Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   Tibia Rules (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=56622)

sath_okh 05-07-2007 23:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 1414343)
Zdarza się, że za podszywanie się pod innych graczy dostaje się, oprócz namelocka, także bana.

Także za bardzo wulgarne nicki też można dostać bana oprócz namelocka.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MS434 (Post 1532510)
Jul 05 2007, 15:55:24 CEST Var Den Van AccBan offensive statement (Offensive statements are a violation of Tibia Rule 2a), account will be deleted in case of further rule violations! 30 days

CZYLI MAM BANA MIESIĄC ZA TO ŻE NAPISAŁEM DO KOGOŚ FACK YOU, BO MNIE SPROWOKOWAŁ. A JAK SĄ W GRZE NOOBY, PRZESZKADZAJĄ GRAĆ TO JEST DOBRZE? CHYBA PRZESTANE W TO G.... GRAĆ, BO TO TYLKO TWORZY PRZYSZŁYCH NOOBÓW. NIE MAM PYTAŃ. ODBANA NIE DOSTANE, ALE TO ŚWIADCZY O CHOROBIE UMYSŁOWEJ TEGO, KTO MI DAŁ BANA!

I nie kasujcie tego postu, popatrzcie, mam bana, bo chciałem, żeby w Tibii noobów nie było. Zobaczcie jak się poświęciłem.

Skoro jeszcze tego nie wiesz to może powiem: wyzywaniem jeszcze nikt liczby noobow nie zmniejszył. Jeśli ktoś cię wkurza to właśnie po to masz opcję "Ignore" żebyś nie musiał więcej czytać tego co on pisze, zalecam użycie jej następnym razem.

MS434 06-07-2007 10:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dinrepfilo (Post 1533043)
A tak btw. to najelpiej jakbyś ty przestał grać , jednego nooba mniej.

noob to se powiedz do kogoś z twojej rodziny, bo ja noobem nie jestem, wręcz przeciwnie. Ja nie lubie jak noob mówi na mnie noob.

Dinrepfilo 06-07-2007 19:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MS434 (Post 1533496)
noob to se powiedz do kogoś z twojej rodziny, bo ja noobem nie jestem, wręcz przeciwnie. Ja nie lubie jak noob mówi na mnie noob.

Czyli tatuś źle dobrał ci imie?

MS434 07-07-2007 16:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dinrepfilo (Post 1534538)
Czyli tatuś źle dobrał ci imie?

widze że cie robili w studzience kanalizacyjnej, noobku. ja jestem mateusz, a ty noob.

Duch Niespokojny 08-07-2007 17:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MS434 (Post 1532510)
I nie kasujcie tego postu, popatrzcie, mam bana, bo chciałem, żeby w Tibii noobów nie było. Zobaczcie jak się poświęciłem.

Obrażając innych przyczyniasz się niby do zmniejszenia liczby noobów? Tylko prowokujesz w ten sposób takich ludzi, żeby byli jeszcze bardziej złośliwi. Pokaż swoją wyższość nad nimi i po prostu ich zignoruj (ewentualnie skomentuj ich zachowanie, byle kulturalnie), nie zniżaj się do ich poziomu - to dokopie im o wiele bardziej, uwierz mi.

MS434 09-07-2007 09:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 1537775)
Obrażając innych przyczyniasz się niby do zmniejszenia liczby noobów? Tylko prowokujesz w ten sposób takich ludzi, żeby byli jeszcze bardziej złośliwi. Pokaż swoją wyższość nad nimi i po prostu ich zignoruj (ewentualnie skomentuj ich zachowanie, byle kulturalnie), nie zniżaj się do ich poziomu - to dokopie im o wiele bardziej, uwierz mi.

ale bana mam i to za byle g....
ale dzięki za rade. Przynajmniej jest jeden porządny user na forum :)

Ghost Nieudany 10-07-2007 13:22

Cytuj:

I nie kasujcie tego postu, popatrzcie, mam bana, bo chciałem, żeby w Tibii noobów nie było. Zobaczcie jak się poświęciłem.
Skoro się tak poświęcasz, zamierzasz może umrzeć na krzyżu? Mogę wbić włócznię w twój bok, jeśli chcesz.

MS434 10-07-2007 16:07

sam se wbij spamerze.

Dinrepfilo 10-07-2007 16:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MS434 (Post 1536017)
widze że cie robili w studzience kanalizacyjnej, noobku. ja jestem mateusz, a ty noob.

Też jestem Mateusz...
Musisz hańbić moje imię ?

MS434 07-08-2007 13:25

z własnego doświadczenia wiem że są 2 rodzaje mateuszów, dobrzy i nooby, ja jestem ten pierwszy a ty ten drugi.

KaMiLSpAwW 11-08-2007 23:31

Type: Account Banishment - Banishment of the complete account. For the duration of the banishment no character of the account may log into the game.
Character: Lucas Elvessan
Reason: offensive statement
Statement: "i hate brazil" (Aug 10 2007, 18:06:33 CEST in 'Main Trade Channel')
Comment: Offensive statements (racists) are violations of Tibia rule 2a
Date: Aug 11 2007, 15:47:42 CEST
Until: Aug 18 2007, 15:47:42 CEST
Duration: 7 days

Hmm..cos mi się zdaje ze jest nie tak , poniewaz dostałem bana za pisanie tego na Trade leczo tej porze byłem offine , moze być taka mozliwosc ze ktos wziol sobie moj nick dopisal cos i zrobil fake a potem to reportnol?
Da sie jakos odwołac do bana , znam sie na Tibia Rules jestem Tutorem ale takie coś juz mi sie niepodba " i hate brasil" chyba tak bardzo nie podchodzi do złamania regulaminu , gorzej jak bym napisal "fuck brazil " hate to jest tlyko moje zdaie ze ich "nienawidze" lecz nawet jak bym to napisal by bylo wszystko ok ale jak moglbym wpasc na taki glupi pomysl a do tego nie bedac w domu? da sie złozycz odwloanie i poproszenia o dowody dostania banu?

Rybzor 12-08-2007 00:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez KaMiLSpAwW (Post 1598970)
Type: Account Banishment - Banishment of the complete account. For the duration of the banishment no character of the account may log into the game.
Character: Lucas Elvessan
Reason: offensive statement
Statement: "i hate brazil" (Aug 10 2007, 18:06:33 CEST in 'Main Trade Channel')
Comment: Offensive statements (racists) are violations of Tibia rule 2a
Date: Aug 11 2007, 15:47:42 CEST
Until: Aug 18 2007, 15:47:42 CEST
Duration: 7 days

Hmm..cos mi się zdaje ze jest nie tak , poniewaz dostałem bana za pisanie tego na Trade leczo tej porze byłem offine , moze być taka mozliwosc ze ktos wziol sobie moj nick dopisal cos i zrobil fake a potem to reportnol?
Da sie jakos odwołac do bana , znam sie na Tibia Rules jestem Tutorem ale takie coś juz mi sie niepodba " i hate brasil" chyba tak bardzo nie podchodzi do złamania regulaminu , gorzej jak bym napisal "fuck brazil " hate to jest tlyko moje zdaie ze ich "nienawidze" lecz nawet jak bym to napisal by bylo wszystko ok ale jak moglbym wpasc na taki glupi pomysl a do tego nie bedac w domu? da sie złozycz odwloanie i poproszenia o dowody dostania banu?

Skoro jesteś tutorem powinieneś wiedzieć, iż da się odwołać od bana logując się na Tibia.com na konto itp. Myślę, że wyjaśnienie sprawy nie jest takie trudne w tym wypadku, skoro byłeś offline.

Domis 12-08-2007 11:50

Możliwe, że ktoś to napisał będąc na twoim koncie, podczas haku.

Duch Niespokojny 12-08-2007 20:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez KaMiLSpAwW (Post 1598970)
Hmm..cos mi się zdaje ze jest nie tak , poniewaz dostałem bana za pisanie tego na Trade leczo tej porze byłem offine , moze być taka mozliwosc ze ktos wziol sobie moj nick dopisal cos i zrobil fake a potem to reportnol?

Jak mógł sobie wziąć twój nick? A jeśli chodzi ci o to, że zrobił podobny, to przecież i tak bana by dostał on - przy zgłaszaniu wypowiedzi naruszających zasady nie wklepuje się imienia postaci ręcznie, więc nie ma mowy o pomyłce.

KaMiLSpAwW 12-08-2007 21:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryba (Post 1599103)
Skoro jesteś tutorem powinieneś wiedzieć, iż da się odwołać od bana logując się na Tibia.com na konto itp. Myślę, że wyjaśnienie sprawy nie jest takie trudne w tym wypadku, skoro byłeś offline.

Tak tak , masz racje wiem ze jest taka mozliwosc logowałem sie na konto , tlyko nie widze takiej opcji zeby zlozyc odwlanie :/ chciałbym zeby mi powzali jakies dowody a tu nic logam się i ban choc caly dzien bylem offine , da sie cos z tym jeszcze zrobic?

Rybzor 14-08-2007 14:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez KaMiLSpAwW (Post 1600295)
Tak tak , masz racje wiem ze jest taka mozliwosc logowałem sie na konto , tlyko nie widze takiej opcji zeby zlozyc odwlanie :/ chciałbym zeby mi powzali jakies dowody a tu nic logam się i ban choc caly dzien bylem offine , da sie cos z tym jeszcze zrobic?

Da się, bo to, że nie widzisz takiej opcji nie znaczy, że jej nie ma. Pewnie przeoczyłeś.

sath_okh 14-08-2007 16:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryba (Post 1602878)
Da się, bo to, że nie widzisz takiej opcji nie znaczy, że jej nie ma. Pewnie przeoczyłeś.

Takiej opcji nie ma jeśli zostałeś zbanowany przez Customer Support a nie przez GM'a(tak było w tym przypadku bo wypowiedzi zaraportowane przez senior tutorów idą do CS). Jedyne wyjście to pisać maila na [email protected]

@2 up
Te "dowody" sam cytowałeś: Statement: "i hate brazil" (Aug 10 2007, 18:06:33 CEST in 'Main Trade Channel')
Tego nie da się zedytować więc tak było

Sebolq 20-08-2007 01:33

Cytuj : MAM pytankmo dostalem banna bo chcialem sie teleportnac straxce rzeczy lub skille???????????

:o
Nie

bambus1551 21-08-2007 01:19

Czy moge sie odwołać od bana za account trading.
 
Mam problem dzisiaj na tradzie kumpel napisał moją postacią że sprzedaje postać
Dostałem bana na 30 dni i mam pytanie czy mogę sie odwołać od tego bana jeśli napisze tak jak było.
Prosiłbym o szybką odpowiedź.
Z góry dzięxx.

Duch Niespokojny 21-08-2007 13:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bambus1551 (Post 1614035)
Mam problem dzisiaj na tradzie kumpel napisał moją postacią że sprzedaje postać
Dostałem bana na 30 dni i mam pytanie czy mogę sie odwołać od tego bana jeśli napisze tak jak było.
Prosiłbym o szybką odpowiedź.

Jesteś odpowiedzialny za swoje konto w każdej sytuacji, więc żadne tłumaczenie tu nie pomoże. Przecież inaczej każdy mógłby uniknąć bana ściemniając, że to nie on, że miał hacka itp. Jedyne co możesz zrobić, to skopać kumplowi dupsko (i znowu będzie w mediach, że Tibia wywołuje agresję :p).


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:14.

Powered by vBulletin 3