Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Paladyn czy Knight ??? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=8975)

Para 14-08-2004 23:16

Paladyn czy Knight ???
 
Mam maly problem dotychczas gralem tylko socererem. A teraz powstaly nowe serwery i mam problem z wyborem profesj wacham sie miedzy knightem a paladynem co mi radzice??? prosze pomuzcie :p

slawski 14-08-2004 23:21

JA osobiście wole paladynów;p.
Ja ci proponuje grac palem(tylko żebyś na mnie później nie wyklinał), nie różni sie bardzo od sorca(zamiast hmm'ami wali bełtami;p).
Ostatecznie i tak Ty zdecydujesz;p.

rockman 14-08-2004 23:51

Knight:
plusy:
dużo life, duzy cap, exori :P
minusy:
walka w zwarciu, duzo many potrzeba na kazdy mlvl

Palladyn:
plusy:
walka na dystans, szybko lecą skille, może sam sobie robis hmm, strzały i jak masz pacca to bolty i power bolty
minusy:
na początku strzały troche duzo capa zabierają, jak ma łuk albo kusze to nie moze uzywac tarczy.

Osobiście śmiem twierdzić że pallek jest lepszy ale to kwestia gustu, a i tak wybór należy do Ciebie.

Axoh 15-08-2004 00:26

Pozwole sobie rozszerzyc liste + i - tych pofesji.
Knight :
+duzo hp
+duzo cap
+exori
+przezyje lag i freez raczej
+duzo zlota
+szybki exp po nabiciu odpowiednich skilli i zakupie dobrego eq

-malo many
-wolny exp na pozcatku gry
-dlugi czas treningu i dlyugi zas spalania many na mlvl
-malo przydatny w wojnach i ogolnei walkach
-malo czarow

Pall:
+walka z dystansu
+SD
+szybkie awanse w mlvl
+szybki exp na poczatku rozgrywki
+szybki dostep do UHow
+spora ilosc czarow
+swietny podczas wojen i walk
+exura vita

-malo cap
-freez / lag = dead
-w miare nabijania poziomow zwalnia z expieniem
-malo zlota

Narazie tyle przychodzi mi do glowy, jesli cos waznego mi sie przypomni nei omieszkam napisac.

Grafficiarz 15-08-2004 10:56

Z paladynem podobne.
 
Z paladynem podobnie jak z knightem, tak czy siek najpierw musisz nabic odpowiedznie skile.

Moje zdanie:
Ja osobiscie wole paladynow (po odpowiednim wytrenowaniu) gra nim to wiele radosci. :king:

Potforek 15-08-2004 11:13

Dzieki Grafficiarz
 
Dzieki Grafficiarz przekonales mnie do gry palkiem. 8o

Para 15-08-2004 12:02

Dzieki all
 
:) chyba macie racje najprawdopodobniej bede gral palem :lucznik: .
Ale mam jeszcze jedno pytnko jest sobie knight 20 lev i pall 20 lev obydwoje bez uhow ktory wygra ???? (pall ma 100 strzal) Piszcie swoje opinie a bede wynagradzal notami z gory dziekuje.

Dr. Warrior 15-08-2004 12:21

Pall rulez
 
Oczywiscie ze wygra Paladyn, Knight nie zdązy dobiec do palla bo w czasie drogi zaliczy deada. Ja moim palladynem 9lvl 37/23 zabilem 13 Knighta.

Dr. Warrior 15-08-2004 12:23

Pall rulez
 
Oczywiscie ze wygra Paladyn, Knight nie zdązy dobiec do palla bo w czasie drogi zaliczy deada. Ja moim palladynem 9lvl 37/23 zabilem 13 Knighta.

P.S Prosze o mały "+" do reputacji:)

Para 15-08-2004 12:43

Juz wiem!!
 
:) Przekonaliscie mnie gram palem WIELKIE DZIEKI za rady

PS.Kidey otwieraja Aurea nie dla pacow???



PALADYN WINS :lucznik:

behama 15-08-2004 12:52

ohhh
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Warrior
Oczywiscie ze wygra Paladyn, Knight nie zdązy dobiec do palla bo w czasie drogi zaliczy deada. Ja moim palladynem 9lvl 37/23 zabilem 13 Knighta.

P.S Prosze o mały "+" do reputacji:)

wzruszajace wedlug mnie dosaniesz minus wiesz czemu ?? bo robisz double posty zamiast zedytowac jeden papa

Grafficiarz 15-08-2004 13:39

No widzisz wszystko sie wyjasnilo.

Temat do zamkniecia.

:baby: :baby: :baby:

Afinor 15-08-2004 17:33

Ja moim pallym wygrywam z knightem 26lvl bez wiekszych problemow:P Knight ma skile 65/63 26lvl Ja palladyn 68/51 23lvl

Zbrodniciel 15-08-2004 19:13

Ja knight 11lvl (stara postać) i kumpel palek 12lvl rozwaliliśmy knighta na 22lvl 8o !!

Behemut 15-08-2004 22:27

Na duzej przestrzeni np poza miastem knight nie mial by najmniejszych szans, ale np w pomieszczeniu 2 na 2 to moglo by byc gorzej z palladynem.

Adash 16-08-2004 11:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Axoh
Pozwole sobie rozszerzyc liste + i - tych pofesji.
Knight :
+duzo hp
+duzo cap
+exori
+przezyje lag i freez raczej
+duzo zlota
+szybki exp po nabiciu odpowiednich skilli i zakupie dobrego eq

-malo many
-wolny exp na pozcatku gry
-dlugi czas treningu i dlyugi zas spalania many na mlvl
-malo przydatny w wojnach i ogolnei walkach
-malo czarow

hmm a czemu to rycek nie przydaje sie na wojnach? Wedlug mnie wlasnie palek sie mniej przydaje. Podejdzie taki rycek do pala i juz pal dostaje ostre baty. Pozatym rycek moze tez sie rzucic na sorca a, ze sorc ma malo zycia to bedzie musial czas marnowac na uhanie sie a nie na sdekowanie. A na wojnach jesli sie leje powiedzmy 8na8 obok siebie to sorc nie bedzie przeciez walil ue bo moze kropnac jakiegos swojego.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Warrior
Oczywiscie ze wygra Paladyn, Knight nie zdązy dobiec do palla bo w czasie drogi zaliczy deada. Ja moim palladynem 9lvl 37/23 zabilem 13 Knighta.

Bo najwyrazniej knight byl n00bem. Ja raz widzialem sytulacje jak 8 rycek zabil 15 pala. Pozatym jak mniej wiecej tak samo doswiadczony palek na 30 lvl i rycek na 30 lvl i bede mieli proporcjonalne skille do siebie i beda mieli tyle samo uhow to padnie pal. Rycek bedzie dostawal ciosy po ok 30-50. Gdy pal jest w ruchu nie strzela co ture, a wiec rycek tych ciosow za duzo dostawac nie bedzie. Powiedzmy palek popelni jakis blad na nawrocie albo cos i ryc go dopada. No to mozna juz powiedziec, ze po pallu. Pal bedzie dostawal ciosy ok. 40-70. Ma mniej zycia skoncza mu sie uhy i bajbaj pallek.

Revajer 16-08-2004 11:10

Racja
 
Zgadzam sie!
Rycek jak dopadnie palla, to poprostu go przeora!!!!
Wystarczy zeby go dogonil, albo zlapal na zakrecie!!
po prosty Rycerzyki wymiataja!!!

Warrior of ksamat 19-08-2004 11:43

Ja wole knighta
 
moim zdaniem jak nie masz lagow i wczensiej grales sorcem to graj palem , ale jak masz lagi to juz lepiej knihgtem , maly lag i jestes ded :/ .

Khad 20-08-2004 18:36

lol
 
Congratz dla ludzi którzy twierzą, że knight lvl 20+ nie nosi przy sobie uh :) owszem zdarzaj sie przypadki : P ale lvl 20 knight POWINIEN mieć conajmniej 2 bp uh a co do pojedynku pall vs knight lvl 30 zaloozmy to pally niema zadnych szans. Dlaczego? pall bedzie knighta bil po 0-40 nie wiecej bo niema szans po prostu, nawet jak stałem z d lance palek 68 dist przebija raz na 3 uderzenia skill 71/70 a moje hity wchodza 40-100 :baby: pall musi nosic uh belty knight tylko uh - czasem hmm lub explo ale wtedy i tak ma sie w pierony capa i tak podsumowujacjezeli chodzi o PVP pallek niema NAJMNIJSZYCH szans z knightem nie mowie tu o pojedynkach lvl 9 vs lvl 10

Szwedar 20-08-2004 18:43

Sam gram knightem i bardzo go polecam, jeżeli masz high level to w korytarzu taki paladin nie ma z tobą szans. A jeżeli jest duża przesteń to po prostu nie zadzieraj z paladinem ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:20.

Powered by vBulletin 3