Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Wojna DPFT vs Era Zero (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=47927)

kurcz 26-08-2005 09:54

Wojna DPFT vs Era Zero
 
A wiec stało się następna wojna na Arcani.Jedni mówią że wywołała te wojne DPFT a jedni że Era .Moim zdaniem do wojny mósiało już dojśc.

Dark Purples Faster Turtles już od dawna istnieje założył ją Fosifk(130master) .DPFT przeżyło już jedną wojnę z NG po wojnie tej DPFT się trochę rozdzieliło niektórzy zrobili własną gildie np. Sua Mea (Cartoon Network).DPFT jednak było nadal silne. No ale musiało dojść do sprzeczki i doszło kiedy Vorith(150royal) potrzebował pomocy ponieważ jakieś nooby blokneły go i czekał aż Turtle dojdą i pomogą lecz się nie doczekał i musiał sam zabić te nooby i dostał reda wnerwił się i dołączył do Ery Zero którą zrobiła Sua Mea(jakby ktoś wiedział dlaczego zrobiła te gildia piszcie).Do Ery doszli ludzie z Cartonów i Turtli i mówiło się o nowej wojnie ale nie doszło do niej tak szybko. Miedzy Erą a Turtlami zgrzytało i mówiło się jednak że będzie ta wojna no i kiedy Coral Beach(101Elite) zaczoł bić bro Van Hels'ing(97elite) Van wnerwił się przybiegł z Xaiderek(95Royal) i zaczęli bić Corala potem turtle przybiegło troche Ery i zaczęli się bić z tej potyczki zginął tylko Valais(103MAster) przez Fosfika i Xaiderka. I o tej pory zaczęła się wojna miedzy Erą a Turtlami.
W tym czasie z Ery odeszło dużo ludzi między innymi Vorith i Arris chcąc być neutralni. Widząc że Era miała bardzo mało ludzi na wojnie dołączyli się do nich NG i z gidii zrobiła się całkiem niezła gildia.Była jedna otwarta wojna ale z tej potyczki całej 3 padło z Turtli niewiem co się stało niby Fosfik kazał uciekać do GH no ale wszystkim się nie udało.Na zachód od Venory była druga bitwa Era z tej bitwy wyszła dobrze bo zabiłaj około 9 ludzi z Trutli a Turtle coś około 2.Bitwa ta dość dziwna była ponieważ dwie gildie dzieliły mur noobów :/ Fosfik, Alunir i inni z Turtli chcieli Ere zatakować od tyłu zaatakowali ale dobrze im to nie wyszło kiedy Turtle już uciekali podrodze zalobkwali Alunira i go zabili Fosfik zdołał uciec.Do Ery doszedł ostanio Arris ponieważ chce się zemścić za to że Turtle go zchakowali i nie wykluczone że i Vorith jest już z Erą.Ostatnio dowiedziałem się że Turtle czekali na Darashi na Erą chcąc bitwy niedoczekali się i przeszli się do GH Ery (Wolf Tower) i podrodze spotkali Arathor Yrverion(102 elit)i zabili go Fosfik i jakiś noob dobił :) .Ostatnio nic wielkiego się nie działo ,jedynie pojedyncze wybijanie ludzi miedzy gildiami.Z DPFT odeszli Bedurion(odszedł bo zginoł 2x) i Damoon duża strata dla gildi.Ciekawe co teraz zrobią :)DPFT zaczyna robić mass logi już zabili Arathor Yrverion w OF z DPFT nikt nie zginoł udało im sie wylogować , Era nic nie mogła zrobić ponieważ nooby blokowały most :)Astaroth Zeg'en został zchakowany i stracił aż 35lev z 109 do 74lev.Ostatnio była chyba mała bitwa z której zwycięsko wyszli Turtle, u Turtli poraz pierwszy zginoł Fosfik.Niespodziewaine gildia Metalicana oraz niektórzy ludzie z Blue Cosmos(Damoon i inni) dołączyli do DPFT.To wojna zaczyna się robić coraz bardziej ciekawsza :).Na Ankh była bitwa okolo 13 EZ i 3 Turtli zgineło w tym poraz kolejny Valais.Nie którzy z Ery zaczynają odchodzić.Turtle zaczynają odrabiać to co stracili na wojnie ale wojna jeszcze trwa.EZ wychodzą coraz lepiej mass logi bo coraz więcej Turtli ginie.
(na stronie u dołu macię wszystkie fragi podane)


DPFT ma w swoim sojuszu takie twarze jak:
Fosfik(130 Master)
Alunir(135royal)
Tetuni(108royal)
Dark Thork(114 Royal)
Farylin Manson(105elite)
i wlelu innych.

Era Zero ma w swoim sojuszu:
Lamusini(104 royal),
Sheriff Woody(116royal)
Coral Beach(100elite)
Valais(102Master)
Kigoz(121royal)
i tez wielu innych.

Moim zdaniem gildie są bardzo równe i wojna bedzie długą i męczoca. :)

Tutaj macie link z fragami :
http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=982700

Tychanowicz 26-08-2005 10:23

Nie da się żyć spokojnie. Troszkę mało materiału.

kurcz 26-08-2005 10:56

Narazie to początek wojny jak coś się dowiem więcej to napisze :)

Cool 26-08-2005 11:05

Fosik na forum www.tibia.com napisał że huntuje kilku h lvli z ery zero i era chciała wojne za to. A tak wogóle to wojna nudna, większośźc osób ciągle offline albo siedzą wdomku fosfika i czekają nie wiadomo na co, a ludzie z ery zero czekają na nich przed domkiem :(

kurcz 26-08-2005 11:13

Dziś moim zdanie będzie wojna otwarta ponieważ tamci tego już chcą i i turtle dziś bedą pierwsze fragi :) mówi wam to.

Lord Dreathan 26-08-2005 11:35

Winter Fresh a nie fresh winter =]

Narazie trochę za mało jak na artykuł. Spróbuj dotrzeć do tego jak zaczęła się wojna.

bogibo 26-08-2005 11:48

Jeśli chodzi o artykuł to fakt- mało danych ;)

ale jesli chodzi o wojnę to jestem za Turtlesami :D
i jeszcze raz Gratuluję Xaiderkowi i Fofsikowi za fraga :D

Dwik 26-08-2005 13:36

Na razie fosfik i spółka zfragował pare osoób z ez. Jednak należy spodziewać się odwetu. W DPFT jest dużo 60lvl, wystarczy zabić około 10 spadnie morale w gildi, zaczną się masowe leavy i finito będzie po bitwie.

Mag Merlin 26-08-2005 13:46

wojna na arcanii
 
Moim zdaniem jest to prawda w DPFT są też 60 lvl a w erze teraz pozostaly same 80+. Uważam że do tej wojny w końcu musiało dojsc bo DPFT ostatnio za dużo sobie pozwalało te price listy, huntowanie każdego kto im się przeciwstawił itd. Era chce tylko zaprowadzic normalny porzadek więc Era rulez. :cup:

Cool 26-08-2005 13:51

Dpft wygrali!!! :(

Dwik 26-08-2005 13:57

@up

Nie wygrali tylko złapali kilka fragów. Wojna nadal trwa. Sama bitwa wyglądała dosyć smiesznie, wg opowiesci mojego kumpla ktory brał w niej udzial (110+ RP) wynika, że na bitwie stawiło się 10 osoób z EZ i 20+ z DPFT. Ma może ktos filmik.

Cool 26-08-2005 14:08

http://rapidshare.de/files/4383962/W...iaxDD.rec.html

Skarbeq 26-08-2005 17:16

Cóś malo tak naprawde to powinny byc szkriny i powinienes bardziej zainteresowac czytelnikow o co chodzi a ty dales kilka (a nie kilkanaście lub kilkadziesiad) radze neich ktos inny o tym napisze lub musisz to o wiele bardziej rozbudowac bo inaczej temat do kasacji, sorki za niezbyt pozytywna odpowiedz ale tak to napisales

Tanivupo 26-08-2005 17:31

Dpft Rox
 
Mysle ze DPFT wygra ;];]
Poniewaz mam tam paru kumpli ;] wiec chcilabym zeby wygrali... no i mam lekkie pretensje do kilku graczy z Era Zero za PA ;];]

Jak tylko dowiem sie od ktoregos z kumpli od czego zaczela sie wojna... zaraz napisze;];]

Masive Shady
lvl 38
Royal Palladyn ;];]

Thomasi 26-08-2005 17:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kurcz
A wiec stało się następna wojna na Arcani.Jedni mówią że wywołała te wojne DPFT a jedni że Era .Moim zdaniem do wojny mósiało dojść i wine kierować do obu gildi.

Wojna zaczeła się od tego że Coral Beach zabił kolege Van Hels'ing.
Napoczątku kiedy ogłoszono wojne z Ery dużo ludzi odeszło niechcac tracić postaci.Sytuacja wyglądała tak że Era niemiała żandych już szans ale o wszystkim dowiedzieła się gilda która wcześniej walczyła z DPFT czyli NG oraz Winter Fresh .Era wszsysktich invitowała i teraz wygląda na to że wojna będzie bardzo wyrównana.

Oto pierwsze fragi z wojny:
DPFT Frags:
Sua Mea
- Aug 26 2005, 11:47:43 CET Killed at Level 108 by Alunir
and by Fosfik
Buz Astral
- Aug 26 2005, 11:45:57 CET Killed at Level 100 by Fosfik
and by Luki Tharion
Sorrow Osk
- Aug 26 2005, 11:41:14 CET Killed at Level 61 by Luki Tharion
and by Medivh Shady
Ca'fuze
- Aug 26 2005, 11:48:38 CET Killed at Level 104 by Alunir
Morximal
- Aug 26 2005, 11:44:35 CET Killed at Level 103 by Fosfik
Valais
- Aug 25 2005, 11:03:44 CET Killed at Level 103 by Fosfik
and by Xaiderek
Eldyn Avano
- Aug 26 2005, 00:59:43 CET Killed at Level 87 by Fosfik
Ljubo De'Omerta
- Aug 26 2005, 11:45:27 CET Killed at Level 73 by Fosfik
and by Medivh Shady
Tar-Minotaur
- Aug 26 2005, 00:55:44 CET Killed at Level 47 by Fosfik

Jak widać prowadzi DPFT :)





JA PIERDZIELE CO ZA STEK BZDUR...skad ty czlowieku masz wogole takie kosmiczne informacje??powiedz mi skad wyssales sobie ze Winter Fresh dolaczylo do wojny??pytales o to kogos??ktos ci powiedzial??czy kolega kolegi slyszal od kolegi??bo chyba tylko tak to mozna okreslic...tak sie sklada ze jestem liderem Winter fresh i dobrze ze wiesz o tym ze dolaczylem do gildi ale ja o tym nie wiem...przez takich glupkow ktorzy cos naskrobia i mysla ze juz maja fajny artykul a nie sprawdzili informacji teraz sie bede musial tlumaczyc...ehh czlowieku wez pomysl pozniej pisz

Cool 26-08-2005 18:07

jestes huntet za to co napisales na dole!!!****a ty jesteś za turtlesami!!!??
noob? -.- nie padlem od nikogo z ery i mam tam kilku kumpli, padlem od perrymona za free i jestem albo bylem hunted od fosfika za to że jego kumpel sie pomylił.

Realm 26-08-2005 18:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cool
Van hels'ing nie ma żadnego deada od corala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

Sorx, ANDRZEJ, ty nie idiota ~~ sorx myslisz mi sie z karolkiem ;p

------
Temat: Wątpie, że wojna sie od tego zaczeła, ponieważ całe Turtles twierdzi, że Ca'Fuze i inny wyzywali turtlesów...

@Tanivupo

"Mysle ze DPFT wygra ;];]
Poniewaz mam tam paru kumpli ;] wiec chcilabym zeby wygrali... no i mam lekkie pretensje do kilku graczy z Era Zero za PA ;];]"

muahhahahahahhahahahah, bo spadne z krzesła, hahahah. EZ ma członków PA? OK, Ma. Ale ja nie bede nic mowił o Perrymonie i Fosfiku, je.banych abuserach >_<

// jesli mowimy o tym kto za kim jest, to ja jestem za Era Zero & NG - ale to w sprawie wojny, formalnie mam ją głęboko w CzTeReCh LiTeRaCh.


edit // Ach no właśnie. Na Tibia.com Fosfik napisal temat że huntuje paru ludzi z Ery Zero i na następny dzień była już wojna, więc chipoteze taką, że woja jest przez śmierć kolegi Van hel'singa OBALAMY.

Tanivupo 26-08-2005 19:17

;o
 
Realm nie wiem jak ty ale ja sie nie zetknolem jeszcze z turtlesami PA ;o jesli juz to mi pomogli ... a np Morximal ? to pa jakich malo znam kilka osub ktore byly zastraszane przez niego ..... dlatego ze oni zabili 9 DRIUIDA PK!


a co do tego ze fosfik napisal na forum ze huntuje ludzi i dlatego wojna to nie prawda... wojna szykowala sie od dawna ;o a fosfik tylko napisal kogo huntuje...


a co do Thomasi.... to kurcz moze wiedziec duzooo wiecej na ten temat poniewaz jego rl bro ma na arcania 70+ sorca.... ktory jest w turtlesach...

Realm 26-08-2005 19:27

Nooo, nie zetknołeś się ponieważ masz tam znajomych, ja nie mam w turtlesach ich wcale, natomiast jeśli chodzi o Morxa, to tak, on też jest Power Abuserem, mimo wszystko gdy patrzę na dwie strony to bardziej pragnę porażki DPFT a nie EZ. Chociarz jak mówilem wczesniej do wojny podchodze z dystansem.

Hmm, nie wiem czy na wojne sie zanosiło już wcześniej, ale wszystko przybrało na pośpiechu po tym poście Fosfika.

CaldO 26-08-2005 19:33

Hmmmm...

Ciezko to nazwac artykulem. Gdybys dokladniej przeczytal zasady umieszczanaia propozycji w tym temacie wiedzial bys, ze nie podajemy fragów tylko odnosnik do strony z fragami na forum tibia.com
Czyli po odjeciu fragow, pozostaje marna ilosc wiadomosci...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:39.

Powered by vBulletin 3