Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Fake'i (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=61)
-   -   X-Men: Geneza - Wolverine (mój pierwszy fake ;p) (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=225755)

Hades_NS 23-12-2009 04:33

X-Men: Geneza - Wolverine (mój pierwszy fake ;p)
 
Elo ;]


SORKI ZA TYTUŁ ALE ZA PÓŹNO PRZECZYTAŁEM REGULAMIN... MOD JEŚLI ŁASKA USUŃ TEN NAWIAS Z TYTUŁU I JEGO ZAWARTOŚĆ ;]

Chciałbym zaprezentować wam mojego fake'a robionego w Paint'cie :p

A i żeby nie było.. Jak pewnie wiecie jest to fake zrobiony na podstawie fabuły filmu, więc prosze NIE WYTYKAJCIE MI TEGO W KOMENTARZACH!!

Cały fake zawiera:
Kod:

1. Prolog
2. Rozwinięcie

W wolnym czasie zrobię epilog ;]


PS. Błąd, zamiast z tąd powinno być stąd o ile się nie mylę..




ciąg dalszy niżej..

Hades_NS 23-12-2009 04:35




To by było narazie na tyle... ;]


mikolaj99 23-12-2009 06:35

Hmmm... to twój pierwszy fake...
Nie będę robił gadki: wymiataj do tematu z pierwszymi tworami.
W każdym razie koleś chce zostać mutantem, przechodzi szkolenie i już jest superhiperextramegahiro... innymi słowy: nie rozumiem fabuły. Wstrzymam się z oceną bo by słabo wyszła.

thomson1708 23-12-2009 08:18

Start ocena 10/10
Fabuła-CAPUT!X((-2)
LOKACJE TIBIJSKIE-Rób własne(-5)
Brzydkie efekty(-1)
Błędy? +/- (Ukończyłeś szkolenie, jesteś teraz mutantem)-To przedtem nie był?(-2)
Są w ciemnych podzeimiach, a profesor świeci sie jak psu jaja?(-2)
Broń profesora najpierw mała, a potem olbrzymia? (-2)
Profesor najpierw na wózku popiepsza, a potem chodzi? (-2)
Martwa kobieta znika? 4-5 obrazek (-1)
Ocena -7/10

P.S=Potrenuj, potem wstawiaj, pomyśl nad fabułą itp.
P.S-2=Nie zniechencaj sie i brnij dalej....

Arashel 23-12-2009 09:38

WTF?
Cytuj:

Jak pewnie wiecie jest to fake zrobiony na podstawie fabuły filmu, więc prosze NIE WYTYKAJCIE MI TEGO W KOMENTARZACH!!
Jesteś pewien że widziałeś film o genezie Rosomaka? Bo mi się zdaje że nie...
Jak nie umiesz robić grafik to nie rób fake'a którego akcja dzieje się w czasach nowożytnych...
Efekty tragiczne, paint się do tego nie nadaje...
Podczas walki na kije temu pseudo rosomakowi co się stało że tak dziwnie jest ułożony przez ciebie?
Nie wspomnę(albo i wspomnę) o tym że na rozciągnięte screenshoty z gry nałożyłeś pixelowate przedmioty itp.

Shivek 23-12-2009 09:42

OMG WTF Hax0rd!
Jak na pierwszy fejk z nietwoją fabułą to klapa!

Michoss 23-12-2009 11:07

Czy ten film nie był jeszcze dostatecznie zły, trzeba jeszcze robić takie gó****ne fake opisywane jego tytułem?

GargoinX 23-12-2009 12:30

Hmmm? Co to ma do prawdziwej fabuły X-menów, bo nie rozumiem? Poza tym wieje nudą. Nie za szybko stał się Uberhiroł? No i już nie wspomnę o grafice.

Hades_NS 23-12-2009 12:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez thomson1708 (Post 2708208)

Błędy? +/- (Ukończyłeś szkolenie, jesteś teraz mutantem)-To przedtem nie był?(-2)

Chłopie... Czytaj z głową... w PEŁNI mutantem... to znaczy, że już przeszedł szkolenie i jest gotów do rozpierdolki...

----------

A co do fabuły i wykonania... W porównaniu do 3-obrazkowych fake'ów innych bardziej zaawansowanych userów to chyba ten jest troche lpeszy... Przynajmniej tak mi się wydaje..
;/

Arashel 23-12-2009 13:02

Czy ty coś oprócz tego filmu z uniwersum X-mena widziałeś?
Co ma trenowanie "rozpierdolki" do w pełni rozwiniętych mutancich zdolności?

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez thomson1708
Fabuła-CAPUT!X((-2)

Germanista to z ciebie nie jest...

GargoinX 23-12-2009 13:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hades_NS (Post 2708352)
A co do fabuły i wykonania... W porównaniu do 3-obrazkowych fake'ów innych bardziej zaawansowanych userów to chyba ten jest troche lpeszy... Przynajmniej tak mi się wydaje..
;/

Pokarzesz mi jakiś słaby fake zaawansowanego usera?

@Down:
Się czepiasz. ;<

Mikes1 23-12-2009 14:49

@up
"pokażesz" Gargu xd

@"fake"
Nawet jak na początkującego wg. mnie słabo w ch*j...
Po co robisz fake o filmie którego nie widziałeś?

czuczu20 23-12-2009 17:52

Cytuj:

A co do fabuły i wykonania... W porównaniu do 3-obrazkowych fake'ów innych bardziej zaawansowanych userów to chyba ten jest troche lpeszy... Przynajmniej tak mi się wydaje..
;/
Masz rację, tak ci się zdaje.
Liczy się jakość, nie ilość.

Btw. ciekawie interpretujesz świat i przelewasz go do Painta, laboratorium pewnie będzie wyglądało jak stodoła ?

Drakon 23-12-2009 18:54

Ludzie zadziwiacie mnie.
Jak wyjdzie jakiś dobry fake godny wielu komentarzy to rzadko kto się odważy cokolwiek powiedzieć, ale wystarczy jeden słabszy fake i wszyscy wynurzacie się jak z podziemia, to jest po prostu niesamowite ;d

A sam fake, hmm... Dość słaby nawet jak na pierwszy, nie trzyma się w ogóle fabuły filmu, mimo iż wspomniałeś, że będzie na jego podstawie. Wyglądu się nie czepiam bo skoro pierwszy to pierwszy, masz prawo do tego by twoje fake'i wyglądały paskudnie ^^

Shivek 24-12-2009 07:31

Cytuj:

Ludzie zadziwiacie mnie.
Jak wyjdzie jakiś dobry fake godny wielu komentarzy to rzadko kto się odważy cokolwiek powiedzieć, ale wystarczy jeden słabszy fake i wszyscy wynurzacie się jak z podziemia, to jest po prostu niesamowite ;d
Też tak myślałem, jak zobaczyłem komentującego Michossa i Mikesa.
Gohule jedne.
Hades, bo ty znasz Iks-Menuf, co to za atak w drugim poście? Takie wodne działko ala:
http://www.youtube.com/watch?v=6mgpHYlZ2zg
Wesouych świont!

Oerciak 24-12-2009 11:28

Nie rób czegoś na podstawie filmu bo to z miejsca nie ma prawa być fajne (chyba że jesteś Avagerem, ale z tego co pamiętam pierwsza litera w Twoim nicku to H więc chyba nie).

Wzorować się= YES YES YES
Kopiować się = NO NO NO


Tyle, reszty nie oceniam bo popełniłeś ten podstawowy błąd młody padawanie.

tarex 07-03-2011 19:04

hmmm facet na wózku się nie udał ale wiem ze trudno go zrobić
ale fake mi się nie podoba i jeszcze jedna rada

nie rób fake na podstawie filmu

magic_s1 20-12-2011 07:48

no troche fabuly to sie nie trzyma:P
ale jestem ciekawy co bedzie dalej
7/10

Latham 20-12-2011 23:34

Szkoda, że Wolverin nie miał pazurków na łapkach :/ Graficznie nie rewelacja, ale ćwiczenie czyni mistrza!

SaronMalia 24-12-2011 13:43

Zrób kontynuacje bo bardzo fajnie ci wyszło 10/10


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:33.

Powered by vBulletin 3