Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   FAQ i zasady (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=29)
-   -   FAQ (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1682)

Dan the Automator 19-06-2004 18:58

Re.up
read da' FAQ :)

XXXOOO 20-06-2004 14:33

W jakim formacie dodać zdjęcie do galerii? :baby:

Zie!onkA=]Ž 21-06-2004 12:53

E ale na FaQ
 
Na FaQ pisze jakie sa obrazki a nie pisze jak je dodac i mam jeszcze jedno pytanie tibia mi sie wali no i niewiem co sie dzieje kto mi powie bo ja sie zalamie ;(

Zie!onkA=]Ž 21-06-2004 22:08

mam prozbe
 
e jak dodac nowe tematy ??bo ja chcialbym dodac (no i odpowiedzcie mi na poprzedni post!!

Mc Woody 26-06-2004 11:53

Tibia i Linux
 
Prosilbym o podanie instrukcji krok po kroku jak uruchomic tibie pod LINUXEM od momentu sciagniecia Tibi z www.tibia.com dla Linuxa ?(

P.S. Jedi ty cycu z miodem w uszach ale zes wszystkim powiedzial co trza zrobic X(

Fanfi 26-06-2004 12:34

Taki len nie chcialo Ci sie poszukac ??
Tibia +linuks

Matiq 28-06-2004 14:27

mam problem
 
Od pewnego czasu gdy chce sie zalogowac na tibie pisze mi ze ALL LOGIN SERVERS IS OFFLINE. Niemoge sie dołączyć a internet chodzi bo na testa moge. Próbowałem jush przeinstalować tibie ale nic niezadzialalo. Jak ktoś wie od czego to jest i jak temu zaradzić to albo napiszcie tutaj albo bardzo prosze na gg: 5237349

Azaroo 29-06-2004 19:14

Mam pytanie gdzie zamieniscic numer referencyjny w przelewie?Odpiszcie szybko plz

DoDo 06-07-2004 16:42

Pomocy: "Cannot connect to a login server"
 
to napewno nie przez modem. ja mam DSL i mam tak samo. Głupie "Cannot connect to a login server" :(
Tak z tydzień mi już to pisze, a wcześniej działało jak coś. A najdziwniejsze jest to, że mój kumpel z seici gra w to, i w tym samym czasie co ja próbowałem się połączyć to on grał... :(
POMOCY
Bardzo prosze!!!

firz 22-07-2004 20:41

jedzenie
 
czy oplaca sie jesc az bede full?

czy to ma jakis wplyw na szybkosc (dlugosc) wzrostu many i zycia?

Mc Gnojek 26-07-2004 18:36

Moj problem polega na tym ze jak chcem zagrac w tibie to nawet jak nie wpisze nr i hasla to po pewnym czasie pokazuje sie taki rysunek:



http://danielek_danio.w.interia.pl/Problem.JPG


Ludzie pomuzcie!!!!!!! :(


K***A X( jak tu sie nie denerwowac X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Tutonic elf 28-07-2004 09:09

czym sie roznia...
 
czym sie roznia te klienty tibi? wiem ze to banalne pytanie ale ja jakos nie wiem :P

idZi Master Of Dizaster 28-07-2004 19:21

Banished
 
Hello , dostałem bana za trening afk a tak naprawde to telefon dzwonil musiałem odebrac wracam wyszło mi z gry wpisuje acc number "You acc Banished" no to załamka Za coo ??!! Gdzie mogę ( i jak ) zgłosic jakies podanie itp zeby mi albo usuneli bana lub skrócili ( wiem ze moze ktoś zadawał takie pytanie ) ale nie mam czasu szukać!!

edit 1 : dostane kiedyś odpowiedz?!

edit 2 : czy na tym forum nie mozna juz na nikogo liczyć !? (czekam dalej)

edit 3 : powoli trace nadzieję , ale ok poczekam :( :P

edit 4 : omg

Algazor 02-08-2004 10:10

Hiho all !! :) Mam jedno pytanie, jak czy w ogole mozna zmineic swoje imie ?? Moje jest beznadziejne X( i chce je zmienic na lepsze :D

Prosze was o odpowiedzi !! Narka !!

PATYK 05-08-2004 23:33

jestem nowym uzytkownikiem ego forum ajk i Tibi. Zainstlowałęm dopiero co tą gre, ale sa problemy z nia. Utworzyłem sobie postac ale cos z tymi siwatami nie tak bo mam na xanterze i nie he mi wejsc tam. W ajkim siwecie miecn ajlepiej postac zeby bz problemów wchodzic na nią? najlepiej na swait non-PVP

Scream 06-08-2004 10:30

co to dokladnie jest test serwer?

NoOneer 06-08-2004 14:24

Mam pytanko o co chodzi z tym PvP Enforced ? :))

Fanfi 06-08-2004 22:23

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez NoOneer
Mam pytanko o co chodzi z tym PvP Enforced ? :))

Sa to swiaty na ktorych walka miedzy graczami jestt popierana (zasady takie jak na ostatnim tescie).
Nie ma czaszek wiec nie ma kary za pk.

Parys 09-08-2004 09:23

Pare pytań pozostało bez odpowiedzi więc:
Cytuj:

co to dokladnie jest test serwer?
Test server - Jest to server na którym Cip soft testuję nowe żeczy. Jeżeli zginiesz lub stracisz jakąś żecz na Teście to nie liczy się to na normalnym servie.
Cytuj:

jestem nowym uzytkownikiem ego forum ajk i Tibi. Zainstlowałęm dopiero co tą gre, ale sa problemy z nia. Utworzyłem sobie postac ale cos z tymi siwatami nie tak bo mam na xanterze i nie he mi wejsc tam. W ajkim siwecie miecn ajlepiej postac zeby bz problemów wchodzic na nią? najlepiej na swait non-PVP
Obecnie wszytkie światy są zapchane. Jeżeli jestes nowy polecam Securę. Ponieważ nie jest on już bardzo noym servem i jest tam tanio.
Cytuj:

Hiho all !! Mam jedno pytanie, jak czy w ogole mozna zmineic swoje imie ?? Moje jest beznadziejne i chce je zmienic na lepsze Prosze was o odpowiedzi !! Narka !!
Imienia nie można zmienić. Możesz poprosić u gma o namelocka, ale on i tak się pewnie nie zgodzi. Lecz jeśli się zgodzi na zmiane to twoje imię musi być niezgodne z regulaminem Tibii.
Cytuj:

Hello , dostałem bana za trening afk a tak naprawde to telefon dzwonil musiałem odebrac wracam wyszło mi z gry wpisuje acc number "You acc Banished" no to załamka Za coo ??!! Gdzie mogę ( i jak ) zgłosic jakies podanie itp zeby mi albo usuneli bana lub skrócili ( wiem ze moze ktoś zadawał takie pytanie ) ale nie mam czasu szukać!!
No niestety tak się zdarza. Warto zainwestować w telefon bezprzewodowy i trzymac go u siebie. Chyba nic nie możesz zrobić. Może jesce pogadaj z gmem na Tibii. A co do tego, że nie chciało Ci się szukać to i tak nikt twojego chara nie przywoła do pożądku w ciągu kilku (nastu?) godzin.
Cytuj:

czy oplaca sie jesc az bede full?
czy to ma jakis wplyw na szybkosc (dlugosc) wzrostu many i zycia?
Opłaca. Jak sie najjesz to dłużej będzię Ci leciała mana/hp. Na szybkość odnawaianego się życia i many ma wpłym: Profesja. promocja, ringi.

Bayba 10-08-2004 00:54

Tibia mi zwalnia!!! Prrrrr....
 
Na początku tibia działała mi normalnie szybko ale pewnego dnia już podczas wlanzcania gry wszystko mi zwalniało nawet wpisywanie hasła i numeru. Cała gra chodz wolno a moje postać wygląda dla innych użytkowników jak bym co chwile stawał. Jak to naprawić żeby tibia mi chodziła znów płynnie??????? (prędkość mojego netu to 128kb/s) więc spox. Komp raczej też sie trzyma. B) Moze coś w opcjach albo z rozdzielcością. Czekam na odpowiedzi bo musze grać :) hehehehe do obłędu. THX za pomoc :miecz: Moje gg to: 5440465 Pomozcie bo sami wiecie jak cieżko żyć bez tibi. Czekam na odpowiedz albo chodzby piszcie ze nie wiecie jak mi pomóc. :(


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:47.

Powered by vBulletin 3