Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   "Album" - Komentarze (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=69092)

Milan ognia 13-03-2006 17:56

"Album" - Komentarze
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vantage
3. Nie tworzymy posta bez zdjęcia! Jeżeli chcesz komuś pogratulować, najlepiej napisz mu to na gadu, bądź e-mailem. Ewentualnie napisz posta w innym dziale, specjalnie do tego przeznaczonym. Po za tym dbaj o ortografię i w miarę możliwości o poprawność stylistyczną.

Właśnie po to powstał ten temat.
Regulamin:
1. Umieszczamy tu TYLKO komentarze do zdjęć, a nie same zdjęcia.
2. Starajmy się zachować poprawność ortograficzną i gramatyczną. Również zwróć uwagę na styl zanim wyślesz posta.
3. Nie używajmy wulgaryzmów (wydaje się to oczywiste, ale lepiej napisać).
4. Jak masz zamiar napisać coś w stylu: "Ale n00by, po ch**a wy na tym rooku siedzice?" lepiej tego nie rób. To samo tyczy się komentarczy: "Ale n00b... masz dopiero xx lvl.", lepiej napisz: "Mogłeś dać ss'a jak wbiłeś wyższy lvl".
5. Określ jakie zdjęcie komentujesz. Ale nie cytuj/wstawiaj linku, ponieważ ma to być przejrzysty temat.
6. Jeżeli zauważysz, że jakieś zdjęcie łamie zasady regulaminu TEGO tematu zgłoś to tutaj.
7. Jeżeli chcesz zaproponować coś, co tyczy tego bądz TEGO tematu zrób to tylko i wyłącznie tutaj.
8. Proszę nie traktować tego działu jako nabijarki postów. Rozumiem, że będzie się tu odbywać również dyskusja "lekko" trzymająca się fotek, ale nie przesadzajmy jednak.
9. Odnosi się to do pkt. wyżej. Jeżeli coś nie ma żadnego związku ze zdjęciami (wszelkie sprzeczki, inne poglądy itp.) nie umieszczamu tego tutaj. Lepiej załatwić to na gg/tlen/skype a nawet rl.
10. Jeżeli Twój post ma ograniczyć się do "@All - Gx]" lub czymś w tym stylu - wypad. Komentujemy KONKRETNE zdjęcia.
Do Moderatorów:
O ile to możliwe, prosiłbym Was, gdy przeglądacie temat, abyście usuwali posty, które łamią ogólne zasady forum Tibia.pl, posty które nie są komentarzem albo zawierają zdjęcia, oraz te, które łamią powyższy regulamin.

Milan ognia 13-03-2006 17:58

Gz
 
Vantage, wielkie GZ za wbicie 40lvl :). Powodzenia w dalszej grze :D

Gobii 13-03-2006 19:15

GZ too
 
Tak ja tez ci gratuluje nabicia 40 lvla Vantage. :)
Milan@
Kiedys go dogonimy. :D:P

Vantage 13-03-2006 19:31

Dziękuję Wam!! :)

Zaraz zlinkuje ten temat w moim.

PS. Fajnie by było, gdyby te 2 tematy zostały przyklejone (zwłaszcza, że wcześniej już były takie głosy), wyczyściło by to forum Rookgaardowe, a na SSki Rookgaardowe chyba każdy, mimo swojego zdania że Rook jest głupi, lubi zajrzeć. Tylko czasem niech ktoś nie próbuje tego przenieść do działu "zdjęcia".

No cóż, nawet Administrator nie ma takiej władzy jak 1000 użytkowników, więc wszystko w naszych rękach. Jeżeli jest ktoś za przyklejeniem tematu (a raczej tych 2 tematów) niech się wypowie, nalepiej pogrubionym i czerwonym kolorem lub zamilknie na wieki ;) (jakiś moderator na pewno to zauważy i rozmyśli sprawę).

Gobii 13-03-2006 19:39

Nie ma za co. ;)
Powiem tylko jedno:
:dance: ROOK RULEZ:dance:

Kajt 13-03-2006 20:00

Wg. mnie dobrze że powstał też te taemat bo unikniemy tym sposobem spamu. Popieram przyklejenie obu tematów. I gz Vantage(i nie tylko).

Milan ognia 13-03-2006 20:22

Yeah :p
 
Nie no, siara co ja tu kiedyś miałem. :D

Gobii 13-03-2006 20:24

JESTEM ZA!!!:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Irek Przeklętej Ziemi 13-03-2006 20:49

Cześć ziomy, ziomalki i ziomole - "Metafora taka". Chciałbym skomentować fotkę, którą wkleił Milan Ognia. Na tej fotce zamieszczona jest kolekcja tego BARDZO WIELKIEGO CZŁOWIEKA pewnie sporo się namęczył zbierając jabłko po jabłku, banan po bananie, jajko po ... (sorki jest tylko jedno jajko :), oczywiście na wielkanoc pomoge Ci wzbogacić tą kolekcję). Uważam, że mało kto posiada tak wiele rzeczy, które ciężko jest zdobyć na Rooku. Wydał na to pewnie dużo pieniędzy ( rzadko kto sprzedaje mleko - wszyscy wierzą w reklamę "Pij mleko będziesz wielki" ). Proszę wszystkich playerów grających na Antice, aby nie zgapiali od Milana Ognia sposobu na kupno tych cennych rzeczy: rozchodzi mi się o hotkeya"Buy ..." Narka wszystkim pozdro dla tych, którzy wejdą na ten temat i zostaną troszkę dłużej.

Sorki za te błędy ;D

PS: Gratki dla Ciebie Vantage (mimo że Cię nie znam) ale nabicie 40 lvl (na ROOKU znaczy się) to wielke osiągnięcie GZ.

Vantage 14-03-2006 13:32

75 lvl, cóż mogę powiedzieć? Gratulowałem już wczesniej N razy :) .

Kiedyś znalazłem Twój temat z fotką awansu na lvl 50. Mówiłaś wtedy, że idziesz na emeryturę, czy kończysz grę. I przynajmniej brzmiało to dosyć poważnie.
Zrobiłaś 25 lvli więcej, 25 lvli które jest zdobyć 50 razy ciężej niż 25 lvli od 25 lvla.

Mam wrażenie że traktujesz tą grę podobnie jak ja. Mój tatuś czasem jak jest zmęczony, bierze tetrisa (tak, tak to ta gra co spadają klocki z góry i się je układa), kładzie się na sofie w całym majestacie i szpila. I nie patrzy na to, że 5 lat temu grał w to samo i miał podobne (o ile nie takie same) ustawienie klocków. Podobnie ja podchodzę do Tibii. Kiedy jestem zmęczony, siadam, loguje się i gram. Jeżeli ktoś traktuje tę grę w ten sposób to raczej nigdy to się nikomu nie znudzi (jak każda inna gra, która ma swoją grywalność).

Gobii 14-03-2006 16:08

Instynkt@
Czy mi sie wydaje czy ty zawsze nabijasz lvl na snaku i w tym samemy miejscu?? :P

Milan ognia 14-03-2006 16:43

@ Instynkt. ~~G~R~A~T~Z~~ wbicia 75lvl'a. Tak dalej :)
@Vantage. Widzę, że pochodzisz ze Śląska i nie mam tu na myśli tego, że wpisałeś jako miejsce zamieszkania Rybnik tylko język. Niestety nie wszyscy z nas umią mówić po niemiecku (szpilać, szrank...), pochodzą ze Śląska albo mają tam kumpli. Wiem, że może być to ciężkie, ale pisz bez elementów gwary, albo tłumacz je jako ciekawostkę.
PS. Najwięcej playerów z Polski jest prawdopodobnie ze Śląska, z tego co zauważyłem B) B)

Vantage 14-03-2006 17:48

@UP
Aż tak to widać? :)
Po za tym mam wrażenie, że najwięcej ludzi jest z Mielca.

Instynkt, chyba nie odpowiesz na mojego poprzedniego posta ;/ .

Gobii 14-03-2006 18:46

Instynkt@
Hehehe:D
Biedny wezyk :P

Vantage 14-03-2006 22:27

@Instynkt
Skoro traci swój smaczek, to czy straci całkowicie? Nie masz innej, ciekawszej rozrywki niż granie na Rooku? Musisz mieć przecież, bo to jest nie możliwe :) .
Może spróbuj jeździć na basen 2 - 3 razy w tygodniu, zapisz się na jakiś sport, lub spotykaj się ze znajomymi cały czas. Z tego co wiem to kobitki również nie stronią od wptrywania się godzinami w sklepowe (butikowe etc.) wystawy i komentowanie wszystkiego z koleżanką. A może się mylę hęęęęę?
(Wogóle nie patrzę na Ciebie przez pryzmat 75 lvla, tylko taki, że sama powiedziałaś, że nie masz ciakwych zajęć, więc coś kombinuje.)

Cytuj:

Pozdrawiam i czekam na czyjoms 50tke na Rookgaardzie =]
Naprawdę mnie zmotywowałaś.

PS.
Po za tym czemu akurat TEN wężyk?
Oryginalnie to wymyśłiłaś dosyć.
I te chowanie sprzętu... mało Ci rookowych legend i bujd? ;)

@Gobi
19 lvl, wszystko jest fajnie, oczywiście gratuluje, tylko nie wystrzel zaś z zcheatowanym zdjęciem :) .

Gobii 14-03-2006 22:38

Z tym juz koniec
 
Po tym co napisales ze nie moge wystawiac z cheatami zdjecia przemyslalem to i usunolem light hacka zdjecie jest czyste :)
Aha i dzieki za gratulacje. ;)

Dark Alphadron 15-03-2006 12:20

@up
No i dobrze. Tylko szkoda że go używasz :P
@topic
JESTEM ZA PRZYKLEJENIEM TEMATÓW!

Gobii 15-03-2006 13:55

UP@
LOL juz go nie uzywam juz.
Cytuj:

Po tym co napisales ze nie moge wystawiac z cheatami zdjecia przemyslalem to i usunolem light hacka zdjecie jest czyste
Milan Ognia@
Brawo brawo nic wiecej tylko zyczyc dalszych sukcesow.

Gobii 15-03-2006 21:20

Prosze o usuniecie tego posta.

Milan ognia 15-03-2006 21:37

Gobi...
 
Czy Ty schodzisz kiedyś z forum? xD Zawsze pierwszy/a odpowiadasz na posty.
Aha :p... i edytuj swoje posty, to nie boli, a prosilem aby to nie byla nabijarka postów. Jeżeli Twój wcześniejszy post jest ostatni albo dzielą go od końca 1~2 inne posty zedytuj go:). Chyba, że to inna strona, np. 3 i 4.
Dzięki :D. Tobie też gratuluje:
1. Nabijania lvl'i.
2. Zaprzestania używania Lighthacka xD.

Gobii 15-03-2006 21:50

UP@
Tak masz racje ja siedze caly czas na forum tylko czasami nie zalogowany i gram se w tibie i od czasu do czasu odswiezam strone.:p
PS: Ok wiec bede edytowac. ;)
PS2: Tez dziekuje za gratulacje. :D

Kajt 15-03-2006 22:30

Przestałeś uzywać light hacka?? GZ w końcu:P

Dark Alphadron 16-03-2006 16:18

@Gobi
Nom, sorki, źle zrozumiałem. Gratuluję powrotu do normalności i (skoro ciągle siedzisz na forum) gratuluję również samozaparcia (nie mylić z zatwardzeniem).
@Instynkt
Biedny wężyk... Dlaczego akurat on a nie np. wolf albo jakiś ork? :P Z ciekawości pytam. Poza tym wielkie gratz levela. I jeszcze jedno pytanie: jak widziałem cię koło wasp tower to po wejściu na górę wpadłem na hordę stworów. Twoja robota? :P
@Milan Ognia
Gratz 25 lvla i listy Rookstayerów. Ja tam mogę pomarzyć na razie (Zwłaszcza że co drugi relog mam ip. -.- Cholerny net.).

Milan ognia 18-03-2006 06:19

Super...
 
@ Instynkt.
GZ jeszcze i z tego co się dowiedziałem po raz ostatni lv'a.
Właśnie skończyłem gadać z Sunrisem... Oskarżył Cię o:
1. Sharing char...
2. Macro do samo expienia.
Powodem jest ilość expa zdobywanego przez Ciebie...
Zresztą nie tylko Ciebie oskarżył... Doczepił się chyba do całej Polski.X(
Niestety ja wiem do czego on jest zdolny, zwłaszcza, że jest Konsulorem...
:( :( :(

Vantage 18-03-2006 07:39

@UP

Milan, prubujesz zrobić jakąś aferę czy co?

#Co z tego, że Sunrise (stfu) jest counsulerem, moim zdaniem jeżeli Instynkt nie używa macro do jest w 100% bezpieczna i nic, NIC jej nie ruszy, ani nikogo z nas. Natomiast jeżeli jest inaczej...
Szczerze mówiąc byłbym nieco zaskoczony gdyby okazało się, że Instynkt używa cheatów, ale ja wiem (przynajmniej mam nadzieję), że tak nie jest :) .

#Jeżeli chodzi o ilość zdobytego exp - no cóż, może jest w expieniu lepsza od Sunrisa, ten widzi, że jest CHOLERNIE zagrożony, i się trzyma nogami i rękami aby nie spaść? Po za tym ten 100 k (+) exp, co ma Instynkt w podpisie, nie jest robione dziennie, bo to naprawdę byłoby lekko niemożliwe ;) .

#Sunrise z racji swojej pozycji może wiele zdziałać, wkońcu ma niezłą szychę. Może Rookguardian de'Bove postara się o tutora chociaż? :)

#Tak apropos, Instynkt, powiedz szczerze, masz jakiś Criminal Record na koncie?

Vantage 18-03-2006 09:54

Cytuj:

2. 100k dziennie jest mozliwe. Wystarczy ze zrezygnujesz z Prywatnego Zycia i bedziesz spal po 2h na dobe.
ja jednak zostane przy swoim, ludzki organizm śpiąć 2h na dobę nie będzie mógł grać dziennie tyle czasu :) .

Dark Alphadron 18-03-2006 12:41

@Instynkt
No ja też nie wiem, ale to nie pierwszy raz kiedy w takie coś wpadam. Ze 4 razy tak dedłem... tym razem nie :P. I mam prośbę: Skop Sunrisowi... no, siedzenie, tak żeby się nie pozbierał. To znaczy: pobij go :P
@afera z Sunrisem
Gość się czepia każdego kto może mu zagrozić. A polaków nie cierpi po prostu, nie wiem co mu zrobili. Raz jak się dowiedział że pewien Anticiański Rookstayer jest polakiem to mu zrobił sporego trapa. Jak tamten pytał za co, on mu odpowiedział coś w stylu "i hate pol". Tak słyszałem od kolegi z Antici.

Green Halton 18-03-2006 19:41

:)
 
GZ. GZ wszystkim co wbili lvl. A zwłaszcza Instynktowi. Jeżeli to prawda co mówi Milan to szkoda :(

Gobii 19-03-2006 11:58

orzech aka napalona XD@
Ej czy ty czytales/as regulamin!!??X(
Jak nie to przeczytaj deb**ko bo w tamtym daje sie tylko fotki.X(
Ludzie czytajcie regulamin!!!X(

Vantage 19-03-2006 16:01

@up też o to samo prosiłem -.-

@Milan, odczytaj wiadomość co Ci na prv napisałem.

Milan ognia 19-03-2006 16:54

:)
 
Dziękuję Vantage za propozycję. Z chęcią skorzystam. Reszte ustalimy na gg :).

Dark Alphadron 20-03-2006 19:42

@up i @2up
A mogę się dowiedzieć na PW co to za propozycja? Jeżeli jest to cokolwiek związanego z tymi dwoma tematami (poza opuszczeniem ich itp.) to wchodzę z góry.
@afera z Sunrisem CD.
Wiem za co nienawidzi Polaków. Mianowicie kilku idiotów kiedyś go strapowało i teraz uważa że każdy Polak trapuje innych itp. Info od kumpla z Anticii (Ksywy nie podam, zabronił mi :/)

Vantage 21-03-2006 18:36

Zdjęcie kajta z 1 hp.
 
Ojj... Kajt, uważaj, mi też się kiedyś tak nudziło i zaliczyłem glebę. Wracałem zatruty z Rotworm Hell (specjalnie się zatrułem, i dbałem o to, żeby zostało 1 hp), kolega szedł przede mną i mnie asekurował. Ale już od Hiacyntha szedłem sam, ponieważ w drodzę do miasta nic (nie powinno) się nie respi. Jednak był zlurowany wężyk i najzwyczajniej w świecie mnie zabił :-/ . Miałem wtedy 16 level...

Kajt 21-03-2006 19:53

Vantage jakbys sie przyjrzal zobaczylbyś że to nie jest moj rookstayer hehe (wystarczy looknonc an mane itp.)To jets depo char z 1 levelem, 0 exp, zero itemów. niebyło co stracic więc sie pobawiłem

Milan ognia 03-04-2006 18:37

Hehe
 
Też się kiedyś tak przejechałem. Szczęście, że na dp charze. No i tylko 300gp poszło bo to było nowy char ^^.

Gobii 04-04-2006 16:19

Ciufcia@
A gdzie ss??X(

Milan ognia 11-04-2006 18:18

;)
 
@Gandi:
Fajne foty, tylko nie skapowałem tej ostatniej =]
@ Twister:
Fajnie, że już nie używasz.
@Ogół:
Tutaj komentarze!!!

twister13 12-04-2006 10:05

tez sie ciesze :D

ey ludzie wklejajcie foty!!
Ja niedloho dam na 13lv- dzisiaj albo jutro.

twister13 15-04-2006 09:59

Nie edytuje posta bo temat podupada!!
LUDZIE KOMENTUJCIE FOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
omff--.--

Vantage 15-04-2006 10:21

Są dziesiątki, jeżeli nie setki Rookstayerów (patrząc na rookstat można by powiedzieć, że tysiące). Kiedyś lvl 15 no vocation był nie lada ciekawostką, a teraz na każdej wyspie nowych można spotkać ich wielu.
Tylko dlaczego CipSoft nie widzi potrzeby lekkiego zmodernizowania Rooka?

@Tam ktoś:
Jeżeli chcesz sobie zrobić best hita, spróbuj z łuku :) .


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:07.

Powered by vBulletin 3