Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Filmy (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Ultimate Trap (swietny loot) (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=121418)

..::QRAS::.. 18-03-2007 18:15

Ultimate Trap (swietny loot)
 
Nastepny trap stworzony przez 36 knighta.

Part 1
Part 2 (4 osoby padaja)
Part 3 (1 osoba [96 rp])

Lotress 18-03-2007 18:28

Fajne filmiki ;] szkoda ze stracil pewna rzecz przy zgonie

^Trial^ 18-03-2007 18:37

xD
 
:O!
polecam
zaraz obejze nastepne xD

Kostex 18-03-2007 18:39

Lol filmik 2 niezle wypadl :) gz loota

J@wor 18-03-2007 18:53

Boze az glowa boli co za loot!

Minder 18-03-2007 19:03

Kurcze naprawdę świetny loot. Niezły pomysł na tego trapa, tylko trzeba się napracować, żeby do tego cave'a wrzucić tyle śmieci :p GratZ

DexteroO 18-03-2007 19:08

O JA... <odebralo mi "mowe">

Lord Gumio 18-03-2007 19:21

LOl czegos takiego jeszcze nie widzialem hahahah co za typy wrzucaja mu od nobow a pozniej schodza do dziury i gina :P koles wymiata :D

Mani_78 18-03-2007 19:36

nie no gosciu ma talent do ujeba*** ^^ loot tez zajefajny:D

edyta:

na pacerze juz pomysl podlapali <lol2>

Even 18-03-2007 19:48

O K U R W A L O L ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ksuri 18-03-2007 19:54

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Tego się nie da opisać to trzeba zobaczyć! xD
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Kasztaniaczek 18-03-2007 20:03

o w kur...

Maggic 18-03-2007 20:23

Dobry Boże...

Lexing 18-03-2007 20:25

Mój kolega knight na około 55lvl wpadł w ten trap tyle że z 4 gsami na szczęście zostało mu z pół hp... A co do filmu to fajny ale szkoda, że po zgonie już sie tak łatwo nie nabierali.

gavreonien 18-03-2007 20:33

@up
nie wszyscy ;-)

A co do loota to ja pie****e

Człowiek D 18-03-2007 20:34

Normalnie mistrz przetrwania na non-pvp,widziałem też jego filmy z mino magiem (loot też dopisał ;) )
Chyle przed nim czoło!:cup:

Tooken Mały 18-03-2007 20:41

A co tam jest na dole ze oni tak padają??

blakes 18-03-2007 20:42

@ Autor tematu
Nie 96 elite tylko Royal paladin.

Milten Magician 18-03-2007 20:46

Omfg zatkało mnie z wrażenia ;p

@2x up

Na dole jest 7 albo 8 gs.

Koszyk 18-03-2007 20:48

Koles ma fajne dp ^^.

@topic

Oooo KUuuurrrwwwwaaaa :O!! :D

Tooken Mały 18-03-2007 20:50

Skąd tam 7-8 gsów???

Maggic 18-03-2007 20:57

Zlurował je.

Tooken Mały 18-03-2007 20:59

o,troche sie napracowal.

MagField 18-03-2007 21:01

Przyznam że pomysł bardzo dobry ;) Nie bawił sie w zadne mino magi etc. prawie 0 waste z tego miał a ile na + :D coraz więcej technik widze jest na zabijanie na no-pvp musze też sie w to pobawić ;)

Tooken Mały 18-03-2007 21:05

Na Pvp też mogło to by sie sprawdzic;p

Milu Arhangel 18-03-2007 21:08

@up
Wątpie, jak trapował ludzi z większym od siebie lvl. Prędzej by go zabili :P

Tooken Mały 18-03-2007 21:14

@up
Eee tam;p
Zawsze można dobić;p

..::QRAS::.. 18-03-2007 21:16

zauwazcie tez iz ta sama osoba zaczela lurowe mino maga w tamtym trapie kolo db. (ma pomysly :P)

MagField 18-03-2007 21:17

Teraz obejrzałem pierwszy filmik i loot powalający ...po prostu O KURWA!8o :o

Maciek008 18-03-2007 21:28

Obejrzalem pierwszy film i moge powiedziec tylko tyle LOL. Ten 98 ek jest boski xD

20:18 Tylor Durden [98]: u r DEAD
20:18 Tylor Durden [98]: hunted

Dagins 18-03-2007 21:55

Ja tak gsy lurowałem już kilka miesięcy temu, ale nie myślałem żeby tam ludzi wrzucać 8o . Autor jest genialny. Pomyślcie, ile na ebayu dostałby kasy? Kilka miechów i kompa nowego kupuje :P.

Guest 1900 18-03-2007 22:27

Na tych 3 filmach mu takie iteamy poleciały ze mi wara do ziemi opadła ... ten minomag to pipka tam sie max 20 lvl nabiora ... a na pohu od 60+ expia takze wyższy lvl lepszy loot :D

paior 18-03-2007 22:29

ale ten rp znoobil ... 2 kay ring poszlo ;p

Mastermind Toothy 18-03-2007 22:34

Wald_Kerius
Na przyszłość, aby zachować frajdę z oglądania filmów nie ujawniajcie nagród w postaci loota itp. Jeżeli już koniecznie chcecie to stosujcie tagi {hide} loot {/hide} aby nie psuć zabawy innym.

Ukryty tekst:
Szkoda tego dsm, ale efekt powalający... Widać, że to Luminera ;)

=Pekin= 18-03-2007 23:22

HAHAHAHAH gz trapa

Powiedzcie mi noobaski (odnosze sie do ludzi grajacych na non pvp, jakos ich nie potrafie szanowac :D) co znaczy "hunted" na non pvp ? Bedzie za nim chodzil i uhal potworki ktore on leje czy jaki motyw ma hunted na non pvp XD
w koncu mowi to 98 lvl "hunted" xd

Marczio 18-03-2007 23:23

masakra :) widac ze kolo ma glowe nie od parady :) tylko glupio padl (tzn po "swojemu")

Valariazz 18-03-2007 23:39

Niektorzy chyla czola, inni uwielbiaja tego 36 kina i w ogole chceliby z nim seks uprawiac. A konca 1 filmiku nikt nie widzial? Dla mnie to jest lepsze od tego calego(dobrego zreszta) loota... chociaz jakis boski to on nie byl(loot, bo 36 z siebie posmiewisko zrobil... chyba ze do tej dziury da sie zepchac normalnie to sorry.)

Ancient-Necro 19-03-2007 01:06

hehh... na celeście takie coś już rok temu widziałem ? xD
ale Gz wykonawcy, nie potrzebnie to ujawniał teraz tyle ludzi to będzie robic... ;]

Foto_scr 19-03-2007 01:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez =Pekin= (Post 1323132)
Powiedzcie mi noobaski (odnosze sie do ludzi grajacych na non pvp, jakos ich nie potrafie szanowac :D) co znaczy "hunted" na non pvp ? Bedzie za nim chodzil i uhal potworki ktore on leje czy jaki motyw ma hunted na non pvp XD
w koncu mowi to 98 lvl "hunted" xd

Można się odpłacić takiej osobie w podobny sposób. A z tego, co wiem, to na światach z wyłączonym pvp nie da się leczyć dzikich potworków.

Możecie mi wyjaśnić, dlaczego łup jest taki ciekawy? Te key ringi są wartościowymi przedmiotami? Do czego też służą? Byłbym wdzięczny za informacje.

Ganci. 19-03-2007 10:26

Key ringi wypadaja z dwóch najlepszych gatunków Cultów, sa to pojemniki o pojemnosci takiej jak bp (vol. 20) Na moim servie np (danubia) jeden kosztuje do 20k.


Even
Cytuj:

O K U R W A L O L ! ! ! ! ! ! ! ! !
I nic nie musze wiecej mówic ;P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:15.

Powered by vBulletin 3