Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Narkotyki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=66015)

Caer 07-03-2006 19:40

@Up:
Halo! Pora opuścić wieki ciemne!

@Taube:
Masz rację, ale doświadczenie zdobyte na własnym przykładzie, jest zupełnie czym innym, niż patrzenie na innych, czyż nie? Gdybyś zapaliła, możliwe, że zmieniłabyś zdanie na temat maryśki :P

Pogromca pk 07-03-2006 19:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Caerlionne
@Up:
Halo! Pora opuścić wieki ciemne

Wieki ciemne dopiero nadchodzą. Poza tym gośc ma racje.

Taube 07-03-2006 20:31

@Caerlionne
tak, jest czymś zupełnie innym..
jeden z moich znajomych przechodził przez to głęboką depresję i jeszcze z niej nie wyszedł i nie wyjdzie z niej pewnie do końca przez parę najbliższych lat -_-
tak więc moje doświadczenie, jakie wynoszę z tego co widzę jest takie - że nie chciałabym na sobie doświadczyć takich cierpień, jakie na się narzucili z jakiś powodów inni i też nikomu ich nie życzę
znając siebie samą ;) wątpliwym jest bardzo to, że bym zapaliła w ogóle
a jeśli chodzi o zmianę zdania - moje zdanie zazwyczaj jest stoickie i nie bierze się ze zmiany nastrojów :) lecz z czystego rozsądku, więc dość trudno byłoby mi je zmienić odnośnie jakiś szkodliwych substancji ;)

d.Taube

Caer 07-03-2006 22:06

@Up:
Z powodu trawy?:O Bez obrazy, ale jeśli doprowadził się trawą do takiego stanu to musiał byc idiotą... a jeśli chodzi o inne narkotyki, to jestem w stanie to "zrozumieć". Po prostu w pewnym nadchodzi taki moment, kiedy człowiek przestaje nad tym panować...


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Me:P
Uwielbiam te "yntelygentne", forumowe dyskusje o narkotykach. Jedna połowa krzyczy, że narkotyki są złe, że nie powinno się ich "używać", a druga połowa ich olewa mówiąc "to my zniszczymy sobie życie, nie wy".

Czyż nie miałem racji?;) Dokładnie to samo było na tibia.xx.pl... tylko, że tam zdecydowanie więcej ludzi zachwalało trawkę :P

.:Marta:. 09-03-2006 12:27

Ja nie mam słów na to chłopie walnij sie w glowe wiesz co ty robisz? tylko palisz trawe ty mowisz tylko a normalni ludzie mowia za duzo, Ja sobie przyrzeklam nawet jak bylam mlodsza ze tego do ust nie wezme i nie mam zmiaru. i powiem ci jeszcze cos ze ziolo niszczy przyjaznie i wszystko co z nia zwiozane jest wiesz zastanow sie co ty wogole robisz

Tehshiat 09-03-2006 12:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez .:Marta:.
Ja nie mam słów na to chłopie walnij sie w glowe wiesz co ty robisz? tylko palisz trawe ty mowisz tylko a normalni ludzie mowia za duzo, Ja sobie przyrzeklam nawet jak bylam mlodsza ze tego do ust nie wezme i nie mam zmiaru. i powiem ci jeszcze cos ze ziolo niszczy przyjaznie i wszystko co z nia zwiozane jest wiesz zastanow sie co ty wogole robisz

Na jakiej podstawie to wnioskujesz?

szametu 09-03-2006 12:42

jeslis mlody, grzyba wiesz, co to odpowiedzialnosc. jak jestes dorosly, masz swoj hałs, swoje zycie, na kims ci zalezy, Twoj biznes, co robisz ze swoim zyciem.

aczkolwiek, birac prochy, a mowie tutaj o tych uzalezniajacych - i polemizowal bym, czy marian uzaleznia - postepujesz jak egoista. nie dbasz o nic, o nikogo. a moze ktos sie o ciebie martwi ? a Ty, masz to w rzyci, za przeproszeniem. bo ni liczy sie dla ciebie inni. tylko zludna chwila przyjemnosci.

a twierdzenie, jak jestes na garnuszku starych, moje zycie, moja sprawa, jest HIPOKRYZJA.bo to Twoi rodzice daja ci na zarcie, zapewniaja dach nad glowa, szkole, i co tam jeszcze gowniarz sobie zechce.

ergo ... jak bedziesz za swoja zarabial i kupowal dragi ... mozemy podjac rozmowe. bo jak na razie, lejesz wode ... kap.kap.kap

Caer 09-03-2006 13:34

@Up:
Ekhm... to było kierowane do mnie czy raczej do ogółu? Bo jeśli do mnie, to trawy nie palę ;p Według Ciebie, osoba popalająca sobie trawkę jest odrazu nieodpowiedzialnym hipokrytą nie dbającym o rodzine/przyjaciól?

@Marta:
Jeśli to było do mnie, to wiedz, że nie palę ;p Uważasz, że osoba, która pali maryhę jest nienormalna? n/c :P Zioło niszczy przyjaźnie... nie zioło je niszczy, tylko ludzka głupota. Jeśli człowiek dostanie "obsesji" na punkcie trawy, nie tylko zniszczy swoje przyjaźnie, lecz także całe życie. Tyle, najważniejszy w tym wszystkim jest czynnik ludzki, gdyż to my decydujemy o tym ile palimy, o ile w ogóle palimy.

@Down:
Mój błąd. Źle to zrozumiałem xD

szametu 09-03-2006 15:41

gdzie napisalem, ze mowa tylko i wylacznie o trawie ?

.:Marta:. 09-03-2006 18:43

@Marta:
Jeśli to było do mnie, to wiedz, że nie palę ;p Uważasz, że osoba, która pali maryhę jest nienormalna? n/c :P Zioło niszczy przyjaźnie... nie zioło je niszczy, tylko ludzka głupota. Jeśli człowiek dostanie "obsesji" na punkcie trawy, nie tylko zniszczy swoje przyjaźnie, lecz także całe życie. Tyle, najważniejszy w tym wszystkim jest czynnik ludzki, gdyż to my decydujemy o tym ile palimy, o ile w ogóle palimy.


Nie to nie bylo kierowane do ciebie tylko wogole ogolnie z marihuana mialam kontakty prawie codziennie i widzialam jak pala to kurestwo po prostu wkurza mnie to jak widze co ludzie po tym robia dlatego sobie obiecalam ze ja tego rbac nie bede napewno a to ze przyjaznie niszczy ludzka glupota a nie ziolo to moze i masz racje troche sie z tym zgadzam ale to w koncu jest narkotyk cos nielegalnego. ja nie jestem za systemem polskim ani za policja ale wkoncu musimy sie tez troche zachowywac jak normalni obywatele

.:Marta:. 09-03-2006 18:59

@Marta:
Jeśli to było do mnie, to wiedz, że nie palę ;p Uważasz, że osoba, która pali maryhę jest nienormalna? n/c :P Zioło niszczy przyjaźnie... nie zioło je niszczy, tylko ludzka głupota. Jeśli człowiek dostanie "obsesji" na punkcie trawy, nie tylko zniszczy swoje przyjaźnie, lecz także całe życie. Tyle, najważniejszy w tym wszystkim jest czynnik ludzki, gdyż to my decydujemy o tym ile palimy, o ile w ogóle palimy.

Nie nie chodzilo mi o ciebie chodzilo mi wogole o tego kolesia co zalozyl temat ;p

DominikGonzo 09-03-2006 19:32

""Marto"" a możesz opisać jak oni sie zachowywali, bo różnie to bywa, a całkiem inaczej jeśli pali się czesto i zażywa się "cuś" dodatkowo.

Tehshiat 09-03-2006 21:16

@Marta
Ty niemasz wogole pojecia o bace i innych dragach;| Lepiej sie nie wypowiadaj.

.:Marta:. 09-03-2006 21:27

@Marta
Ty niemasz wogole pojecia o bace i innych dragach;| Lepiej sie nie wypowiadaj.



Ja nie mam pojecia o dragach tak?
Tylko widze to prawie na codzien na dzielni u znajomych. I ja mowie to co ja czuje a to co ty masz po spaleniu to mnie gowno obchodzi rozumiesz? Moi znajomi maja rozne schizy po tym wiec ja mam do tego inne zdanie. Gdyby nie ziolo to zaloze sie ze moja paczka by sie nadal ze soba trzymala. Tylko potem zaczelo sie. Ja tez nie jestem swieta po palilam papierosy i pilam alkohol ale po co komu brac narkotyki no po co. Co to daje takiego ze sobie tylko zdroawie niszczycie ze wydacie te iles tam zl na sztuke,to ze macie tylko 3-4 godziny faze. I mam nadzieje ze nie bedziecie mnie za to obrazac bo ja na temat ziola mam takie zdanie to co bedziecie robic to jest wasza sprawa ale sa pewni ludzi ktorzy staraja sie wam udowodnic ze to wam na dobre nie wyjdzie ;/ A wogole to sie chyba niepotrzebnie wypowiadalam tu na forum bo przez to jakie ja mam zdanie na temat palenia trawy to bedziecie mnie teraz z blotem mieszac -.-

Nightwalker 09-03-2006 22:40

http://zielonemity.republika.pl/mity.html

i wszystko jasne. Ze wszystkich narkotyków, ten jest moim "ulubionym" wrogiem.

Caer 09-03-2006 23:12

@Up:
W sumie to nic nie wnosisz do tematu, gdyż to wszystko było opisane w raporcie WHO, do którego linka podałem, a także było przewałkowane przez samych użytkowników na forum.

@Topic:
Myślę, że zamknięcie tego tematu, będzie dobrym pomysłem... nic więcej się tu nie da wymyślić... ;p

szametu 10-03-2006 03:04

problem jest jeden ... jak Wy sie ustawicie pod murem ? na kolanach ? czy kleczac ?

ze pozwole sobie zacytowac "(...)stan posrod tych, ktozry klecza"

Bradwen Hellscream 10-03-2006 05:37

taka palanina nic nie zdzialacie.. ten kto bral/palil i tak bedzie to robic , nie wazne ile przeczyta wykladow i przestrog...
inna sprawa , wy sie tu klucicie a koles co zaczal ten temat poprostu chcial byc fajny ; ]

Matek 10-03-2006 07:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bradwen Hellscream
taka palanina nic nie zdzialacie.. ten kto bral/palil i tak bedzie to robic , nie wazne ile przeczyta wykladow i przestrog...
inna sprawa , wy sie tu klucicie a koles co zaczal ten temat poprostu chcial byc fajny ; ]

Tak samo ludzie ktorzy jaraja chca byc fajni - wybijemy ich?:D

.:Marta:. 10-03-2006 09:03

@Caerlionne
Takze sie zgadzam na zamkniecie tego tematu poniewaz teraz bedziemy tylko slyszec jakies glupie wjazdy na tych co maja inne zdanie na temat palenia

@Nightwalker
Koles ktory zrobil ta strone byl chyba wlasnie pod wlywem czegos bo najpierw napisal "marihuana nie jest narkotykiem" a potem "marihuana jest narkotykiem,ale lekkim"-beznadzieja :] chyba ze ta stronka miala zniechecic do palenia

@up ci ca pala beda palic,tak jak i moj znajomy ja mu tego po prostu nie wmowie ze robi zle,a ci co pala niech sobie pala bo moze po spaleniu zachowuja sie normalnie? nie dostaja jakiejs piepszonej glupawki. Nie cisnieniuja sie przez zakupem zielska


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:12.

Powered by vBulletin 3