Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Zostales shackowany? Zostaw po sobie ślad! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=13298)

Bokoszek z Mythery 27-11-2005 21:34

Pewnego razu mój kumpel (in real) miał haka ( ja o ty min nie wiedziałem ). Ktoś kto go shakował podszedł do mnie i mówi żebym dał mu swoje passy bo chce bochy na hunt porzyczyć (często dawałem mu passy wkońcu kumpel z piaskownicy) Ja na to przecież juz ci dawałem. A on że sobie zmieniłem wiec mu dałem po 10min zostaje wywalony z gry, próbuje sie zalogowac znowu i nic X( . Wkońcu dorwałem tego kumpla i mówie mu żeby mi konto oddał, a on na to że miał nie dawno haka X( . Myślałem że go R*****bie X( . Ale w końcu skończyło się na tym że odzyskałem postać tylko że o zabita chyba ze 100 razy na 8 lvl depo puste. I jak tu życ praktycznie ludzie hakujący są bezkarni.

Morał: nikomu nie uwaj w tibi nawet matce rodzonej :p

Virius the Master 27-11-2005 21:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pogromca^^
Ja tez zostalem shakowany i ****a wszystko przez ***anom www.tibia.xx.pl nie scigajcie nic z downolandu KEYLOGERY.Sciagnelem sobie MC :) mmialem zamiar wlnczyc 2 drutow do robienia uh's a tu ****a wlonczylem clienty gram 3 minuty i koniec tak wiec nie scgajcie nic z tibi xx pl Wielki keyloger



STRACILEM:Knighta 39 lev 8% do 40 lev 5 magic level....
Skill's 76 72 :/ slabe
Eq:Crown armor,knight legs,boots of haste,vampir shield,crusader helmet,platinum amulet,weding ring,3 bp of uh's i 30k w depo i smieci ktre byly w depo i jestem w****iony zrubcie cos PLX X(

a najgorsze to ze 10 dni przed hakiem kupilem BOH-y :p

1 rok grania a oni to zrobili w 5 minut ;( Naszczescie mam kumpli duzoooooo i mi pomagaja


Bezczelny 12-letni smarkacz. Archarius- doświadczony informatyk, super admin tibia.org.pl NIE PODRZUCA keyloggerów.

@topic:

Ja zostałem raz hacknięty jak newbie byłem, 11 level sorcerer...

doginator 30-11-2005 06:05

Mnie raz jak schakowali to z druta znikly uhy i b-robe a z sorca sd i skull to wszystko ;( jednak to bylo cos

Royal Zuczek 30-11-2005 15:55

Zchakowali mnie niedawno mialem kinghta 30lv skile 70/70 k-set warrior helmet GS i troszke kasy w dp(okolo 10k) i wszystko szlag trafil tydzien temu gram od nowa

virus120 02-12-2005 21:09

Mam pytanie. Znajomy został shackowany(niestety, podał passy niby "zaufanemu znajomemu". Skończyło się na stracie konta, zmianie pass i maila.

I teraz jest problem. Czy jest możliwiść odzyskania konta, jeśli został zmieniony pass i adres e-mail?

Z góry dzięki za info. Koledze zależy tylko na postaci, nawet nie na przedmiotach. Musi się skontatkować z Guild Masterem i opowiedzieć cała sytuacje i dać name nowego chara.

Rycerz Damissimo 04-12-2005 09:59

A ja mam inny problem. Ostatnio w Tibi spotkalem lidera pewnej gildii (napewno był liderem bo sprawdziłem na tibia.com) powiedziałem mu że chce się przyłączyć do jego gildii. Zgodził się i ja też i poprosił mnie o moje passy. Podałem mu i od tamtego momentu (wczoraj) nie moge grać w tibie bo mi sie pokazuje napis "Account disabled for five minutes. Please wait.". No i czekam te 5 minut, loguje się i to samo!!! To poczekałem dłużej. Też nic!!! Nie wiem co mam zrobić. Mógłby mi ktoś pomóc (Administrator też może :))

Vard Acal 04-12-2005 10:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rycerz Damissimo
A ja mam inny problem. Ostatnio w Tibi spotkalem lidera pewnej gildii (napewno był liderem bo sprawdziłem na tibia.com) powiedziałem mu że chce się przyłączyć do jego gildii. Zgodził się i ja też i poprosił mnie o moje passy. Podałem mu i od tamtego momentu (wczoraj) nie moge grać w tibie bo mi sie pokazuje napis "Account disabled for five minutes. Please wait.". No i czekam te 5 minut, loguje się i to samo!!! To poczekałem dłużej. Też nic!!! Nie wiem co mam zrobić. Mógłby mi ktoś pomóc (Administrator też może :))


Miałem tak samo jak mnie zhackowali (Byłem wtedy newbie 13 lvl knigth) i skończyło się na tym że do dziś nie moge grać :(, i jeszcze jedna moja rada: "jak cie zhakują to weź to pier*** i zacznij grać od nowa !

Rycerz Damissimo 04-12-2005 12:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vard Acal
Miałem tak samo jak mnie zhackowali (Byłem wtedy newbie 13 lvl knigth) i skończyło się na tym że do dziś nie moge grać :(, i jeszcze jedna moja rada: "jak cie zhakują to weź to pier*** i zacznij grać od nowa !

ty to dopiero masz źle ja miałem 11lvl knight. Teraz zaczynam nową grę na palladynem

Kolonazbaq 08-12-2005 12:26

Kolonazbaq - zostałem shakowany
 
Shakowano mi Knighta na 25 lvu. Proszę o radęco mam zrobić, żeby go odzyskać. Czy istnieje jeszcze jakaś marna szansa ?

gryniex 09-12-2005 14:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kolonazbaq
Shakowano mi Knighta na 25 lvu. Proszę o radęco mam zrobić, żeby go odzyskać. Czy istnieje jeszcze jakaś marna szansa ?

Przecież wybierasz opcje account lost, tam wypełniasz kolejno informacje typu: nr konta, nazwa postaci i adres e-mail, po pewny czasie odsyłają Ci maila z noymi hasłami, na maila, na który jest zarejestrowana postać i który podałeś wypełniająć przy Account lost.
Ostatecznie r-key albo wysłać kopie paszportu, ale musiałbyś mieć spersolizowaną postać na siebie, a tekie coś jest możliwe chyba na pacc, albo gdy miłes pacc..

Galgoon 10-12-2005 23:48

Gal'goon
 
Dwa dni temu stracilem ukochanego palka :D:D
Nick: Gal'goon
Tak na oko poszlo sie je...ac 500k :P
... ale to , to nic gosciu na beszczelnego sie podpisal i zostawil Bolty kusze i bp sd i moje 200 power boltow :D jak sie domyslacie szybko to stracilem :D


PS: Uwazajcie na niego : Craced By CyberKid
ps2 : jak by ktos mial namiary na tego goscia dajcie znac :D

Miszcz 18-12-2005 08:45

Ja straciłem druta 14lvl niby nisko ale bright sword poszedł sie je....ć ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( wziołem account lost ale chyba nic juz sie niedazrobić ;( ;( ;(

Kajzer 23-12-2005 01:02

i po 2 latach przyszla kolej na mnie

mialem 111 ek stracilem all eq nie mialem keylogera, nie chce mi sie grac
nara wam...

Spartakuss 24-12-2005 13:25

a ja mam pytanie jak usunąć keyloggera bo mnie też ciągle hackuja i cały czas trace rzeczy ze swoich postaci ;(

Avager 24-12-2005 14:12

up:

Sformatuj dysk -.-

Spartakuss 24-12-2005 15:20

yyyy a jest jakis inny sposob???

sebolP 27-12-2005 17:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Costanzo
Jeżeli zostałeś okradziony (shakowany) to nie rób nowego tematu :D bo zbiera się tego w piz.... i czytać nikomu się nie chce.

Proszę wszystkich, którym sie przytrafiło to "nieszczeście" żeby pisali tutaj...

no i co mam niby zrobic JAK MNIE SHAKOWALI co ?????
:confused: :(

Elun 27-12-2005 17:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sebolP
no i co mam niby zrobic JAK MNIE SHAKOWALI co ?????
:confused: :(

wziasc sie w garsc, przestac sie zalic ryczec i marudzic i zaczac jak najszybciej odrabiac straty. Proste i logiczne.
Ale wczesniej pozadnie zabezpiecz swoj komputer, gdzies nawet byl poradnik jak uchronic sie przed shackowaniem.

Sow@ 27-12-2005 17:59

wnerwia
 
Wnerwia mnie to, że osoby, które miały rec-key i mają 50lvl+ po schakowaniu strcili tylko rzeczy i kończą gre z tibią. To jest chore kompletnie ich nie rozumiem po hacku piwinniśmy wziąść się w garść i grać dalej.

KmIeTeK 27-12-2005 18:07

mnie hakneli 2 razy i teraz to czasami mi sie odechciaewa w tibie grac
chyba o to chodzilo w temacie :p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:51.

Powered by vBulletin 3