Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   "Album" - Komentarze (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=69092)

*Achilles* 01-03-2013 14:15

Z czasem wyszła dosyć nieprzyjemna sprawa. Już wcześniej miałem podejrzenia poprzez stronkę pskonejotta jednak nie chciałem nikogo oskarżać. Teraz się to potwierdziło.
Dwóch graczy, użytkowników forum zamieszczających tu screany zostało skasowanych:

Character Gravves does not exist.
Character Mathil Rookstayer does not exist.

Zachęcam na przyszłość do grania fair, bo wrzucanie awansów wbitych botem to żadne osiągnięcie.

Masterwizard 01-03-2013 21:09

Szczerze mówiąc od pewnego czasu również przeglądałem pskonejott'a pod kątem wielu osób.... cóż... pozostawię to bez komentarza...

*Achilles* 01-03-2013 21:20

Wbije jakoś w najbliższym czasie na Silvere to się skonsultujemy, zobaczymy czy o te same osoby chodzi.

Masterwizard 03-03-2013 22:50

Gratulacje Fallows! Oj, to coś czuję że wiem, komu swoją sto jedynkę zadedykuję.... ;) POzdrawiam :)

allall 11-03-2013 23:52

@Masterwizard :D Naprawdę gratuluję mounta ^^ Też się przymieżałem do kupna 6 miesięcy pacc, ale oczywiścię są inne wydatki :/

Kethuzar 16-03-2013 13:34

Gratuluję wszystkim awansów!

@Anateo
Ładna kolekcja. Podaj jaka postać czy serwer. Być może byłbym chętny zakupieniem addon itemów jeżeli są na sprzedaż.

Fallows 20-03-2013 19:55

Gratuluję Masterwizard, szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak szybkiego awansu ;););) Zazdroszczę mounta, super sprawa :) Ja teraz raczej skupię się na polowaniu na munstera i app shenga, nie w głowie mi kolejny awans :)
Niezmiernie mi miło, jeśli chodzi o dedykację :)

Masterwizard, jesteś wielki B)

Masterwizard 25-03-2013 20:00

Również gratuluję wszystkim awansów i życzę dalszych sukcesów oraz zadowolenia z gry ;)

Masterwizard 05-05-2013 12:55

Gratuluję wszystkim ich wyczynów i dziękuję jednocześnie za dedykacje. :) :) Niestety z uwagi na wszelakie zajęcia nie mam aż tyle czasu do gry, jaki chciałbym mieć...nie zapominam zaś o Was i dedykacje również się posypią :D

Fallows 21-07-2013 12:52

@Masterwizard
Gratuluję jakże wysokiego 106 poziomu. Kiedy zobaczyłem tutaj, na forum Twój Stan: Na Emeryturze zrobiło mi się bardzo bardzo smutno. Brawa dla Ciebie za to, co zrobiłeś nie tylko dla siebie, ale także dla Nas- polskich rookstayerów.

Serdecznie pozdrawiam,
Fall Ordeourion

Masterwizard 29-07-2013 13:36

Dzięki Fallows, ja również dziękuję za mile spędzony z Tobą czas, za wpadanie w odwiedzinki i rozmowę ;) Życzę pwodzenia nie tylko w grze, ale również w życiu :) Byle do przodu.. ;)

Freszol 30-07-2013 23:57

No Masterwizard gratuluję poziomu. Kiedyś emerytura musi być.

Nadal mnie zastanawia czemu gdy ostatnim razem napisałem Ci priv Ty się przelogowałeś.

--
Powodzenia wszystkim którzy wrzucają tu skriny ;)

Tak ps. odwiedzcie rookie lub tibiopedie bo to forum wygasłe jest.

Derbag 08-11-2014 18:53

Freszol ty się nie odzywaj bocie ;/


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:47.

Powered by vBulletin 3