Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Zanim wsiądziesz za kierownicę... (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=210621)

piternet 03-04-2009 20:31

Zanim wsiądziesz za kierownicę...
 
http://www.youtube.com/watch?v=UJ380...eature=related

Warto obejrzeć ze dwa razy i się zastanowić, to było puszczane w USA...

Erverse 03-04-2009 20:56

Dobry filmik, w Polsce też powinny być takie reklamy.

Dark Sven 03-04-2009 21:44

Za tą pedalską muzyke wsadziłbym ten filmik autorowi w rzyć ;s...

Michoss 03-04-2009 21:45

Niestety, najlepsza i najlogiczniejsza wypowiedź, jaka mi się nasuwa po obejrzeniu tego filmu to: Wo...

Calen Futh 03-04-2009 21:55

Dobry filmik.

Mazur199 03-04-2009 21:55

http://www.youtube.com/watch?v=UvYb4BLIAQw

trudno powsztrymac sie od łez :>

Lasooch 03-04-2009 21:58

Usłyszałem pierwszych pięć nutek - pomyślałem: o, może będzie coś ładnego na fortepianie/pianinie. Usłyszałem dalszych kilka i zdałem sobie sprawę, że to ten crapowaty goth-pop dla dwunastolatek.

@film: cóż, akurat robię prawo jazdy ; )

Voniek 03-04-2009 22:18

Pierwszy film ostry, to na pewno. Niestety, w dzisiejszych czasach takie drastyczne sceny jakoś mnie nie dziwią i nie przemawiają dosadnie.
Drugi film Mazura - tutaj trafiło do mnie w 100%. Filmik pokazuje, że przez własną głupotę, złe decyzje możemy żałować całego naszego życia, które jest kruche jak pokazane tam okulary bądź zegarek.

Na poprawę nastrojów takie foto:



;)

Dragon-Fly 04-04-2009 10:32

Nie zrobił na mnie większego wrażenia, nic specjalnego.

Pipcio 04-04-2009 10:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ (Post 2513112)
Za tą pedalską muzyke wsadziłbym ten filmik autorowi w rzyć ;s...

ehh... jak zwykle prowokacja / idiotyzm , aż tak bardzo chcesz zaistnieć na forum ?

K.Jay 04-04-2009 10:57

W tym filmiku to chyba ostatni klip najbardziej przedstawia obecnych kierowców, tj. chcą zaszpanować, a efekty szpanu czasem dają się we znaki do końca życia.

K.Jay

Koszyk 04-04-2009 11:55

U mnie reakcja taka sama jak u Michossa...

Jedyne co mogę powiedzieć to: Whoa...

..::QRAS::.. 04-04-2009 12:05

Prawo jazdy posiadam od roku i z mojego doswiadczenia i kolegow to mlodzienczy wiek i zbyt duza pewnosc siebie napewno sprzyja wyglupom , tak jak mowia "z wiekiem przejdzie" i to prawda ; p

Dark Sven 04-04-2009 12:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pipcio (Post 2513352)
ehh... jak zwykle prowokacja / idiotyzm , aż tak bardzo chcesz zaistnieć na forum ?

No ba. Pragnę tego.

Fintex 04-04-2009 13:05

Mam prawko od grudnia. Zwykle jeżdżę dość rozważnie, ale czasami lubie sobie depnąć.. 2 dni temu kumpel się scigał z tirem. mało co nam dupy nie rozwalił. wczoraj jak ja kierowałem raz bylo blisko wyjebania do rowu przy 120km/h. naszczęscie nic nikomu się nie stało. jak ktoś już powiedział.. z wiekiem to przejdzie.. trzeba nabrać odpowiedzialności.

I tak najbardziej wkurzają mnie ludzie, którzy po pijaku wsiadają. Ja nigdy tego nie zrobiłem i nie zrobie.

Milan ognia 04-04-2009 14:33

Co za różnica czy zdechniesz przez %, czy przez brawurę? I tak z własnej głupoty. Pół biedy jak ucierpisz Ty, samochód i drzewo lub latarnia.
Gorzej jak cierpią niewinni.

piternet 04-04-2009 14:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fintex (Post 2513477)
jak ktoś już powiedział.. z wiekiem to przejdzie.. trzeba nabrać odpowiedzialności.

No tak, ale nim to "przejdzie" często giną niewinni ludzie, u nas w Radomiu jakiś "gówniarz" (że tak się wyrażę) jadąc starym fiatem przejechał dwie dziewczyny w wieku gimnazjalnym, głośno o tym było w mojej sql... A wiecie dlaczego? Ścigał się z jakimś drugim debilem (jakieś 20 lat), nie wyhamował na czerwonym i nieszczęście gotowe:(

Fintex 04-04-2009 14:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Milan ognia (Post 2513554)
Gorzej jak cierpią niewinni.

tak samo myśle. dlatego nie szkoda mi jeżeli w wypadku zginie pijany kierowca. sam sobie zgotował taki los. gorzej jak niewinny człowiek przez jego głupote. mówisz co za różnica czy przez alkohol czy brawure.. wg mnie jest. bo po alkoholu dość, że czujesz duze moce no to jeszcze nie masz w pełni kontroli nad sobą i pojazdem. lepiej zmniejszać prawdopodobieństwo wypadku i nie pić.

Milan ognia 04-04-2009 15:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fintex (Post 2513570)
tak samo myśle. dlatego nie szkoda mi jeżeli w wypadku zginie pijany kierowca. sam sobie zgotował taki los. gorzej jak niewinny człowiek przez jego głupote. mówisz co za różnica czy przez alkohol czy brawure.. wg mnie jest. bo po alkoholu dość, że czujesz duze moce no to jeszcze nie masz w pełni kontroli nad sobą i pojazdem. lepiej zmniejszać prawdopodobieństwo wypadku i nie pić.

Gówno prawda. Żaden z Ciebie Hołowczyc. Grałeś w NFSU i myślisz, że jesteś mistrzem kierownicy? Niektórzy po alkoholu jadą 'w miarę' normalnie. Chyba, że się natrafi napalony rajdowiec co to przeszedł Maluch Racer 2 na easy.
Chcesz się wyszaleć? Idź na najbliższy tor i zapłać. Nie ma? Pomóż sąsiadowi i zrób mu orkę swoim 'tjuningowanym' golfem III.

spider-bialystok 04-04-2009 15:57

Ja tam lubie sobie depnac w gaz, jak ma sie wyobraznie to mozna jezdzic szybko i bezpiecznie. Chociaz przez rok posiadania prawka i auta zaliczylem juz jedno ladowanie na boku, ale nie przez predkosc;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:42.

Powered by vBulletin 3