Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   sword/axe/club u pala (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=58831)

Gromor 20-12-2005 21:32

sword/axe/club u pala
 
Mam pytanie jak dużego może mieć skila paladyn w swordzie/axie/clubie ??
I ile mniej więcej wolniej mu się skiluje w tym?
Wiem wiem ze paldek to postac dystanowa ale mi sie powoli tibia nudzi i postanowilem troche urozmaicić mojego paldka :]

A i jeszcze jedno pytanie cz znacie jakiegoś paldka z dużymi tymi skilami a może sami macie pochwalcie się :)

Pozdro

Sashion 20-12-2005 21:46

Palkiem sie skiluje troche dluzej niz u Knightów więc to strata czasu :P
A skilla mozesz miec duzego zalezy ile zmarnojesz cennego czasu na traina :P
A jedyne czym sie moge pochwalic u mego palka to 28 Axa ;p

Pepo.o 20-12-2005 21:47

Hum, z tego co i wiadomo to nie ma ograniczen skillowych dla zadnych profesji. A ze bedzie to strasznie wolno roslo to inna sprawa, mysle ze 50 skill bylbys w stanie spokojnie nabic (nie mowie ze w krotkim czasie).

Gromor 20-12-2005 21:53

w tibie nie gram juz tak hardcorowo jak na pocztku :] teraz bardziej z nudow niz z nalogu ;]

A ze nie zabardzo mam czas na expienie to postanowilem zrobidz paldka wszestroniejszym ;D

ripper 21-12-2005 06:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gromor
w tibie nie gram juz tak hardcorowo jak na pocztku :] teraz bardziej z nudow niz z nalogu ;]

A ze nie zabardzo mam czas na expienie to postanowilem zrobidz paldka wszestroniejszym ;D

Waste czasu, zanim nabijesz 60 skilla to się zżygasz z nudów. Zrób najta albo przestań wydziwiać i graj normalnie.

Maximp 21-12-2005 07:14

A według meni to dobry pomysl, bo przy okazji potrenisz sobie sihielda;] Moj qmpel ma 43 sworda i ejst mu dobrze:D -nie narzekal ze dlugo sie wbija bo shielda trenowal a to tak po drodze;]

Gromor 21-12-2005 10:04

Czasu ja mam duzo a przy ternowaniu tych skili mozna nawed posiedzec afk i to sporo ;]

Tak więc czytam sobie książkę i przy okazji skiluje :]

I dalej czekam na największe skile w profesji :]

Propan Butan 21-12-2005 10:11

mój palek ma 22 sworda mail wiecej ale kilka dedów zaliczylem i 21 fista
btw fist nawet sie przydaje jak np amunicja sie skonczy a np jakies slabe potworki typu bear nas blokuje

Pudaba 21-12-2005 16:21

moj palek ma 80 dystansu i 45 cluba, czesciej bije z cluba. Wszystko przez to ze jak zaczynalem grac to myslalem ze paladyn to taki rycerz z czarami i wybralem palladyna, teraz nawet nie zaluje bo krasnale moge bic z cluba i w zupelnosci to wystarcza, a przy dystansie 80 sam moge wybrac sie na hunta bez blokera. To mowilem ja Pudaba :P

kokos 21-12-2005 17:25

Kiedyś liczyłem i wyszło mi 50 u pala = 70 u rycka(około).

eldian 21-12-2005 18:06

To i tak dobrze przy 50sworda np. z FSa można na raz soldka.........

Spliteer 21-12-2005 18:07

Palkiem glupi skillowac z melee nawet jezeli ci sie bardzo nudzi:
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sashion
więc to strata czasu :P


Mestre 21-12-2005 22:47

Powiem tylko tyle...

Ja moim palem mam 50 sworda 90 dystansu i 78 shielda.


Walcze bright swordem.

Cyce i mino guardy bije bez większych problemów(mieczem rzecz jasna), jakbym sie upar mógłbym nawet w cyclopolic expix samym bs.

Vil 21-12-2005 23:07

z 50 sworda ? kogo ty probujesz oszukac ..

Gladiator Klayman 22-12-2005 06:21

Moim zdaniem, to strata czasu, jak ci sie nudzi sobie knighta zrób. Knightem da sie na non-pvp zdobyć 50 skilla na 9 lvl... już lepiej poskilluj dista do 100, jakiegoś deda na DLu zalicz, to raczej ci sie tak nie będzie nudziło :p (joke).

Sir ein 23-12-2005 08:19

to zalezy bo teraz spiry znikaja i jak chcesz potrenic shielda to lepiej tez sworda przyda sie w przyszlosci.Moj kumpel ma palla i ma 40 sworda po trrenil shielda i teraz mi tez gsy bloczy xd i na tomach w ank

emilok 23-12-2005 08:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vil
z 50 sworda ? kogo ty probujesz oszukac ..

moj dobry przyjaciel ma 101 dysta 80 shielda 44 sworda 40 axa 40 scluba 40 fista :P
wiec to nie problem

Mestre 23-12-2005 09:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vil
z 50 sworda ? kogo ty probujesz oszukac ..

Niewierzysz to zerknij http://photobucket.com/albums/b89/Ch...rezentacja.jpg

(ewentualnie na http://photobucket.com/albums/b89/Cherubin jeśli powyższy link wydaje ci się podejrzany)

Podaje linki bo fotek z photobucketa nieidzie wkleić chyba że tylko mi jakoś to niewychodzi :)

(a tak odbiegajać od tematu to co ten temat robi w dziale potwory ??)

kostooch 23-12-2005 09:44

Ktos kiedys policzyl, ze jakbys chcial palkiem zrobic 70 skilla w melee weapons, to zdazylbys zrobic okolo 112 shielding ;].

Vil 23-12-2005 20:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mestre
Niewierzysz to zerknij

Co mnie obchodzi twoj sword fighting.. Mi z 70/70 niezle uzbrojonym rycem nie oplaca sie expic w cyclo a ty mi jedziesz ze z 50 sworda mozesz swobodnie bic cyce i mino guardy.. Ile expa tak wyciagniesz ? Polowe tego co ryc 30 leveli slabszy ? Mniej ? Prawda jest taka, ze zrobienie 70 melee palem graniczy z cudem, a ponizej tego szkoda nawet podchodzic do powaznego expienia w trybie takim jak ryc.

Mestre 24-12-2005 20:19

Nic cie to nieobchodzi, tylko udowadniam że mam bo wcześniej jak pamiętasz coś mi niewierzyłeś.

Kto ci pisze że ja tak expie, pisze że móglbym. Bo to, że paladyn expić swordem tak jak knight niebędzie to chyba wiadome. Sword tylko daje taką możliwość expienie, najczęściej podczas lagów (lub jak chce sie potrenić shield i ciągle niepodnosić broni).

Vil 24-12-2005 22:43

Nie mam powodu nie wierzyc, ze masz takiego skilla. To raz. Dwa, ze expienie na czymkolwiek odpowiednim dla takiego skilla, na twoim levelu uwazam za bezsens, ale kazdy robi to co lubi.

Manrox 24-12-2005 23:05

Najlepszym rozwiązaniem dla Palla jest trenowanie Distance Fighting, Shielding i Mag level.

DISTANCE FIGHTING:
Pozwala na wieksze uszkodzenia potworów, a u tych silniejszych na przebicie ich pancerza. Zwiększa też częstotliwość trafień.

SHIELDING:
Zwiększa szansę, że jak jakiś potfór będzie nas bił, to będziemy mogli się obronić.

MAGIC LEVEL:
Do 17 to szybko leci, najlepiej jest mieć 15 na SD

eldian 25-12-2005 08:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mestre
Sword tylko daje taką możliwość expienie, najczęściej podczas lagów (lub jak chce sie potrenić shield i ciągle niepodnosić broni).


Wiesz z tym trenienie shilda to nie tak. Po porostu to na czym palkowie treniom z dista szybko by padło bo według mnie są to zwykle cyce,mino itp. czyli niezbyt mocne potworki:P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:08.

Powered by vBulletin 3