Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Gildie (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=23)
-   -   [Nebula] Mala rodzinka na dowolnym serwie PvP (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=218755)

Mehh 05-08-2009 18:46

Powiedzieć ci idioto dlaczego?
Leje mnie jakis 20 palek 5k w plecaku i chuj pisze do wszystkich i nikt mi nie odpowie. Tylko 'potem go ubijemy'. Szkoda was, jestescie zalosni.

Lukas93de 05-08-2009 18:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez quetz (Post 2616665)
Widzę, że cała idea padła. Pozdrowienia w xereny


Jeszcze nic nie padlo ;)
Dzieki za pozdrowienia :)


@UP

Kiedy cie ktos klepal?? :s
Moze przeniose sie na mojego Druida?? Mogl bym wam pomagac w przypadku ataku PK :s
Jesetm zalosny bo nie bylem online ajk cie klepali?? Szkoda :(



@EDIT

Mam pomysl jak zazegnac problem z PK
WSZYSCY przeniesmy sie do jednego miasta!

dareN 06-08-2009 00:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mehh (Post 2616667)
Powiedzieć ci idioto dlaczego?
Leje mnie jakis 20 palek 5k w plecaku i chuj pisze do wszystkich i nikt mi nie odpowie. Tylko 'potem go ubijemy'. Szkoda was, jestescie zalosni.


eej co wy zale jesteście chcecie grac razem i nie pomożecie ci co byli online pozdrowienia dla was

Mitoxu 06-08-2009 09:15

@2x Up
Ci co sa pacc na facc sie nie przeniosa
Nie nadajemy na pvp? wnioskujesz to po 1 graczu?
@3x Up
Po co ci 5k w plecaku ??
@6x Up
Mamy już temat ze screenami, tutaj ich wrzucanie jest bezsensu

caveki 06-08-2009 09:51

Na chuj piszesz, że jestem "wyzucony" i to z błędem? Żałosny jesteś =)
Sam odszedłem bo z takim liderem to daleko się nie zajdzie...
"No nie pomogę Ci, jestem zmęczony" haha.... FAIL
I jeszcze jedno idioto. Nam nie chodzi o dedy, odrobić to nic, tylko o to, że wszystkich olewasz. Pisałeś, że pomożesz a potem tłumaczysz, że zmęczony byłeś? fail, fail i jeszcze raz fail...

Lukas93de 06-08-2009 10:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez caveki (Post 2617027)
Na chuj piszesz, że jestem "wyzucony" i to z błędem? Żałosny jesteś =)
Sam odszedłem bo z takim liderem to daleko się nie zajdzie...
"No nie pomogę Ci, jestem zmęczony" haha.... FAIL
I jeszcze jedno idioto. Nam nie chodzi o dedy, odrobić to nic, tylko o to, że wszystkich olewasz. Pisałeś, że pomożesz a potem tłumaczysz, że zmęczony byłeś? fail, fail i jeszcze raz fail...


Kurwa czlowieku... Mailem o polnocy latac z kazoo na AC w Venore???
Przeczytaj regulamin nasz... Ty go prowokowales, nie on ciebie.. Ty mu dales party, a wiec jestes sam sobie winien...


@EDIT 2

Olewam wszystkich?? o.O
Narazie nie olalem nikogo... Ty mi NIE pisales ze cie ten koles klepie, tylko napisales ze mu party chcesz dac...
Czyli jak kts prosi bym mu dwarvenke zlootowal i ja to robie, to jest olewanie tak??


@DOWN

o.O nie da sie zmienic acc name .. chyba... :x

dareN 06-08-2009 11:29

Z przykrością muszę was powiadomić od mojego dzisiejszego wylogowania chciałem wejść potem jeszcze raz i nie mogłem a wpisywałem dobrze pasy, na account lost najpierw podalem ze ktoś mi zmienił password podałem email dobry i
i account name też bo trzeba podać i sie okazało że to account name został zmieniony nie wiem jakim cudem wpisywłem dobrze i wziełem ze zmieniono mi account name i password więc narazie nie będę grał dopuki nie przyślą mi meila z pasami.

Z tibia.com

Cytuj:

This account has recently been used. Your account name and new password will only be sent to your email address if the account is not used for 2 weeks. Please try again after this waiting period.

caveki 06-08-2009 14:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2617034)
Kurwa czlowieku... Mailem o polnocy latac z kazoo na AC w Venore???
Przeczytaj regulamin nasz... Ty go prowokowales, nie on ciebie.. Ty mu dales party, a wiec jestes sam sobie winien...


@EDIT 2

Olewam wszystkich?? o.O
Narazie nie olalem nikogo... Ty mi NIE pisales ze cie ten koles klepie, tylko napisales ze mu party chcesz dac...
Czyli jak kts prosi bym mu dwarvenke zlootowal i ja to robie, to jest olewanie tak??


@DOWN

o.O nie da sie zmienic acc name .. chyba... :x



AHAHHAHA... analfabeto... sprawdź pierw kto mnie ubił zanim się odezwiesz... ten 19pall poszedł a wbił 27kina mnie orać więc się kurwa zamknij i idź na swoje dwarfy. POWODZENIA Z TĄ ZJE**** RODZINKĄ =<

Lukas93de 06-08-2009 14:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez caveki (Post 2617198)
AHAHHAHA... analfabeto... sprawdź pierw kto mnie ubił zanim się odezwiesz... ten 19pall poszedł a wbił 27kina mnie orać więc się kurwa zamknij i idź na swoje dwarfy. POWODZENIA Z TĄ ZJE**** RODZINKĄ =<


Nawet nie wiesz jaka fajna atmosfera dzisaj byla ^^
Anealfabeta nie jestem.. Poprostu DAWNO nie bylem w polsce....
Zje** Rodzinka?? To po co wchodzisz do naszego tematu i spamujesz??
Pisales mi tylko o 19 palku ktory cie NIE KLEPAL. Potem dalem loga, a ty padles od kogos innego i mi kurwa jeszcze pierdolisz ze moja wina?? o.O
Zal mi ciebie...


@UP

Reproted ;)
Admini mozecie sprawdzic jego IP?? Wydaje mi sie ze to caveki...


@EDIT

Slythia ;*
I Love You :D


@EDIT 2

Dziekujemy za ponad 1200 wizyt :)


@DOWN

Swiete slowa ;)
Ja zostaje z toba..

Btw..
CHCE KTOS KUPIC BP HMM?? xD

wonbi 06-08-2009 14:58

Hahah, polew mam widząc co wypisują niktórzy z was.

Czy jezeli padniesz na 11 lvlu to taka wielka tragedia? Czlowieku wez sie ogarnij, ktos ma leciec ci pomoc z np. carlin do venore bo na 11 levelu bije cie 27 knight?? >,> Hahah pozdro prawdziwe pomaganie ma dopiero sens od 25-30+ lvla a nie na 10 lvlu. Pomoc nie zdazy dobiec zanim cie pk'nom, a wypadnie ci 100 gp? :O

Pozatym jak juz padnesz na tym 11 lvlu to odrobienie poziomu ile ci zajmie? 15 minut? 30 minut? hahah powodzenia z takim nastawieniem to w zadnej rodzince nie pograsz dluzej niz 2 dni, proponuje zeby sie ogarnac. zamiast plakac i wyzywac idz odrabic lvl. jezeli nie umiesz grac i pogodzic sie z dedem (10 lewel !) to idz na npvp zrob sobie 15 knighta i walcz z rotami pod fibula!! Dzieci napinki nie nadaja sie do takiej rodzinki. Nasuwa sie pytanie czy taki ktos wbil kiedykolwiek 20+ lvl na pvp? :|

a i tych 5k w bp nie bede komentowal bo szkoda slow :cup:

/care Z wami lub bez was ja nadal bede gral, jak to mówią "naturalna selekcja" nie umiesz grac-odpadasz.

bey

Mehh 06-08-2009 15:08

Co kurwa niebedziesz debilu komentowal 5k? Znasz sytuacje? Pierdol sie za przeproszeniem. Zreszta, założyciel tematu sam mi sie przyznal do bocenia i nadal botuje a udaje świętoszka.

wonbi 06-08-2009 15:10

To idz mehu na npvp tam cie nikt nie zbije i nie ukradnie ci tych ciezko zarobionych 5k!!!!!!!!!111111:cup::cup:

Mogles wziac 10k ze soba :|

Mehh 06-08-2009 15:12

Nie badz taki kozak bo ci payment wykupie i ten twój pro uber-char bedzie hanted =D

Lukas93de 06-08-2009 15:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mehh (Post 2617245)
Co kurwa niebedziesz debilu komentowal 5k? Znasz sytuacje? Pierdol sie za przeproszeniem. Zreszta, założyciel tematu sam mi sie przyznal do bocenia i nadal botuje a udaje świętoszka.


Rly??? Kto widzial mnie choc raz na bocie??


Mehh zostal wyrzucony z rodzinki.
Przypominam ze juz nie musice pomagac mu w jaki kolwiek sposob...

Powod: Obrazanie czlonkow rodzinki...

wonbi 06-08-2009 15:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mehh (Post 2617254)
Nie badz taki kozak bo ci payment wykupie i ten twój pro uber-char bedzie hanted =D

ok

ale myslalem ze to ty tu masz pro uber chara bo ty najwiecej tu napinasz. Gdybys padl na 20+ poziomie to bys sie pocial? :| moze pograj w pasjansa

Odrobic 15 level to ~1h czasu! 8o

dareN 06-08-2009 17:48

zamknijta mordy!!

Clockwerk 06-08-2009 17:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mehh (Post 2617254)
Nie badz taki kozak bo ci payment wykupie i ten twój pro uber-char bedzie hanted =D

omg, nie kompromituj się, taki z ciebie pro ? ze nosisz kase w bp ? hahahah
istnieje takie cuś jak bank

a rodzince życzę wszystkiego najlepszego, żeby intensywnie się rozwijała :)

Lukas93de 06-08-2009 19:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Clockwerk (Post 2617331)
a rodzince życzę wszystkiego najlepszego, żeby intensywnie się rozwijała :)


Dziekujemy bardzo! A moze sie przylaczysz?





Gracz Gram_na_Silvera zostal usuniety z listy czlonkow naszej rodzinki.


Powod: Nieaktywnosc



Duszenk, moge prosic o kontakt?? Najlepiej odezwij sie w tym temacie. Czemu twoja postac jest usunieta??

Clockwerk 06-08-2009 20:43

z chęcią bym się przyłączył, ale nie mogę grać na dwóch servach jednocześnie xd

erux 06-08-2009 23:23

powodzenia ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:59.

Powered by vBulletin 3