Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Grafiki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   (Nie)wielkie Bitwy Komiksowe - Zgłoszenia (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=202877)

Dr.Unknown 02-01-2009 18:48

(Nie)wielkie Bitwy Komiksowe - Zgłoszenia
 
Punktacja ogólna:
1. Radix - 2pkt(**)
2. Shanhaevel - 2pkt(**)
3. Extermis - 1pkt(*)
4. 9-NINE - 1pkt(*)
5. Gtyk - 1pkt(*)
---------------------------------
Zasady są proste. Osoby, które śledziły poprzedni temat znają je już. Podsumuję wszystko tutaj.

Udział w zabawie może wziąć każdy. Wyjątki stanowią użytkownicy, którzy przez innych zostaną wskazani jako niezbyt... rozgarnięci? Przykro mi - każdy pracuje na swoją reputację.
Każda zgłaszająca się osoba zobowiązuje się dostarczenia pracy w danym terminie. Terminy zostaną podane gdy skończy się nabór, tak aby wszystkim pasowały. Póki co nie ma ograniczeń względem liczby uczestników. W razie przekroczenia spodziewanej przez nas ilości, spośród potencjalnych uczestników zostanie wyeliminowana nadwyżka, na zasadzie kto pierwszy ten lepszy/co do kogo nie mamy pewności, że dotrzyma terminów (do ustalenia).
Jury to użytkownicy forum. Głosowanie odbędzie się dzięki zamieszczeniu sondy w temacie z obiema, nadesłanymi przez konkurentów pracami.

Prace, dostarczone na wcześniej ustalony termin przez dwóch użytkowników, mają mieć formę komiksu.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Shanhaevel (Post 2388444)
1.Pasek komiksowy ma mieć maks. 6 kadrów, najlepiej w formie paska lub paska w dwóch wierszach. Minimalna ilość kadrów to 1.
2.Paski nie mogą łamać żadnego punktu regulaminu forum tibia.pl.
3.Temat jest losowany spomiędzy 30 przygotowanych wcześniej, następnie losowani są dwaj bojownicy biorący udział w Bitwach.
4.Punkty są liczone w systemie zwycięstw i porażek, ew. remisów. Bojownik, który po ostatniej bitwie ma najwięcej punktów (stosunek zwycięstw do porażek), zostaje Czempionem (Nie)Wielkich Bitew Komiksowych aż do następnej edycji.
5.Każdy bojownik ma prawo do jednej wpadki, czyt. niewyrobienia się w terminie. Możliwie prosi innego Bojownika o pasek zastępczy. Jeśli zawali drugi raz, odpada z Bitew.

Oto sensowny skrót zasad dotyczących prac, autorstwa Shanhaevel'a, zmodyfikowane minimalnie przez moją osobę - liczba wpadek została zmniejszona do minimum. Moim zdaniem tak ma być, gdyż terminy będą ustalone i nikt trzy razy nie będzie miał akurat wtedy, np. babci w szpitalu. Same prace mają być wykonane możliwie schludnie. Preferowane formy to rysunek odręczny (skaner/tablet) bądź pixart. Dopuszczalne jest użycie gotowych grafik, jednak nie w postaci trzonu komiksu - mogą stanowić dodatek humorystyczny, konieczny detal, itp. Obie prace mają być narysowane zgodnie z wylosowanym wcześniej z listy tematem (30). Opcjonalnie, można wyśmiać również konkurenta, zachowując narzuconą koncepcję.

To chyba wszystko. Czas start.

P.S: Coś może mi się przypomnieć, ale najważniejsze zasady zostały podane i nie ulegną zmianie.
-----------------------------
Zgłoszenia:
01. Extermis **
02. 9-NINE **
03. Gtyk***
04. Shanhaevel ***
05. Radix **
06. Nelo *
07. irwin546x2
08. Pisay_666 **
--------------------------------
Z racji niewielkiego rozmachu przedsięwzięcia, nie będę zakładał kolejnego tematu do losowań.

Pierwsza para: Extremis i Nelo (Walkower)
Temat:
Numer 12 (
GTA IV na PC)
Termin: Cóż, myślę, że najlepiej będzie, jak sami się wypowiecie, który dzień następnego tygodnia wam odpowiada najbardziej. Gotowe prace zostają wysłane do mnie dowolną metodą (ale tak, żebym o tym wiedział), najpóźniej rano, w dniu walki.

***
Druga para: 9-NINE i Gtyk (12:10)
Temat: Numer 19 (Niewolnicy)
Termin: Jak ostatnio, chyba, że któraś ze stron wyrazi zastrzeżenia. Żeby nie komplikować - prace na PW.

***
Trzecia para: Shanhaevel i Pisay_666 (16:4)
Temat: Numer 14 (Tanie wino)
Termin: Domyślnie środa, ale w razie potrzeby do ustalenia.

----------------------------------------------------
2.0

Pierwsza para: Radix i Pisay_666 (Walkower)
Temat: Numer 15 (Polka)
Termin: Jak zawsze. Zmiany ustalać między sobą i zapostować tutaj.

***
Druga Walka: Shanhaevel vs 9-NINE (11:0)
Temat: Numer 16 (Polskie seriale)
Termin: Już wiecie.

***
Trzecia Walka: Extermis vs Gtyk (2:11)
Temat: Numer 6 (Mutanty)
Termin: Do ustalenia między sobą, ale podać tutaj.

----------------------------------------------------
3.0

Czwarta Walka: Gtyk vs Shanhaevel
Temat: Numer 3 (Trzygłowy goryl)
Termin: Wiecie.

Extermis 02-01-2009 19:29

No to ja sie zglaszam, a co mi tam. Moze cos sie ruszy.

9-NINE 02-01-2009 19:46

Zgłaszam się.

Gtyk 02-01-2009 19:58

rowniez sie zglaszam

Shanhaevel 02-01-2009 22:32

I'm in. iiiingliiiszzz

Radix 03-01-2009 10:52

Sign me in.

Nelo 03-01-2009 23:36

Wpisz mnie. Nie będę patrzył jak to forum sie rozpada. ;) a może i sie czegos naucze.

Dr.Unknown 09-01-2009 13:13

Cały misterny plan w pizdu?

Radix 09-01-2009 14:45

No ja czekam na losowanie par i tematów. Skoro zobowiązałeś się być głównym organizatorem, to jakoś to pociągnij.

Extermis 09-01-2009 17:57

no 6 osob jest z Toba 7 mozna cos robic.. cokolwiek zeby przynjamniej temat nie padl przed 1wsza praca wystawiona.. o.O bo to juz by była porazka...
przy 6 osobach to tylko 15 par komiksowych wiec nie duzo, przy 7 - 21 tez nie duzo wiecej, jednak zrobienie 5-6 prac troche moze zajac i nei kazdy moglby sie wyrobic, a z drugiej stony jesli sie rozciagnie to za bardzo w czasie temat pojdzie w zapomnienie jak nic.

Dr.Unknown 09-01-2009 20:28

No nic. Nikt więcej raczej się nie zgłosi. Pewnie do jutra coś wylosuję.

Pierwszy post.

Nelo 10-01-2009 13:55

Dobra, mnie odpowiada sroda. bo wt. mam wolny to moge zrobic cos wiecej. ;)

Extermis 10-01-2009 14:22

Mnie obojetnie. Moze byc i sroda. ; ) tylko pomyslu brak GTA IV hmm nie moglo byc I? w Ike chyba gral kazdy... =P cos sie wymysli ; ) prace rozumiem ze na pw?

Dr.Unknown 10-01-2009 14:43

Prace w dowolny sposób wyślijcie, ale w taki, żebym zauważył (czyli, np. wyżej wymienione PW). Temat był losowany, więc zrozumiałe, że możesz się w nim nie odnaleźć. Dlatego, przynajmniej według mnie, nawiązanie może być luźniejsze lub pokrewne (jak, np. ogólnie seria GTA), jeżeli w ten sposób Twoja praca będzie lepsza.

irwin546x2 16-01-2009 07:32

Może trochę się spóźniłem, ale też się zgłaszam!

Pisay_666 16-01-2009 10:13

Ja też chciałbym się zgłosić :<

Dr.Unknown 16-01-2009 13:02

Nie wiem co na to reszta, ale to chyba nie problem, a nawet lepiej.

9-NINE 17-01-2009 11:54

Jak dla mnie to można ich dołączyć.

BTW. Może by tak następne losowanie, co?

Dr.Unknown 20-01-2009 01:45

Nelo, mógłbyś chociaż napisać, dlaczego nie dotarła do mnie Twoja praca...

Kod:

Ostatnia aktywność: 15-01-2009 10:41
Nie ważne. Jeżeli nie odpisze do następnej bitwy, to zostanie uznany za potrąconego przez samochód ze skutkiem śmiertelnym i pominięty w kolejnych losowaniach.

Dr.Unknown 22-01-2009 13:35

Jest czwartek, a ja ani na maila, ani na PW nie dostałem pracy Gtyka. Nie będę zakładał znowu tematu na jedną pracę, bo to żenada.
@Down
Możemy poczekać już do jutra, albo do dzisiejszego wieczora. I tak wychodzę na zajęcia i będę najwcześniej koło 19:00 - 20:00.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:49.

Powered by vBulletin 3