plejera :
Wytłumacz mi to ;d bo się nad tym zastanawiam

Obrazek

Odpowiedź ofc znam. Ale przecież to takie nie erpegje ?:p
Co w tym dziwnego? Hyacinth był w wiosce, a tam spotkał Lily i Cipfrieda. O co ci znowu chodzi?

Cytuj:

Albo silver mace quest... ktorego nie wiele osob wie jak wykonac a istnieje huhuhu ;].
W SoFa nie wierzysz, ale w głupoty Avariona tak?

kubol9999 04-11-2009 18:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Blader19948 (Post 2679722)
To może tak o:
1. Ja powiem, że Sword of Fury Quest (nie mylić ze Spike Sword Quest) istnieje i poprę to argumentami.
2. Ktoś mnie skontruje powie, że nie istnieje, poprze to argumentami.
3. Ktoś zwróci uwagę, że w swojej konserwacji użyliśmy dużo wulgaryzmów.
4. Następny zwróci uwagę na to, że zwracając na to uwagę gość zaofftopował.
5. Mod wykasuje ostatnie 2 posty bez 2 pierwszych, które też powinny być skasowane.
6. Jakiś ktoś wpadnie na jakiś bezsensowny sposób zdobycia SoF, który został Tysiąckrotnie obalony.
7. Kilka postów obrażających "up".
8. W międzyczasie jakieś reklamy i SPAM.
9. Kto powie, że SoF istnieje.

Czyli lecimy od nowa! Was też to bawi?


1. Jak Narazie nie zobaczyłem ani jednego argumentu.
2. Nie istnieje z dwóch powodów: gdyby istniał, to po tylu latach na pewno ktoś by znalazł odpowiedż na tą zagadkę, a po 2 nie chcę myśleć, co by było gdyby ktoś latał po Rookgaardzie z "spajkiem", a potem rozpowiedziałby wszystkim jak go zdobyć.
3. po pierwsze: Konserwacji? Hmm.. ciekawe, ciekawe. Po drugie: nie nie zwrócę uwagi, ponieważ jaśli ktoś nie zna innych słów niż kurwa, pierdolić itp. to już nie moja sprawa, ja nie będę na to zwracał uwagi, a tym bardziej go pouczał.
4. Nie, nie zwrócę uwagi, bo gówno mnie to obchodzi.
5. Jesteś Modem? To nie pierdol głupot.
6. Odkryłeś Amerykę!!
7. Nie mam takiej wyobraźni, żeby wyobrazić sobie, co chciałeś tym punktem wyrazić?
8. SPAM istnieje wszędzie, więc chociażbyś nie wiem co robił, nic nie zdziałasz.
9. Znowu nie wiem czy to pytanie czy co , bo raczej to chyba nie jest odpowiedź? (ironia).

Tak, mnie bawi to co napisałeś( czyli jednym słowem same bzdety).

Beh0lder 04-11-2009 19:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 (Post 2680096)
Co w tym dziwnego? Hyacinth był w wiosce, a tam spotkał Lily i Cipfrieda. O co ci znowu chodzi?



W SoFa nie wierzysz, ale w głupoty Avariona tak?

Chodzi mi o to , że powiedział , że Cipfried jest druidem. On sam zaś twierdzi ze jest monkiem to trochę sprzeczne nie ?

Nie kojarze tego goscia nawet ;P. No ale niech ci będzie podam inny przyklad winged helmet.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:24.

Powered by vBulletin 3