Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Niesamowite nowości! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=156616)

Iwanek18 07-12-2007 14:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nguyen (Post 1781083)
przecies Tbibia to RPG? moze nie? sam nie wiem, przeciez RPG to gra oparta na sredniowieczu, mitycznych potworach itd., a nie na kapielisku otoczonym bojami i jakism jopku plywajacym w czepku!!!



Dokłądnie :]

tak za 2-3 lata pewnie wprowadzą czołgi itp ku*w* :]

manfred_007 07-12-2007 14:18

żal.estonia
 
OMG.... poprostu szał.. Pływanie..... pfffff

Ocean (Morze) dalej powinno być barierą nie do przejścia.... !!

BEZNADZIEJNIE!!

sphinx123 07-12-2007 14:40

Nie rozumiem problemu... Niby wielkie niezadowolenie bo pływanie i nowe łóżka zniszczą klimat... przecież większość graczy sama go niszczy więc nikt nie zauważy różnicy...

notop 07-12-2007 14:48

im sie chyba rzeczewiscie lejce popierodlily

Razerka 07-12-2007 14:49

. . . . Delete . . . .

-=DanieL=- 07-12-2007 15:08

lawl, wprowadzili pościele o kolorze czerwonym. Straszne, nie? Zabijcie się. Dla mnie "pływanie" to kolejny smaczek do klimatu tibii. Zamiast stać jak kiedyś pod domkiem i bawić się summonami, teraz można się pośmiać z pływania ;).

Son_blessed 07-12-2007 15:16

Jak pewien pan napisał pływanie może poprawiać kondycję albo np. regenerować stamine i 2 sprawy
a)Skoro wam przeszkadza że można popływać "Niech się zajmą hackami" Wiecie skoro już wam zarąbią hasło do tibii to czemu nie zarąbią hasła do depo? Jak dla mnie te żeczy są bardzo dobre bo wkurza mnie czasami że nie mogę wejść do wody jak jestem np. w kącie a goni minie np jakaś lurnięta hydra zaś z 2 strony zastanawiam się czy będzie można w zbroi ważącej 30 kilo i z plecakiem z np. 20 takimi zbrojami wskoczyć do wody i się spokojnie pluskać.
b) skoro przeszkadza wam pływanie to nie płyńcie ani nie róbcie też innych rzeczy "z zimzuf" nie jedzcie nie pijcie mfów lub heal potionów, nie śpijcie bo z tibii się zrobią simsy...X( Ja tam widzę pewien sens do pracy cipsoftu który robią już od kilku update i jeśli ktoś chce usłyszeć moją teorię to zapraszam na priva.

Lovveo 07-12-2007 15:17

I komu to potrzebne...
Nie pamiętacie tych starych czasów kiedy takie pierdoły nie były potrzebne. Po co to komu jakies kolorowe pościele przecież jak śpimy to ich nie widzimy xD. Wdg. mnie robi się coraz gorzej. Gdzie ten klimat RPG. Gdzie są teamy, które sobie bezgranicznie ufają. Ide na hunta trzymam F2 i mam gdzieś grę. Czy CipSoft tak sobie wyobraża grę?!. Wiem, że jestem jednym z wielu którzy tak mówią ale większośc z was pomyśli O.o odezwał się ten najmądrzejszy ale taka jest prawda koledzy gracze. Wzrost pk o 30% jest spowodowany stworzeniem hotkey'ów. Gram w tibię 2 lata. Gdy zacząłem grę wiadomo jak każdy byl Newbie, ale gracze byli chętni do pomocy. A teraz..... szkoda gadac.

ElAn_89 07-12-2007 15:18

Boże Ty widzisz i nie grzmisz. Przeczytałem 16 stron tego tematu i dochodzę do wniosku że większość ludzi którzy tu pisze to kompletni idioci albo same tłoki i niedouki. Po pierwsze powiedzcie mi gdzie tam pisze coś o jakiś czepkach ? Uczepiliście się tego czepka jak nie wiem co a to są pewnie normalne włosy. Po drugie to ktoś mądry pisze że sobie popłynie na jakieś wyspy czy coś tam ! Ludzie ku*** czytajcie ze zrozumieniem, używajcie czasami mózgu to nie boli. Tam pisze że będą wydzielone specjalne miejsca do pływania i tylko tam ! Po trzecie jakiś inteligent też tam wcześniej napisał że fajnie bo będzie mógł spać nawet w sklepie...w dup*** się nawet prześpij...napisane jest że będzie można zmienić wygląd łóżka tylko pustego używając "nowego" łózka na poduszce starego. Ja pier**** naprawdę czasami jak tak popatrzę na tą dzisiejszą młodzież to mi się płakać chce. Używajcie czasami mózgu to naprawdę nie boli !!

Gram w Tibie już 4 lata z przerwami i też jestem zwolennikiem Tibii 7.6 ale postęp musi być i w tej grze. Niektóre zmiany są lepsze niektóre gorsze, ale nie wiem czy zauważyliście ale nie macie na nie wpływu i pierd***** przez 16 stron że Tibia zaczyna przypominać Simsy jest naprawdę "żenua from brazilia" !!

Pozdrowienia dla tych którzy grają w tą grę nie tylko dla cyferek. Pozdro dla całego Sanockiego teamu z Refugii

koneser 07-12-2007 15:43

The Sims normalnie :/ jak już ktoś wyżej wspomniał.
Za rok pewnie planują przerobić zupełnie tibie na the sims, z tym że sims 2 w wersji 3d.

Str4t0s 07-12-2007 15:45

Najbardziej mi się podoba dzielony exp.
-Daj party, pozabijamy razem potwory.
-OK
/me Sdkuje naapa
-I love shared exp.

Buraczek 07-12-2007 15:57

Ludzie przerażacie mnie.
1. Czepiacie się pościeli i pływania. Co do tego zgadzam się w 100% z ElAn_89. 60% z was jak widzę i tak nie ma prem wiec prawdopodobnie i tak sobie nie popływacie wiec to i tak nic w waszej grze nie zmieni.
2. Teraz chwilka dla pana Nguyen
Jeżeli uważasz że gry RPG to gry o średniowieczu i mitycznych potworach to gówno wiesz o grach RPG. Żeby nie być gołosłownym popatrz na klasyka RPG jakim jest Fallout. Jeżeli znajdziesz tam średniowiecze to jesteś niesamowity albo ślepy. Z nowszych to chociażby dungeon siege . Jak ktoś przeszedł to pamięta roboty i takie tam złomy. To z singlowych rpg.
Z MMORPG to proponuje luknać na Anarchy Online albo Eve online. Ani jeden ani drugi nie ma nic wspólnego z średniowieczem, ba nawet z mitycznymi stworami.
3. Marudzicie i płaczecie że wszystko tylko dla prem. Grasz za darmo i jeszcze marudzisz? Żeby chociaż móc wymagać zapłać za grę a nie na krzywy ryj grasz za pieniądze tych, którzy kupia PACC.

Michulek 07-12-2007 15:58

Pływalnie?
Może po kolejnym udpade bedziemy latac samolotami i pływac motorówkami?8o
Cipsoft ma coraz głupsze pomysły

Maver 07-12-2007 15:58

Myślę, że większości osobom krytycznie nastawionym nie chodzi o to, iż pływanie jest samo w sobie złe. Nie podoba im się (zresztą tak samo jak mi) wykonanie graficzne.

Krablak 07-12-2007 16:01

rzal nie updejta tylko was
 
omfg, no naprawde szkoda mi was tibia to nie jakas kurwa giera gdzie super luk kurwa, jakis miecz. czy "Idziemy jebnac super mega demona ciemnosci?" Tibia nie jest typem gry wow ani lineage, jest to gra swojego rodzaju, Takie jet moje zdaniem w*****aja mnie ludzie ktorzy pisza "0mfg, ale te cipy to naapy", "to chyba simsy", "o lól to chyba jakies ots a nie tibia" Taka gra, a tak od siebie to nie moge sie doczekac update i skorzystac z nowych atrakcji bo tu nie chodzi o exp, exp, exp tylko o rozrywke.

Buraczek 07-12-2007 16:07

Jeszcze jedna uwaga dla ludzi, którzy twierdza ze po pływaniu beda samoloty, samochody, metro itp.

W tibii jest statek parowy już od lat i jakoś wam on klimatu nie psuje.
Tak parowy bo powszechnie wiadomo ze krasnoludy brzydzą się magią a statek ten pływa w podziemnych jaskiniach bez wiatru i tylko z jedna osoba złogi. Jak to nie burzy wam klimatu to po co czepiacie się pływania.

Depeszowiec92 07-12-2007 16:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Borutnik (Post 1781038)
Ciekawe czy będą plaże nudystów i czy żeby zdobyc outfit golasa trzeba bedzie zrobic jakiś quest.

haha jeszcze może user z PACC będzie się mógł rozebrać xD

@topic
dlaczego tamta chata na obrazku jest zalana zal może ten upd będzie miał tytuł powodzi stulecia

evolucja 07-12-2007 16:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ElAn_89 (Post 1781188)
Boże Ty widzisz i nie grzmisz. Przeczytałem 16 stron tego tematu i dochodzę do wniosku że większość ludzi którzy tu pisze to kompletni idioci albo same tłoki i niedouki. Po pierwsze powiedzcie mi gdzie tam pisze coś o jakiś czepkach ? Uczepiliście się tego czepka jak nie wiem co a to są pewnie normalne włosy. Po drugie to ktoś mądry pisze że sobie popłynie na jakieś wyspy czy coś tam ! Ludzie ku*** czytajcie ze zrozumieniem, używajcie czasami mózgu to nie boli. Tam pisze że będą wydzielone specjalne miejsca do pływania i tylko tam ! Po trzecie jakiś inteligent też tam wcześniej napisał że fajnie bo będzie mógł spać nawet w sklepie...w dup*** się nawet prześpij...napisane jest że będzie można zmienić wygląd łóżka tylko pustego używając "nowego" łózka na poduszce starego. Ja pier**** naprawdę czasami jak tak popatrzę na tą dzisiejszą młodzież to mi się płakać chce. Używajcie czasami mózgu to naprawdę nie boli !!

Gram w Tibie już 4 lata z przerwami i też jestem zwolennikiem Tibii 7.6 ale postęp musi być i w tej grze. Niektóre zmiany są lepsze niektóre gorsze, ale nie wiem czy zauważyliście ale nie macie na nie wpływu i pierd***** przez 16 stron że Tibia zaczyna przypominać Simsy jest naprawdę "żenua from brazilia" !!

Pozdrowienia dla tych którzy grają w tą grę nie tylko dla cyferek. Pozdro dla całego Sanockiego teamu z Refugii

Dobrze gadać, herbaty?
Jednak, o czepku w tym newsie nie ma- jest niestety o stroju kąpielowym. Dzielenie expa, pływanie i łózka to coś nowego w świeci Tibii. Jeśli właśnie to czytasz i liczysz się tylko z EXPEM walnij się w głowę! exp w tibii to tylko 1/10 zabawy.. Dla mnie prawdziwa gra to właśnie: pływanie, pieczenie chleba, bawienie się z kumplami, CZASAMI zabicie kilku potworów, zwiedzanie miast, rozmowa...

Morkox 07-12-2007 16:16

Zal mi tych co krytykują kolejne upy normalnie ŻAL.PL Tibia to Tibia , Simsy to Simsy , OTS to OTS,WoW to WoW

In ie rozumiem czemu OTSy krytkujecie!OTSy są poto żeby przetestować swoje postacie w walce z potworami.Gdyby tak ludzie robili nie byłoby kolejnych topiców

Pozdro all i miłych świąt krytycy Tibi:D

Farr 07-12-2007 16:23

Dajcie jeszcze exp x200 mana runy , training monki i będzie już całkowicie zjebana gra ta gra albo upodabnia sie do OTSA albo do jakiś gier dla 5 letnich dzieci _/ Tibia która była 3-4 lata temu i na którą logowałem się z przyjemnością ale i z trudem ( nie było wtedy kolejek jak serwer full trzeba było wpisywać passy że cholera człowieka brała ja kiedyś 2h sie logowałem :d ) to JEDNAK BYŁO SPOKO ! trudno było że cholera ledwo 30 lvl przeciętny człowiek wbijał ( ja miałem 29 ) ceny itemów były też fajowe np: dsm - 200k+ , fire sword 15k+ , c-armor 25-30k o mpa lub g-legach wole nie mówić bo mało kto to sprzedawał :o a teraz? hity cholera wie jakie dzieci update sie namnażają lvle biją jak popieprzeni w 2 miechy 100 tamtej tibii już niema.. wiecie co jest teraz?? Powiem wam... TO NAWET NIE JEST 1/100 dawnej tibii to jest jakieś gówno ! i dlatego nie będę w to grał


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:22.

Powered by vBulletin 3