Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Dosyć PA (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=71332)

Sacred Platinum Dragon 18-05-2006 00:12

Omg Fosfik i jego koledzy to sa genialni Dzis po meczu Barcy z Arsenalem chodzil pod dp w Thais i sie pytal kto jest fanem Barcy. I ci ktorzy sie zglosili zywi z tej potyczki nie wyszli. LOL

Armonos Oroth 18-05-2006 19:59

ahhaha
 
To akurat niejest dal mnie Pa :PP w venore byli i duzo smiechu przynajmniej było ...

Mnie nie zabili wiec sie ciesze :)


Co do tego bp hmm co z tego ze Cie zabił , chociaz wątpie ?? Skoro inni mogą zabijac to dlaczego on nie . Taka jest Arcania ....... :) a tak pozatym to tylko gra , a dla niektórych na tym forum to drugie życie i by sie pozabijali w rl o demon shielda naprzykład ..... Jakby Ciebie zabili to by było pa ale jak Ty kogos zabijesz to fajnie nie ??:)

Niechcesz zeby Cie zabili ?? idz na non-pvp.

Cichy Ziomek 18-05-2006 20:11

Ja też kiedyś jak miałem gidlie Czerwona Armia Widzew :P to jak nie było turtlesów w mieście to chodziliśmy w 20 osób i biliśmy każdego co nie lubił Widzewa :D :D

Bart Wood 18-05-2006 20:41

cichy pamietam te czasy :p ale po 1 nikogo niezabijalismy tylko bilismy zeby nie bylo:p

Armonos Oroth 18-05-2006 20:53

:p
 
Kiedys mozna było przed depo ze skullem stac i miec w dupie wszystko .. a dzisiaj to sie boisz jak pz locka (bez skulla).. Dawne czasy były zajeFajne :)


Wyłączcie tą głupią cenzure nawet ZAJEBISCIE niemoge napisac :P

Bart Wood 18-05-2006 21:03

Nom teraz strach uderzyc jakiegos nooba bo moze to noob char negocjatora albo kogos innego z hlev:p a jak zabije tego low lev i co przyjdzie neg(lub kto inny) i mnie rozj.ebie za to ze ubilem jego noob chara:p
Przez to niegram na arcani. z 2 dni temu wyszedlem sobie z dp a tu podbiegl Vinchenzo Nightmare i zaczal mnie bic to sie schowalem do dp pozniej pytam sie czemu mnie bil on mowi ze miss :D tylko ze przez takiego missa ethern kogos zabil :p

Prezent 18-05-2006 21:09

Nego~ Fobia?

Cichy Ziomek 18-05-2006 22:19

:D kiedys Neg był spoko nawet sam z nim robiłem pa :D:D koleś miał dsma i zrobiliśmy mu hunted :D (to był pomysł Nega :P). Chciałem screena załączyć, ale nie wiem jak help plz! Wszystko sie niestety zjebalo jak Neg mi zabił kumpla na party mialo byc dla zabawy :/. Nie chciał mu potem oddać bp i straconych itemkow (g-arma i v-shielda) wiec sie w*****lismy all na niego za to i zerwalismy znajomosc. :/ Po jakims czasie Neg mu zrobił hunted itp i juz nam sie odechcialo grac wogole na tym swiecie :/. No tam, nie tylko przez niego była jeszcze nie rozwiazana sprawa wojny i jeszcze jakies problemy z noob charami turtli. Przy okazji kiedys opowiem jak Nega poznalem :D:D

Bart Wood 18-05-2006 22:26

No neg byl spoko. Rzeczywiscie poznalismy go w dziwnych okolicznosciach :p
Chcial bym tu grac ale juz wkoncu niewiem czy jestem hunted czy nie bo to zaje.bisty serv tylko ze pa sie wielkie zrobilo;(

Thomasi 18-05-2006 22:29

"Tomasi- za****ł mnie bo mu się nie podobała cena za bp hmm"

hahaha to mi sie podoba:D:D

mmm piekne czasy to byly chociaz szczerze nie pamietam zebym za to kogos bil za outfit to rozumiem ale za cene hmmow nie pamietam zebym bil^^

Bart Wood 18-05-2006 22:43

No niewierze zabic za cene bp hmm:D
Thomasi a ty masz hunted? Za co? (Pewnie za nic :p )

Thomasi 18-05-2006 23:04

no wlasnie nie pamietam zebym za bp hmmow:Dta mam hunta za nic^^

Bart Wood 20-05-2006 19:10

Znowu ktos hunted przez dpftz niejaki Polo Enmo
ktory se pogral 2 dni i jest hunted;( . Powod jest tak smieszny :D ze nie bede nawet mowil :p

Medivh Shady 20-05-2006 19:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bart Wood
Znowu ktos hunted przez dpftz niejaki Polo Enmo
ktory se pogral 2 dni i jest hunted;( . Powod jest tak smieszny :D ze nie bede nawet mowil :p

nie znasz dokladnego powodu to sie nie wypowiadaj -.-

Cichy Ziomek 20-05-2006 19:53

Yeah Tomasi hail nas niedogoniat :D
ja tam vessathem bedziemy gnębić turtli :D :D bart dawaj join jak ktoś jeszcze chce to msg polo enmo

Thomasi 20-05-2006 20:03

hail nas nie dogoniat^^

Prezent 20-05-2006 20:20

Tak z ciekawosci co wy zamierzacie ze swoja gildia robic?

Thomasi 20-05-2006 20:51

wspolne hunty na rotach/scarabach ale nie mamy blokerow

Cichy Ziomek 20-05-2006 21:04

xD xD xD xD

Bart Wood 21-05-2006 02:31

Medivh Shady (taki w wiesniackim outficie) skad wiesz ze nieznam opwodu:p
w sumie wszystkie powody huncenia ppl przez dpft sa smieszne:D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:12.

Powered by vBulletin 3