Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   FAQ (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1682)

radioactive_rip 26-08-2004 16:57

juz ok
 
ok juz jest wszystko ok (ale tylko u mnie) Sprawdzalem moj kolega tez ma ten blad a konto jest w pozadku. Na FAQu na tibia.com nic o tym nnie pisze wiec nie wiem po co pisali zeby sprawdzic :) u mnie jest OK to jest najwazniejsze B) ale dzieki ze ktos sie chociasz zainteresowal postem :D

Gold Raven 29-08-2004 03:43

Jak założyć własną grupe na tym forum ??
Jakie są zasady dostania się do już istniejących grup ??

Bofiro(Chimera) 29-08-2004 09:44

NIe moge wylogowac się z forum Tibia.pl

Kilikam Wyloguj Się i nic. Pisze ż mnie wylogowało a potem na forum głównym, pisze witaj Bofiro.

Dariusz 29-08-2004 12:46

problem
 
kiedy loguje sie do gry wyskkuje mi cos takiego internal error, closing connection co mam zrobic? pomocy!! :confused:

PowerfulSorcerer 29-08-2004 14:24

mam nadzieję, że nie powtórzę tego pytania, możliwe że przeoczyłem je na forum, otóż: czy jest możliwe granie na jednym koncie [pacc] na dwóch innych komputerach? [inne adresy ip, itd] i czy można tak grać w tym samym czasie [ np. ja z bratem ]

Raynold 29-08-2004 16:30

Z dowolnego kompa możesz się logować na jedno konto.
Jeśli na koncie masz dajmy na to 3 postaci: postać1, postać2 i postać3, to gdy na swoim kompie grasz postacią1, to nie możesz się zalogować żadną inną postacią na tym koncie. To znaczy np. Twój brat nie może sobie w tym czasie grać postacią2 na innym kompie. A jeszcze jedno: jak grasz u siebie postacią1, a Twój brat też będzie chciał się zalogować na tą postać, to Ty automatycznie zostaniesz wywalony, a postacią będzie grał Twój brat. Ale, oczywiście niezgodną z regulaminem jest sytuacja, że ktokolwiek zna numer i hasło Twojego konta...

Sir Oizo 30-08-2004 14:05

Jak pytać to pytać...
Jak wklejić zdjęcie do posta bo kurde nie umiem prosze pomocy!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Dajcie/pokażcie przykład


Dziękuje

Sokochłap 30-08-2004 14:12

w dziale "zdjecia" sa przyklejone tematy o tym ;)

Muserele 30-08-2004 20:33

:miecz: jak się robi Uhy??
:)

Sokochłap 30-08-2004 21:33

tak jak runy :/tylko wypowiadasz odpowiednia formulke.......(tylko dla druida ta formulka jest dostepna ;) )

Teraz ja mam pytanko.
Kupiłem sobie GBF(Great FireBall) i wiem jak juz nim walczyc.Lecz mam pytanko odnosnie ludzi.Gdy np. zaatakuje wilki i uzyje go na jednym z nich,ktos kto bedzie w jego zasiegu zostanie zaatakowany czy zostanie pominiety tak jak ja rzucajac ten czar ?

Gold Raven 31-08-2004 17:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sokochłap
Teraz ja mam pytanko.
Kupiłem sobie GBF(Great FireBall) i wiem jak juz nim walczyc.Lecz mam pytanko odnosnie ludzi.Gdy np. zaatakuje wilki i uzyje go na jednym z nich,ktos kto bedzie w jego zasiegu zostanie zaatakowany czy zostanie pominiety tak jak ja rzucajac ten czar ?

Nie - dostanie hita - a ty białą czache za zaatakowanie gracza.

Pytanie:
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maciekpkk
Jak założyć własną grupe na tym forum ??
Jakie są zasady dostania się do już istniejących grup ??

Odpowiedź plx plx plx :)

Cáno Tolto 31-08-2004 19:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Metryxx
Po co dp na rooku nie potrzebne to urok rooka ze nie ma dp moze jeszce parcele


PARCEL :
xxx
rookgard

DSM , BOH itp :P hehhe

Czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć? I co to jest "parcel"?

Pzdr
Cáno

PS. Mam pytanie dotyczące Forum: Czy to forum jest opracowane przez Tibia.pl czy na podstawie jakiegoś Skryptu, np. PhPbb?

Gold Raven 31-08-2004 19:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cáno Tolto
Czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć? I co to jest "parcel"?

PS. Mam pytanie dotyczące Forum: Czy to forum jest opracowane przez Tibia.pl czy na podstawie jakiegoś Skryptu, np. PhPbb?

To forum to vBulletin.

"parcel" to paczka do wysłania pocztą. Kupuje się ją najczęściej u sprzedawcy w depo za ok 10gp (niepamiętam dokładnie :P). Żeby wysłać taką paczkę należy dać do niej "label" na którym wypisuje się w pierwszej linii imie a w drugiej miasto w którym znajduje sie delikwent do którego chcesz tą paczkę wysłać. Następnie idziesz do najbliższej skrzynki pocztowej i dajesz parcela na skrzynke. Jak zniknie to znaczy że wysłałeś, jak nie to znaczy że popełniłeś błąd wypełniając labela i musisz go poprawić.

That's all :)

Glucio 04-09-2004 11:34

jestem początkującym. czytam to poraz pierwszy i myslę, że nie ma sensu czytać tych 20 stron i szukać czy to pytanie, które chcę zadać już tu jest. to by mi zajęło ze 2 godziny.
grałem w tibię raz. przed chwilą, próbowałem się czegoś nauczyć. poznać podstawy poruszania się po grze. chodziłem sobie, zszedłem po drabinie gdzieś do jaskini i kur** nie mogłem z powrotem wejść i mnie prawie szczury zjadły. wiem, że to jest śmieszne, ale dla mnie wku****jące. mam 9 mocy i zaraz mnie zjedzę. jak mam wejść po tej z dupy drabinie??
z góry thx

Sokochłap 04-09-2004 12:10

hmm.....gdybys stanal przed drabina,stoisz na polu.Na to pole trzeba kliknac (prawy i use) gdy chcesz wyjsc

Glucio 04-09-2004 21:26

to pisze mi wtedy, że nie mogę użyć tego elementu.
tak w ogóle to nie można sobie wieczorem pograć, kiedy mam najwięcej czasu. gdy próbuję wejść to jest przeładowane. hmmm zdenerwowałem się i chyba pójdę spać, bo mam nockę nieprzespaną po imprezie

Vegefa Ziom 05-09-2004 17:41

A teraz moje pytanie. Czemu jak bioręv tibię wklikuję kody a mi nagle IP bloked wyskakuje mimo iż pisałem assski pierwszy dzisiaj raz! już kilka razy też tak miałem. Dlaczego tak się dzieję!! Proszę o szyybką odpowiedź :confused:

Gold Raven 05-09-2004 21:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vegefa Ziom
A teraz moje pytanie. Czemu jak bioręv tibię wklikuję kody a mi nagle IP bloked wyskakuje mimo iż pisałem assski pierwszy dzisiaj raz! już kilka razy też tak miałem. Dlaczego tak się dzieję!! Proszę o szyybką odpowiedź :confused:

Jest możliwość że ktoś zna twój numer konta i próbuje znaleść hasło - po kilku nieudanych próbach masz właśnie taki efekt.

PS.

Pytanie:
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maciekpkk
Jak założyć własną grupe na tym forum ??
Jakie są zasady dostania się do już istniejących grup ??

Odpowiedź plx plx plx :)

245301 07-09-2004 17:03

ej wie ktos poco są te cztery święte drzewa w ab????? nie kumam one sie tak swieca ale poco one sa???

245301 07-09-2004 17:41

odpowiedzcie MI PLXX chce wiedziec do czego one sa ktos wogle wie??????


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:10.

Powered by vBulletin 3