Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Broń i przedmioty (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=15)
-   -   Muza w Tibii...? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=3570)

Cyzio 07-03-2004 19:49

Muza w Tibii...?
 
Siemka... Jak myślicie... Było by możliwe aby Tibia miała odgłosy? Albo jakąś stylową muzykę? Bo tak szczerze to Tibia była by ciekawsza gdyby można było jeszcze słuchać jęki zabijanych potworów :P a w tle muzyczka :) marzy mi sie takie coś... Ciekawe czy dałoby sie takie coś zrobić...


Piszcie czy było by to możliwe i jak sobie to wyobrażacie... :D

Draago 07-03-2004 19:52

Raczej nie bo zwiekszyły by sie laggi a i tak sa juz spore.
Zawsze mozna zarzucić Winampa :P

Dj Nekro 07-03-2004 19:53

Chyba cie poje**ło !! X(
Wtedy byłyby lagi jak Pałac Kultury!!
A poza tym można wtedy słuchać swoje mp3 :D

Cyzio 07-03-2004 19:55

Jeżeli przy winampie ci nie laguje to w tibii odgłosy też by nie przeszkadzały... Więc nie mówcie że były by lagi... X(

Starkey 07-03-2004 19:58

Jeżeli Ci się Tibia laguje przy winampie, to zawsze pozostaje wieża.
Ja lubie zapuścić podczas gry Rammsteina==> album ,,Mutter" 8)

Pani Czarodziejka 07-03-2004 20:02

pomysl sobie. zaluzmy idziesz na rotwormy i po jakichs 2 h slyszales setki tych samych dzwiekow. moge sie zalozyc ze wylaczylbys glosniki. a co do lagow... nie wiem co to zmienia? wyslalnie informacji o odegraniu jakiegos tam dzwieku nie jest wcale wieksze jak wyslanie tektu ( odglosu potwora )

Cyzio 07-03-2004 20:02

ludzie ja was nie rozumiem !!! Odgłosy w tego typu grach to podstawa... a wy myślicie tylko o lagach... napiszcie jak sobie to wyobrażacie a nie ze od razu lagi... :]

WuZet 07-03-2004 20:05

Ja uważam że by się nutki szybkooo znudziły.

Dj Nekro 07-03-2004 20:09

:D Tibia niech zostanie jaka jest tylko z tymi lagami coś by CIPowie zrobili bo to przez ich są lagi :D

Palisanderos 07-03-2004 20:09

Ta wez sluchaj trola ktory ucieka i krzyczy "Tylko nie po twarzy" albo "Bede już grzeczny"=)

Beny 07-03-2004 20:17

lagów to by raczej nie byyło tylko klijent tibi do zasania byłby większym, bo muzyka z klijentem by była. Ogolnie zwięk mógłby być..ale w tle musiała by być jakaś klimatyczna mózyczka.. (jak ktoś grał w heros and might and magick 3 to wie oczym mówie) niby muzyczka monotonna a nie do znudzenia. oczywiście w czasie wallki muzyka ostrzejsza..a gdy atak potworkow to różne jęki ... ps roty, dwarfy (czyli najczęściej zabijane i monotonne miałyby najcichszy odgłos ;)

Alchemiko 07-03-2004 20:29

No jest tak jak z grafika w tibii, nie jest ona przesylana przez serv, tylko sa na klijecie.

Gdyby byla muza, odglosy, to klijent tibii wzroslby o kilkanascie/kilkaset MB (wiadomo, musi byc kilka muzyczek i dzwiekow)

Pozatym muza i dzwieki raczej by nie pasowaly do "kwadratowego swiata tibii"

Jak ktos chce muze, to winamp, lista na ~4h i heja :-)

Wiewiur 07-03-2004 22:11

według mnie nie ma co ...
muza by cie po jakims czasie doprowadzała do obłedu i stanu sprzyjającemu rozwalaniu mebli głową :P
a pozatym byłyby lagi cholerne
a jak ktos chce miec muze to włącza winampa wieże lub telewizor a nie zmusza wszystkich do zrobienie tego co oni chcą :D 8)

Cyzio 08-03-2004 08:21

Muzyka i odglosy w Tibii były by cool... Nie rozumiem jak możecie tak mówić że to by było nudne... musielibyście przetestować to byście uwierzyli... :( według mnie było by to możliwe... piszcie nadal co myślicie...

Reformator 08-03-2004 17:41

Moim zdaniem muza w tibii jest zbędna :D
1. Popsułoby to klimat gry (komuś może się wydać dziwne :P )
2. Zwiększyly by się laaaaagi które i tak male nie są
3. Wymagania minimalne kompa by się zwiększyły
3. We wszystkich RPG w które grałem po 2 tyg wyłączałem dżwięk i odpalałem winaamp. Więc po co za 2 tyg przyjemności płacić tak wysoką cenę?

P.S. Jak ten temat jest powiązany z tematem działu bronie i przedmioty ?(

Dejvo 08-03-2004 17:44

Przyznam szczerze, że wolę słuchać swoich mp3... to bardziej cieszy niż jaka kolwiek DURNA muzyka z każdej gry ;]

-misiek- 08-03-2004 19:31

Jak chcesz mieć w tibi muze to włącz se winapa i puść jaką tam słuchasz h-h czy techno czy co tam innego wolisz, ja tak robie i jest spoko. 8)

Mathayus 08-03-2004 19:42

no najlepije bybloby jakby sie po muzyce rozpoznawalo potwory
np. demona spiewa shazze
a dwarf guardy wali male pieski dwa

Cyzio 08-03-2004 19:43

Według mnie odgłosy w tibii były by świetne... słychać uciekającego trola... ziejącego smoka :P muzyka dla uszu... dziwie sie wam 8o przecież to by było super...

Nuzen 08-03-2004 19:53

przeciez ludzie to by bylo genialne! i tu nie pier***cie ze by byly lagi wieksze, muza odgrywana na kliencie a nie z serwera jedynie lekko by wzrosly wymagania


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:17.

Powered by vBulletin 3