![]() |
Kim Być Sork czy Drut ???
Mam pytanie robie nową postać i nieiwem kim być Sorc czy Drut
I jeśli można gdzie expić do 13 lvl ??? |
Jeśli PACC:
Druid Jeśli FACC: Sorc Do 13 to expić możesz na trolach, a może 12-13 na zamku koło AB. |
Jeżeli jeszcze nie grałeś żadną z tych postaci to bierz sorka;)
|
Knightem i problem masz z głowy.
|
druid bo zawsze możesz pacc kupić ;)
I wiele potworów jest wrażliwych na obrażenia od lodu... |
@Up
To jakby był sorkiem to by nie mógł zawsze kupić PACC'a ? |
Cytuj:
P.S. uzywa ktoś wogule "Animate Dead"? :D |
@up
Ten czar może się nieżle przydać do urządzenia całkiem niezłej zabawy :D Poszukaj filmiku o sparaliżowanym Ankrahmun na Celescie to zrozumiesz o co mi chodzi ;) @topic Rzuć monetą. |
Jeżeli wolisz Zycie to Drut jeżeli Śmierć Sork
Wszystko zależy od Gustu :D |
Druid z paccem jest zdecydowanie lepszy przez czary z lodu, jednak ja od 2-3 lat gram w tibię sorcem i jakoś nie przeszkadza mi to.
Jeśli nie zamierzasz kupować pacca, to chyba lepszy sorc z SD'kami |
sorcerer
expic do 13 levela: folda, trolle, valyrie, mazonki, zamek AB |
kurwa mac ile jest juz takich tamatow co za oszolom.
|
Sam sobie odpowiedz...:D
Ciężko powiedzieć... Ja wybrałem Sorcerera, a teraz jestem Palkiem, bo Sorc lub Drut jest kiepski w obronie. Dostaniesz Kicka na jakiś potworach, i Dead. A Pall czy Knight ma szanse przeżyć. Według mnie poczytaj poradniki Sorca i Druta, a potem wybierz.:)
|
Co to za pytanie? Twoja decyzja...
Graj w plemiona -,- |
Cytuj:
Druid używa żywiołów ziemi i lodu a sorc Energi i ognia. Obrażenia od sd(smierć) są takie same dla sorca/druta... Liczy się oczywiście tylko m lvl ;) |
Nie wiesz kim być? Bądź sobą... Nie Rysiem Ochudzkim nie Kubą Wojewódzkim i nie Majdanem i nie DODA! bądź sobą i tylko sobą!! (zrób paloknajtosorcodruida!!!:cup:)
|
Cytuj:
|
Cytuj:
|
Cytuj:
Wasz Szczerze, Adas ~ |
Cytuj:
|
wez druta, bo bedziesz sobie mogl go obciagac etc, a sorkiem to lipka ;<
|
Sork nie taki slaby na jakiego wygląda
Według Mnie sork jest lepszy,ponieważ posiada sd,a to zadaje gigantyczne hity.Z sd zabijesz draga szybciej niż z icicle.
Sork posiada magie energii dzięki której ciska ciosami jak zeus. Na energie dużo potworów jest częściowo odpornych,a mało całkowicie.Wiec w trudnych sytuacjach zabic możesz prawie każdego potwora.A co druidem całe życie będziesz rozwalac dragi.:cup: |
Cytuj:
|
Cytuj:
ps. skopiowales mi sygnaturke !! :P |
Sorc. Przydatniejsze czary a Druid jak wiadomo kojarzy się z uhami które teraz są praktycznie bezużyteczne. Do 13 lvla możesz expić na rotach przy thais albo na trolach blisko dwarf bridge
|
Dzięki wszystkim wyszło na to że spotkałem zioma i doradził mi bym był sorkiem . Mimo tego dzięki
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:32. |
Powered by vBulletin 3