Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Posiadacze najwyższych poziomów w Tibii... (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=140831)

Kup.Se.Musk 23-07-2007 16:06

Posiadacze najwyższych poziomów w Tibii...
 
Posiadacze najwyższych poziomów w Tibii strzeżcie się!

Cytuj:

Uzbrojony czteroosobowy gang porwał jednego z najlepszych na świecie graczy RPG i torturował go psychicznie przez pięć godzin w celu wydobycia od niego haseł dostępu do kont.

Jako przynęty gang użył dziewczyny jednego z porywaczy, która miała za zadanie zwabić osobę najwidoczniej będącą światowym liderem w grze o nazwie Gun Bound.

Gracz został porwany w centrum handlowym w Sao Paulo (Brazylia), kiedy czekając na randkę z prawdziwą dziewczyną napadł na niego czteroosobowy gang pod przywództwem niejakiego Igora. Porywacze założyli sobie, że sprzedadzą zdobyte hasło za 8 tysięcy dolarów. Po pięciu godzinach prób nie udało im się złamać woli zakładnika, który najwyraźniej wolał zaryzykować życie, niż oddać swoje hasła.

Porywacze dobrowolnie wypuścili domniemanego mistrza. Brazylijska policja złapała i zatrzymała wszystkich czterech podejrzanych. Okazali się być graczami w wieku od 19 do 27 lat.

Link:
http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=41150

Podsumowując mamy spore szanse zobaczenia co umie Mateusz Dragon Wielkie w PvP. Sam jestem ciekawe jak to będzie wyglądać. Strzeżcie się MDW, Seromontis, Katrilla(czy jak tam jej ;p).

Do Administratorów:
Wiem, że jest przyklejony topic z śmiesznymi rzeczami, ale chcę, aby więcej osób zobaczyło co może jeszcze wydarzyć się w tym naszym chorym świecie. Poza tym jest to ostrzeżenie dla wysoko lvl-owców :D

Tłumaczenie nie jest moje. Ktoś mi wysłał je na GG.

Myszoon 23-07-2007 16:40

Br?

MDW uciekaj aaaaaaaaaaaaaaaa

Uther92 23-07-2007 16:48

Nosz ja pier(wulg.), jeszcze tylko brakuje żeby sie Giertych dowiedział.
A tak na serio to wisisz mi kase za uszkodzone krzesło w wyniku spadnięcia z niego

Ceril 23-07-2007 19:41

Ehh, czego to ludzie nie wymysla.

Btw. MDW lognal sie ostatni raz 16, wiec kto wie czy juz go nie dorwali :p

Rybzor 23-07-2007 19:56

Cytuj:

Po pięciu godzinach prób nie udało im się złamać woli zakładnika, który najwyraźniej wolał zaryzykować życie, niż oddać swoje hasła.
Hahaha, to najbardziej pwni, kurde, ciekawe od jakiego lvla zaczyna się granica, kiedy za postać oddaje się życie xd

ripper 23-07-2007 20:05

@up
Hum... No dla mnie od 25 = /

janek@ 23-07-2007 21:31

owned? xD
Chory swiat, w ktorym nie wiadomo co jest dobre. =p

Chcieli sprzedac acc'a za 8k ... nie latwiej napasc na bank?

P.S.
Czekajmy teraz na sytuacje, w ktorej zabija czlowieka za 10 lvlka...

Dwimenor 23-07-2007 21:54

8000$...cóż myślę, że konto supermoderatora na tibiabr.com / tibia.pl jest więcej warte.... Biorąc pod uwagę ilu graczy odwiedza te 2 fora oraz to, że super modek ma możliwość dodania kodu html na forum...cóż mając takie możliwości dosyć szybko można by było sobie na ebay.br/allegro odbić cenę.


Mały offtop:
Czy wiedzieliście, że w słowniku do firefoxa jest słowo "allegro" a "ebay" już nie? Chyba ktoś tam ma za dużo wolnego czasu....
@down
to stanowczo potwierdza, że osoby dodające wyrażenia w słowniku miały za dużo wolnego czasu....

Kup.Se.Musk 23-07-2007 22:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dwimenor (Post 1565265)

Mały offtop:
Czy wiedzieliście, że w słowniku do firefoxa jest słowo "allegro" a "ebay" już nie? Chyba ktoś tam ma za dużo wolnego czasu....

Offtop mode on:

Jeżeli się nie myle to Firefox ma wprowadzone poprawianie nazw własnych. Może sęk leży w tym, że w tej przeglądarce Allegro nie jest tylko nazwą firmy, lecz też tytułem sonatiny "Allegro", którego kompozytorem był Muzio Clementi - sonatia była pierwsza po względem nazwy.

Offtop mode off

Rybzor 23-07-2007 22:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dwimenor (Post 1565265)
8000$...cóż myślę, że konto supermoderatora na tibiabr.com / tibia.pl jest więcej warte.... Biorąc pod uwagę ilu graczy odwiedza te 2 fora oraz to, że super modek ma możliwość dodania kodu html na forum...cóż mając takie możliwości dosyć szybko można by było sobie na ebay.br/allegro odbić cenę.

Czy ja wiem, fakty są takie, że owe konto mogło by zostać bardzo szybko zbanowane przez jakiegoś Admina, jak to było z Raulem.

Thero 23-07-2007 22:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dwimenor (Post 1565265)
8000$...cóż myślę, że konto supermoderatora na tibiabr.com / tibia.pl jest więcej warte.... Biorąc pod uwagę ilu graczy odwiedza te 2 fora oraz to, że super modek ma możliwość dodania kodu html na forum...cóż mając takie możliwości dosyć szybko można by było sobie na ebay.br/allegro odbić cenę.

8000$... to ładna próba woli dla nowych modów, co nie? Bo oczywiście nie wierzę, że np. Ty mógłbyś na to polecieć...



co nie? ;')

Dwimenor 23-07-2007 22:11

@up
Dodaj dwa zera i zmień walutę na funty szterlingi to się zastanowię ;)

Kup.Se.Musk 23-07-2007 22:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dwimenor (Post 1565303)
@up
Dodaj dwa zera i zmień walutę na funty szterlingi to się zastanowię ;)

Ok. Dodałem dwa i zmieniłem walutę. W dodatku oferuje 10 kafli za dobrą i uczciwą pracę przez te kilka lat. Kiedy tranzakcja i przede wszystkim gdzie?

Thero 23-07-2007 22:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kup.Se.Musk (Post 1565335)
Ok. Dodałem dwa i zmieniłem walutę. W dodatku oferuje 10 kafli za dobrą i uczciwą pracę przez te kilka lat. Kiedy tranzakcja i przede wszystkim gdzie?

Czep się! Pierwszy byłem! Klienta mi będzie podbierać...

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dwimenor (Post 1565303)
@up
Dodaj dwa zera i zmień walutę na funty szterlingi to się zastanowię ;)

Pokrętna logika. Koszty dojazdu do lasu i niewygody z bagażnika też może mam Ci wynagradzać? ;<

Uther92 23-07-2007 22:32

Jak już kupicie konto Dwima i zrealizujecie swoje niecne plany to ja je odkupie i poznęcam sie nad supporterami ^^

Qye 23-07-2007 22:57

Cytuj:

Mały offtop:
Czy wiedzieliście, że w słowniku do firefoxa jest słowo "allegro" a "ebay" już nie? Chyba ktoś tam ma za dużo wolnego czasu....
@down
to stanowczo potwierdza, że osoby dodające wyrażenia w słowniku miały za dużo wolnego czasu....
Allegro (serwis internetowy) – polski internetowy serwis aukcyjny
Allegro (balet) – element tańca baletowego
Allegro (informatyka) – darmowa biblioteka do tworzenia gier 2D
Allegro (muzyka) – w muzyce oznaczenie tempa; także allegro sonatowe, jedna z form muzycznych
Allegro (radioodbiornik) – rodzina radioodbiorników polskiej firmy Elektrit z Wilna, produkowana w okresie międzywojennym
Być może to jest przyczyna :confused:

W Polsce żebrają itemy, a w Brazylii porywają. Myśle, że Polska niedługo również wskoczy na wyższy poziom.

Tompior 23-07-2007 23:25

Btw. Po co komu konto gunbounda?? To jest taki syf... same czity, aim boty... I posiadanie wysokiej rangi w tej grze nic nie daje, tylko inna ikonke przy imieniu rotfl :P

Kajusz931 23-07-2007 23:29

Chciał poświęcić się dla gry? OMG

Dlugozimek 24-07-2007 00:14

A on zmarł ? czy zyje? bo nie ma napisane. Pozatym jesli by chcieli zwabic kogos, np takiego Gohana Obliviona z Furory :S to on by ich sam tam pozabijał :D

Kup.Se.Musk 24-07-2007 00:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Qye (Post 1565410)
Allegro (serwis internetowy) – polski internetowy serwis aukcyjny
Allegro (balet) – element tańca baletowego
Allegro (informatyka) – darmowa biblioteka do tworzenia gier 2D
Allegro (muzyka) – w muzyce oznaczenie tempa; także allegro sonatowe, jedna z form muzycznych
Allegro (radioodbiornik) – rodzina radioodbiorników polskiej firmy Elektrit z Wilna, produkowana w okresie międzywojennym
Być może to jest przyczyna :confused:

W Polsce żebrają itemy, a w Brazylii porywają. Myśle, że Polska niedługo również wskoczy na wyższy poziom.

Hehe to jeszcze jest tego więcej :)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dlugozimek (Post 1565605)
A on zmarł ? czy zyje? bo nie ma napisane. Pozatym jesli by chcieli zwabic kogos, np takiego Gohana Obliviona z Furory :S to on by ich sam tam pozabijał :D

Gościu żyje. Co do porwania Eternala to wątpie, aby go uciupali. Spory ma shielding jak i sword, możliwe, że coś z fista, więc da rade na PvP :).


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

Powered by vBulletin 3