Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Spike Sword - Mity Obalone/Potwierdzone + Informacje! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=236630)

voice 05-08-2011 15:56

@UP - To potwierdza, że jednak do czegoś po mału dochodzimy ;s. Tak odchodząć od tematu, wiecie że na Mainie jest quest zatytułowany "Ghoul Room Quest"? I jest do niego klucz ;c. Taka ciekawostka.

#EDIT: Łapcie tutaj ten klucz - http://tibia-wiki.net/wiki/Klucz_3600 . Jak na ironię, klucze z Rookgaardu zaczynają się na "46xx", a ten na "36xx". Zbieżność?

Matexowy 06-08-2011 10:28

Zauważcie że Minotaury magowiec chcą zgłębić tajemnice śmierci. Beholder w bibliotece beholderów wspomina że magowie minosów śą bliżęj niż im się zdaje i niż to bezpieczne. Czyżby to mino mag stworzył ghula? po co? By pilnował katany? Czy może czegoś innego i potężniejszego? Zauważcie że w pokoju ghoula także są ciała. Może tam jest ciało trzeciego z wojowników? Gdyż jak wiadomo w katana room znajdujemy ciała tylko dwóch! Ten z kluczem to był najprawdopodobniej podróżnik który w skonał zatruty przez gaz i zabity przez rotwormy. I jeszcze jedno mnie ciekawi. Skąd tam tyle ciał? Aż tylu podróżników zginęło chcąc zdobyć byle Katanę i hełm? Może tam było coś więcej? I dlaczego tylko niektórzy z nich zamienili się w szkielety? Czyżby eksperyment minotaura maga? Czy zgłębił on tajemnice nekromancji? Tyle pytań zero odpowiedzi. Nie wiadomo czy się tego dowiemy.

Fallows 07-08-2011 17:09

Po 1. Ja osobiście nie wierzę w to, że jeszcze istnieją nieodkryte questy na Rookgaardzie.
Po 2. Jeśli już chcecie się bawić w dochodzenia, to pamiętajcie: nie wszystkie wydarzenia, powiązania są planowane i przemyślane. Tibia to nie świat realny, w którym wszystko ma jakiś swój początek. W Tibii potwory się tworzy i nie zawsze wiadomo, jak został stworzony, kto jest "matką" i "ojcem", jakie mają znaczenie w tibijskim świecie, może są zwykłym expem.
Po 3. Nie twórzcie pytań, na które z góry wiadomo, że nie ma na nie stuprocentowej odpowiedzi, a tylko domysły. W taki sposób mamy tylko dużo "otwartych" przemyśleń, w których sami się gubimy.
Po 4. Taka rada ode mnie: Starajcie się poznać tok myślenia autora. Przeanalizujcie to, co macie. Poczytajcie sobie informacje o questach, przeanalizujcie je sobie. Podobno questman Cipsoftu bierze pomysły z lektur, filmów i innych realnych zdarzeń.
Po 5. Jak najdzie mnie ochota to przysiądę i pogłówkuję.

;)
...byle do przodu.:wasabi:

Old_Game 08-08-2011 22:19

Hi.


Jednak myślę, że z tego nic nie będzie. Bądź co bądź, zgadzam się z beholderem. Wałkujemy wszystko to samo, co było w poprzednim temacie.

Kiedyś też zainteresowałem się tym SoF'em ghulem itp itd. Czytałem poprzedni temat, ten z tymi 200 stronami prawie od początku ba ! Nawet siedziałem, i patrzałem jak tamten temat kiełkuje.

Po 50-60 stronach zorientowałem się, że jednak staneliśmy w miejscu. Wszystkie dalsze strony, to był głownie spam, i pisanie tego samego lub obalanie róznych teori.

Pamiętam jak były wtedy odkrywane te wszystkie newsy, i jaka była radość, i zapal ludzi by je rozwiązać. Jednak każdy się prędzej czy później znudzi, lub zda sobie sprawę, że nic z tego.

Aczkolwiek życze Wam rozwiązania zagadki, o ile istnieje taka możliwość.
Jak coś to tutaj co nieco dorzucę potem.

cya

X5-452 09-08-2011 20:44

Hmm, ciekawi mnie czy można zdobyć JESZCZE Poison Daggera. Mogę się zaklnąć na rodziców, bogów, siebie itp, że kilka lat temu (5/6) wydropiłem go z Minotaura, ale to taka mała ciekawostka :).

Matexowy 10-08-2011 08:28

Dobra ludziki. Powiem inaczej. Jak się rozwiązywało questy dawniej kiedy jeszcze były trudne questy? (O dziwo nie tylko dla PACC!) Pewien zlepek pikseli powiedział innemu pikselowi że znalazł książkę. Razem poszli za wskazówkami aż wkońcu po paru (tygo)dniach znaleźli pikselowy - miecz lub zbroję lub łuk lub cokolwiek innego. Jak to dziś wygląda? Na forum spotyka się grupa ludzi. Jeden mówi:
-Ej ostatnio przeczytałem o (tutaj jakiś tajemniczy przedmiot,potwór itd.). Jak się do niego dostać?

Odpowiedzi są zaskakujące:
-Patrzyłem w moim bocie tam jest jakaś lawa i teleport!
-Ja wiem ale nie powiem
-A może trzeba pójść do Noodlesa powiedzieć "lkfahfalkfh" i teleportuje nas na rookgard gdzie zabijamy Amber i dropi nam Excalibug!!!
-Nie da się
-Pytałem się starszych graczy. Ale żaden nie chcę zaspoilować :( :(

Jeśli to się da rozwiązać myślmy jak ci gracze którzy rozwiązywali pierwsze questy. Może wtedy się uda.

Konduktor 12-08-2011 00:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matexowy (Post 2815964)
Jeśli to się da rozwiązać myślmy jak ci gracze którzy rozwiązywali pierwsze questy. Może wtedy się uda.

Drogi tibijczyku co poniektórzy myśleli tak, już bez mała od 7 lat. Jak sam możesz zobaczyć efekty tych dociekań i rozwiązywania wydumanych zagadek są dość marne. :]

n0_name 13-08-2011 22:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez voice (Post 2815580)
@UP - To potwierdza, że jednak do czegoś po mału dochodzimy ;s. Tak odchodząć od tematu, wiecie że na Mainie jest quest zatytułowany "Ghoul Room Quest"? I jest do niego klucz ;c. Taka ciekawostka.

#EDIT: Łapcie tutaj ten klucz - http://tibia-wiki.net/wiki/Klucz_3600 . Jak na ironię, klucze z Rookgaardu zaczynają się na "46xx", a ten na "36xx". Zbieżność?


Nie! Na test serwie przed flasz klientem zrookowalem się i sprawdziłem przynosząc klucz do ghoul rooma i kładąc go na pewnej kratce GHUL zniknoł!

voice 13-08-2011 23:20

n0_name - wygoniliśmy cię z tematu o ataku na facebooka to tu przyszedłeś ;s.

Old_Game 14-08-2011 02:23

btw.

Nie będzie ataku na fejsa :<

voice 14-08-2011 04:57

btw.

Jest od tego specjalny temat, nie spamić mi tu :<

Hollow6 15-08-2011 21:19

Ostatnio jak wychodziłem ze mino hella,pojawil mi sie taki bialy napis:The remains of the Raging Mage are scattered on the floor of his Tower. The dimensional portal quakes.

[tlumacz google]Pozostałości Raging Mage są rozrzucone na podłodze jego wieży.Wymiarowych trzęsienia portalu.

voice 15-08-2011 21:48

@up - masz screena? Da się powtórzyć coś takiego przy wychodzeniu z MH? Jak tak, to podrzuć screena, będziesz wiarygodny :)

Old_Game 15-08-2011 21:54

Data dołączenia: 15 08 2011

Coś bardzo wątpie :D

Hollow6 16-08-2011 01:32

Zobacze to jeszcze raz to zrobie ss,ale przysiegam ze taki napis mi wyskoczyl.Pokombinujcie cos z tym co mi wyskoczylo,bo pierwszy raz takie cos zobaczylem,dodam tyle ze na mino hellu nic sie nie zmienilo po tym napisie.Podam wam strone na której nie tylko ja zobaczylem ten napis:http://tibiopedia.pl/forum/t/3785,Mounty,72 napisal to Ancient Fakir,PRZECZYTAJCIE CO ON NAPISAŁ

voice 16-08-2011 02:25

"22:26 The remains of the Raging Mage are scattered on the floor of his Tower. The dimensional portal quakes."

Zwykły komunikat o bossie (?) na zao :D. Takie same sie pojawiają, nawet na Rookgaardzie gdy np. jest atak Ghazbarana czy Orshabaala. Czyli fail ;s

Matexowy 16-08-2011 09:18

Na Rooku spikesword nie ma prawa być dostępny. Dlaczego? Bo masy noobów brały by tego "szpak suorda" i co by się stało? Z wyspy nowych wychodzą sami ryczerze z mieczami. Ilość uderzających Macom i Axem spadnie gdyż na rooku wszyscy będą bili z miecz a potem noobki nie będą skillować inną bronią. Pozatym kto to widział by miecz z rooka był silniejszy niż ten z Island of Destiny? Knightmare (czy tam Cipsoft) mówił że patrzymy na rzeczy oczywiste a nie na takie które widać. A nie widać rzeczy która jak dla mnie jest całkiem realna do zdobycia na rooku. Myślę o Chains Legsach. Jeśli jakiś inny item niż "zwykłe" da się zdobyć na rooku to właśnie najprędzej Łańcuchowe spodnie.

voice 16-08-2011 15:22

@up - ale Chain Legsy nie leżą sobie na wysepce ;p. A poza tym, to po co Cipsoft robiłby tą całą aferę ze znikaniem Spike Sworda?

Matexowy 16-08-2011 18:45

Wiesz. Może naprzykład są u Toma w magazynie. A co do znikania Spike Sworda to hmmm...... nigdzie nie pisze o znikaniu tego miecza. Właściwie jak to działa? Te dwie kratki są magiczne?

ruszek 16-08-2011 18:54

Zwykły bug. Jeśli w Wowie zniknie mi np. NPC, to oznacza że jest magiczny, prowadzi do tajemniczego bossa z którego wypada najlepszy set ? : | Postawili sobie mieczyk, otoczony kamieniami i ogniem żeby fajnie wyglądał, zrobili jakąś mini otoczkę fabularną i tyle, nie można go zdobyć.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:21.

Powered by vBulletin 3