Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   Maple StoRy (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=41393)

Knight Patryk 21-05-2006 12:29

http://img107.imageshack.us/img107/8...261d8xr.th.jpg
Blad przy instalacji:(

Kibataro 25-10-2006 09:57

Po tym jak rzuciłem tibie zaczałem w to grać:)mam obecnie 32lv Page'a i 42lv Maga lodu i błyskawic mój najlepszy Hit to 1627 lodem mam też 8,2miliona mesos
na Broa gram jako Kibatarto(Paź)na Bera jako Oskarn(Mag) a na Khaini jako 19 lv waror będzie spearmanem a nbick NaklsPL

Avanue 31-10-2006 07:41

Fajna gierka, i taka dziwna troche... nie wiedzialem ze robia platformowki na neta :baby: Mam 11 lvl warrior:baby:

kołbaś 06-11-2006 08:18

grrrrrrrrrrr moze mi ktos powiedziec jak to sciągnac nie za pomocą ie bo flashget cos tego nie je znaczy jak klikam prawym na obrazek z linkiem do sciągania to pojawia sie zeby ten obrazek ustawic jako tlo albo zapisac ale zasysac to juz nie.
Pomoze ktos ??

Rooker666 06-11-2006 19:33

niedawno tez probowalem zainstalowac maple i tez wyskoczyl mi ten błąd czy ktoś mógłby mi poradzić jak zainstalować tą grę poprawnie

kołbaś 06-11-2006 20:29

a powiedz mi jak zsciągałeś?? czym i jak

=Pekin= 06-11-2006 23:13

Sciagam te gierke znaczy client ktory wazy 420 mb ? dobrze ? xD i potem resjestracja i wpisuje passy w grze ? system jak w tibii czy jakos sioe trzeba meczyc zeby zagrac ;P

kołbaś 07-11-2006 06:35

tak tak ale i tak lepiej przeczytaj instrukcję na polskiej stronie o maplestory no wiesz żeby nie było jakis problemów z rejestracją i logowaniem
oto ona http://www.maplepoland.prv.pl/

Nadrill 07-11-2006 08:23

Numer błędu?

kołbaś 07-11-2006 09:33

no dobra jakos mi ie zadzialalo ale inny problem wszystko ładnie instaluje włanczam gre pokazuje mi sie reklama jakiejs firmy na w wiz czy jakos tak a potem pokazuje mi sie to http://i14.photobucket.com/albums/a3...u/b322261d.jpg

Rooker666 07-11-2006 11:54

Moze powinienes ściagnąc z internet explorera

=Pekin= 07-11-2006 13:00

LoL zainstalowalem zrobilem konto pin wpisalm i robie postac, pisze wybierz swiat do zaznaczam scania jakies wykresy mi sie pokazuja daje Enter channel i nic -.-
Zawsze wiatr w oczy -.-
Moglby ktos pomoc ? :P

kołbaś 07-11-2006 13:54

zasysałem przez IE tyle ze teraz odkryłem ze tez mam taki błąd przy dark eden ale inne gry juz ok

Rater 07-11-2006 14:44

A ja mam takie pytanie czy gra ktoś tutaj w tą grę z kartą graficzną GeForce 6600 128 mb? Ściągnąłem tą grę z IE zainstalowałem i przy włączaniu samej gry ekran robi się niebieski i pisze coś w stylu
"System windows zostanie wyłączony aby zapobiec uszkodzeniu komputera. Upewni się, że na dysku jest wystarczająca ilość miejsca itp. itd."
Dalej pisze też aby sprawdzić czy posiada się najnowsze sterowniki do karty graficznej :P Reinstall gry nic nie dał, nowe sterowniki także nie x_X wie ktoś co być nie tak?

@Down
Na dysku mam wolne miejsce i to sporo jeśli o to chodzi :P może o coś innego ci chodzi, ale jest niekumaty żeby to zrozumieć xP

Spróbuje może ze starszymi sterownikami xD być może to coś da.

Xali Dragna 07-11-2006 15:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rater (Post 1067166)
"System windows zostanie wyłączony aby zapobiec uszkodzeniu komputera. Upewni się, że na dysku jest wystarczająca ilość miejsca itp. itd."


eee.... przeczytaj to pare razy, moze zrozumiesz twoj blad ...

=Pekin= 07-11-2006 19:09

HhaHAHahAHhahA zainstalowalem i grom sobie na tym swiecie na S gierka wkret tylko mam pare zatrzezen ;S Ludzie jakies nooby pisze rozne rzeczy a Ci cicho sedza jak roboty :D ale ogolonie to cód miód i orzeszki jak ktos powiedzial ;D Nie moge jak odwalili postacie z tej gry takie milutkie mangowe duze glowy itd xD

Agent Madness 08-11-2006 12:54

Świetna gierka. Bardzo fajny bajeczno-mangowy klimacik. Dużo śmiesznych patentów (kostium pomarańczowego grzyba rox :) ). Tylko drażni mnie kilka rzeczy:

1. Czy jest w tej grze jakiś system pvp? Bo szukałem na stronce i nic o tym nie znalazłem, a do tej pory nie spotkałem się z żadnym rodzajem walki pomiędzy graczami. No może poza KSowaniem ;]

2. Czy można przekazywać itemy pomiędzy postaciami? Chodzi mi o to czy tak jak w tibii mogę wysłac itemy z jednej swojej postaci na drugą za pomocą parcela?

W sumie to narazie tyle. Dziękuję za wszelką pomoc i do zobaczenia na Scanii :D

=Pekin= 08-11-2006 12:59

Jakis Update sie robi teraz -.- Lol

Rater 08-11-2006 15:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rater (Post 1067166)
A ja mam takie pytanie czy gra ktoś tutaj w tą grę z kartą graficzną GeForce 6600 128 mb? Ściągnąłem tą grę z IE zainstalowałem i przy włączaniu samej gry ekran robi się niebieski i pisze coś w stylu
"System windows zostanie wyłączony aby zapobiec uszkodzeniu komputera. Upewni się, że na dysku jest wystarczająca ilość miejsca itp. itd."
Dalej pisze też aby sprawdzić czy posiada się najnowsze sterowniki do karty graficznej :P Reinstall gry nic nie dał, nowe sterowniki także nie x_X wie ktoś co być nie tak?

Ponawiam swoje pytanie xP

@Xali Dragna
Upewniłem się, że mam wystarczającą ilość miejsca na dysku :P

Nadrill 08-11-2006 15:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Agent Madness (Post 1068604)
Świetna gierka. Bardzo fajny bajeczno-mangowy klimacik. Dużo śmiesznych patentów (kostium pomarańczowego grzyba rox :) ). Tylko drażni mnie kilka rzeczy:

1. Czy jest w tej grze jakiś system pvp? Bo szukałem na stronce i nic o tym nie znalazłem, a do tej pory nie spotkałem się z żadnym rodzajem walki pomiędzy graczami. No może poza KSowaniem ;]

2. Czy można przekazywać itemy pomiędzy postaciami? Chodzi mi o to czy tak jak w tibii mogę wysłac itemy z jednej swojej postaci na drugą za pomocą parcela?

W sumie to narazie tyle. Dziękuję za wszelką pomoc i do zobaczenia na Scanii :D

1. Nie, nie można zabijać ludzi. Jak dla mnie jest to plus, chociaż... da się kogoś zabić, ale nie w 'standardowy' sposób. Z pewnych questów możesz dostać torby z potworami, dzięki którym możesz uwolnić je na wolność. :P
Ci, którzy AFKują albo mają mały poziom szybko giną. Ostatnio robiłem niezłą maskrę, mam nawet film. ;)

2. Tak, jest store, w którym możesz przechować 4 rzeczy i nieskończoność pieniędzy. Do tych rzeczy ma dostęp każda postać z konta. Nie ma parcelów, trzeba pójść w miejsce, gdzie nie ma dużo ludzi i wyrzucić item.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:12.

Powered by vBulletin 3