Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   DotA All-Stars (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=267)
-   -   DotA Quiz (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=201924)

Bluray 24-12-2008 12:46

DotA Quiz
 
Tą zabawę widziałem na kilku forach Doty, więc i ja zamierzam ją tu wprowadzić, żeby forum za szybko nie umarło ;)

Chodzi o to że jedna osoba zadaje pytanie, druga osoba musi na nie odpowiedzieć, osoba która zgadnie zadaje następne pytanie.

A więc zaczynam:
Kto jest głównym twórcą DotA?

Lord Dreathan 24-12-2008 21:24

Ice frog czy jak to sie pisze;p Ktory heros ma czar ktory czyni go niesmiertelnym?

Argen 28-12-2008 15:31

Abadon.

Który hero ma najwyższy ias w grze (na 25 lvlu bez itemów z porozdawanymi skillami)?

@down

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie poprawnie, więc nie masz prawa zadawać pytań. To nie drow, i NAPEWNO nie centaur (właściwie dlaczego centaur?).

--Ogorek-- 29-12-2008 14:41

@up
a to akurat zależy :)
albo trax albo centaur
Kto swoim skillem moze zabic 5 osob na raz?

Dr.Unknown 30-12-2008 15:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- (Post 2399163)
@up
a to akurat zależy :)
albo trax albo centaur
Kto swoim skillem moze zabic 5 osob na raz?

Wielu hero, ale najprościej chyba Zeus.

Czyj skill przypomina działaniem Radiance?
@down
Chodziło mi o kogoś innego. Skill to Heartstopper Aura, nie wiem jak jest z Enigmą, ale w wypadku Razora to ulti, rażące od czasu do czasu, a skill Krobelusa nie jest nawet pasywny (chodzi o ulti z duchami, tak?). Tymczasem tu jest stale -1%hp/s w danym aoe. Teraz na pewno wiesz, o kim mówię.

<edit>
Teraz zauważyłem, że zjebałem i dałem 'ulti', zamiast 'skill'. Moja wina, zatem odpowiedzi (biorąc pod uwagę mój błąd), chyba najbardziej trafne ; p.

<edit2>Chodziło mi o Dirge'a.

Argen 31-12-2008 01:13

Kurde, ciężko powiedzieć.

Enigma, Razor i Death Prophet

Każdy z tych hero ma podobny do radianca działanie ulti.

@up

Wybaczam. A jak poprawieś, to chodziło o skill enigmy (i tak wymieniłem tego hero :P)
A no faktycznie, całkiem zapomniałem o undyingu...

moje pytanie:

Name i profesja jakiego hero pochodzi z pewnej mangi?

Bluray 02-01-2009 14:37

No to czekamy na zagadkę Argena.

--Ogorek-- 14-01-2009 17:30

@2up Lycan ;>?

Argen 14-01-2009 18:45

Nie. znaki

Bluray 14-01-2009 19:55

Rikimaru? :P

Argen 14-01-2009 22:14

Też nie, spróbójcie pogooglować jak nie wiecie.

--Ogorek-- 15-01-2009 15:32

Yurneroznaki

Argen 15-01-2009 19:39

Nie, podpowiem bo to nie ma sensu. To pewna czarodziejka.

Bluray 19-01-2009 11:59

hmmm... czyżby Lina Inverse?

Argen 19-01-2009 21:51

Poprawna odpowiedz. Manga nazywa się 'Slayers' i w telewizii leciała kiedyś pod tytułem 'magiczni wojownicy' (lol).

Bluray 24-01-2009 20:52

oddaje, niech ktoś inny zadaje pytanie.

Argen 25-01-2009 01:11

Jaki jest nick twórcy obecnego obrazka podczas ładowania doty?

--Ogorek-- 28-01-2009 22:01

kunka jakiś

Bluray 05-02-2009 19:33

Kunkka

<><>

Argen 06-02-2009 00:27

Nie było mnie prawie 2 tygodnie, sorki.

Poprawna odpowiedz. (ogórkowi też zaliczam)

--Ogorek-- 22-03-2009 19:44

Których hero(podaj co najmniej 2) skille można zaznaczyć i zobaczyć ile mają hp itp(nie chodzi o summony jak np. furion)

Vasth 22-03-2009 21:52

Jesli dobrze zrozumialem pytanie:
Techies, Rhasta, Venomancer, Pugna, Undying, Lanaya.
Oddaje.

Argen 26-03-2009 14:40

Nie zrozumiałem pytania Ogórka, ale wierze, że odpowiedziałeś dobrze więc:

Wymień 3 hero posiadających blinki.

--Ogorek-- 28-03-2009 21:30

Blinki w stylu rikimaru, mortred i nessaj czy magina, akasha ?

Argen 29-03-2009 15:30

Chodziło o blink strike, więc zaliczone. (sorki za niedomówienie)

--Ogorek-- 05-04-2009 00:00

Przy jakich itemach techie będzie miał szybszą regenerację many niż jego ulti ma cd ;)?

Argen 05-04-2009 13:20

x6 orchidów ^^

--Ogorek-- 05-04-2009 20:47

ta xD...........

Argen 06-04-2009 10:30

Wymień 3 hero, którzy swoimi skillami potrafią niszczyć drzewa.

--Ogorek-- 07-04-2009 19:34

furion, linam, invoker, leshrack, windrunner, rexxar, storm

Argen 10-04-2009 17:35

Zgadza się. Dawaj

P.S.: Nudno tak we 2, nie?

--Ogorek-- 11-04-2009 15:49

no troche ;/

Frapper 11-04-2009 16:34

to i ja sie przylacze ^^

--Ogorek-- 12-04-2009 13:36

Który hero nie może używać dagera?(Wymień wszystkich ci znanych)

Argen 13-04-2009 11:12

V Spirit i Bucher. Chyba tylko oni.

Bluray 13-04-2009 12:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Argen (Post 2519213)

P.S.: Nudno tak we 2, nie?

Też bym się dołączył, ale ni jestem na takim poziomie wiedzy jak wy :P

btw. Chce wszystkim podziękować, że jak na razie, ta grupa nie skończyła jak inne :)

Argen 13-04-2009 19:24

http://www.dota-allstars.com/

Masz tu wiele przydatnych informacji (w zakładkach heroes i items). Zresztą nie musisz mieć jakiejś ogromnej wiedzy.

I jak nie chcesz żeby grupa skończyła jak inne to sie udzielaj!

--Ogorek-- 13-04-2009 23:25

dokładnie, przy kupnie dagera można spojrzeć że nie może być używany przez spirit i pudga ;) Kiedy jakaś gra na bnecie ? ja teraz moge jutro i w piątek sobote ...

Frapper 15-04-2009 08:34

my latamy po garenie raczej wszyscy.. ja, argen, blu, dr.unk, rac0n i ktos tam jeszcze.

Ktory hero ma najwiekszy przyrost inta/lvl ?

Frapper 19-04-2009 22:13

pugna..

get up, bastards.

jaki item daje najdluzszy disable (stun/silence) ?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:55.

Powered by vBulletin 3