Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Morgana (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=188)
-   -   Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=204501)

meravi 07-02-2009 19:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez qcosa (Post 2455209)
jesli bylbym na vencie w momencie, kiedy padla propozycja takiego poi dla ab jaki on mial miejsce, to bym op...olil pomyslodawce tego projektu.
powiem ci tylko, ze to nie byl prezent.
to byla kolejna sytuacja, w ktorej flow ochronilo kolejnego oszusta od jego odpowiedzialnosci za to co zrobil.


jest lepiej, tutaj nie ma ludzi psujacych atmosfere, z kazdym mozna naprawde sympatycznie porozmawiac,
rozumiem, ze chcesz nas pozbawic wiary i sily psychicznej, ale uderzasz w zly punkt, mam na mysli ten z russelem, bo akurat wiem, ze kazdemu tutaj dobrze jest.


a tak juz na zakoncznie, to powiem, ze z wami bylo gorzej o wiele,
co ty myslisz ze nam na questach waszych zalezalo? lol
ostatnio slyszalem na vencie u nas, ze flow chodzi na crus helmet dwarf cave w ekipie 6~ 100lvli
to sie nazywa wykonywanie questow

I PROSZE NIE ARGUMENTUJ JUZ TYM, ZE POSZLISMY NA QUESTY, BO NA TEN, KTORY BYL NOWY NIE ZAPROSZONO NAS. wasz leader za bardzo chce wszystko kontrolowac, zachowuje sie jak nadopiekuncza matka, ale w zlym tego wyrazenia znaczeniu, za duzo kontrolowania.

tak bardzo chcial, zebysmy nie zabijali osob spoza venta,
ze az teraz padaja ludzie, za ktorych jest odpowiedzialny(tj. flow) i nie moze nic z tym zrobic.

gwiazdy sie wypalaja (flow),
ale gromady gwiazd zyja o wiele dluzej (ab)

musze to zrobic...

prezentem bylo to, ze bez zadnych konsekwencji wyszliscie z nory...
masz racje POI to glupi pomysl, bo na huj Ci softy w HG...
jestem gwiazda gwiazda ludzi fantazja wyzwalam zazdrosc...:)

OWRZ 07-02-2009 21:39

nad guwienkiem lata mócha, hce tam usionść lecz wiatr dmócha, wienc kópłia se parawan, lecz parawan zabrał gory... pawian
czesio rulez :D

qcosa 07-02-2009 21:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lavi0 (Post 2455243)
Xadi, z tymi gwiazdami to już przesadziłeś. :D A co do Russela, to wiedz, że jest ok póki wszystko idzie po jego myśli. :) Jeśli jego plan Cię nie uwzględnia i Twojej gromady gwiazd (Czyt. ab trolle), to wtedy zobaczysz jaki to Russel jest kochany. Byłem w Avis od bardzooo dawna i wiem jak wszystko tam wyglądało i jak miało wyglądać jak stwierdził, że Polacy w Avis już nie są przydatni i dlatego sprowadził Aurere. Także Tobie oczy się otworzą później, bo na razie to jesteś zaślepiony banankami.

przy zalozeniach:
ze wrog mojego wroga jest moim przyjacielem,
przyjaciel mojego wroga jest moim wrogiem
oraz osoba, ktora przychodzi z swoim przyjacielem po mnie, po to zeby pomoc swojemu przyjacielowi mnie zabic na pewno nie jest moim sojusznikiem
twierdze, ze bez wzgledu na wszystko co bylo w przeszlosci teraz avis jest moim sojusznikiem

ja potrzebuje tylko takiego serva, na ktorym bede mogl spokojnie robic nowe skrypty, moze to byc nawet ots.
a dopoki nam sojusznik nie zaczyna wchodzic do gardla i sprawdzac, wszystko zanim cos przetrawimy (a karmimy sie zabijaniem), to takiego sojusznika naprawde szanujemy i bedziemy mu pomagac
a co do tego, ze leader avis nie wiaze z nami zadnych wiekszych przedsiewziec nic nie zmienia, bo w flow bylo tak samo,
tutaj moze byc tylko tak, ze sie zaklimatyzujemy i bedziemy sie wszyscy szanowac,
w flow, wiedzialem ze i tak nie bedzie nic dobrze, bo jedni za bardzo nas urazili, zeby bylo dobrze.
tutaj, tj. w avis jest od poczatku wszystko, bo to, ze sie zabijalismy wczesniej to naprawde nic.

jesli cos sie posypie, to chociaz nie bedziemy mogli powiedziec, ze osoba kierujaca naszym teamem cos nami zle zarzadzila, tylko ze team sam zle wybral.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez meravi (Post 2455575)
musze to zrobic...

prezentem bylo to, ze bez zadnych konsekwencji wyszliscie z nory...
masz racje POI to glupi pomysl, bo na huj Ci softy w HG...
jestem gwiazda gwiazda ludzi fantazja wyzwalam zazdrosc...:)

jeynym prezentem od flow bylo to, ze blokneliscie mi na hienie sharptootha podczas robienia X misji.
nie do konca rozumiem to z nora, chodzi o to, ze w ab siedzielismy? jesli tak, to powiem ci, ze dosc dobrze zabezpieczyliscie sie w naszej norze, bo obija mi sie o uszy, ze usilnie staracie sie nam robic masslogi w ab etc, dlaczego paprzecie sie w takiej norze? nie sa to za niskie progi na wasze nogi?
co do poruszonego tematu konsekwencji, ja do tego nawiazuje juz 10^24 raz,
prezentami OD WAS DLA NAS byla:
  • mozliwosc wyexpienia sie
  • 1kk dla jednego z nas z oszukania na pacce [jeden z nas oszukal was]
prezentem OD nas DLA was byly:
  • 300zl dla jednego z memberow,
  • prywatnie powiem, ze moje 150k za poia, na ktorego nikt nie poszedl, bo nie byl zoorganizowany nawet
  • 2x 80~90sorc, ostatnio oszukany z naszych przez waszego.
  • kasa za paymenty, ktore dostaliscie totalnie bezpodstawnie, to mozna uargumentowac tylko tym, ze kilka osob 'pekneło', co powoduje, ze prezencik 1kk od was dla nas sie zeruje
  • bardzo nieskromnie powiem, to nawet brzydko zabrzmi z moich ust, ale pomoc techniczna z mojej strony,
    pozale wam sie, ze czuje sie naprawde oszukany i nie mam do flow szacunku, dlaczego? bo nawet nikt nie postawil sie w naszym imieniu, zeby ktos, kto nas oszukal oddal nam nasza wlasnosc,
    pomimo tego, ze ja nikogo nie okradlem, zostalem okradziony.

Jawor131 07-02-2009 23:25

Xadi <3333333

xBardolekx 07-02-2009 23:39

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=9IGX9An5pHw

KUR*WAAAAAAAA

Yanne 07-02-2009 23:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xBardolekx (Post 2455959)
KUR*WAAAAAAAA

o twojej starej tu gadac nie mielismy:/

J.Rabbit 08-02-2009 00:22

hurra po 15 minutach czytania w końcu dobrnalem do konca. Co do 123045120 posta up o tym jezyku szwedzkim, siedzialem z nimi pol roku na tym vencie i jedyne co znam to javla bog. Czlowiek ,ktory po 2 tygodniach sluchania szwedow wlada biegle jezykiem szwedzkim jest albo geniuszem albo po prostu szwedem. To pierwsze wykluczam odrazu z miejsca ,pozostaje tylko 2 opcja. Co do naszego kochanego russela: podoba wam sie to ,bo na razie nie macie swojego zdania. Zmieni to sie dopiero gdy zaczniecie oczekiwac czegos ,co wedlug niego wam sie nie nalezy. Szkoda tylko ,ze nie rozdaje juz kasy.


P.S. Wrócilem na carlin.pl takze uwazac :D

juvefan 08-02-2009 01:30

Robercik, din mamma suger din kuk, hora :_)

Cabal 08-02-2009 02:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez juvefan (Post 2456097)
Robercik, din mamma suger din kuk, hora :_)

idz spac jacus i sug min kuk <3

xBardolekx 08-02-2009 10:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yanne (Post 2455986)
o twojej starej tu gadac nie mielismy:/

kiedy do bełchatowa przyjeżdżasz?

Wiecznyodpoczynek 08-02-2009 10:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez J.Rabbit (Post 2456033)
hurra po 15 minutach czytania w końcu dobrnalem do konca. Co do 123045120 posta up o tym jezyku szwedzkim, siedzialem z nimi pol roku na tym vencie i jedyne co znam to javla bog. Czlowiek ,ktory po 2 tygodniach sluchania szwedow wlada biegle jezykiem szwedzkim jest albo geniuszem albo po prostu szwedem. To pierwsze wykluczam odrazu z miejsca ,pozostaje tylko 2 opcja. Co do naszego kochanego russela: podoba wam sie to ,bo na razie nie macie swojego zdania. Zmieni to sie dopiero gdy zaczniecie oczekiwac czegos ,co wedlug niego wam sie nie nalezy. Szkoda tylko ,ze nie rozdaje juz kasy.


P.S. Wrócilem na carlin.pl takze uwazac :D

PRZECIEŻ WAM SIĘ NIC NIE NALEŻY!!! WY NIE MACIE PRAWA SIĘ DOPOMINAĆ!!!

AB MOŻE WSZYSTKO IM SIĘ NALEŻAŁ WASZ HAJS!!!

rotflcopter
:mag:

MiszczuPefalpe 08-02-2009 13:44

Siema morganczykaki i morganynianki

Witam was Ja Pani tego servera Uriza. Wiele graczy narzeka ze server upada i pragnie mojego powrotu. Wiec wracam by jeszcze raz dojsc tu do wladzy i wprowadzic pokuj i spokuj. Nie bylo mnie ostatnio bo studiowalam na akademi militarno wojskowo wojennej. Poznalam wiele tajnych trikow i technik warowo pvpowych. Wracam silniejsza i madrzejsza i szybsza. Widzac serzaca sie fale noobstwa pekerstwa thiefowania i dedzenia innycvh bez powodow jestem zmuszony wprowadzic wiele diametralnych zmian.

Po pierwsze wprowadzam stan wojenny. Po drugie wszelkie manasy beda na kartki ktore bd rozdawane tym co robia mi runa. Wszelkie ceny ustalac bedzie w centralnej siedzibie w venore specjalny parlament powolany przez urize a kazde 10% od kazdej transakcji bedzie podatkiem twz urizuwka. Podobnie na expienie trzeba miec specjalne pozwolenie wydawane specjalnie przed urize. Tak samo polow ryb, Surowo zakazuje sie polowania na wszelka dzika zwierzyne, to bedzie hobby urizy. Za takie wykroczenie grozi smierc przez z lmmowanie. Kazda zmiana domku ma bym wczesniej zglaszana urizie oraz od godz 22 do 6 rano zabrania sie opuszczania pz. Kazdy kogo spotka urizowy patrol ormo lub zomo (do wstompienia w jego szetregi serdecznie zapraszam) zostanie dedniety a jego itemy zkonfiskowane. A i nie czekajcie na teleranek bo w tym czasie poleci moje oredzie do graczy tibijskich. Pozdrawiam i mam nadzieje ze spodobaja sie wam moje zmiany i stworza nowe podwaliny dla tego servera gdzie od dzis kazdy bd zyl rowno i szczesliwie.

Pani prawie wszystkich serwow Uriza

qcosa 08-02-2009 13:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MiszczuPefalpe (Post 2456584)
Siema morganczykaki i morganynianki

Witam was Ja Pani tego servera Uriza. Wiele graczy narzeka ze server upada i pragnie mojego powrotu. Wiec wracam by jeszcze raz dojsc tu do wladzy i wprowadzic pokuj i spokuj. Nie bylo mnie ostatnio bo studiowalam na akademi militarno wojskowo wojennej. Poznalam wiele tajnych trikow i technik warowo pvpowych. Wracam silniejsza i madrzejsza i szybsza. Widzac serzaca sie fale noobstwa pekerstwa thiefowania i dedzenia innycvh bez powodow jestem zmuszony wprowadzic wiele diametralnych zmian.

Po pierwsze wprowadzam stan wojenny. Po drugie wszelkie manasy beda na kartki ktore bd rozdawane tym co robia mi runa. Wszelkie ceny ustalac bedzie w centralnej siedzibie w venore specjalny parlament powolany przez urize a kazde 10% od kazdej transakcji bedzie podatkiem twz urizuwka. Podobnie na expienie trzeba miec specjalne pozwolenie wydawane specjalnie przed urize. Tak samo polow ryb, Surowo zakazuje sie polowania na wszelka dzika zwierzyne, to bedzie hobby urizy. Za takie wykroczenie grozi smierc przez z lmmowanie. Kazda zmiana domku ma bym wczesniej zglaszana urizie oraz od godz 22 do 6 rano zabrania sie opuszczania pz. Kazdy kogo spotka urizowy patrol ormo lub zomo (do wstompienia w jego szetregi serdecznie zapraszam) zostanie dedniety a jego itemy zkonfiskowane. A i nie czekajcie na teleranek bo w tym czasie poleci moje oredzie do graczy tibijskich. Pozdrawiam i mam nadzieje ze spodobaja sie wam moje zmiany i stworza nowe podwaliny dla tego servera gdzie od dzis kazdy bd zyl rowno i szczesliwie.

Pani prawie wszystkich serwow Uriza

Musialem zacytowac, zeby tego nie stracic, jak sobie kiedys przypomne, ze cos takiego napisales, to sobie w moich postach bede mogl juz poszukac ;-d
dzieki za te slowa, bardzo sympatyczne i kulturalne

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez J.Rabbit (Post 2456033)
Czlowiek ,ktory po 2 tygodniach sluchania szwedow wlada biegle jezykiem szwedzkim jest albo geniuszem albo po prostu szwedem. To pierwsze wykluczam odrazu z miejsca ,pozostaje tylko 2 opcja.

albo mial do czynienia wczesniej z tym jezykiem.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez J.Rabbit (Post 2456033)
Co do naszego kochanego russela: podoba wam sie to ,bo na razie nie macie swojego zdania. Zmieni to sie dopiero gdy zaczniecie oczekiwac czegos ,co wedlug niego wam sie nie nalezy. Szkoda tylko ,ze nie rozdaje juz kasy.

Musisz mi wierzyc na słowo, jaka to furore na vencie zrobilo to, ze russel dal kase.

A co do panowania, kto powinien byc gildia rzadzaca na servie,
moje slowo przechodzi na strone avis.
dlaczego? z wlasnego doswiadczenia, z nimi bylo ciekawiej, z wami zmula jest.
my, jak to mamy w nazwie pk team, musimy miec nore w ktorej sie chowamy,
ta nora jest ab,
odkad tylko pamietam, odkad pkowalismy na 45~ avis wpadalo po nas mainami!
A WY SIE BOICIE MAINAMI, TO WPADACIE CHARAMI 45 I CHECIE OJCA NAUCZYC DZIECI ROBIC.
wroce do mojego porownania do gwiazd,
jestescie w ostatnim stadium czerwonego olbrzyma(ze wzgledu na ilosc memberow),
a byc moze juz nawet bialym karlem(?)

juvefan 08-02-2009 14:12

Mi się zdaje, że lepiej już być białym karłem zamiast czarnym burakiem ;dd

Grebol 08-02-2009 14:27

Czytając to muszę się wypowiedzieć bo to już jest kompletnym debilizmem.
"Jazon King oddał chara swe na akcje ponieważ mówi po swe" drodzy koledzy..
Siedząc kilka miesięcy z takim Asong'iem lub Cath'em nauczyłem się paru prostych zdań, słówek a do tego wcześniej miałem do czynienia z tym językiem
dlatego nie trudno jest mi powiedzieć w tym języku jakieś zdanie lub prowadzić z kimś dialog. Chciałbym jeszcze nawiązać do innej sprawy. Drodzy Flow i AB nie mamy się o co spinać, walczyliśmy razem, graliśmy w cs'a etc... A teraz nasza znajomość polega na wyzywaniu się? To ze walczymy ze sobą nie oznacza ze musimy po sobie ciskać. Dla Mnie jest to dobra zabawa cały czas i nadal utrzymuję kontakty z osobami z Flow bo poprostu nie ma to znaczenia ze walczymy ze sobą. To jest żałosne jak widzę Bardola który ciśnie po Magro a potem ten tylko kmini jak mu oddać kolejną obelgą. Takie zachowanie tylko wskazuje na "nie karm trolla i nie odpisuj.." Zabijanie jest częścią Tibi więc to nie jest powód aby walić "fochy" za to ze teraz zmieniły się nasze poglądy i się atakujemy. Rozpisałem się ale thx za uwage.

Gremb

MalutkiDrut 08-02-2009 15:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MiszczuPefalpe (Post 2456584)
Siema morganczykaki i morganynianki

Witam was Ja Pani tego servera Uriza. Wiele graczy narzeka ze server upada i pragnie mojego powrotu. Wiec wracam by jeszcze raz dojsc tu do wladzy i wprowadzic pokuj i spokuj. Nie bylo mnie ostatnio bo studiowalam na akademi militarno wojskowo wojennej. Poznalam wiele tajnych trikow i technik warowo pvpowych. Wracam silniejsza i madrzejsza i szybsza. Widzac serzaca sie fale noobstwa pekerstwa thiefowania i dedzenia innycvh bez powodow jestem zmuszony wprowadzic wiele diametralnych zmian.

Po pierwsze wprowadzam stan wojenny. Po drugie wszelkie manasy beda na kartki ktore bd rozdawane tym co robia mi runa. Wszelkie ceny ustalac bedzie w centralnej siedzibie w venore specjalny parlament powolany przez urize a kazde 10% od kazdej transakcji bedzie podatkiem twz urizuwka. Podobnie na expienie trzeba miec specjalne pozwolenie wydawane specjalnie przed urize. Tak samo polow ryb, Surowo zakazuje sie polowania na wszelka dzika zwierzyne, to bedzie hobby urizy. Za takie wykroczenie grozi smierc przez z lmmowanie. Kazda zmiana domku ma bym wczesniej zglaszana urizie oraz od godz 22 do 6 rano zabrania sie opuszczania pz. Kazdy kogo spotka urizowy patrol ormo lub zomo (do wstompienia w jego szetregi serdecznie zapraszam) zostanie dedniety a jego itemy zkonfiskowane. A i nie czekajcie na teleranek bo w tym czasie poleci moje oredzie do graczy tibijskich. Pozdrawiam i mam nadzieje ze spodobaja sie wam moje zmiany i stworza nowe podwaliny dla tego servera gdzie od dzis kazdy bd zyl rowno i szczesliwie.

Pani prawie wszystkich serwow Uriza

Obojniak? 10znakowjol

xBardolekx 08-02-2009 16:48

fajnie to grembuś napisałeś 'bardol który ciśnie magra' spodobało mi sie to serio.

btw, załamałes mnie.. bo myślałem, że w abcokach nie ma normalnych ludzi Xd noo może poza chudym ;* ale jego to po części rozumiem

Yanne 08-02-2009 17:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grebol (Post 2456639)
Czytając to muszę się wypowiedzieć bo to już jest kompletnym debilizmem.
"Jazon King oddał chara swe na akcje ponieważ mówi po swe" drodzy koledzy..
Siedząc kilka miesięcy z takim Asong'iem lub Cath'em nauczyłem się paru prostych zdań, słówek a do tego wcześniej miałem do czynienia z tym językiem
dlatego nie trudno jest mi powiedzieć w tym języku jakieś zdanie lub prowadzić z kimś dialog. Chciałbym jeszcze nawiązać do innej sprawy. Drodzy Flow i AB nie mamy się o co spinać, walczyliśmy razem, graliśmy w cs'a etc... A teraz nasza znajomość polega na wyzywaniu się? To ze walczymy ze sobą nie oznacza ze musimy po sobie ciskać. Dla Mnie jest to dobra zabawa cały czas i nadal utrzymuję kontakty z osobami z Flow bo poprostu nie ma to znaczenia ze walczymy ze sobą. To jest żałosne jak widzę Bardola który ciśnie po Magro a potem ten tylko kmini jak mu oddać kolejną obelgą. Takie zachowanie tylko wskazuje na "nie karm trolla i nie odpisuj.." Zabijanie jest częścią Tibi więc to nie jest powód aby walić "fochy" za to ze teraz zmieniły się nasze poglądy i się atakujemy. Rozpisałem się ale thx za uwage.

Gremb

ta, odkiedy twoj bluzgator sie zacial to nie postowales za czesto :/, a melismy tu razem flejm łera robić kutwa :/

@bardol: masz biznes wpadaj do mnie na piwo ;d bo narazie jestes kolesiem który w chacie siedzi w masce gazowej zamiast okno otworzyc od czasu do czasu <3 to troche swierzego powietrza ci sie przyda

xBardolekx 08-02-2009 17:57

nie w domu tylko w szkole, a konkretniej na lekcji po, wiesz co to czy mam ci powiedziec?

Jawor131 08-02-2009 19:04

Magro to juz "dorosly mezczyzna" w tym roku bedzie miec po to sie dowie : )


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:27.

Powered by vBulletin 3