Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Tibia jest jak narkotyk!!! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=890)

Furious Tiger 11-10-2003 21:34

Tibia jest jak narkotyk!!!
 
Chciałbym wam powiedzieć o moich smutnych przeżyciach. 10.10.2003r. grałem przez 6 godz. w tibie. Raz zginołem podskoczyłem o dwa poziomy i takie tam. Potem gdy wyłączyłem kompa i chciałem położyć się spać, nie mogłem zasnąć. Przez cała noc wydawało mi się, że ktoś chce mnie zabić w depo nie mogę się wylogować i takie tam. Proszę was mniej grajcie w tibie mimo to, że jest to najlepsza gra na świecie. Piszcie o swoich przeżyciach, jeśli was spotkało coś podobnego...

Klecha 11-10-2003 21:40

To prawda. W Tibię gram nieprzerwanie od maja i wogóle mi się nie nudzi.

pozdrawiam

Betonowiec 17lvl
Klecha 8 lvl

Radello 11-10-2003 21:52

jesli chodzi sny o tibi to mi raz sie snilo ze normalny swiat to byla tibia i moij kumple ile mieli lat taki mieli lvl nawet fajny sen :D

Equilibrum 11-10-2003 23:30

Jesli masz takie problemy to radze Ci skonczyc grac w tibie bo to zle moze sie dla Ciebie skonczyc.

Magus 12-10-2003 16:13

Zgadzam się że Tibia uzależnia, ale każde uzależnienie mozna przecież leczyc i jesli sie tego chce to wyleczyć.
A jesli chodzi o sny to niedawno sie dowiedziałem ze we śnie systematycznie powtarzam "adori vita vis" - choc ja w to nie wierze.

Furious Tiger 12-10-2003 20:09

Dzięki za odpowiedzi ale proszę piszcie czy spotkało was coś podobnego, a nie co robić by się tego pozbyć. Zgóry dzięki...

Szumek 13-10-2003 08:00

Ja w Tibie gram od pocztku czerwca.
Mialem duzo frajdy i zabawy ale ostatnie 2 tygodnie to totalna zalamka przez te p _ _ _ _ _ _ _ _ e lagi.
Niemoge se normalnie pograc i levelu nabic tylko trening a to mi sie juz nudzi.

Michał 13-10-2003 18:24

Tibia jest jak narkotyk lol
 
wystarczy odrobina silnej woli i rodzicow dbajacych o oczy :D

Furious Tiger 13-10-2003 20:37

Michał, mam do ciebie proźbę. Nie obraźaj moich rodziców bo się pożądnie wkurze. Moi rodzice dbają o mnie ale nie mają wpływu na moje granie na kompie.

p.l 15-10-2003 18:01

moi też nie mają
 
gram w tibie od połowy wakacji, nie ma dnia żebym się nie zalogował, a jak nie działa tibia to nie miałem co ze sobą zrobić.
Dobry, dowodem jest też: bardzo mnie fascynuje programowanie i tak od maja miałem maksymalną zajawkę na flasha. Cały czas siedziałem na forum flashzone, uczyłem się, pomagałem innym, potem doszedł do tego Red Dragon. Uzależnienie na maxa!
No i pojawiła się tibia, po woli zaczęło mi aż brakować czasu na pozostałe rzeczy. Mam knighta i cały czas świadomość że byle sorc 14lvl albo pal mogą mie bez problemu zabić, to tak się zdetermninowałem żeby mieć dobry lvl i skille że nie mogę o tym zapomnieć ...
na tą grę powinni założyć ograniczenie

Co do terapii:
jak mnie spk-ują to zostawiam na dzień i wracam
myślę że jak by mi zrookowali moje knighta 19 lvl to bym nigdy więcej nie włączył tibii

kotomaniak 15-10-2003 20:26

Ja takich problemów nie mam. Moi rodzice o mnie dbają i wyganiają mnie sprzed kompa! :D

Bobercjusz 16-10-2003 19:01

ja mam czasami
np jak ktos mnie zaatakuje na tibii to sie tak zaczynam trzasc ze pot mi z czola leci i niewiem co co robic
a jak juz niestety zgine to sie boje wejsc zeby sprawdzic co mi wypadlo.
a tak pozatymi malymi problemami to niemam zadnych

UwE_007 22-10-2003 00:03

ja jak duuuuuzo siedzialem i gralem w tibie to puzniej mialem klopoty z zasnieciem

caly czas myslalem o tibi np co bede robil jutro gdy wejde na tibie i takie tam

ale teraz mi sie troche skonczylo bo musze sie uczyc :P

MaRs.Pl 27-10-2003 19:04

Hmmm.... Chodzi ci o to ??

-Jestem na haju !!!!!! naćpałem się tibią ;P

!k 28-10-2003 02:36

Zgadzam się z tym tematem w 100%
ponieważ coraz więcej czasu zaczynam przesiadywać nad tibią i poświęcam jej coraz więcej czasu :D

Thory 28-10-2003 18:48

lol ja tak miałem na początku przy każdej grze

pierwszy dzionek w tibi, potem wydawało mi się że sobie z kumplami gram (takie dziwne uczucie)

w helbrecie mi sie wydawało całą noc że sie jakoś źle wylogowałem i moja postać została w grze i mnie pająki biją =]

ale faza =]

Matiq 28-10-2003 21:31

Hehe ty grales 6 godzin - ja gralem 16 bez przerwy a odciągnął mnie stary wyłączając korki :]

Furious Tiger 29-10-2003 19:38

widze, że podoba się wam mój temacik.
Dzięki za tyle odpowiedzi...
i za notkę *****

Alienowiec 29-10-2003 19:44

Ja raz mialem taki koszmar. Szedlem do szkoly i mnie lagi zlapaly i nie moglem dojsc do szkoly :(

Alhall 30-10-2003 15:41

To pomyślcie co ja teraz przeżywam jak dostałem bana na 10 dni za spam. Jedynie co teraz moge robić to sobie posiedzieć na forum i popatrzyc na ss. Ale do poniedziałku!

Desperat 31-10-2003 07:29

Jak długo grałem w tibię nawet cały dzień to nic mi się nie działało gdy szedłem spać to przed zaśnięciem nie mogę usnać bo ciągle myśle o tibi co bedzie jutro... :D

ZakrzU 31-10-2003 11:18

kufaa .. nie da sie tego rzucic !!
 
ja nic nie mowie .. nie chodze do szoly przez tibie, nie jem przez tibie .. kufaa same palki zbieram jak wbije do budy raz na tydzien .. ;/ przerabne ... probowalem juz 5 razy wyjebac tibie .. tzn odistalowac .. ale co wy .. nie ma szans .. znowu .. dwonload i dowload .. nie polecam tej gry !! jest za zajebisata na zwyklego smiertelnika !! :D .. pozdro !! respect !!

Silver 31-10-2003 21:54

Ja mam jeden problem opuszczam się w nauce(może to nie jest takie złe)i wogóle nie ma dnia bez grania. Tibia jest piękna a jak by jej nie było to w co do h..a mam grać --jestem w tibi :] :] :] :D :D

Scott form Scotland 31-10-2003 22:40

Ja pierdziu mysle ze tibia mi zmarunje życie!!!!!!!


To jest wykozaczona gra ale jak sionde to nei moge zejsc........... :P

Zamiast isc uczyc sie do klasówy to idze dziarzyc w tibie i to mi chyab zmarnuje życie........... ehhhhh

Mowubi 01-11-2003 12:16

ja tam w czwartek i piątek (30,31 październik) nie byłem w szkole bo byłem chory i cały czas pykałem w Tibie a potem gdu już miałem iśc spać myślałem o tibi aż wkońcu tak mie to myślenie zmęczyło że w końcu usnołem :D :D :D :D :D

Pall of Kuznica 01-11-2003 17:20

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Alienowiec
Ja raz mialem taki koszmar. Szedlem do szkoly i mnie lagi zlapaly i nie moglem dojsc do szkoly :(
Hahaha !!
dobre a pomyslcie jakby wygladal swiat z lagami?? 8o

Kamilz 01-11-2003 17:57

no racja od czasu kiedy gram w tibie ze szkoły przynosze dużo pyt X( ale ważne żę tibia jest na tym świecie :D



>jest 1 gra dla której wart żyć TIBIA I NIE ZMIENIA SIĘ NIC< :D

Fred 02-11-2003 13:54

cze!!!

Widze, że nie tylko ja mam takie kłopoty :).
Ja jak pogram w ciągu dnia około dwuch godzin to już noc z głowy. A kiedyś mogłem grać ile chce i było wszystko ok :(.

Oxy 02-11-2003 19:16

A mi sie raz snilo ,ze mnie demon gonil i rat powiedzial do mnie ze mam uciekac stad.Podsedl,zablokowal demona :( ZGINAL (rat) KOCHANY ):.Zaczalem plakac i podbieglem do Demona pieprzlem go z cluba na strzala i wypadl mi e-plate. wyskoczyl z ciala duch rata i powiedzial ze jego praca polego na ochronie nOObów :D :D

Matik 02-11-2003 21:48

tak
 
zgadzam sie tibia jest jak narkotyk jak nei zagram to mam bule : P

Christbutcher 02-11-2003 22:08

ROTFL!

Tu same dzieci siedzą?

kotomaniak 06-11-2003 15:38

Teraz się boje jak to czytam. Sam zasnąć po tibii nie moge (od jakiegoś czasu). Miałem raz taki sen: Poluje sobie na raty (rook) a tu nagle wyskakuje demon i mnie kill. Albo takie coś: Otwieram trolla a tam drugi. Koszmary nie.
PS. Wczoraj nie mogłem zasnąć bo sie bałem o hunta który już był :D

Eustachy 06-11-2003 16:39

Życie codzienne ! Plan dnia tibianusa
 
1. Wstaje rano (7:00) nasuwa mi sie jedno pytanie:
- poczuczyc sie przed lekcjami
- włączyc tibie
2. W drodze do szkoły ide z kolegami co ciągle przekrzykują sie aby opowidziec historyjke z hunta lub o nowym ekwipunku albo pekerach
3. W szkole nauczyciele co opowiadaja a ja kojarze wszstko z tibia... a gdy nudna lekcja to mysle co bede robil w tibi gdy wroce do domu
4. Gdy wracamy do domu znowu wszyscy sie przekrzykują
5. W domu oczywiście to co zawsze
6. Potem lekcje ... siedze i myśle o tibi ale mam robic zadania
7. Jedyny moment gdy nie myśle o tibi to gdy oglądam "Na wspólnej" :D
8. Leże w łożku i myśle o tibi i czekam kiedy zasne :P

Wald_Kerius 08-05-2016 23:13

Ale ludzie mieli problemy 13 lat temu :) Aż otworze temat i wrócę tu za kolejne 13 lat :)

doomed 18-05-2016 10:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius (Post 2843916)
Ale ludzie mieli problemy 13 lat temu :) Aż otworze temat i wrócę tu za kolejne 13 lat :)

I pomyśleć, że samemu miało się kiedyś tylko takie problemy... ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:11.

Powered by vBulletin 3