Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Toribash players (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=245)
-   -   Klan. (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=183444)

Vasudanin 06-07-2008 20:19

Klan.
 
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych. Pytanie kieruję do Eragoga, założyciela grupy. Czy są jakieś informacje na temat tworzenia naszego klanu? Osobiscie próbowałem stworzyć Klan, niestety nei za bardzo umiałem się połapać.

DewkoBoozer 06-07-2008 21:19

Z tego co wiem, na stworzenie klanu potrzeba 10.000 bądź 20.000 TC. Na własny server potrzeba 50.000 TC. To bardzo trudne do zdobycia przez samą grę. Chyba trzeba im zapłacić ;/

Lasooch 07-07-2008 08:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DewkoBoozer (Post 2164292)
Z tego co wiem, na stworzenie klanu potrzeba 10.000 bądź 20.000 TC. Na własny server potrzeba 50.000 TC. To bardzo trudne do zdobycia przez samą grę. Chyba trzeba im zapłacić ;/

A nie prościej nastawić makro, żeby klikało Ci w link i resetowało połączenie (jeśli masz zmienne IP)? Powinno działać.

Ew. żeby rejestrowało maile i na nich konta z referrerem.

Vasudanin 07-07-2008 08:54

Przeczytaj FAQ, a dokładniej ostatnie pytania. Próbowałem tak robić, nie idzie.

ErAgOg 07-07-2008 11:58

Będziemy musieli jakoś się złożyć. 10k TC= 10,98 zł (SMSem), a tak jak mówił Dewko: klan to 20k TC i jeżeli masz klan, to możesz kupić serwer za 50k TC, lub za 75k TC jeżeli nie masz klanu. Ale myślę, że przez jakiś czas możemy być nieoficjalnym klanem. Musimy wymyślić w ogóle jak nasz klan będzie się nazywał. Jakieś pomysły?

Lasooch 07-07-2008 12:49

IKKF. I know kung-fu!

Misza 07-07-2008 15:30

WYZNAWCY TIBI!!!!!!!

Może nie aż tak, ale coś głupiego mile widziane. ;p

Lasooch 07-07-2008 16:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Misza (Post 2165608)
WYZNAWCY TIBI!!!!!!!

Może nie aż tak, ale coś głupiego mile widziane. ;p

PrzychodzI baba do lekarZa a lekarZ też bAba?

W skrócie PIZZA.

pemek33 07-07-2008 16:47

@UP
To jest faktycznie głupie :P
Moja propozycja to Tibian Warriors ;] Tag: [TW]

Xana36 07-07-2008 16:58

A może "Toribash Polsih Players" wiem że głupie... TPP... mi się podoba xD

DziubaS 07-07-2008 17:17

nie no nie żadna nazwa związana z tibią, proponuję
Polish Warriors.
naprawdę nie wiem: s

ErAgOg 07-07-2008 17:24

A ja proponuję: Różowe kucyki!

CytrynowySorbet 07-07-2008 17:34

Pogra ktoś teraz ze mną? :P Bo mam trochę czasu. Pisać na GG (4204656) Toribashowcy.

Nikast Shynix 07-07-2008 17:39

Poskramiacze Mistrzów - tak mnie jakoś obudziła dzisiaj taka myśl.

Kulikos 07-07-2008 17:40

Jak głupie... To proponuje "Durze Penisy". Albo WE WILL PWN U ;p

Lasooch 07-07-2008 18:33

Raczej WE WILL POO(P O)N YOU. Bez nawiasu zbliżona wymowa do pwn, z nawiasem nabiera zupełnie nowego, głębszego sensu.

We can has no tibijska nazwa plz kthxbai. Ja tam bym się wstydził chyba przyznać, żem z klanu typu 'tibjiiczyki menrzne wojowniki'.

edit: może IMMA CHARGIN MAH LAZOR?

Rethfing on Aldora 07-07-2008 19:33

Może samo Laz0r?

Erhion 07-07-2008 19:54

Ja proponuje:

Gramy w Toribash padem - GWTP

:P

Nikast Shynix 07-07-2008 20:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rethfing on Aldora (Post 2166117)
Może samo Laz0r?

Lazor? A co to jest?

Vasudanin 07-07-2008 20:11

A może "Lazer Collection Fans" (LCF)

Kulikos 07-07-2008 20:23

Laz0r bardzo przezajebiste... Ale co to?

Vasudanin 07-07-2008 20:40

"The lazer collection"
"The lazer collection 2"

Nikast Shynix 07-07-2008 20:50

Hmmm... W takim razie może Lazór Clan?

Rethfing on Aldora 07-07-2008 21:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nikast Shynix (Post 2166204)
Lazor? A co to jest?

Laz0r = Lazor = Lasor = Laser xD

ErAgOg 07-07-2008 21:27

A może "Nikt cIĘ nie lubi".

pemek33 07-07-2008 21:34

a może: Pieprznę Cię w łeb tą oto pięścią? >PCWŁTOP<

Serious Sam 07-07-2008 23:33

Heh, ja jestem za "Laz0r".

Nadrill 08-07-2008 12:30

http://www.pown.it/1371
http://www.pown.it/1530
http://www.youtube.com/watch?v=oYhytY-d3L8
http://www.youtube.com/watch?v=kKOtXd7P7gA

To taki mój mały niezbędnik po Lazer collection, mam tego x10 więcej.

Mama Luigi!

Tom The Tanner 15-07-2008 08:50

Wy z tymi Tibia Warriors (TS) na poważnie? xD

- Owners (oOo)
- Fly Way of the Sky (FWS)
- Juchu (JCH)
- Headshot w Noge (HwN)
- Twuj Stary (JEA)
- Podaruj n00bkom (TC)
- Kliknij w Linka (KwL)
- Ruhaj Jondra (WTF)
- Suhy Hlep (bohen)



More wyobraźnia.. xD



Wjal

Voldemort 15-07-2008 16:13

Laleczki:D.

PS: Mój pierwszy post w grupie:D.

Yoh Asakura 15-07-2008 23:35

Ja proponuję Arsenal Fans. Wszyscy nas od razu polubią.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:55.

Powered by vBulletin 3