Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Wasze pomysły na letni update 2008 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=170821)

Synuss 10-04-2008 13:43

Wasze pomysły na letni update 2008
 
Witajcie!

Myślę, że każdy z Was ma jakieś pomysły co można zmienić, dodać w tej grze. Wtym temacie możecie się wypowiedzieć ;)


Oto moje pomysły:

1. Nowe tereny:
a) dla graczy z premium account: Daleki Wschód-wyspa z małym miasteczkiem w stylu starożytnych Chin/Japonii; oraz jakiś teren z gęstym lasem.
b) dla graczy z free account: powiekszyć lasy.

2. Nowe potwory:
a) na Dalekim Wschodzie:
- Samurai (700hp, 450 exp, walka w zwarciu i na dystans assasin stars'ami, loot:0-85gp, bag, 0-6 throwing stars, 0-3 assasin star, battle shield, scale armor, brass helmet, parchment, katana, naginata(rzadko), knight armor(rzadko), knight legs(rzadko), dai katana(bardzo rzadko, nowy rodzaj broni- min. lvl 65, atak 46 obrona 32, jednoręczny)
-kolejny dragon lair oczywiście ze sporą ilością smoków
-tygrysy, niedżwiedzie itp
-inni samurajowie (możecie podawać swoje pomysły ;) )
b) w lasach:
- Ent (600 hp, 300 exp, walka w zwarciu oraz magią (ziemia), loot: 0-50gp, terra amulet(rzadko), heaven blossom (bardzo rzadko), terra rod (rzadko), wooden shield, guardian shield(rzadko)
-w nocy poacher oraz bandit zmienia się w wilkołaka (400hp, exp jak przy poacher/bandit, loot bez zmian z wyjątkiem werewolf claw(szpon wilkołaka), który by wypadał niezwykle rzadko i byłby świetną a zarazem cenną ozdobą domku.
3. Nowy outfit
Coś w rodzaju starożytnego samuraja.

Piszcie swoje pomysły, jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to dopiszęB)

Rocket Slayer 10-04-2008 15:42

"b) dla graczy z free account: powiekszyć lasy." Tak. Więcej drzew! aby gracze mieli mniej miejsca do poruszania się.

"kolejny dragon lair oczywiście ze sporą ilością smoków" - Tak, najlepiej osobne pokoiki do każdego dragona z napisem "Reserved till xx:xx"

"w nocy poacher oraz bandit zmienia się w wilkołaka (400hp, exp jak przy poacher/bandit, loot bez zmian z wyjątkiem werewolf claw(szpon wilkołaka), który by wypadał niezwykle rzadko i byłby świetną a zarazem cenną ozdobą domku." LOL, tutaj padłem. Aż nie chcę tego tłumaczyć...


"3. Nowy outfit
Coś w rodzaju starożytnego samuraja." Najpierw zdobądź full assassina i na pewno Ci się odechce tego pomysłu.

BTW czy mi się wydaje czy już gdzieś jest taki temat? ;o

pilarq 10-04-2008 15:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Synuss (Post 1994438)
Witajcie!

Myślę, że każdy z Was ma jakieś pomysły co można zmienić, dodać w tej grze. Wtym temacie możecie się wypowiedzieć ;)


Oto moje pomysły:

1. Nowe tereny:
a) dla graczy z premium account: Daleki Wschód-wyspa z małym miasteczkiem w stylu starożytnych Chin/Japonii; oraz jakiś teren z gęstym lasem.
b) dla graczy z free account: powiekszyć lasy.

2. Nowe potwory:
a) na Dalekim Wschodzie:
- Samurai (700hp, 450 exp, walka w zwarciu i na dystans assasin stars'ami, loot:0-85gp, bag, 0-6 throwing stars, 0-3 assasin star, battle shield, scale armor, brass helmet, parchment, katana, naginata(rzadko), knight armor(rzadko), knight legs(rzadko), dai katana(bardzo rzadko, nowy rodzaj broni- min. lvl 65, atak 46 obrona 32, jednoręczny)
-kolejny dragon lair oczywiście ze sporą ilością smoków
-tygrysy, niedżwiedzie itp
-inni samurajowie (możecie podawać swoje pomysły ;) )
b) w lasach:
- Ent (600 hp, 300 exp, walka w zwarciu oraz magią (ziemia), loot: 0-50gp, terra amulet(rzadko), heaven blossom (bardzo rzadko), terra rod (rzadko), wooden shield, guardian shield(rzadko)
-w nocy poacher oraz bandit zmienia się w wilkołaka (400hp, exp jak przy poacher/bandit, loot bez zmian z wyjątkiem werewolf claw(szpon wilkołaka), który by wypadał niezwykle rzadko i byłby świetną a zarazem cenną ozdobą domku.
3. Nowy outfit
Coś w rodzaju starożytnego samuraja.

Piszcie swoje pomysły, jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to dopiszęB)

Lol ziom, ale masz łeb masakra, ci się nudzi na chacie widze.. lool...

Carbon 10-04-2008 18:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Synuss (Post 1994438)
Witajcie!

Myślę, że każdy z Was ma jakieś pomysły co można zmienić, dodać w tej grze. Wtym temacie możecie się wypowiedzieć ;)


Oto moje pomysły:

1. Nowe tereny:
a) dla graczy z premium account: Daleki Wschód-wyspa z małym miasteczkiem w stylu starożytnych Chin/Japonii; oraz jakiś teren z gęstym lasem.
b) dla graczy z free account: powiekszyć lasy.

2. Nowe potwory:
a) na Dalekim Wschodzie:
- Samurai (700hp, 450 exp, walka w zwarciu i na dystans assasin stars'ami, loot:0-85gp, bag, 0-6 throwing stars, 0-3 assasin star, battle shield, scale armor, brass helmet, parchment, katana, naginata(rzadko), knight armor(rzadko), knight legs(rzadko), dai katana(bardzo rzadko, nowy rodzaj broni- min. lvl 65, atak 46 obrona 32, jednoręczny)
-kolejny dragon lair oczywiście ze sporą ilością smoków
-tygrysy, niedżwiedzie itp
-inni samurajowie (możecie podawać swoje pomysły ;) )
b) w lasach:
- Ent (600 hp, 300 exp, walka w zwarciu oraz magią (ziemia), loot: 0-50gp, terra amulet(rzadko), heaven blossom (bardzo rzadko), terra rod (rzadko), wooden shield, guardian shield(rzadko)
-w nocy poacher oraz bandit zmienia się w wilkołaka (400hp, exp jak przy poacher/bandit, loot bez zmian z wyjątkiem werewolf claw(szpon wilkołaka), który by wypadał niezwykle rzadko i byłby świetną a zarazem cenną ozdobą domku.
3. Nowy outfit
Coś w rodzaju starożytnego samuraja.

Piszcie swoje pomysły, jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to dopiszęB)



kolego po 1 cipsoft nie wie czy bedzie wogole summer uptade

po 2 napewno ciposft patyrzy codziennie na tibia.pl w dzial uptades i czyta twoje gluptoy


Off plax temat do nieszeo

Cygan Slejter 10-04-2008 18:20

@up
naucz się pisać Carbon :)

@Rocket Slayer
Zamiast pisać głupoty to byś podał jakieś propozycje:baby:

@pilarq
Zamiast go obrażać to podaj mu link do tematu jak mówisz, że już był

Prezydent_czuwa 10-04-2008 18:24

Przecież nikt tego to CipSoftu nie wyśle, a i tak by nie uznali...

Cygan Slejter 10-04-2008 18:27

@up
no i co z tego, że Cipsoft nie przeczyta tego...niemożna pogdybać??

pilarq 10-04-2008 18:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cygan Slejter (Post 1995044)
@up
naucz się pisać Carbon :)

@Rocket Slayer
Zamiast pisać głupoty to byś podał jakieś propozycje:baby:

@pilarq
Zamiast go obrażać to podaj mu link do tematu jak mówisz, że już był

tyle że nie pisałem nic o tym że był taki temat, twoje wypowiedzi popierają kompletną bzdurę jaką jest ten temat...:baby::baby:
Chciałeś być fajny i ci nie wyszło :D Pozdro all :evul:

Rocket Slayer 10-04-2008 18:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cygan Slejter (Post 1995044)
@Rocket Slayer
Zamiast pisać głupoty to byś podał jakieś propozycje:baby:

Zamiast pisać głupoty to byś podał jakieś propozycje:baby:

Think before you write something...

Cytuj:

Chciałeś być fajny i ci nie wyszło
Tak, nie wyszło mu. Może w innym temacie jemu się uda (INCOGNITO)

Encis 10-04-2008 18:58

heh
Nie wiem, ale moze z tymi wilkolakami byloby dobre ;pp

Cygan Slejter 10-04-2008 19:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer (Post 1995112)
Zamiast pisać głupoty to byś podał jakieś propozycje:baby:

Think before you write something...


Tak, nie wyszło mu. Może w innym temacie jemu się uda (INCOGNITO)

no to mi pojechałeś:)
coś jeszcze?

Carbon 10-04-2008 19:05

piszcie tylko zwiazane z tematem a jezlei macie jakies problemy załuzcie temat to wyzywania sie :S

Rocket Slayer 10-04-2008 20:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Encis (Post 1995128)
heh
Nie wiem, ale moze z tymi wilkolakami byloby dobre ;pp

Widziałeś aby jakieś potwory kiedykolwiek się zmieniały w Tibii? Mam na myśli wszystkie naraz, tego samego rodzaju. Zresztą noc i dzień w Tibii trochę krótko trwają i Cipsoft by musiał podczas zmian robić ss a to by utrudniło grę.

Cytuj:

no to mi pojechałeś
coś jeszcze?
Człowieku zastanów się co piszesz. Chcesz posty nabijać? Zrób swój durny temat i tam się baw. Zauważyłem, że w swoich postach mało co do innych tematów dodajesz.

P.S Carbon może i tak nie jest mistrzem w pisaniu ale co to ma do rzeczy? Jego błędy nie kolą w oczy a jak taki wrażliwy jesteś to polecam Mickiewicza.

Pan Yuzek 10-04-2008 20:23

Za duzo grales w Silkroada, i za duzo naogladales sie Wladcow Pierscieni.

Maragoko 10-04-2008 20:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Carbon (Post 1995148)
piszcie tylko zwiazane z tematem a jezlei macie jakies problemy załuzcie temat to wyzywania sie :S

Koleś naucz się pisać :) Serio dobrze ci radze...

Carbon 10-04-2008 20:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maragoko (Post 1995346)
Koleś naucz się pisać :) Serio dobrze ci radze...

pytanie gdzie tu masz "buedy" pokaz mi?

Cygan Slejter 10-04-2008 20:50

Cytuj:

Człowieku zastanów się co piszesz. Chcesz posty nabijać? Zrób swój durny temat i tam się baw. Zauważyłem, że w swoich postach mało co do innych tematów dodajesz.
a ty co takiego mądrego piszesz?? Robisz ironie z kolesia pomysłów.
Pomysl z nowym dragon lair jak najbardziej dobry a ty mu wyjezdzasz o jakis pokoikach...chciales być ironiczny, ale zrobiłeś z siebie glupka(bez urazy)


@topic
ja bym dodał jakieś nowe rasy np:Jakieś plemiona(aborygeni, w dzunglach szamani itp:P)
oczywiscie jakies nowe questy typu poi, ale trudniejsze z wieloma zagadkami (matematyczne itp)
może nowe outfity:P
aa i jeszcze by się przydały jakieś bronie do fista np kastet:D

Synuss 10-04-2008 20:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Carbon (Post 1995040)
kolego po 1 cipsoft nie wie czy bedzie wogole summer uptade

po 2 napewno ciposft patyrzy codziennie na tibia.pl w dzial uptades i czyta twoje gluptoy




Gdybyś czytał wszystko ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że będzie letni update i nawet byś sie dowiedział co bedzie w nim już napewno zmienione.

Cipsoft zagląda na tibia.pl i czyta.... dawno się tak nie uśmiałem :D8o Jestes mistrzem:cup:

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na temat to po co się wypowiadasz?

Synuss 10-04-2008 20:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Prezydent_czuwa (Post 1995055)
Przecież nikt tego to CipSoftu nie wyśle, a i tak by nie uznali...

Tak wszyscy o tym wiemy. Ale tu nie chodzi o to żeby ktoś to wysłał do Cipsoftu i żeby odrazu hop siup wszystko co tu napisane pojawia się w grze. Tu chodzi o to żeby po prostu podawać swoje pomysły, co kto by chciał zmienić, dodać, usunąć z gry. Trochę wyobraźni.

Rocket Slayer 10-04-2008 20:57

Cygan widzę, że muszę Ci wszystko tłumaczyć. Z d lair chodziło mi o to, że po to jest tyle serwerów by tych ludzi pomieścić i nie należy dodawać aż takich expowisk "bo tamto jest zajentee!!! <sad>"

Co mądrego robię? Staram się to pokazać Carbonowi w realistyczny sposób, jak by to wyglądało bo wg mnie każdy plan musi przez takie coś przejść.

Proszę, nie nabijaj postów. Chcesz coś napisać to skomentuj jego pomysł lub dodaj coś od siebie.

Life is brutal, nie wszystkie plany wchodzą w życie.

@Synuss: Masz rację. Twój post powinien być oznaczony jakimś kolorem =)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:24.

Powered by vBulletin 3