Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   League of Legends (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=226565)

Yoh Asakura 26-09-2010 17:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum (Post 2782568)
Ezreal jest taki papierowy ze nie przetrwa nawet sekundowego focusa, nie zdazy sie nawet wyflashowac z walki, bo pewnie dostanie stuna/silence/slowa/binda na twarz ktorego ma co 2 postac w grze.

Pod focusem Mordekaiser z tarcza pada w 5 sekund, więc o czym ty pierdolisz?

Cytuj:

Jako że jedna z moich ulubionych postaci - AD Ezreal (AP nie grałem wcześniej nigdy) został znerfiony, postanowiłem zagrać AP. I byłem zszokowany wydajnością i damagem. Jego ulti potrafi zabrać słabszym postaciom nawet 3/4 hp, a Essence Flux i dobrze trafiony Arcane Shift są awesome. AD ezreal do dobrego demedża ma do dyspozycji tylko jeden skill, a AP aż trzy. Szkoda, że nie grałem AP wcześniej, dotarło do mnie ile funu straciłem.
Dziś grałem vs AP Ezreal i to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, jak beznadziejny jest to build i sposób prowadzenia postaci. Wystarczy powiedzieć, że na tym samym lvlu rozłożyłem 3 razy na łopatki AP Eza mając tylko Sheena i buciki 3. Jak dokupiłem Brutalizera, to już nawet się do mnie nie zbliżał. W late game też ssał pałę niemiłosiernie, to co on wyciągał z fluxa i arcane shifta, ja wyciągam dwoma atakami z łapy, do tego mystic shot. AP Ezreal jest do dupy.

_WrD_ 26-09-2010 18:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2782632)
Dziś grałem vs AP Ezreal i to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, jak beznadziejny jest to build i sposób prowadzenia postaci. Wystarczy powiedzieć, że na tym samym lvlu rozłożyłem 3 razy na łopatki AP Eza mając tylko Sheena i buciki 3. Jak dokupiłem Brutalizera, to już nawet się do mnie nie zbliżał. W late game też ssał pałę niemiłosiernie, to co on wyciągał z fluxa i arcane shifta, ja wyciągam dwoma atakami z łapy, do tego mystic shot. AP Ezreal jest do dupy.

A ja dzisiaj grałem przeciw Miss Fortune, która bała się do mnie zblizyć, bo jechałem ją na 2 hity i miała 0/9. Miss Fortune jest do dupy.

Eh, to, że dana osoba lamiła dana postacią, nie znaczy, że jest ona do dupy. To tobie powinno się postawić pytanie - o czym ty pierdolisz?

Yoh Asakura 26-09-2010 19:19

Dobrze, dobrze, trwaj dalej w przekonaniu, że AP Ez jest dobry.

_WrD_ 26-09-2010 19:50

Nie trwam w żadnym przekonaniu, po prostu faktem jest, że każda postać z każdym buildem odpowiednio kierowana jest dobra. To, że ty widziałeś lamiącego AP Ezreala to nie znaczy, że każdy AP Ezreal jest beznadziejny...

Erverse 26-09-2010 20:42

Że tak pozwole się wtrącić - co to jest ad/ap? ^^

Argen 26-09-2010 20:45

Ap to ability points które zwiększają stuteczność spelli. Ap Eza to Eza, który ubiera się pod ap. Ad to prawdopodobie attack damage.

Pepeszka. 26-09-2010 21:07

Ap- Ability power
Ad- Attack damage

--Ogorek-- 26-09-2010 22:37

ezreal ap + lichbane > ad i niech nikt nie pierdoli że jest inaczej.
@up
Ta chyba do 5 minuty jak ci sie komp nie wyłaczy HEuhE

_WrD_ 26-09-2010 22:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Argen (Post 2782662)
Ap to ability points które zwiększają stuteczność spelli

Niekoniecznie. Wiele spelli bazuje właśnie na Attack Damage, siła zwykłego ataku może bazować na Ability Power (np. Akali). To są po prostu dwie różne statystyki, przeważnie wykluczające się (grając postacią w większości przypadków wybiera się pomiędzy AD/AP), aczkolwiek istnieją hybrydy, czyli postacie, które ownią posiadając mix AP i AD (Teemo, Akali, Nidalee, Kassadin, Ezreal itd.)

Erverse 26-09-2010 22:46

Pograłem trochę kassadinem i doszedłem do wniosku, że jest wyjebany w kosmos. Tylko takie pytanko : http://leaguecraft.com/strategies/gu...kassadin.xhtml czy ten build daje radę?

--Ogorek-- 26-09-2010 22:48

teemo ap - 4v5 przeciez to jest kompletne 0

Yoh Asakura 26-09-2010 23:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _WrD_ (Post 2782650)
Nie trwam w żadnym przekonaniu, po prostu faktem jest, że każda postać z każdym buildem odpowiednio kierowana jest dobra. To, że ty widziałeś lamiącego AP Ezreala to nie znaczy, że każdy AP Ezreal jest beznadziejny...

Większej głupoty w życiu nie słyszałem :D

Cytuj:

teemo ap - 4v5 przeciez to jest kompletne 0
Lol, Nashoor, GR, Rylai i Teemo robi rzeź dartem, trucizną i grzybami.

Luker's 26-09-2010 23:59

@UP. Padłem... po prostu padłem... Jak nie masz bladego pojęcia co piszesz to nie pisz...

_WrD_ 27-09-2010 08:41

Grałem hybrydą Teemem (Guinsoos Rageblade, Hextech Gunblade, Frozen Mallet, Deathfire Grasp, Banshees Veil, Rylai) i rządzi. Gra się o wiele przyjemniej niż czystym AD z lifestealem. Prawdziwa moc tkwi w grzybkach, dzięki mnie mój team wygrywał większość teamfightów, bo na początku włazili w nie co chwilę, potem bali się zbliżyć, mid był po prostu nimi zasypany. A i damage ze strzałki jest satysfakcjonujący. Niedawno nim miałem 15/2.

@Yoh Asakura
Uświadomiłeś mi pewną rzecz na swój temat. Nie będę mówił jaką.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- (Post 2782678)
teemo ap - 4v5 przeciez to jest kompletne 0

Jak się ma 10 level i się widziało jednego AP Teema w życiu, który nie ogarniał to tak jest. Eh, a potem wszyscy mówią, że dana postać z danym buildem ssie.

Erverse 27-09-2010 14:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Erverse (Post 2782677)
Pograłem trochę kassadinem i doszedłem do wniosku, że jest wyjebany w kosmos. Tylko takie pytanko : http://leaguecraft.com/strategies/gu...kassadin.xhtml czy ten build daje radę?

BAAAAAAAAMP

_WrD_ 27-09-2010 15:18

Dla Kassadina polecałbym bardziej ten:

http://www.mobafire.com/league-of-le...ft-ninja-11469

Pepeszka. 27-09-2010 15:27

To tak, co jest dobrego w ezrealu AD teraz mi powiedzcie. Sam nim gram i tak: Itemki pod AD nic nie dają do attacku skilli więc nie wiem co w nim takiego super




[ironia]Ogór noob,bo noob ale ma to wrodzone.[konieckurwaironi] ale ten 30 lvl ma (wjazd na chate jak ze mną dzisiaj nie zagrasz)

Yoh Asakura 27-09-2010 16:19

MS jest z AD. Walcząc z DPSami typu Xin, Ashe masz jedną poważną przewagę - 40% debuff to ASa z Fluxu + buff speeda dla siebie, przy 5 stackach i konsekwentnym zbijaniu ASa rywala, jesteś skazany na wygranie walki 1 vs 1. Cały potencjał Ezreala tkwi w AD.

Ten build dla Kassy jest średni, lepiej po prostu iść w typowy build dla castera - Rylais, Arch, Zhonya, coś na m. pen i Banshee Veil, ewentualnie lich dla dodatkowego dmgu.

Alanus Lutinum 27-09-2010 18:43

Mainuje kassadinem i mysle o nim jako snowball champie. Z jego ogromnym burst dmg i escape mechanismem jest w stanie szybko zdobyc swoje stacki i je ochronic. Jest dosc sytuacyjny poniewaz imho jego zadaniem jest wykluczenie z walki papierowych ranged champow (i niekoniecznie chodzi tu o zabicie, ale np zmuszenie do ucieczki) przeciwnika badz magow, zastopowanie channel spelli np. karthus, nunu, katarina, mf i dobicie przeciwnika po walce (TAK, kass jest uwazany za najlepszego chasera w grze.)
Jego najwiekszym problemem jest male bazowe hp, co sprawia ze jest dosc papierowy (mimo jego pasywa), a takze duze zuzycie many, nie wspomne o slabych zdolnosciach farmienia i lasthitowania co jest kluczem do opanowania tej postaci.

Pepeszka. 28-09-2010 17:57

Zmieniam zdanie o tristanie (lol rym). Przed chwilą zagrałem z luker'sem i zobaczyłem że ta postać robi niezły pogrom :D
W sumie na moim lvlu (13 prawie) to za dużo nie mogłem widzieć ,ale żadnej ogarnietej tristany nie widziałem. Może z 2 maksymalnie.



To da ktoś build dla ezreala :P ?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:15.

Powered by vBulletin 3