Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Iridia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=194)
-   -   Plotki z Iridii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=131839)

Kiełek 05-07-2007 12:59

Orshabaal!:D
Wie ktoś jaki loot? Mówią, że TH a Huxy mówi że demon legi ;|

Elevarm 05-07-2007 13:23

Two handed sword tudzież snakebite rod.

edit:
Mistik Vannesa
Ta wiadomość została usunięta przez Ashlon. Powód: Zasmiecanie forum

hehehe, ironia

Massior 05-07-2007 23:13

Bardzo bogaty fenshi (celowo z małej litery) sie wypłacił! 8o

Rzolniez 06-07-2007 00:03

Fenshi gejowaty se ponoc u Arc prota zalatwil (pochwal sie ile dales kasy za prota ) sprzedales sie smieciu , zero Honoru --.--

IridiaCarlinPk 06-07-2007 00:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Massior (Post 1533059)
Bardzo bogaty fenshi (celowo z małej litery) sie wypłacił! 8o

ojebal Radoslawa to pies sie wyplacil jest nikim ale zobaczymy na jak dlugo bedzie wolny hihih

berger 06-07-2007 04:10

Tak by kilka spraw bylo jasnych:)

Fenshi mial kase po tym jak okradl bezoka...
Czemu to zrobil? Bo kazalem mu oddac pifkofowi 40k, ktore mu od pol roku wisial. Po tym jak mu to napisalem ze wali mnie to wszytsko, i ze kase ma mu oddac do niedzieli, opierdzielil bezoczyne. Podobno bo bezok go zdradzil itp. Czy jesli bezok mial do niego jakiekolwiek uwagi badz byl nie ufny wpuscil by go do domku?

Rozpisalem sie dluzej na .com i nie chce mi sie tego tlumaczyc. Kto zna angielski bedzie mogl sobie tam poczytac i dowiedziec sie jasniej co i jak ;)

Wiecie ze? - Fenshi jest hunted na furorze bo tam tez okradl swoich "przyjaciol"

Wiecie ze? ten chlop cierpi na manie przesladowcze

Czy Fenshi wie ze... Ja mu zalatwilem delete na Imba tweenty?:)

Kto to ciagle powtarzal :"Arc to smiecie, nigdy sie nie wyplace, Honor mi nie pozwala" <- a pozniej ta osoba okradla ludzi ktorzy mu ufali. <-Najlepsza i poprawna odp ,wynagrodze niespodzianka w parcelku w Tibii :)

TAK JAK PISALEM NA .COM NIE WLAZE JUZ NA FORUM WIEC PYTANIA PROSZE NA PRIV , kazdy zna name mojego chara:)

TyranX 06-07-2007 07:27

Po tym co zrobil Bezokowi. Mysle ze Zardos mial racje gdy mowil ze fenshi wepchal go w trapa na battle

-Phoenix- 06-07-2007 09:25

Co do thiefienia to przypomnij sobie co zrobiłeś z charem Lortha drogi Lijo..




@down
A nie? Daruj sobie głodne kawałki na forum i skończ to twoje pierdolenie żałosny polaczku

berger 06-07-2007 13:59

Co? nadal bedziesz mowic ze cie/go haknolem :)

Kiełek 06-07-2007 14:54

Imba Tweenty? 60~ pall na Thorii? Jeśli tak to dostał go mój nubowaty kolega a potem został zrookowany. Hmhm ;D
Z resztą, nie moja sprawa ^^

Lisuu-aleniewrl 06-07-2007 16:54

Wiecie co jest najwieksza plotka?
 
TO ZE MI podobno ZBANOWALI 24ed jest najwieksza plotka.... kto jest za/przeciw..?-.-

http://foteka.pl/full/ff44c9a4dfae41...742266f2ae.jpg

Mistik Vannesa 06-07-2007 17:56

Elevarm

Cytuj:

Mistik Vannesa
Ta wiadomość została usunięta przez Ashlon. Powód: Zasmiecanie forum

hehehe, ironia
Hehe też się uśmiałem. Cóż jak to mówi stare przysłowie: Nie polemizuj z idiotą najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, później ludzie nie zauważą różnicy.





@ up
Lisuu-aleniewrl uważaj z pytaniami. Po co to głosowanie? Prawdy to nie zmieni zbędny flood. Trzeba będzie znowu w nieskończoność przewijać te stronice. Ewentualnie proponuje nowy temat + ankietka i wszystko wyjdzie najaw.

Pozdrawiam Fikołki

IridiaCarlinPk 06-07-2007 22:29

Krzysiek-Kaikao padl:SSSS kurwa musieli sie dojebac do Kaika n/c

Rzolniez 06-07-2007 23:58

Up /\ kurwa :S -.- n/c i wogule...


@mlody na venta wchodzisz i wyzywasz :S -.-

Grilvex 07-07-2007 04:30

@Berger
hahaha nie rozmieszaj mnie, kolejny rozdzial smeisznej propagandy w twoim wykonaniu :)...
Co do Imba~ ok zalatwiles mu delete? ale przeciez ty mi za niego kase dales tu na iridia wiec nie rozumiem co ty chcesz pokazac?8o
Co do tego zaufania etc...wy byliscie nieswiadomi ze ja juz dostawalem informacje na temat waszych wyczynow duzo wczesniej zanim dokonalem tego co dokonalem...dodam rownierz ze ludzie ktorzy sie posiwecili zeby wam pomoc zostali przez was wystawieni do wiatru? poszkodowani sie kur...znalezli:baby:, z tego ci mi wiadomo kilku z nich prosilo was o drobną pomoc z kasą nawet i na glupie bolty to zaden z was nic im nie dal..."Nie mam kasy", "Pozniej,pozniej" tyle jestescie warci...a co do rippera to co wyprzesz sie tego ze czysciles mu domek razem z Kashem? duzo ludzi o tym wie...a własnie bezoczynka jak tam sie kradło itemki dla huxego podczas wakacyjnej wojny za co miales przesrane? i please tylko mnie nie straszcie ze dawny "Owener" lesleya mnie hacknie:( tak jak wlasnie zrobil to z Ripper, pewnie i z Cray Bellatorem, a pozniej okradal regularnie osobe ktora zakupila Lesleya...oi sorry znow powiedzialem kolejny sekrecik?

Jestecie załosni...ludzie nie wiedzą wielu rzeczy o was, ale spoko dajcie mi troszke czasu a wielu zmieni opinie na wasz temat :)...

Ok teraz piszcie dalej jaki to ja zły jestem a jacy wy dobrzi i poszkodowani...biedne złodzieje,hakerzy,kłamcy,zdrajcy and more more more...

TyranX 07-07-2007 07:15

Fenshi kiedys cie cenilem ale teraz uwazam ze jestes zwyklym gowniazem ze szczecina. I nie placz ze nikt ci nie chcial pomoc bo jak sie z przedostatniej wojny wyplacales jako ostatni to duzo ludzi od nas pozyczylo ci kase( nawet ja ) ale zwrotu jakos nikt nie dostal, i co myslisz ze po kazdej wojnie bedziesz sie wyplacal ostatni i sepil od kazdego kase ?

Wydaje mi sie ze ty byles szpiegiem na tej wojnie . Jak Zardos powiedzial ze go wepchales w trapa to mu nie wierzylem ale teraz inaczej na to patrze.

-Phoenix- 07-07-2007 09:28

Hahahahah Fenshi szkoda że tylko tyle wziels z domku bezucha

A Veremus deduwa i chand, ot zaras

berger 07-07-2007 13:09

@Fenshi...Ale ty masz zryta banie :) Przypominasz mi tych wszytskich "krzykaczy z forum". Wyj***sz sie w Tibii i skonczysz jak oni ,chyba ze juz definitywnie zamieszkales w pz. Bedziesz mogl tylko lamentoewac na forach i NIC wiecej :). Ty nie wiesz nawet o czym piszesz tylko podporzadkowujesz sobie fakty pod swoje historyjki. Ale przyznam ze mnie to bawi.


Pozdro :*

Ma ktos jakies niusy z iridi?

Grilvex 07-07-2007 14:31

@Lijo Hentyney(Berger)
Ty mi mowisz tutaj o pomocyX(? hmm racja daliscie mi cos kasy,Duel 10k a Kash itemy warte łącznie 30k...wiecej dała mi osoba którą olaliscie...z tego co mi wiadomo jak prosiłą was o pomoc to nawet nie odpisywaliscie, i jestescie bezczelni do takiego stopnia ze nawet głupiego "czesc" nie potrafiliscie do tej osoby wydusic z waszych dumnych.naburmusznych mord.
Bawi mnie to co ty piszesz ze mi chara jakiegos z deletowales(Za ktorego mi zaplaciłes:p) bo brales go dla jakiegos kumpla pamietasz:) i mi to wisi ze go zdeletowałes bo przeciez wy tak zawsze robicie, hackowac tez lubicie...

@Master Duel(Tyranx)
Rozumiem twoje wypowiedzi, bronisz kolegi z rla, to normalne...ale skoro nie wiesz o wszystkim, to prosze cie, pozostaw komentarze dla siebie.

Miniek 07-07-2007 14:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1535277)
@Berger
hahaha nie rozmieszaj mnie, kolejny rozdzial smeisznej propagandy w twoim wykonaniu :)...
Co do Imba~ ok zalatwiles mu delete? ale przeciez ty mi za niego kase dales tu na iridia wiec nie rozumiem co ty chcesz pokazac?8o
Co do tego zaufania etc...wy byliscie nieswiadomi ze ja juz dostawalem informacje na temat waszych wyczynow duzo wczesniej zanim dokonalem tego co dokonalem...dodam rownierz ze ludzie ktorzy sie posiwecili zeby wam pomoc zostali przez was wystawieni do wiatru? poszkodowani sie kur...znalezli:baby:, z tego ci mi wiadomo kilku z nich prosilo was o drobną pomoc z kasą nawet i na glupie bolty to zaden z was nic im nie dal..."Nie mam kasy", "Pozniej,pozniej" tyle jestescie warci...a co do rippera to co wyprzesz sie tego ze czysciles mu domek razem z Kashem? duzo ludzi o tym wie...a własnie bezoczynka jak tam sie kradło itemki dla huxego podczas wakacyjnej wojny za co miales przesrane? i please tylko mnie nie straszcie ze dawny "Owener" lesleya mnie hacknie:( tak jak wlasnie zrobil to z Ripper, pewnie i z Cray Bellatorem, a pozniej okradal regularnie osobe ktora zakupila Lesleya...oi sorry znow powiedzialem kolejny sekrecik?

Jestecie załosni...ludzie nie wiedzą wielu rzeczy o was, ale spoko dajcie mi troszke czasu a wielu zmieni opinie na wasz temat :)...

Ok teraz piszcie dalej jaki to ja zły jestem a jacy wy dobrzi i poszkodowani...biedne złodzieje,hakerzy,kłamcy,zdrajcy and more more more...



Kto im kazal dochodzic ?:S wojna to nie bierki na kurniku
jakos dziwne ze odpadly 2 osoby :| kod pisal tylko jak cos potrzebowal
a wczesniej naprawde mi sie niezle z nim zylo, mi firenze troche mowil o kodziku :o zreszta kupywal itemy od niego po cenie price listy a jak bezok mial mu sellnac mmsa, to kupil od firenze i powiedzial ze nie mial czasu a co zrobil z mms ? polozyl go w domku co jescze do xandara to przestal wpadac na vent nie gadal z nami przeciez ja latac za nim nie bede :| wyszlo jak wyszlo


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:49.

Powered by vBulletin 3