Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Zostales shackowany? Zostaw po sobie ślad! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=13298)

andrzej1234 14-02-2010 15:25

mam duzy problem
 
Witam powiem krotko niewiem czy to huck ale jak sie loguje to pisze ze moje ip jest zablokowane na 30 minut no to po tych 30 minutach sie loguje i to samo prosze o jak najszybsze napisanie mi o co chodzi.

Mowser 14-02-2010 15:46

IMHO nie warto płakać nad hackniętym kontem. Nieważne, ile byłoby warte.

andrzej1234 14-02-2010 16:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mowser (Post 2732589)
IMHO nie warto płakać nad hackniętym kontem. Nieważne, ile byłoby warte.

Ale jestes pewny ze to hack bo mi pisze ze block ip na 30 minut a wrazie czego mam rev-key tylko ze niewiem jak mozna odzyskac konto ;/

ruszek 21-02-2010 13:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez andrzej1234 (Post 2732609)
Ale jestes pewny ze to hack bo mi pisze ze block ip na 30 minut a wrazie czego mam rev-key tylko ze niewiem jak mozna odzyskac konto ;/

Moze byś najlepiej poszukał w FAQ czy nie bylo takiej sytuacji.


K@rwa (nie umiem znalezc gwiazdki na niemieckiej klawiaturze). od 3 lat jestem na tym forum, a nadal to samo. Mówić ludziom żeby sprawdzili czy ich problem już się komuś nie zdarzył, to nie.

Askaral 21-02-2010 14:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez andrzej1234 (Post 2732585)
Witam powiem krotko niewiem czy to huck ale jak sie loguje to pisze ze moje ip jest zablokowane na 30 minut no to po tych 30 minutach sie loguje i to samo prosze o jak najszybsze napisanie mi o co chodzi.

Jasne, najlatwiej wszystko zwalic na Hucka...

Ando 22-02-2010 01:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matello (Post 2731437)
Trochę odbiegnę od tematu, czy mogę zostać shackowany jak nie ściągam praktycznie NIC z neta? A już na pewno nic do tibii ;P
@Edit
Nie mam antywira.

Wystarczy, że wejdziesz na jakąś stronę.

@andzej1234

Jeśli coś takiego ci się pokazuje to na pewno nie hack. Może masz wspólne IP z kimś i on próbuje wejść jak debil na konto a mu shackowali i blokuje IP. Z czego masz neta? A tu masz poradnik powinien Ci pomóc http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=153190

@ruszek
ja ci za sponsoruje polską klawiaturę

Na przyszłość polecam pisać klawiaturą ekranową.

Dzioko 28-02-2010 18:53

Co z tym PACCiem?!
 
nie zostałem zhackownay ani nic. Jednak zamówiłem PACC od firmy DROM, czekam juz prawie 3 tygodnie. Na e-mail nie odpisują, chociaż pisałem do nie nich wielokrotnie. Co mam zrobić?!! Napiszcie na moją poczte, z góry dzięki.

DianaReachel 21-04-2010 22:10

Uwaga!
 
Hej!
Pragnę ostrzec wszystkich przed kolejną stronką do hackowania. Dzisiaj dostałam wiadomość, że ktoś zgłosił do Gamemastera, że używam bota. Oczywiście, nigdy tego nie robiłam, więc kliknęłam na link, jaki był w wiadomości. Oto on:
http://securee-tibia*********/accoun...anagement.html

Gram dopiero od 4tygodni, nie znam się na tym wszyskim. Stronka wyglądała porządnie, więc wpisałam nazwę konta i hasło. No i BUM. Konta nie ma. Tj jest, ale automatycznie zmieniono passy. Niby zrobiłam wszystko wedle instrukcji, ale było to ponad pół h temu i nadal e-mail nie przyszedł. I pewnie nie przyjdzie, a konto z 19sorciem poszło :(
Szkoda, ale trudno, za głupotę trzeba płacić.;(


Jakby ktoś wiedział, co mam zrobić, to proszę, piszcie!

macintosh 27-04-2010 01:12

jeśli miałaś spersolizowane konto to powinno dojść hasło

vectum 22-05-2010 20:51

A ja mam pytanko xd tj. na czym najszybciej zarobić kase po hacku. Mam 41 kine, skille slabe 66/65, 9k i plate legs, scale armor, two handed sword xP.
Miałem dsmke, mmske, knight legi, p ammy, bright sword, bohy, crus helmet i 150k w banku. Na czym najszybciej odrobić te straty??

Shivek 23-05-2010 21:15

Fri items plx, raty w Ab, itemek za zaufanie lub użycie musku.
@down
Przez ciebie, on będzie miał więcej gp niż ja ;<

Kernkraft 24-05-2010 03:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez vectum (Post 2760436)
A ja mam pytanko xd tj. na czym najszybciej zarobić kase po hacku. Mam 41 kine, skille slabe 66/65, 9k i plate legs, scale armor, two handed sword xP.
Miałem dsmke, mmske, knight legi, p ammy, bright sword, bohy, crus helmet i 150k w banku. Na czym najszybciej odrobić te straty??

z tym pro evul eq spróbuj na rotach

vectum 25-05-2010 10:45

;P juz mam roche lepsze eq, siedze caly czas na elf fortresie, niezle kaska leci ;]

jklm256 21-06-2010 10:30

ugg boots
 
Bailey ButtonMetallic Classic Short UGG BootsSundance II UGG Boots

Szajba953 29-11-2010 21:02

Hack
 
Witam. Chciałem napisac ze starego konta ale zapomniaęłm już nicku i hasęł lecz nie o tym mowa.
Grając na Arcanii widziałem wiele sytuacji gdy ktoś tracił konto. Na szczęście to nigdy mi się nie przydarzyło do dzisiaj.
Pare dni temu postanowiłem wrócic na Refugię i pograć 4fun dostałem od kolegi konto druida. Level 15 ale jak na początek nawet pasowało. Wbiłem 19 lvl wszystko dobrze. Podostawałem itemy od starych znajomych.
Napisał do mnie z zapytaniem gracz Master Setas Marlboras.
Chodziło mu o to żebym doszedł do gildi. Wysłał mi linka ale od razu czułem ze coś jest nie tak. Mimo to otworzyłem linka. Nic się nie ukazało, wiedziałem że już po koncie. Po 20 minutach udało mi się wejść na konto. Zobaczyłem ze nie ma nic. W ręce był list a napisane "Pozdro frajerze" myśle sobię na co tacy debile w to grają.. ;x
Po chwili ten sam gracz napisał że fajna była zabawa keidy to zabrał sobie pieniądze a itemy wywalał po dp. Podobno zabawa była ogromna. Po chwili ustawił moje konto żeby padło i tak się stało.

Prosze żeby administatorzy postanowili coś w tej sprawie bo nie trawie tego jak można okradać kogoś, że ktoś jest gorszy lub coś innego.

Przypomne nick hackera to: Master Setas Marlboras.

Shivek 30-11-2010 16:25

Hahahaha, dobre.
Nieoficjalny fansite, ma ukarać jakiegoś debila? Dowody? Brak, drugi szczegół.
Trzeci to ten, że i tak twoje konto było nielegalne, bo masz je od kumpla. Czwarty, to tibia.com jest główną stroną. Piąty, istnieje coś takiego jak kanał do reportowania (ctrl+r w Tibii), ale by ciebie tam wyśmiali.
Po piąte, debilem to możesz być jednak ty, że dałeś się tak ojechać.
Szóste, przeczytaj bibliotekę z TIBIA.COM, tam wszystko ładnie masz opisane, jak dostać się do gildii, itp. No ale cóż, lepiej się dać ojechać.
Haashuashuahsuahush...
Dodam, że to ty dbasz o konto, a nie CipSoft, każde odwoływanie jest głupie, bo i tak będą mieli to w dupie (0 dowodów, a co jakbyś symulował).
Pozdro&poćwicz&bigżalplx...

souldare 30-11-2010 17:36

Musiales wpisac passy na tamtej stronie bo jak by cie inaczej shakowal. Jak tamte itemy byly dla ciebie cenne to tez mozesz je sobie odkupic na allegro za niewielka cene

Kernkraft 30-11-2010 18:17

W jaki sposób wchodząc na stronę i nie wpisując swoich passów dostał chacka?

Shivek 30-11-2010 18:34

wirusy...
mózg on

Kernkraft 30-11-2010 18:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shivek (Post 2789579)
wirusy...
mózg on

Tyle to wie pięciolatek.
Liczyłem na szersze wyjaśnienie, a nie kolejny pozbawiony sensu ironiczny post by Shivek...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:33.

Powered by vBulletin 3