![]() |
Era rycerzy?
Siema
Tak więc zastanawiałem się długo zanim napiszę ten temat. Chodzi mi głównie o tej Uptade świąteczny. Tak bardziej to o Knightów. Wydaję mi się że po uptadzie knight jest o wiele lepszy. Pewnie niektórzy z was zadadzą sobie pytanie " czemu ? ". Już wam mówię. Otóż gdy mana szybciej się odnawia Knight może więcej przetrwać. Np. blokuje draga i mu się mana szybko odnawia to szybko robi Exura. Tak samo z Utevo Lux. Niestety jest jeden minus, Magic Lvl tak wolno rośnie że strach się bać. Ale jednak wydaję mi się że to nastała ERA KNIGHTÓW. A co wy o tym sądzicie? P.S : Mi się knightem teraz gra o wiele lepiej ^^. |
chcoiaz mam palka pod avatarem to nieraz grma knightem na saphrize i jest o wiele lepije na sliamch spokojnie poskilujesz bo szybko exurki siem odnawiajo .Jest zdecydowanie lepiej i exori czesciej mzona psuzczac :)
|
Faktycznie. Co minute wali exure. Po prostu wymiata..
|
Mlvl wolno rosnie?
Jesli szybciej rosnie mana, wiec mozesz zrobic wiecej czarow, wiec szybciej idzie mag level. Lecz nie jestem pewien czy dlugosc wzrastania Mlvla idzie wolniej po Update u knighta. |
Po update zauważyłem własnie że zmalała liczba knightów chodzących po świecie a sorców i drutów jakoś dużo się zrobiło .
|
po update szybciej rosnie mana poniewaz kiedys jesli uzyles pzykadowo exury i spalalem 25 many to 20 many szlo na m lvl a 5 traciles a teraz kazdy puntk many sie liczy do m lvla :)
|
Dobrze ze rycerz w ogole ma jakies czary, jako typowy rębacz w swiecie fantasy nie powinien miec mozliwosci jej uzywania, chyba ze bylaby profesja 'wiedźmin' :P. Ale na szczescie rycerzy, tworcy Tibii nie uwzględniaja przyjętych kanonów i robia gre po swojemu.
|
... macie racje , ja miałem zacząć po upie grać magiem , bo tak pięknie sie zapowiadało , ale zagrałem moim knightem i musze przyznać , że exura jest prawie jakby sie miało ihy , tylko nie można mieć odłożonych na zapas ... ale co jakieś 75 sekund można odnowić ~20hp + 12,5hp z regeneracji ... chodze na lepsze potworki , które nie robią zbyt dużych dmg , ale jednak wcześniej bym na nie nie chodził z racji szybkiego hp lose ...
@ edit : nie sądze , że knight jest najlepszy , ale mówie , że on nie został aż taki poszkodowany ... też gram w gw , ale mało tam ludzi jest (nikogo nie spotkałem :P ... |
Hmmm. Nie sądze... Teraz czas na drutów + sorców- są praktycznie nie do zabicia (bez sdkow, na nizszym lvl) dzieki odnawianiu sie czarow, o rozdzkach juz nie wspominajac... A knght, jak to knight.... Na poczatku dobry, pozniej tylko blokuje.... :evul:
|
W sumie masz racje, lepiej mi się grało po niż przed updatem. Knight dostał prezent na Święta xD
|
Re:
No właśnie :) Teraz ja mam knighta na 46 na selenie. I z exori to ja sem ide na 3 dragi naraz i looz zabijam uzywajac co 1 minute exori ;) Nie ma to jak 2 mana - 1 sek ;)
|
Era knightów?
Moim zdaniem to wręcz przeciwnie... sorc i drut wali teraz różdżką nawet po 65, jeśli chodzi o leczenie to mogą się leczyć exura gran i vita z prędkością światła :p (gran chyba się bardziej opłaca na początku) A taki knight? Właściwie nic mu nie ulepszyli, tylko pogorszyli bo nawet do głupiego antidotum trzeba mieć jakiś lev (nie pamiętam jaki <LOL>) @EDIT no chyba że masz PACC :] |
... czytaj ze zrozumieniem , bo ulepszyli każdemu ... kiedyś używano do mlvl train tylko utevo/exiva , a teraz każdy spell sie opłaca ... a exure można używać 4x częściej , więc knightowi sporo to dało ... nie jest to może era knightów , bo magowie dostali najwięcej , a knight najmniej , ale jednak coś dostał ...
|
Gdyby knight blokuajc draag leczyl sie exura to w 50% przypadkow by padal, ale szybsza mana = wiec na mlvl, wiec nie wiem czys ei cokolwiek zmienilo ;) No poza czestoscia uzywania spontanow oczywiscie ;)
|
Taak, zawsze jak ide bloczyc draga uzywam exury :) Mam knighta 28 lvl skille 72.72. Chcialem isc na cyce. Ale oczywiscie nie moge bo 300 noobow lvl 10 - 14 na cycach expia -.- I w dodatku od update nie wiem czemu ale kazdy debil z rozdzka mysli ze moze lac cudze potwory. I potem musze na prawie minute przerywac expienie zeby odczekac skulla -.- Albo moj best hit w czlowieka to 113 z d lancy. Ale zwykle wchodza hity: 20, 30, 0 itp. A sorc na 33 lvl ma rozdzke i zawsze wali ~30. I jeszcze ma sd i inne. Skoro sorkowi dali jakby bron zadajaca niewiele mniejsze obrazenia od knighta(soldek na 2 - 3 bomby) to czemu nam nie dadza sd od 7 m lvl? Albo m lvl rosnacy na tyle szybko zeby byla szansa na wyzszych lvl uzywania SD. Nie sadze ze to era knighta ale zawsze go lubilem i i tak nim bede gral.
|
Szczęście knighta polega na tym, że nie da się go tak bardzo zreformować. W lecie CIPsoft zabrał się za pallów (łamanie spearów), a teraz za magów. Niektórym może podobają się różdżki, ale sa też tacy, którzy są niezadowoleni z ograniczeń lewelowych do czarów. Knight jest taką ,,bezpieczną" profesją. Wszyscy niezadowoleni ze zmian w swojej profesji przeżucają się na knightów. To jednak, czy nastanie jego era, zalezy od kolejnych updatów. Może Cipsoft tym razem zrobi coś, co przyciągnie dużo ludu do jakiejś profesji?
|
Mlvl u knighta rośnie 4 x wolniej ale też mana odnawia się 4 x szybciej. Knight rzeczywiście jest teraz jakby "faworyzowaną" profesją przez CIPsoft. Ale co się stanie jak zabraknie sorków?
Mogę się założyć że w następnym uptade będzie coś dobrego dla sorców, bo sorców teraz mało(ja już zauważyłem)i jeśli będą sami knightci no to o gs hucie dla knightow ze skillami 80/80 na 40 lvl sie nie będzie opłacał bo bez sorka to do dupy. I sorce mi się wydaje zostali bardziej szanowani teraz. Taki 30 knight nic nie powie 25 sorcowi. Bo dojscie sorcem do 25 lvl to jest wyczyn mniej wiecej taki jak dojście knighta do 40 lvl. |
Mial byc update dla sorców a jak zawsze wyszedl dla knightów xDDDDDD
Teraz juz nie uzywam uh, only mfy przy expie (guardy,cyce,tomby). I mlvl szybciej rosnie wam powiem :] |
Era knightów?
Nie sądze jeśli mam być szczery. exura i tak ci się nie przydaje na silniejsze potwory. Sorc został w tym update zarazem wzmocniony jak i osłabiony - bo na niższym lvlu szybciej expi, a na wyższym droższe hunty są (trudno runy kupić) Knight - jemu się tyle zmieniło że używa czarów od któregoś levelu. No i ejst troche bespiecnziejszy - bo teraz mało który sorc będzie szalał z SD na low-lvlach a wand = mały dystans + mniejszy dmg (więc może pruc silniej) Tak więc... Update raczej równoważy - jak już CIPsoft mówił - profesje. Stara się doprowadzić je do równego poziomu. Bez wywyższania czy poniżania którejkolwiek. Teraz czas na czary druidów :D |
a my z kumplami czekamy...wkońcu ,Wam , rycką dosypią tak mocno że soule , lvl na uhy/hmmy i łamiące się speary razaem wzięte nie będą w stanie tego przebić...mam nadzieje, że sie doczekam...ale co jak cos...blokuje palkiem kumplowi guardy(kumpl 17 lvl druid) a tu mi wbija sorc na 8 lvl z wandem i nam guardy klepie -.-
|
Ehh no cóż nie jestem za updatem zimowym (te poziomy !!!)faktycznie knight (jak zwykle zresztą) nic nie oberwał a sorc i drut :/ ludzie co wy się tak tymi różdżkami podniecacie?? jak bym chciał walić z dystansu to bym palkiem grał teraz fakt mana 4 razy szybciej rośnie ale za to wymogi do czarów(tych ważniejszych) wzrosły również około 4 razy mlvl również wolniej rośnie:/ te update ma za to 1 wielki plus teraz sorc i drut do ~25lvlu nie musi obawiać się pk czemu? no bo po co zabijać jak i tak on nic poza jakąś różdżką nic nie ma :)) więc czy nadeszła era knightów??? spójżdzie na statsy światów knightów zawsze było najwięcej już dawno była epoka knightów
|
tez sadze ze knighci sie polepszyli w magii. :) ale ten mlvl! o boze! X(
|
buahahhaha :baby:
no cos Ty ;) czemu knightow sorcow i drutow maja rozdzki na wojnie maja gotowe runy i wala z nich i rozdzek i są lepsi :cup: :evul: :D B) ;) :) :p :] 8o :cup: |
ja gram sorciem mam 31 level (38 pacc days left :P)
robienie run od wiekszych leveli ? <jupi> mam 31 level moge zrobic explo :) pozatym szybka mana fajna sprawa bo mozna uzywac czarow z ktorych inaczej by sie nie skorzystalo :P rodzki : wiec tak SD + rozdka + great energy beam !! wiecie jakie comba wale? w potwora po 500 ^^ |
aha! :confused: w koncu knighci najlepiej walą nie na dystans swordem axem albo clubem a nie z run! :confused: ale gafe strzelilem :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
|
hehehe runy gotowe runy uśmiałem się do łez
Widziałeś kiedyś 45lvlowego run mekera ??? nie ja też nie a zgadnij od którego levlu można robić SD ??? No nie śpiesz się iii tak po updacie SD można robić od 45 lvla więc jaki z tego wniosek??? teraz runy będziemy kupować w sklepach:) wiem że teraz można niezłe kombo walnąć ale jeśli masz SD:) no i spróbuj teraz zacząć grę sorcem PS.Powodzenia:) |
thx! zrobie se druta jako uh makera albo ih makera :)
|
Na ere knightów mi to nie wyglada bo nic poza predkością many się nie zmieniło, jedyne co jest denerwójące to brak ludzi którzy sprzedawali by uhy chodźby nawet za 3k :/. Wszystko mi sie podoba ale runy w sklepach powinny stanieć. Wszystkie profesje by na tym skorzystały. Wkońcu niektórzy sorckowie i druidzi zaczeli by grać a nie stać pod dp i robić uhy hmm-y etc.
|
MKM po zimowym Updacie widziałeś jakiś run mekerów??? Przecież teraz to takie poziomy są potrzebne nawet do głupiego adori gran (HMM) bodajże 25 lvl że nikt tego nie robi. Na tych poziomach to już dragi i gsy z blokerem hunciło się. Jak już pisałem teraz runy kupować się będzie w sklepie a sorcowie i druci od 25lvl do 45 będą nagminnie pkowani dla run. Ceny run zbliżą się bardzo do cen w sklepach i nikt tego nie zatrzyma. Jedyne rozwiązanie to obniżenie cen w sklepach i z całą pewnością zgodzą się ze mną sorcowie druty knighci i pallowie. Mi jako sorcowi lepiej runy kupować w sklepie niż je samemu robić tym bardziej że dopiero zaczynam grę sorcem i nie mogę ich robić :)
|
era knightow?no moze tak ale jest to duzo takich znoobialych knightow na 10-13 levelach stojacych w depo w carlin i expiacych na trollach ze skillami 35/35 8o ja naprzyklad mam druida na 20 levelu przywyklem do tego ze robie diznennie bp uh i sprzedaje za 3k i tak sobie robie te 20k okolo tygodniowo a tu nagle update i 8o no ale coz nie zalamuje sie i nie gram knightem!postanowilem ze zrobie ten 24 level i bede gral jak przed update, poza tym mlevel rosnie troche szybko bo sa te rozdzki :D :D :D
|
modle sie o to zeby knightom zaczely sie lamac miecze:D i naprawiac u kowala<wtedy byscie nie mielli juz az tyle kasy>
|
IMHO:
-ryc w zasadzie zyskuje na update, ceny uhow siegaja cen sklepowych, przez co koszty expienia pozostaja praktycznie takie same, mlvl leci bez zmian, na plus wychodzimy dzieki wiekszej roli exury i wzmocnionym mfom, polecam filmik z tibia.de ( 145 ek expi z exori na behemotach - wbrew pozorom szybko i oplacalnie ). -palek - nadal na niskim levelu expi szybciej od ryca, nadal nie potrzebuje duzo treningu, bola go troche wieksze koszty run. Wiekszy koszt czarow - zazwyczaj ma wystarczajaco many by uzyc np. vity 2-3 razy, a ze mana odnawia sie szybko wiec i z tym nie ma wiekszego problemu. Koszty expienia w wiekszosci przypadkow bez zmian. -sorc/drut - zgnieciony. Przez pierwsze kilkanascie leveli moze zarabiac jedynie wandem na rotach, pozniej zmuszony jest kupowac runy po horrendalnych cenach, znacznie opoznione jest wykonywanie wiekszosci trudnych questow ( UE ... ), zwlaszcza na nowych swiatach. Oplacalnosc expienia na mid lev spadla z niskiej do bardzo niskiej. Podsumowujac: knight nie traci nic, przez to dogania palka. Sorc lezy . |
Cytuj:
Najlepszą żeczą (jak dla mnie) było by zrobienie tańszych run w sklepach. To by wszystkim ułatwiło grę która stała by się bardziej atrakcyjna (tak mi się wydaje). |
Hail Sorki
Od dnia "updejtu" gram sorkiem. Na razie lvl mam, jaki mam, ale muszę przyznać, że sorkiem gra sie o wiele łatwiej niż przed Update'em. Mana szybko regeneruje, czary można często użyuwać, a co do run to po co one jak sie ma różdżke. hmm - 5 strzałów (kiedyś 70) 280 many chyba a za 280 many to tyle razy mozna rozdzka strzelic, że hej... i jeszcze na utevo lux i inne zostanie.
Ostatnio zaatakował mnie o 2 leleve "wyższy" knight. Jak dostał z vand of vortex (:P) parenaście razy to nawet ucieczka nie pomogła i błaaagaaaał o litość :D Wg. mnie świetnie sie gra sorkami po updacie, a co do knightów... łatwiej sie gra po updacie :D |
No wiesz zdażają się jeszcze zapaleńcy 24~30 lvl runmekerzy ale to musisz mieć niezłego protektora żeby móc sobie pozwolić na robienie run. Nigdy w histori tej gry ceny run nie były tak wysokie (za wyjątkiem nowopowstających światów) Przecież to paranoja teraz hunt sorcem i drutem to ogromny wydatek(no są różdzki) ale powtarzam po raz 100 gdybym chciał walić z dystansu to bym został pallem a nie sorcem czy drutem. Kiedyś gra była idealnie wyważona knight w pierwszej lini reszta w obwodzie. pall wali ze strzał/boltów drut i sorc hmm i sd, a teraz to ja już nie wiem co to jest. Ilekroć CIpsoft bieże się za "uleprzanie" profesji to wychodzi jakiś kogelmogel.
|
Cytuj:
Z tego wszystkiego najlepiej wychodzą rookstyerzy, tam im się nic nie zmienia... ale kto wie... :| |
Cytuj:
|
Ubdate
Są + i - ubdate bo szybciej przynajmniej mana rośnie, ale zle zrobili dlamnie bo teraz gram na świecie refugia i tam zaden DRUID nie sprzedaje uh....I weś tu żyj....Ciekawe komu by sie chciało robic uh makera ;/
|
Według mnie sorci wychodzą na plus w tym update. Po 1: mają różdżki. Po 2: szybciej się expi na low lv. Po 3: dzięki różdżką mogę chodzić na silniejsze potwory niż przed update. Który sorc na 12/13 lv i mniej więcej takim samym mlv, chodziłby na dsy?? Praktycznie żaden. A teraz co chwila widzę na dsach sorci.
|
Re:
Nom, co chwile sorca widac na dsach i oni mają po 10 lvl :p Jednak to jest te chamstwo ze knight musi trenic, meczyc sie i miec duzy lvl zeby zabic dsa a tutaj taki sorc na 10 lvl z wandem przybiega i zabija na luzie :/
PS : Co do lamania mieczy to niech tak zrobia a jade do cipsofta i skopie ich rowno :P |
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37. |
Powered by vBulletin 3